לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2007, 11:23
  משתמשת אנונימית משתמשת אנונימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
סקס וגילאים. עוררתי את הסקרנות שלך? ;)

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמשת זו בשם אנונימית בת 18.

להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות:

שלום צופי פורום יקרים..יש לי דילמה קשה.
חשבתי על זה הרבה לאחרונה.. סקס.

הפעם הראשונה שלי... מה הייתי מצפה ממנה ואיך הייתי רוצה שהיא תהיה.

חברה טובה שלי ואני מדברות על זה המון.היא מדברת מתוך ניסיון ובניסיון לייעץ לי. העצה שלה, היא לשכב שלא מתוך אהבה. סקס בפעם הראשונה בצורה הכי סתמית שאפשר עם מישהו שאני מכירה אבל זה יהיה סקס רנדומלי...

ולאחרונה קיבלתי הצעות מבחורים שאני מכירה לסקס.הם רובם אנשים שאני מכירה, סוג מסוים ומרוחק של ידידים. ובעיניי זו ההזדמנות לסקס בפעם הראשונה.

אבל פה הדילמה שלי מבצבצת ומעלה את ראשה המכוער האם לשכב עם אנשים שאין לי שום רגש כלפיהם או לחכות באמת למה שנקרא "האחד" ואיתו לשכב מתוך אהבה?

הפחד שלי האמיתי לכאן או לכאן..לשכב עם אחד מאותם הבחורים יכול לגרום לי להתאהב או להיות מושפעת מאותו רגש מסוים שהיה שגרם לי לשכב איתם ולחשוב שאני מאוהבת באחד מהם. ומצד שני,לשכב עם מישהו מתוך אהבה עלול בסופו של דבר, כשהקשר ביננו יסתיים, להפוך למשהו שאני אתחרט עליו... בסופו של דבר... כי הענקתי למישהו שאהבתי את המשהו החשוב שלי והוא רמס את זה... כשזה כבר נגמר.

ומחשבה נוספת שעלתה לי בראש.. להגיע לגיל שלא שכבת עם אפחד הופך אותי למתחסדת כי ברמה מסוימת לא נתתי לאף אדם להתקרב אליי ברמה כזו של אינטימיות. שאני בנאדם קשה. ואז זה נהפך למין אתגר ,לא?משהו שבחורים רוצים להשיג בשביל ה"לכבוש" עוד "שטח" מה שנקרא... זה מפחיד אותי לתת למישהו משהו שכביכול אמור להיות חשוב בשבילי ולא לדעת לאן ייפול הגורל והוא יינצל את זה. או לחכות ואז להפוך לאחת מאילו שלכאורה שומרת את עצמה לחתונה...

הדילמה אכן קשה...
מה אתם אומרים/מציעים לי לעשות?
סקס או לא להיות?

תודה על העזרה.

נערך לאחרונה ע"י משתמשת אנונימית בתאריך 08-11-2007 בשעה 11:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-11-2007, 12:03
  TheHunter TheHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "סקס וגילאים. עוררתי את הסקרנות שלך? ;)"

אוו וווהה... התחלת איתי... טוב שמעי זה נושא שאני אישית אוהב להגיב עליו כי הרבה בנות עושות בנושא הזה טעויות עכשיו כל מה שאני הולך לכתוב מעכשיו והלאה הוא רק המלצות ודרכי חשיבה שלי.
אז ככה:
סקס בפעם הראשונה הוא חוויה דיי מעצבנת כי החור עדיין קטן וזה כואב וצריך סבלנות, אך עם הכאב הזה החוויה הזאת גם קסומה ומקרבת לבבות בצורה שאי אפשר לתאר.
אם תשכבי עם מישהו שאת לא בקשר איתו שרוצה רק תסקס הוא לא יתחשב בך לא יהיה עדין ולא יהיה סבלני בסופו של דבר אם לא תצליחו על הפעם הראשונה הוא יתיייאש וילך, ואת תפגעי!,
על אחת כמה וכמה אם כן תצליחו לשכב ותתאהבי בבחור הזה (תופעה מאוד מוזרה אצל בנות שעדיין לא הצלחתי לפנעח וכנראה לעולם לא אצליח) את תהיי מאוהבת בבחור שאין לו שום רגש אלייך ואני לא מאמין שזה יצליח,במקרה וזה יקרא אני צופה לך הרבה לילות של בכי.

מבחינת האקט עצמו, אם תבצעי את זה בקשר יהיה לך יותר תמיכה, סבלנות, וכבוד מהבן זוג משהו שיעזור לך מאוד בקיום האקט. סקס בפעם הראשונה בסטוץ הוא קשה מהסיבות הנ"ל.
לגבי מה שאמרת על הפחד מהפרידה עם הבן זוג, שום קשר לא נמשך לעד במיוחד לא בגילאים האלה.. (בת כמה את אגב?) אבל תהיי בטוחה שאם תמצאי מישהו שאוהב אותך שמכבד אותך מישהו רציני בוגר ואוהב, אין סיבה שתיפרדו כל כך מהר ואין סיבה שתתחרטי על מה שעשית כי אהבת אותו היו לכם את הזמנים שלכם הוא אהב אותך וכיבד אותך (בחור שיאהב אותך לא ירוץ לספר לחברה)
ואת לא תפגעי מזה. את זה אני מבטיח לך את תהי שלמה עם עצמך.

ובואי אני אגלה לך עוד סוד קטן. אני מעדיף לצאת עם בחורה בתולה מאשר בחורה מנוסה, לא בגלל הקטע של הכיבוש אלה בגלל שבחורה כזאת אני מעריך זה מעיד על אופי ותכונות מסויימות בחורה חזקה שעומדת על שלה זה משרה נאמנות וחוכמה זה קשר שנועד להצליח, אז להפך זה רק יתן אתגר נוסף לבחורים לבחון אותך יותר ויותר לעומק עד שיצליחו להגיע למצב של סקס אבל עד שיגיע העת הזו הם יהיו מאוהבים בך עד מעל הראש, בגלל מה שאת ולא בגלל סקס, ואם לא יתאהבו? אז לא שווה לך לחלוק איתם כזה דבר.

חוץ מזה יש המון דברים לסיפוק חוץ מסקס! =]

ואי לא יודע במזן האחרון אני חופר המון חח טוב שוב קחי את הכל במבט ראות של גבר בן 20 שעבר קצת בחיים =]

נערך לאחרונה ע"י TheHunter בתאריך 08-11-2007 בשעה 12:09.
ישן 08-11-2007, 12:41
צלמית המשתמש של Musicman0
  משתמש זכר Musicman0 Musicman0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי TheHunter שמתחילה ב "אוו וווהה... התחלת איתי......"

היא בת 18.

בנוגע למה שכתבת-
תכלס? יצאת יותר מידי פילוסוף.
בקשר לזה שאתה מעדיף לצאת עם בתולה - אתה בן 20, כן? אז נאמר אתה יוצא עם בת 18, בתולה. סבבה. עוד כמה שנים..נאמר בסביבות גיל 25 אתה תצא עם מישהי בת 24, בתולה. עדיין תחשוב אותו דבר? שהיא חזקת אופי וכו'? אני בספק.. שלא תבין אותי לא נכון;
אני לא בן-אדם שמסתובב רק עם "סוג" אחד של בנות.. אלא שני הסוגים. וכן, יש מידת הערכה לבתולות.. אבל אני בן 18, והן 17-18..
אבל כשאני אהיה בגיל 23-25 ואצא עם מישהי בגיל שלי.. זה יהיה קצת דפקט שהיא בתולה.
כלומר, כמה אפשר כבר לעמוד על שלך? להוכיח שאת חזקת אופי? עד גיל 25? זה יותר מידי..

ייצא מצב שאני אחשוב שהיא סתם עוד אחת שלא הייתה עם אף אחד (וכשזה קורה אתה שואל את עצמך - אולי משהו בה לא בסדר?)

אתה מבוגר ממני בשנתיים (+)... וההיגיון אומר שיש לך יותר ניסיון.. בכל אופן, אלו הדיעות שלי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 08-11-2007, 13:46
  TheHunter TheHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.03
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Musicman0 שמתחילה ב "היא בת 18. בנוגע למה..."

מקבל ומכבד את הדעות שלך. שאני אהייה בן 25 אני אודיע לך מה קורה איתי כרגע אני נמצא עם התאוריות שלי ודרך החיים שלי.
לא מסתכל על העתיד כרגע כי אני חיי בהווה.
למרות שכן ברור שבגיל 25 דברים משתנים, אבל כרגע אני מחפש דברים אחרים ובגיל 25 אני אחפש דברים שונים.

וזה לא שלא הייתי עם בחורות שהן לא בתולות פשוט בתור קשר כרגע אני מעדיף בנות בתולות למרות שזה לא אומר שהלא בתולות הן שונות או פחות נאמנות תאמת שזה בגלל שנפגעתי בעבר דפיקה אצלי.. בגלל זה אמרתי שהכל בתאוריה שלי ולקחת את זה לצומת הלב.

ד"א היא שאלה את השאלה הזאת בגלל בלבול מסויים שנוצר אצלה יכול להיות שהצורך החברתי לשכב בגיל מוקדם ערער אותה אנחנו מנסים לתת לה פרספקטיבה שונה על קיום יחסי מין מאהבה או בסטוץ, אם היא תחליט או תרגיש בכל מקרה לשכב לא מאהבה אז בכיף =] למה לא אבל אל תיתן לה המלצות אלה תעוזר לה להגיע לתשובה בעצמה בעזרת קווים מנחים =].
ישן 08-11-2007, 12:30
צלמית המשתמש של Musicman0
  משתמש זכר Musicman0 Musicman0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "סקס וגילאים. עוררתי את הסקרנות שלך? ;)"

כמה טיפוסי מצידי..
אבל לכי על זה.
לדעתי, אם החלטת לשאול את השאלה הזו זה אומר שבתוך תוכך את רוצה את זה..
בנתיים אין לך אהבה, נכון? אז לחכות עוד..ועוד..ועוד?
אצל בנות זה יותר מסובך ו"הפעם הראשונה" אצלן זה יותר חשוב ומלווה [לדעתי] ביותר עניין רגשי..
ואולי, בגלל זה את חוששת מאותו רגש שאולי יתפתח לך כלפי אותו בחור.."שיעשה לך טובה".

בכללי, פעם ראשונה זה פעם ראשונה. אז הפעם הראשונה תהיה סקס נטו. הפעם השנייה מאהבה.. אבל עדיין זאת תהיה הפעם הראשונה שלך מאהבה..אולי לא ה"פעם הראשונה באמת" אבל הפעם הראשונה מאהבה.. תחשבי על זה.

דרך-אגב, הגיע הזמן שבנות יפסיקו לחשוב ולהשוות סקס ל"לכבוש עוד שטח"..
יש לי הרבה אבל הרבה דברים לומר..אם בא לך לשמוע אותם בקשי מאחד המנהלים ש"יתווך בנינו" בדרך כלשהי..(מעין טלפון שבור D: ),
אם לא - גם ככה מה שכתבתי מספיק

הרבה זמן לא כתבתי הרבה כ"כ :/

שיהיה לך בהצלחה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 08-11-2007, 16:41
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Musicman0 שמתחילה ב "כמה טיפוסי מצידי.. אבל לכי על..."

הבעיה היא, שהפעם הראשונה היא החשובה, אז נאמר שהיא שוכבת עם סתם אחד בלי רגשות בפעם הראשונה ,ההנחה היא שזה יקרה כמה פעמים, הערך שלה כלפי הסקס יירד, ובפעמים הבאות היא לא תתאמץ למצוא מישהו שהיא מרגישה אליו משהו, וגם אם היא תמצא, זה לא ירגיש בשבילה כמו שזה אמור להרגיש.

דעתי היא לדחות את זה, אל תהיי לחוצה במידה ותרצי לעשות את זה מתי שהו אני לא חושב שגבר כל שהוא ינתגד, הבעיה היא שאם את לא תמצאי את האהבה ותעשי את זה אחרי כמה זמן ששמרת ת עצמך זה ייבאס אותך יותר, ומניסיון אישי, אני אישית באותו מצב כמו שלך, היו לי הזדמנויות לא רציתי, הייתה לי גם חברה שאהבה אותי וגם אני חשבתי שאהבתי אותה אבל ירד לי ממנה ולמרות העובדה שידעתי שאם אנחנו נשארים עוד שבוע שבועיים זה קורה, נפרדתי כי לא רציתי שזה יהיה סתם.
בסופו של עניין, השיקול דעת הוא שלך, תחליטי מה שטוב לך, רק אל תחליטי משהו שתתחרטי עליו, ואם יש לך התלבטות אל תעשי את זה.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

ישן 08-11-2007, 18:30
  משתמש זכר מונגו מונגו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל מונגו Facebook profile
וואו
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "הבעיה היא, שהפעם הראשונה היא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nati323
הבעיה היא, שהפעם הראשונה היא החשובה, אז נאמר שהיא שוכבת עם סתם אחד בלי רגשות בפעם הראשונה ,ההנחה היא שזה יקרה כמה פעמים, הערך שלה כלפי הסקס יירד, ובפעמים הבאות היא לא תתאמץ למצוא מישהו שהיא מרגישה אליו משהו, וגם אם היא תמצא, זה לא ירגיש בשבילה כמו שזה אמור להרגיש.

דעתי היא לדחות את זה, אל תהיי לחוצה במידה ותרצי לעשות את זה מתי שהו אני לא חושב שגבר כל שהוא ינתגד, הבעיה היא שאם את לא תמצאי את האהבה ותעשי את זה אחרי כמה זמן ששמרת ת עצמך זה ייבאס אותך יותר, ומניסיון אישי, אני אישית באותו מצב כמו שלך, היו לי הזדמנויות לא רציתי, הייתה לי גם חברה שאהבה אותי וגם אני חשבתי שאהבתי אותה אבל ירד לי ממנה ולמרות העובדה שידעתי שאם אנחנו נשארים עוד שבוע שבועיים זה קורה, נפרדתי כי לא רציתי שזה יהיה סתם.
בסופו של עניין, השיקול דעת הוא שלך, תחליטי מה שטוב לך, רק אל תחליטי משהו שתתחרטי עליו, ואם יש לך התלבטות אל תעשי את זה.

הסיפור שלך זה במדוייק הסיפור שלי.
גם לי הייתה חברה שרצתה ואהבה אותי וכבר תכננה לעשות את זה ודיברה איתי על זה אבל נפרדתי ממנה כי באותה תקופה כבר לא אהבתי אותה וזה היה סתם לא הוגן לשכב איתה ולהפרד (וגם כמובן לא רציתי לשכב עם מישהי אני לא אוהב).

דעתי בנושא כמו שאת מבינה מהסיפור שלי זה שסקס צריך לבוא מאהבה (ובטח שבפעם הראשונה), ולא רק בגלל נושא "הגבר המתחשב שיקשיב לכל צרכייך" (שזה נשמע טיפה מצחיק אבל די נכון).

חוץ מזה שלדעתי כמעט כל גבר יגיד לך שהוא מעריך בתולות (מה זה מעריך? מעדיף...), ואני חושב שזה לא רק אני שחושב שזה הכי כיף לדעת שאתה הראשון של מישהי ולפניך אף אחד לא השתווה אליך מספיק במערכת יחסים שלכם בשביל לשכב איתה.

זאת דעתי בעניין. ו-18 זה ממש (ממש!) לא בתולה זקנה לדעתי אז אל תילחצי מזה. אני בטוח שתכירי מישהו שיהיה שווה את זה בתקופה של הצבא.

שיהיה בהצלחה!
ישן 08-11-2007, 14:31
צלמית המשתמש של Loli =)
  Loli =) Loli =) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.07

"הפחד שלי האמיתי לכאן או לכאן..לשכב עם אחד מאותם הבחורים יכול לגרום לי להתאהב או להיות מושפעת מאותו רגש מסוים שהיה שגרם לי לשכב איתם ולחשוב שאני מאוהבת באחד מהם. ומצד שני,לשכב עם מישהו מתוך אהבה עלול בסופו של דבר, כשהקשר ביננו יסתיים, להפוך למשהו שאני אתחרט עליו... בסופו של דבר... כי הענקתי למישהו שאהבתי את המשהו החשוב שלי והוא רמס את זה... כשזה כבר נגמר."

נכון שכשחושבים על זה לשכב עם מישהו יעשה את הפרידה ממנו הרבה יותר קשה כי אחרי הכל זה משהו שמקרב.. אבל התשובה די בגוף השאלה, זה משהו שמקרב ומיוחד ואמור להיות מקסים לגמרי.. הפעם הראשונה לא אמורה לדעתי להיות סתם, זה פשוט צריך להיות עם הבן אדם הנכון.. וכשמישהי מרגישה שהגיע הזמן והיא סומכת על הפרטנר ב100%, אני חושבת שצריך לחיות את הרגע ולא לחשוב על ''ואם ניפרד?'' כי בגילאים מסויימים רוב הסיכויים שזה יקרה.. לא צריך לחכות עם סקס עד החתונה. אבל עדיין, זה צריך להיות מיוחד עם בן אדם מיוחד, גם מבחינת התחשבות ועדינות.. זו דעתי בכל אופן. קחי את הזמן (:
ישן 08-11-2007, 17:18
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
כמה טיפים דווקא מהצד הגברי :)

דבר ראשון והכי חשוב תבואי מוכנה, אל תגשי למהלך כזה אם את "פוחדת" "חוששת",
את צריכה להרגיש רצון אמיתי להתנסות בזה.

דבר שני, הפרטנר - הדבר הכי קריטי, כדי שהחוויה תהיה נעימה ומהנה,
חשוב מאוד מאוד מאוד לבחור את הפרטנר הנכון - הנה כמה דברים שאסור לך להתפשר עליהם:

1. צריך להיות מישהו שממש נחמד, בחור עדין (לא מאצ'ו או טיפוס מניאק),
רצוי שהוא לא יהיה בתול כדי שלא יגמור בתוך שניות, מצד שני שלא יהיה פלייבוי מקצועי,
הגבר תמיד יתפתה לחדור מהר, את מצידך צריכה שזה יעשה לאט מאוד
ובעדינות רבה כדי להמנע מכאבים מיותרים בפעם הראשונה.

2. מישהו שממש נוח לך איתו, עם בגרות נפשית,
מישהו שאת מרגישה הכי בטוחה איתו בעולם, רצוי מהיכרות ארוכת שנים.

3. מישהו שלא מראה סימני התאהבות בך שהם חד צדדים, שכן אחרי סקס חד פעמי,
הוא עלול להפגע מאי הרצון שלך להמשיך איתו בקשר הזה - וכך את עלולה לאבד אותו.

4. אלכוהול - לבחורה אני מניח שהחששות יותר מציקים מאשר לגבר,
שניגש לפעם הראשונה שלו בהתלהבות. יכול להיות שכמה כוסות יין הן רעיון טוב
כדי לרכך את הפרפרים בבטן ולמתן את החדירה הראשונית.

5. אמצעי הגנה, גברים אף פעם לא שמים דגש על זה לכן כדאי שתבואי מוכנה,
וכמובן רצוי גם חומר סיכה כלשהוא כדי להקל על הפעם הראשונה,
וגם הכי הכי חשוב משחקים מקדימים, הרבה חיבוקים דיגדוגים מסאז'ים ומוזיקה מרגיעה,
שיהיה לך כמה שיותר נוח וכיף.

בהצלחה, ואל תדאגי יהיה כיף

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 08-11-2007 בשעה 17:25.
ישן 08-11-2007, 19:30
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הפעם הראשונה

שלום לך
אני מצטרך לרוב הדעות פה שאומרות שהפעם הראשונה צריכה להיות מיוחדת (אני לא מאמין בקטע של להחשיב את הפעם הראשונה עם החבר כפעם ראשונה למרות שבתכלס כבר עשית את זה פעם פעמיים או יותר)
אני מאוד מסכים שסטוץ עם מישהו בייחוד פעם ראשונה יכול להיות חוויה לא מוצלחת כיוון שבסטוץ המטרה היא הסקס וכמו בכל דבר בדרך כלל הפעם הראשונה לא מוצלחת (נסי להזכר בנשיקה הראשונה לעומת שאר הנשיקות שבאו אחרי זה) ובסטוץ הבחור לרוב מעוניין להגיע לתכלס אלא אם הוא מהמשקיענים שגם בסטוץ חשוב להם מהצד השני אבל הרוב הם לא כאלו

לכן אני מציע לך לחכות לאחד וכמו שנאמר פה אין טעם לחשוב על פרידות ומה יקרה אז וכו כי אף אחד לא יודע מה ילד יום ומה יהיה העתיד אם את בקשר עם מישהו וטוב לך איתו ורוצים להגיע לשלב הזה תגיעו

שיהיה בהצלחה ונשמח שלמעו עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 10-11-2007, 16:40
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה הדילמה שלך נפתרת בצורה הפשוטה ביותר:

מה החלום שלך בנושא הזה? איך את חולמת שזה יהיה?
ראי מה התשובה שלך והגשימי את חלומך.

אני יכולה לומר לך בוודאות שאף אחד לא יודע מה ילד יום וכל האפשרויות שהעלית - את לא סגרת את כל המקרים שיכולים לקרות לך בעקבות כן/לא סקס בפעם הראשונה ועם מי. אפילו את מוגנת בעזרת גלולות נגד הריון וקונדום, אבל אף אמצעי מניעה לא בטוחים במאה אחוז, ואפילו יש את שניהם בו זמנית, את עדיין יכולה להכנס להריון. אין לך שום יכולת לדעת אם לקונדום אין חור קטנטן בלתי ניראה וכו'. את עלולה להתקע עם הריון בלתי רצוי.

לכן חשוב שזה יקרה בצורה שאת עצמך רוצה שזה יקרה, ולא בגלל שכדאי לאבד את הבתולין אחרת לא תהיי מתחסדת, או שתהיי מטרה קלה יותר לכיבושים, או כל סיבת לחץ אחרת עלייך.
אף אחד אחר לא מפעיל עלייך לחץ, אלא את מפעילה על עצמך.

סקס בפעם הראשונה היא נקודת אל-חזור. את לעולם לא תהיי אחריה כפי שהיית לפניה. לעולם.
ברגע שעוברים את נקודת האל-חזור הזו, זה מאוד משנה איך את עברת אותה, כי האיך ישפיע על כל חייך מעתה והלאה. גם על כל יחסי המין שתקיימי מעתה והלאה לא משנה עם מי.
החוק הזה הוא אותו חוק יבש שפועל עלינו מרגע לידתינו: כל רגש אינטימי (חיבוק של אמא ותינוק) או מגע אינטימי (זה גם יכול להיות החלפת חיתול או אמבטיה נחמדה, הרי חייבים לרחוץ איברים אינטימיים) שאנו חווים עם ההורים או עם מבוגרים אחרים, והיחס שלהם אלינו, לגופינו ולגופם שלהם משפיע עלינו ונחרט בתודעתינו באבן.
אותו דבר כאן. אם את תתני למישהו, שאת לא אוהבת אותו ולא הוא אותך, את האינטימיות שהיא מאוד יקרה לך, הדבר ייחרט בתודעתך. לא רק כי הוא רמס אותה - דבר שיקשה עלייך מאוד מאוד להעניק אותה ל"אחד" שלך, אלא גם הידיעה שנתת את עצמך בעבור נזיד עדשים תיצור בתוכך רגשות סמויים של חוסר אהבה עצמית, של כעס סמוי, של זה שאת כאילו הפקרת את עצמך ונתת את עצמך למישהו שלא אוהב אותך, אפילו זו היתה הבחירה שלך. רגשות לא מבינים בבחירות שכליות.

מכיוון שסקס היא נקודת אל-חזור כל כך חשובה, הדבר החכם ביותר הוא לא לעשות שום צעד עד שלא בטוחים במיליון אחוז ועד שלא שלמים עם זה.
יש אנשים שהנקודה הזו לא כל כך חשובה עבורם - כמו חברה שלך, אז להם זה משפט לא נכון/לא מתאים/חסר משמעות.

העצה השנייה שלי אלייך: עשי זאת כשתרגישי דחף חזק מאוד וידיעה ברורה מאוד שזה מה שאת רוצה. כשאת חשה תשוקה מאוד עזה. זה יהיה הרגע הנכון בשבילך.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 10-11-2007, 23:11
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04

אני אומר לכי על זה.
אבל - תדחי על הסף את כל ההצעות האלה מהבחורים שאת "מכירה".
אם את רוצה עלשות את זה בפעם הראשונה כסטוץ, אני חושב שהכי כדאי זה שתקחי איזה ידיד טוב שלך שאכפת לו ממך והוא פנוי, תספרי לו על הרצונות שלך ותגידי לו שאת רוצה שהוא יעשה לך טובה, ויהיה הפעם הראשונה שלך, רק בשביל להתנסות. תבהירי לוש אין לך שום כוונות אחרות ושאתם תשארו ידים רגילים אחרי כל זה, ושזה כאילו לא קרה. תבהירי לו שאת צריכה רק מישהו עדין, מתחשב ושאכפת לו ממך מספיק כדי שאשכרה יהיה כמה שיותר עדין ומתחשב. מישהו שתוכלי להיות איתו פתוחה(תרתי משמע? ) ולספר לו מה את מרגישה בזמן הפעם הראשונה. שיעשה את זה לאט, לפי הקצב שאת תכתיבי.
מישהו שאשכרה אכפת לו ממך, ומהכאב שאת תרגישי, ואת תרגישי. שירצה למזער את הכאב ולעשות את החוויה לנעימה כמה שאפשר, למרות שזה קשה יחסית...

בהצלחה.

ישן 14-11-2007, 15:30
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04

"הפחד שלי האמיתי לכאן או לכאן..לשכב עם אחד מאותם הבחורים יכול לגרום לי להתאהב או להיות מושפעת מאותו רגש מסוים שהיה שגרם לי לשכב איתם ולחשוב שאני מאוהבת באחד מהם. ומצד שני,לשכב עם מישהו מתוך אהבה עלול בסופו של דבר, כשהקשר ביננו יסתיים, להפוך למשהו שאני אתחרט עליו... בסופו של דבר... כי הענקתי למישהו שאהבתי את המשהו החשוב שלי והוא רמס את זה... כשזה כבר נגמר."

מצד אחד את אומרת "לתת למישהו את המשהו החשוב שלי והוא רמס את זה" , את בעצם קוראת ליחסים "משהו חשוב". אז מה ההיגיון לתת את המשהו החשוב לאיזה שמוק משומקום מאשר לאדם שיש כלפיו רגשות? אם תתני לזר את המשהו החשוב שלך.. הוא לא ילך יום אחרי לבחורה אחרת? לדעתי זו רמיסה גדולה פי כמה וכמה מידות. ולמרות שאת לא "קשורה" אליו, קצת קשה לי להבין את ההיגיון שלך.
אני חושב שהפעם הראשונה צריכה להיות מאהבה, אבל זו דעתי וכל אחד פועל על פי דעתו. אני עדיין חושב שאהבה היא התשובה. כשאת תיפרדי מהחבר שלך, הדבר האחרון שתחשבי עליו זה ש"נתת לו את הבתולין שלך". תאמיני לי.
סקס מזדמן יכול לתת לך רושם ראשוני מוטעה על כל העניין. ולהפוך אותך לסוכרייה לא קטנה.
I'm praying
Dear lord above

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר