לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2007, 00:20
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "[QUOTE=dani90] זה רצח, לא..."

ומה? ואז יש לך ילד שאתה מאוד מאוד אוהב, אבל הוא צריך הרבה מאוד תשומת לב ודברים מיוחדים וטיפול נכון.. ומה יהיה כשאתם >ההורים< לא תהיו יותר, מי יטפל בו?

אני רוצה שהילד שלי יהיה מאושר ובריא שיוכל לכלכל את עצמו ולא יהיה תלוי באחרים. אלו החיים שאני רוצה לילד שלי. מה לעשות. אולי יהיה לי קשה נפשית להפיל מישהו שנמצא וגדל בתוכי, אבל יהיה לי הרבה יותר קשה לראות אותו לא בריא ובמצב תלותי. אל תרצה לי על אנשים שחיים יופי עם תסמונת דאון או עם אוטיזם, אני עבדתי עם כאלה. ועד כמה שהם בסביבה תומכת שמעודדת צמיחה, הם לא יחיו חיים שלמים, עד כמה שננסה לתת להם. כן. הייתי עושה הפלה וכביכול "רוצחת" את הילד שלי.

ואני לא מיפה, אני מציאותית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2007, 15:50
צלמית המשתמש של דקלוש
  דקלוש דקלוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.06
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי LIOR-X שמתחילה ב "גרמת לה להוריד את הצלמית :O"

זה לא קשור תמיד אני מחליפה צלמית ועושה חדשה .
אוקי ולכאורה אני "פאקצה". אז אתה חתיכת עכבר מחשבים שכל היום כותב בלי הפסקה לך תמצא לך חיים.
בתכלס אל תרד לי לחיים . ומה אכפת לי מה אתה חושב, אז אני "פאקצה" חכמה ומותר לי להתגאות חכמה שנמצאת בכיתת מופת וכן כן עם ממוצע 95 . דרך אגב אני עדיין לא הבנתי מה הפירוש של פאקצה ואיך זה בדיוק זה מתקשר אליי ואם כן מאיפה לך הנתונים אליי .אבל בכל אאופן , אחד כמוך בחיים לא יורד אותי לרמה הנמוכה שלו.
לך תוציא את התסכולים שלך במקום אחר ואל תשתף אותי. ( אני עדיין לא מאמינה שאני מבזבזת זמן על שרצים כמוך שחופרים כל החיים שלכם באינטרנט , עם החפירות שלך בכל אשכול שאני רואה ועוד כמוך יש רבים, בזמן הזה תוציא רישיון לטרקטור. ובמקרה חפרתי לך הודעה רצינית שכזאת למרות שלא מגיעה לך ולחברים המוגבלים שלך שבפורם.) ולידעתך אתה בכלל לא חכם משחק אותה בכל הודעה .למעשה אתה מוקבל רק בפורם וחברך הטוב הוא עכבר דומם ומסכנות האצבעות שלך כמה כושר הם עושות , ובוכה במה שבלב על החיים האומלילים שלך, ומתחיל לרדת על האנשים בחיים, טוב די כבר! ודרך אגב יורד על ילדה בת 14 שבכלל לא יודע את הזהות שלה.
יאללה נגמר הדיון כעת ,
סלאמת !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:46

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר