לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2005, 09:41
  erez20 erez20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.03
שלח הודעה דרך ICQ אל erez20 שלח הודעה דרך MSN אל erez20 שלח הודעה דרך Yahoo אל erez20
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nirgal7 שמתחילה ב "רעש בלתי נסבל מהמאוורר"

כמה שאלות כמה תשובות :

*איך להשתיק : תעשה ניקוי חוזר ויסודי ולאחר מכן תנסה לשים טיפה שמן לסכך את המיסב, סביר להניח שלכלוך נכנס למיסב ולכן הרעש. אם זה לא עוזר אפשר להחליף את המאוורר (אישית אני לקחתי מאוורר ישן של לוח אם והרכבתי אותו על הקירור של הכרטיס מסך הישן שלי GF2), תנסה למצוא מאוורר תואם בחנויות עם מוצרי מודינג.
*לנתק מאוורר ולהשאיר מכסה פתוח : אם אתה מנתק את המאוורר והכרטיס עדיין פועל לאורך זמן ללא תקלות (צפויות תקלות) אז הסתדרת וזו דרך מצויינת להשתיק את המאוורר :-) אישית אני לא הייתי משאיר כרטיס שהגיע עם איורור ללא איוורור. אם המארז שלך מאוורר כראוי מכסה פתוח רק יזיק (אבק + חוסר זרימה של אוויר) וזה לא מומלץ. אם יש לך דרך למדוד טמפ של כ.המסך אולי תוכל לעשות כמה נסיונות ולראות מה הכי טוב.
*מזיק למחשב ? : לא ממש... מזיק יותר לעצבים שלך... מה שכן אם המאוורר מרעיש כנראה שהוא לא פועל כמו שצריך ודוחף פחות אוויר ממה שהוא אמור ולכן הכרטיס מסך שלך מתחמם יותר מכרגיל.
בכייף
ארז.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר