לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2007, 00:06
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
בעיה בחדרים

אני נמצא עכשיו במכינה קדם צבאית

בתחילת השנה הייתי בחדר עם חבר'ה בואו נגיד...לא משהו.הם התייחסו אליי מגעיל ומאוד ציני אז החלטנו שאני חותך.
בנתיים עברתי כמה חדרים,פעם פה פעם שם...אתמול חזרתי לסופשבוע.

ביררתי איפה יש חדרים פנויים ויכול להיות שאעבור לאחד מהם...

יש בעיה רצינית-עוד שותף שהיה איתי בחדר גם נכווה מהם כי הם באמת קצת אנטיפטים...
יש חדר אחד פנוי שאין בו אף אחד והוא הציע לי ששנינו נתמקם בו,אנחנו חברים בקשרים די טובים והוא בעצמו גם סבבה.

אני רציתי לעבור לחדר עם חבר'ה ממש טובים וסבבה,אבל הוא יושב לי על הלב ואם אני אעבור אליהם אני אפקיר אותו ואשאיר אותו לבד.
מצד שני יש עוד שני תלמידים חדשים שגם להם אין חדר ואם הוא יעבור לשם הוא יהיה איתם,אבל מבחינתי אם להגיד לו את זה זה כמו 'לך זדיין איתם ועזוב אותי בשקט'

הוא גם רצה יענטו ששנינו נהיה ביחד כי יש לנו קשרים אחלה וגם כאלה קצת עמוקים ואני מאוד אוהב אותו,אבל יהיה לי קשה לעשות את זה....

מה לעשות?איך לפעול...?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2007, 17:17
צלמית המשתמש של doobel
  doobel doobel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "בעיה בחדרים"

תשמע... גם אני במקד"צ, ובגלל כל-מיני סיטואציות שכבר יצא לי לחוות שם אני יודע בדיוק מה אתה עובר כרגע.

אני ממש לא חושב שלעבור לחדר עם החברה הטובים יהיה הפקרה של אותו חבר, במיוחד לאור העובדה שיש שניים חדשים שנרשמו למכינה ומנסיון אישי, 90% מהאנשים שבאים למכינות הם חברה זהב (האנשים מהחדר הקודם שלך הם כנראה מה-10% הנותרים). אולי תרגיש כמו קקה בהתחלה על מה שעשית לו, וסביר להניח שהוא יהיה קצת ממורמר, אבל אם תישאר חבר קרוב שלו, תעזור לו ותוודא שהוא מסתדר עם החברה החדשים אני מאמין שאחרי שבוע-שבועיים, הכל יסתדר על הצד הטוב ביותר.

אני מניח שאתה חבר ממש טוב של האנשים בחדר שאתה רוצה לעבור אליו וע"י מעבר לחדר שלהם מקווה להעמיק את קשרי הידידות איתם ולהכירם יותר טוב, ולעומת זאת נשמע שאם תעבור לחדר לבד עם הידיד השני תהיה לך תחושת פיספוס גדולה. בקיצור, אני ממליץ לך לעבור לחדר עם החברה הטובים ולסמוך על ידיד שלך.

כמובן שבסופו של יום זו בחירה שלך, אבל מה שלא יהיה, כאשר תבחר, תשתדל להיות שלם עם עצמך כמה שיותר.

נ.ב.
באיזה מכינה אתה לומד? =X

נערך לאחרונה ע"י doobel בתאריך 03-11-2007 בשעה 17:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר