לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2007, 20:40
  --baybygirl-- --baybygirl-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.07
אני בבעיה ואני ממש צריכה עזרה..=/

יש לי חבר כבר חודש.. רק ה' יודע כמה אני אוהבת אותו...
והוא גם אוהב אותי... אנחנו ביחד הכל הכי טוב שבעולם אנחנו צוחקים שמחים..ואני מרגישה כאילו מצאתי את החצי השני שלי..
אבל הוא אחד שכפי שהוא אומר קשה לו להתרגל למסגרת.. הוא קם בבוקר מתוסכל מעצמו..
וככה כמה ימים.. יום אחד הוא אומר לי שהכל מעולה יום אחרי זהה הוא בא ואומר לי שהוא לא סגור על עצמו אם זה זה או לא זה...היום ישבנו ניסינו לפתור את הבעיה ובסוף החלטנו להמשיך לנסות...
כאילו הכל מעולה בקשר שלנו פםשוט משום מה כשהוא מתרחק ממני הוא פתאום מרגיש תסכול כזה ואני לא יודעת איך להתמודד עם זה... עכשיו דיברתי עם חברה שלי שטלפון היא אמרה לי שזה שחור ולבן מי שרוצה רוצה ומי שלא לא.. והוא שמע את זה.. ואמר שזה באמת ככה... שחור ולבן או שזה או שהז לא זה...
אני לא יודעת איך להגיב פתאום ההבעת פנים שלו השתנתה הכל השתנה..
אני נורא רוצה שנמשיך אבל אני לא יודעת ממה ההרגשה הזו יכולה לנבוע ואיך אני יכולה לשפר אותה..
הוא טוען שהוא סתם קם פתאום בלי מצב רוח בכלל... ואין לו חשק לכלום וכל היום הוא חושב על הקשר ואם להמשיך או לא..
והוא נשבע לי שזה רק בגלל ההרגשה הזו הוא אמר שהכל טוב איתי ושאני הבחורה האידאלית בשבילו...
מה אני עושה? לוותר על אחד כזה? איך אפשר לנסות לעזור.? הראש שלי מתפוצץ משאלות...
היה למישו פעם משו כזה? יכולים לתת עצות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2007, 02:30
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי --baybygirl-- שמתחילה ב "אני בבעיה ואני ממש צריכה עזרה..=/"

הוא לא יציב, נשמע כמו הטיפוסים האלה שיחזרו ויפרדו ממך בלי הודעה מוקדמת לפי מחשבה של רגע על משהו שטותי, תתרחקי מאחד כזה, אחרי חודש והוא עוד לא בטוח, זה לא קשר נורמלי, בקשר יש הדדיות של שני בני הזוג ונהיה כאן רושם שאת כל הזמן חיה איתו מיום ליום בידיעה שמחר הוא יכול לקום ולעזוב כי אין לו מצב רוח, מצב מגעיל ומלא שאלות, לדעתי הוא ילך ברגע שלא יהיה כ"כ טוב בקשר <ואין דבר כזה קשר מושלם, תמיד יש מריבות ואי הסכמות על דברים , מהקטנים לגדולים>.

שקלי בעצמך אם זה סוג הקשר שאת רוצה, זכרי שאתם רק חודש יחד, זה כלום.. זאת אמורה להיות התקופה הכי עיוורת וכיפית שלכם., את לא יויו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר