לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2007, 19:36
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
עכשיו הבנתי :)
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "איך הם יכולים להתגבר על הקושי ולהציע לה לצאת או לבקש טלפון"

שמע, אין מתכון פלאים של מיץ שאתה שותה ואתה מפסיק להיות ביישן.

אתה פשוט עובד עם עצמך, מכריח את עצמך לגשת, לדבר, לא להשתפן, כן להגיד, לחייך.
להכריח את עצמך, לא לעשות הנחות.

-"מה היא מזבלת לי ת'שכל, קל לה לכתוב אבל 'תכלס קשה לעשות.." אז ממש לא, במעבר מהיסודי לחטיבת הביניים, מצאתי את עצמי לבד בכיתה. ילדה שקטה ומרוחקת.
בכיתה שלי גיליתי חבורה עליזה למדי של בנות שמצאו חן בעיניי. כל יום הכרחתי את עצמי להתקרב, לשבת איתן מסביב לשולחן ולדבר. כיום הן החברות הכי טובות שלי >והלוואי על כולכם<

היה קשה, אבל התגברתי.

אחרי שיש את הרצון, צריך התמדה.. בהצלחה לך

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2007, 22:33
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "ביישנים מסוג שונה"

תראה בעיקרון אפשר להגיד שאני בת כזאת... אני יכולה לדבר עם מישהו והכל יהיה טוב ויפה, ממש נתחבר, ואנשים מסביב אפילו יגידו לי שהם שמו לב שהיה איזה "חיבור". אבל אף פעם לא יהיה לי את האומץ להציע לו לשמור על קשר (בכל דרך, פלאפון, אימייל, מסנג'ר... אני אתבייש לבקש...). ולפעמים קורה שאותו אחד הוא בדיוק מסוג הבנים שאתה תיארת... ככה ששנינו די מפסידים מכל העניין... וזה לא שאני לא מנסה להגיד משהו, אני איכשהו תמיד מתקפלת ברגע האחרון. אני לא יודעת ממה אני יותר מפחדת, מסירוב או מתגובה חיובית. שתי האפשרויות מפחידות אותי (לא יודעת למה..).
ואני חושבת שיש בנים שהם גם ככה, מפחדים מתגובה. מכל סוג.
כבר שמעתי את המשפט "מי שמתבייש מתייבש" כל כך הרבה פעמים מכל כך הרבה אנשים בגלל זה. אבל יש אנשים כמוני, שמתמודדים יותר טוב עם ה"התייבשות" מאשר עם דברים אחרים. ובגלל זה אני חושבת שזה לא "פשוט" לקום ולהציע...
ועוד משהו, יש גם פעמים שאנשים לא יבקשו לצאת או את המספר והכל כי הם יודעים שאם הם יבקשו ויקבלו תשובה שלילית את הם עדיין יצטרכו לראות את אותה אחת כל פעם שהם מגיעים לאיפה שהם הכירו אותה (אם זה דרך התנועה, מקום התנדבות, בית ספר, עבודה וכאלה..).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר