לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2007, 12:22
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DStyle שמתחילה ב "האתר שלי נפתח סוף סוף!"

תתחדש, דודו! (בקרוב אצלי, הלוואי.)
סיירתי בה. נחמד מאוד! עיצוב יפה וממשק נוח. התמונה של הפרפר שפורש כנפיים לעוף (בסוף עמוד בעלי החיים) - פשוט יפהפיה!
יש לך תמונה (בנופים) של שקיעה בים עם שתי ציפורים עפות. נראה שערכת סלקטיבית את השמים ואת הים, ורואים את זה בגוון (שקיעה חמה - ים כחול לגמרי). שים לב להקפיד על הפרדה פחות מוחלטת.

ועכשיו בכלליות:
יש שם כמה תמונות מרהיבות (במיוחד בנופים), ומצד שני - יש כמה תמונות שאני חושבת שאתה יכול בקלות לוותר עליהן. נסה לעשות סינון נוסף. גלריה מלאה זה טוב, אבל עדיף שהיא תהיה קצת יותר ריקה ותציג רק את התוצרת היותר טובה שלך. שים לב בפורטרטים לתמונות בשמש ישירה, שים לב לשני צילומי עיניים שלא עשויים בצורה מושלמת (והרי גם אם צילומי עיניים כן עשויים בצורה מושלמת - הם בתכלס די משעממים וחסרי ייחוד. אז אם הם קצת שרופים למעלה - בכלל עדיף לא לשים אותם).
חוץ מזה, יש דבר ספציפי שהפריע לי בגלריית הפורטרטים: הם לא מסתכלים למצלמה! אני יודעת שזה משפט שישמע לך מוזר, כי בד"כ כשמסתכלים למצלמה התמונה נראית מלאכותית, אבל בתור אחת שמצלמת בלי עדשת טלה, ועל כן רוב האוביקטים שלה מישירים מבט למצלמה, אני יודעת שאפשר גם אחרת. קח לדוגמא את התמונה של הילדון ששמת בעמוד הראשי. הוא מישיר מבט למצלמה ללא מלאכותיות. אבל בשאר התמונות - במקרים מועטים הם כן מישירים מבט אבל התוצאה מלאכותית (חוץ מתמונות בודדות, כמו הילדון שמחזיק נוצה. הוא מישיר מבט למצלמה בצורה טבעית), וברוב המקרים - הם מסתכלים הצידה בצורה מציקה. נכון שלפעמים עדיף שהאוביקט לא יסתכל למצלמה (הילדה שמטפסת על עץ), אבל בתכלס - ברוב המקרים ניכר שהם הזיזו מבט בכוונה או שצילמת בעדשת טלה והם לא שמו לב. לפעמים זה טוב שלא שמים לב אליך, אבל לפעמים זה פשוט גורם לתמונה להיות "תמונה סתמית של אוביקט מעניין". האדם מעניין, אבל מה שהוא עושה זה סתם לעמוד ולבהות באויר, או משהו כזה. מקווה שאתה מבין למה אני מתכוונת.
עצתי: נסה לצאת לצלם פורטרטים ללא עדשת טלה. זה כיף אמיתי, אני אומרת לך. מתקרבים אל האנשים, קצת מתקשרים איתם, ומוציאים (לפעמים) מבטים אורגינלים מעניינים.
הנה כמה דוגמאות משלי:
https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...11/43136624.jpg
https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...01/27106093.jpg
https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...22/46682652.jpg

ושוב - תתחדש על הגלריה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:36

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר