לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2007, 17:42
  RmSs RmSs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
מקרה זהה לשלי :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מורעל72 שמתחילה ב "מדרסים בקרבי"

בצו ראשון נקבע שיש לי "פלטפוס קשה אך גמיש" שהוריד לי ל82. ביקשתי ועדה רפואית, טענתי שמעולם לא ידעתי בכלל שיש לי פלטפוס, אני מתאמן בספורט כבר הרבה שנים ומעולם לא הרגשתי כאבים מיוחדים או הוגבלתי בצורה כלשהי בגלל הפלטפוס. העלו לי ל-97 והשאירו סעיף פלטפוס.

בצבא לאחר שבועיים-שלושה הרגשתי כאבים בכף הרגל (קשה קצת להסביר את הכאבים, אך האורטפד הבין ואמר שזה נפוץ לאנשים שיש להם פלטפוס). זה לא קרה לי מעולם עם נעל רגילה, רק עם הנעל הצבאית.

בתהליך די פשוט, שלא לקח הרבה זמן (באופן יחסי), קיבלתי מדרסי גבס מותאמים מהצבא. הלכתי לחובש, שקבע לי לתור לרופא הכללי של הבסיס, ששלח אותי לאורטופד, שהביא לי אישור למדרסים שאיתם הלכתי למרכז אורטופדי בהרצליה שעשה לי מדרסים (זה שלוש פעמים להגיע למרכז הזה - מדידה, מדרס ראשוני, הוספת שכבה). נשמע קצת מורכב, אבל זה באמת הלך לי מהר ולא עשה לי בעיות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2007, 10:21
צלמית המשתמש של mozes san
  mozes san mozes san אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.07
שלח הודעה דרך ICQ אל mozes san שלח הודעה דרך MSN אל mozes san
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "מקרה זהה לשלי :)"

וואי.. איזה מצחיק שאתם מדברים על זה כי בדיוק יש לי רגילה ואני חייב לעשות מדרסים.. סיימתי טירונות וכואב לי רצח במרכז הרגל ובמרכז הקשת.. מעין מתחים כאלה.. הבעיה שאין לי מושג איך לדעת מה נחשב הכי טוב..
עשיתי בתחילת הגיוס מדרסים שכדי ליצור אותם שמים את הרגל שלך במעין ספוג כזה שדורכים עליו ואז מתקבלת הצורה של הרגל.. הבעיה היא שהמדרס ממש גרוע והתחלתי להרגיש כאבים איומים בצד השני, שהוא לא הקשת.

תכלס מדרסים שמכינים את התבנית של הרגל מגבס הם הכי מדוייקים לא? זה הדבר היחיד שמפריע לי! מתחילים לי כאבים בגב שהם נראה לי כתוצאה מהבעיה .. אני ממש מודאג.. מישהו מכיר מקום טוב בירושליים??

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר