לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2007, 22:23
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה מה שאני עושה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "מחשבות שליליות"

יש לי כמה שיטות, כל פעם משהו אחר:
1. להסיח את הדעת במשהו. כמו ש"למה מה קרה" אמרה - לעשות משהו. אני בדר"כ בוחרת בטלוויזיה או מחשב - פורום או סוליטר עכביש, כי זה ממש ממקד במשהו אחר, ולו רק לזמן שישבתי (למוח יש שעה מנוחה )
2. לעזור למישהו נותן לי הרגשה טובה. בדר"כ אני נכנסת לפורום, אבל לפעמים אלהים מזמן בדרכי אנשים שצריכים עזרה - למשל לכוון אותם לביניין המתאים, לחדר המתאים ועוד, אז זה עושה הרגשה טובה בלב.
3. אני מתחילה לכתוב. על כל מחשבה שלילית שלי אני רושמת (ממש על נייר או מקלידה במחשב) מחשבה חיובית שסותרת אותה. לפעמים זה צריך להיות בכוח ולפעמים זה יכול להיות משהו ממש לא מציאותי, אבל העיקר - חיובי.
4. חושבת על מה שאני באמת רוצה לעשות עכשיו אילו היה לי כל החופש והזמן בעולם. או בקיצור: חולמים על כל החלומות והפנטזיות שרוצים להגשים, עדיף לא כאלה שקשורים בנושא של אותן מחשבות שליליות.
5. לישון. אצלי, אם אני יושנת, אז כשאני מתעוררת ההרגשה תמיד יותר טובה. לא בהכרח זה נשאר, אבל רגע מוחה מהמחשבות יש. גם כשמתעוררים הכל ניראה אחרת.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2007, 02:09
  TheHunter TheHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.03
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "מה שאני עושה"

קודם צריך להבין מה גורם לך להיות מדוכא?
דיכאון זה בעיקר שינוי\חילוף ריכוזי חומרים במח, ככה שאם לפתע אתה נכנס לדיכאון או נכנס לדאון זה בגלל חילוף של חומרים במח זה התאור הרפואי של הבעיה.. אבל מה בעצם גורם לזה ואיך מעבירים את זה?
אז ככה..
ברגע שאת חושב על דבר מסויים אפילו בתת מודע המח אוטומטית מגביר חומרים במח שגורמים לדאון כמו שהוא גורם לשמחה או לתחושת דה זה וו' כשאתה רואה משהו מוכר וטוב בתת מודע.
אז יכול להיות שראית משהו ושחשבת על משהו שהכניסו אותך לדאון.
"פשוט מאוד" (נשמע פשוט אבל זה דיי מעצבן) פשוט תעסיק את המוח בדברים אחרים תעלה זכרונות טובים תשחק משחק מסווים תיפגש עם חברים תגיע לסיטואציה שגורמת למח שלך להרגיש טוב להיזכר בזיכרון טוב או פשוט לעשות משהו מוכר וטוב שיגרום לך לשמחה (למוח להזרים חומרים כימים שגורים לשמחה שמתפזרים ע"י מעשים מעשיקים ומעניינים.)

** עוד כמה דברים שחשוב לדעת, חורף זאת תקופה שמעלה את אחוז הדכאונות באוכלוסיה בכ5% כלומר כ5% מהאוכלוסיה נכנסת יותר לדיכאון בחורף כי שעות היום מתקצרות והלילה גדל לילה משרה אווירה של בדידות והגשם עננים קור ורעמים וברקים לא תורמים יוותר מידי.
** עוד משהו ספורט ותזונה נכונה הם גורם מאוד חשוב ב"שמירת יציבות" בחומרים הכימיים במח.. ספורט ממריץ וגורם למוח להפריש חומרים כימים (אנדרנלין בינהם) שמשפר את מצב הרוח ומאזן חומרים כימים במח. שגורם ל- אושר! =]

טוב חפרתי לכם מבחינה רפואית כי (ככה זה שיש לך אמא רופא) קיצר סליחה על החפירה מקווה שעזרתי =]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר