לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2010, 01:25
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
קטעים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 5416רמי שמתחילה ב "שייך לפינת ההומור - מצרים מאשימה את המוסד בשימוש בכרישים"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs473.ash2/74608_147203395332353_127018410684185_294244_7460631_n.jpg]

גיא מורד, ידיעות אחרונות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2011, 10:58
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
ועכשיו- סעודיה עצרה נשר "שריגל עבור ישראל"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 5416רמי שמתחילה ב "שייך לפינת ההומור - מצרים מאשימה את המוסד בשימוש בכרישים"

מ- NRG:
ציטוט:
בידי כוחות הביטחון של סעודיה מוחזק בימים אלה נשר אומלל שכל חטאו הוא שנשא משדר ג'י-פי-אס וטבעת שעליה חרוטות המילים "אוניברסיטת תל אביב". בסעודיה חושדים כי בעל הכנף הזה הוא לא פחות מאשר מרגל בשירות ישראל.. הנשר, שמספרו R65, שסומן בישראל לצורכי מחקר ומאותה סיבה הוצמד לו משדר, נלכד בקרבת בית שייח ביישוב חאייל שבסעודיה. הלוכדים גילו לתדהמתם כי על הטבעת סביב רגלו חרוט באנגלית שמה של אוניברסיטת תל אביב וכי גם מקור התג שהולבש עליו הוא בישראל, אבל את המהומה הגדולה עורר משדר הניווט, שבגללו עלה חשדם שמדובר במכשיר ריגול. לכן מיהרו לוכדיו להעביר אותו לשירותי הביטחון הסעודיים.

ובכן, למה למוסד לשלוח נשר ביון (נשריגול? נשרגל?) עם סימן זיהוי ישראלי? נראה שסערת הדרכונים המשוכפלים בפרשת חיסול אל-מבחוח הכריחה את המוסד להשתמש בכיסוי אקדמי ישראלי. הרי הטבעה של אוניברסיטה בריטית או גרמנית היתה הרבה פחות חשודה. ולא יעלה על הדעת לסכן את הסוכן בהסתננות לא חוקית לסעודיה ללא טבעת כלל
ישן 04-01-2011, 11:23
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כידוע אוניברסיטת ת"א היא בסך הכל כיסוי
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "ועכשיו- סעודיה עצרה נשר "שריגל עבור ישראל""

ליחידת מודיעין ישראלית סודית ביותר! עובדה, אני למדתי שם ובכל זמן נתון נתקלתי במאות צעירים ישראליים שלא היה לי מושג מה הם עושים שם, אבל ללמוד הם בטוח לא למדו! עכשיו די ברור שכל המקום הזה, שיושב על קרקע סופר יקרה, הוא כיסוי למתקן פיתוח של ציוד ריגול משוכלל שנועד לעשות סבוטאג' במדינות המזרח התיכוניות (לפחות אלה שאי אפשר לעשות בהן סבוטאג' ישראלי מן הסוג המוכר: עשרה טיסות צ'ארטר בשבוע מלאות בנופשי "דילים").

הפסל המסתובב מול בניין מקסיכו הוא אנטנה משוכללת שמשדרת מסרים תת הכרתיים המשודרים דרך אלפי מערכות שמע של מסגדים ומשולבות בהטפות המואזין.

קפיטריית גילמן היא מעבדה סודית לייצור מזון מורעל שטווח פעילותו הוא עשור ויותר, וכך מחסל אנשים ללא הותרת עכבות.

בניין יד אבנר הוקם במסגרת ניסוי סודי שנועד לייאש סטודנטים צעירים שמנסים להגיע בזמן ל"שיעור פנוראמי בגאוגרפיה סוציו אקונומית של קפריסין", בתוך רבע שעה מתוככי האוניברסיטה, ולגרום להם להתאבד. רפליקה שלו יועדה לקום באוניברסיטה של מוסקט.

חדרי ההרצאות בקומה השניה של בניין רקנאטי הם ניסוי כולל בגרימת נזק מערכתי כולל לגוף האדם, תוך שימת דגש על חיסול איטי של הצמרת הכלכלית העתידית של מדינה. רפליקה יועדה לקום בפקולטה לניהול באוניברסיטת דובאי סיטי.

בניין מכסיקו והמדשאה לידו הם חלק מניסוי שנועד להפיץ ערכים של בטלה, צריכת סמים קלים ו"לופט גשעפטן" בחברות אוייבות.

בניין הפקולטה להנדסה הוא חלק מפרוייקט שנועד לבדוק מה קורה להמון גברים שאין סביבם נשים לאורך זמן ועד כמה הם יתחרפנו. מודל שמיושם כבר בשלל מדינות.

בניין "מדעי החיים" מיועד לבחון אפשרות גרימ תנזקי שברים ברגליים לאוכלוסיה המורגלת ללכת לאורך מסדרון אינסופי, הנקטע לפתע בשלושה מדרגות היורדות ואז עולות חזרה.

אתר האינטרנט של אוניברסיטת ת"א הוא חלק מניסוי הבוחן אפשרות הפצת רגשות של ייאוש, דפיקת הראש במסך וניעור המקלדת בעצבים.

אני עדיין לא סגור על איפה גודלו הנשרים המרגלים, אבל אני די בטוח שאת הכרישים הטורפים שהמצרים תפסו מפתחים בבניין הפקולטה לרפואה (יש אפילו מומחה שם ל"קרישי דם").

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 04-01-2011 בשעה 11:25.
ישן 04-01-2011, 17:35
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי שייקה פייקה שמתחילה ב "האם לאחר שהוסר "ציוד הריגול" שחררו את הנשר, או"

צחוק צחוק, רשות הטבע והגנים בהחלט מודאגת ממה שקורה לדורסים ממושדרים בסעודיה:
ציטוט:
ברשות הטבע והגנים אומרים כי מתוך שבעה נשרים שסומנו בישראל בשנים האחרונות והגיעו לסעודיה, מארבעה הפסיקו להגיע תשדורות וככל הנראה מתו. "איבדנו בסעודיה גם עיטם לבן זנב ועיט נצי ששחררנו בכרמל והוא הפסיק לנוע בסעודיה", אומר הצופה.

"אנחנו יודעים על נשר אחד שמסתובב בסעודיה והוא עדיין בחיים, נכון לשדר האחרון שקיבלנו ממנו אתמול בצהריים. הנשר הזה הוא יליד הארץ. את חורף 2009 הוא בילה בסודן וחזר אלינו, ולפני חודש הוא הדרים לסעודיה ומסתובב שם. אני מניח שאם הוא לא ייפגע שם, הוא יחזור, כי הנשרים ידועים באהבת מולדת ובנטייה לחזור למקומות שבהם הם בקעו. חשוב שיבינו שלטבע אין גבולות".

ייתכן שמישהו במודיעין הסעודי פירש לא נכון אחת התמונות שפורסמו כאן לרגל פתיחת טייסת האיתן:

זהירות - ספויילר!

נערך לאחרונה ע"י קרן-אור בתאריך 04-01-2011 בשעה 17:40.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:32

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר