לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2007, 00:28
  משתמשת נקבה Crunch Crunch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.07
שאלה בעייה עם ידיד ואקס...

נפרדתי מהחבר, הקשר לא הלך טוב מאז שהוא התגייס הוא התחיל להתנהג כמו תינוק
והבנתי שבעצם אני לא אוהבת אותו והקשר לא הרגיש לי טוב ונכון מהצד שלי.
אחרי שבוע בערך שנפרדנו חשבתי אם עשיתי החלטה נכונה או לא, לאחר כמה ימים הבנתי שהמעשה שעשיתי היה טוב, הבעיה היא שהוא עוד לא הפנים את זה- דיברתי איתו כמה פעמים אמרתי לו שאני לא אוהבת אותו, שהייתי מבולבלת בהתחלה ועכשיו הבנתי שהקשר עשה לי רק רע ושאני מעדיפה להיפרד. הוא מצידו לא מוכן להקשיב, הוא בהתחלה טען שזה בגלל הטירונות, פתאום היום הוא טוען שזה בגלל ששני ידידים שלי סכסכו בנינו, בקיצור מחפש סתם תירוצים, מאשים את כל העולם חוץ מאת עצמו.
זה הגיע למצב כבר בלתי נסבל שביקשתי ממנו שימחוק את המס' שלי והוא בתגובה אמר שהוא לא רוצה.הוא טוען שהוא יודע מה אני מרגישה ושאני עדיין אוהבת אותו ושמשהו אחר מונע ממני להיות איתו-- שוב לא מקשיב למה שאני אומרת לו, חושב שרק הוא יודע הכל, ותכלס מאיפה לו מה אני מרגישה בכלל?!
הוא כל הזמן מעצבן אותי שולח לי הודעות במסנג'ר מתחיל להמציא שמועות שאני וידיד שלי ביחד,
כל הזמן אומר שויתרתי מהר מדי ושאני עדיין אוהבת אותו וחופר לי על הנושא,
החלטתי לחסום אותו, לא לענות לאמסים גם,
השאלה היא האם להמשיך ככה או שצריך לעשות משהו אחר בטח זה יעבור לו עם הזמן.
הבעייה עם הידיד שלי היא שהוא כל הזמן מנסה יותר מלרמוז שהוא רוצה שנהיה ביחד אמרתי לו שאני לא בקטע ושאני לא רוצה שום חבר כרגע ושאותו אני לא רואה יותר מידיד טוב.
ועדיין הוא ממשיך מדי פעם לרמוז לי על הנושא, מה לעשות עם זה? זה מתחיל קצת להטריד,
מצד שני הוא ידיד מאד טוב שלי ואני לא רוצה לאבד אותו.

תודה מראש וסליחה על החפירה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-11-2007, 01:08
צלמית המשתמש של doobel
  doobel doobel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Crunch שמתחילה ב "בעייה עם ידיד ואקס..."

אני מכיר אחת, כשהיא נפרדה מחבר שלה הוא הציק לה באסמסים, צלצל אליה כל הזמן, הטריד אותה באייסי וכו'
בקיצור, בדיוק המצב בו את נמצאת. הבעיה היא, שהיא הייתה מסננת ומסננת ובסופו של דבר הייתה נשברת
ועונה לו והעסק נמשך ה-ר-ב-ה מאוד זמן. הסיבה שזה נמשך כל-כך הרבה זה שכל פעם שהיא ענתה לו זה חידש
לו את המצברים והוא היה מתחיל את כל פרוצדורת ההצקה עם כוחות מחודשים.
תבהירי לחבר לשעבר טוב-טוב שהפרידה הייתה החלטה שלך ושלך בלבד, תסבירי לו שלא היו שום שיקולים
חיצוניים ושאת שלמה לחלוטין עם ההחלטה ותבהירי לו שההצקות שלו הן לא לרוחך. אחרי זה אם הוא ממשיך
להציק תסנני אותו, ואל תישברי, זה רק יגרום לו להמשיך עם זה יותר זמן... אם לא תעני לו בסופו של דבר הוא
יבין (או יוותר) ויעבור הלאה.
בקשר לידיד, תסבירי לו בצורה יפה שאת לא מעוניינת כרגע ולא חשה כלפיו דבר... את אומרת שאת פוחדת
שהידידות שלכם תאבד בגלל שאת דוחה אותו, ממה שזה נשמע לי דווקא אם תסכימי - במיוחד לאור העובדה
שאת לא מעוניינת בקשר מהסוג הזה איתו - הדבר יזיק לידידות שלכם עוד יותר.

בהצלחה, מקווה שהכל ייסתדר במהירות המירבית!

ישן 04-11-2007, 19:11
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Crunch שמתחילה ב "בעייה עם ידיד ואקס..."

בקשר לאקס אני חושבת שאת צריכה להגיד לו בפעם האחרונה שזה מעצבן אותך ואז לתת לזמן לעשות את שלו... תהיי סבלנית.. אני בטוחה שעם הזמן זה יעבור לו.
בקשר לידיד את אומרת שאת לא רוצה לאבד את הידידות בינכם, אבל את לא חושבת שעכשיו היא קצת הרוסה?
היה לי פעם ידיד שהתאהב בי, וכל הזמן אמרתי לעצמי "אני לא רוצה להרוס את הידידות", אבל בסופו של דבר הבנתי שהיא הייתה הרוסה מהרגע שהוא התחיל לרמוז לי שיש לו משהו כלפי. כי כל דבר שעשיתי או אמרתח הוא פירש את זה לא נכון. בסופו של דבר אני התחלתי לקחת ממנו מרחק, כדי שהרגשות האלה יעברו לו. אולי זאת לא הדרך הכי טובה, אבל זה עבד.. אחרי כמה זמן הוא הבין שאני באמת לא רוצה והתחיל להתייחס אלי אחרת. וככה הידידות שהייתה ביננו חזרה. נסי להסביר לו שוב, שאת לא מרגישה אליו מה שהוא מרגיש כלפיך. אם זה לא עובד תקחי קצת מרחק, אני חושבת שאחרי כמה זמן הוא גם יבין...
אה, ויש עוד משהו שאולי את יכולה לעשות, אבל אני לא יודעת אם זה מתאים לו בדיוק, כי זה בדרך כלל תלוי בבן-אדם. את יכולה גם מדי פעם להגיד דברים בסגנון "הוא כמו אח בשבילי!" או "הוא כמו חברה טובה..." לאנשים אחרים לידו. (כמובן שזה יהיה איכשהו קשור לשיחה). כמובן שזה לא יהיה כל הזמן אלא מדי פעם (לעיתים רחוקות). זה עובד לפעמים, ואז הידיד מביו מהר מאוד את הרמז...
בהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר