לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2007, 19:11
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
דין וחשבון נפש

הכותרת קצת לא ברורה אבל זה יהיה השם של הספר שלי, כן התחלתי לכתוב ספר.
אני לא אספר את העלילה של הסיפור רק רציתי לשתף אתכם בקשר לכותרת והנושא של הספר.
הספר הזה הוא מעיין דין וחשבון על השנים האחרונות שלי ובעצם גם חשבון נפש. בספר זה אני אספר לקרובים לי מי הוא האני האמיתי, מה עבר עליי ומה גרם לי לעשות צעדים מסויימים.מאותם אנשים שהיו קרובים אליי בשנים האחרונות ולא ידעו מה בא מאיפה, ובעצם מה זה הדין? הדין הזה זה העונש שיהיה עליי לשאת בעקבות צעדים כאילה ואחרים שנקטתי במשך השנים. הספר לא יהיה ביוגרפיה שלי בשום פנים ואופן אלא יותר רומאן פסיכולוגי בדוי נוסח התפסן בשדה השיפון,שכל אחד יהנה לקרוא אותו, אבל מי שמכיר אותי באמת ימצא שם את הדמות שלו, ימצא את הדמויות האחרות האמיתיות. החברים הכי טובים שלי הולכים למצוא שם דברים שהם לא ידעו עליי ועל עצמם גם כן.
לספר הזה יהיה שתי רמות של הבנה, הבנה של הסיפור, ברמה הספרותית סיפור נחמד שמעניין לקרוא אותו על חייו של הגיבור קוסטה וכן הרמה של הדין וחשבון תוך כדי חשבון נפש שלי אישי כבנאדם ומחבר הספר.
החברים הקרובים שלי יקבלו העתק של הספר כשבוע לפני סוף שנת הלימודים, זו שנה אחרונה שלי, אני אצפה לראות את התגובות שלהם...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2007, 20:14
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
איזה יופי :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "דין וחשבון נפש"

בעצם בכתיבה שלך על מה שעבר עליך אתה עושה לעצמך דין וחשבון נפש, שזה מאוד יפה ובריא!
אני חושבת שזה דבר שמאוד מבגר, מלמד על הטעויות שלך ועל העבר שלך, להנציח על כתב את חייך.
גם אם זו לא תהיה אוטוביוגרפיה וזה יהיה קצת יותר מעמיק ועם קצת יותר כיוונים, עליך בכללי ועל מקרים שקרו לך, זה נשמע לי מרתק.
אשמח לקרוא
גם אני בזמנו כתבתי ספר, על ילדה חולת אפילפסיה (מחלת הנפילה) בשבוע שסיימתי לכתוב נפל לי המחשב - זה לימד אותי לקח רציני, או לעלות הכל לאינטרנט או לשמור על דיסקים את מה שחשוב לי - ובעצם אני אומרת לך, תעשה גיבויי שוב ושוב ושוב, שלא תגיע לעמוד 215 וימחק לך הכל ויהיה לך גיבוי עד עמוד 60, זה ממש מבעס:\

בהצלחה!
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 09-11-2007, 21:38
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

קודם כל תודה על התגובות

אני באמת עשיתי עכשיו גיבוי... חחח יש לי בינתיים 10 עמודים של הפרק הראשון...
ואני באמת מודע לזה שיהיו שם מקרים מהחיים שלי שיתפרסמו... בעצם הספר הזה הוא הסיכום של החיים שלי שכללו הרבה אלימות, יהיו שם שמות של אנשים שפגעו בי, שמות של חברים ומקרים שקרו לי... הדמות הזו של הבנאדם שהייתי באמת לא תהיה קיימת יותר אחרי שהספר הזה יצא... גם השם שלי הולך להשתנות. זה סיכום של הילד שלעולם לא יחזור..... ואם משהו יחליט לנתק איתי את הקשר בגלל מה שכתוב שם כנראה שהאדם ה"חדש" שנוצר לא צריך לכלול אותו בחיים...
זה סיכון מחושב שאני מאמין שאני חייב לקחת, היה לי רגעים של צביעות ושל שקר בחיים שחובה להוציא אותם לאור... בניתי לעצמי דמות ועכשיו הזמן להפוך את עצמי באמת לדמות הזו שבניתי... בקיצור סיפור ארוך ומסובך... מי שירצה להבין יצטרך לקרוא את הספר...
ישן 10-11-2007, 15:29
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה וואוו!

קודם כל בהצלחה!
דבר כזה דורש המון אומץ - להוציא דברים לעולם ולספר אותם קבל עם ועדה, במיוחד דברים שבחרנו לא להראות ברגעים שהם קרו, ושמנו מסיכה.
ייתכן שדווקא יקרה משהו הפוך: החברים שלך, שתספר עליהם, ויקראו מה שיש לך לומר, דווקא יתקרבו אליך עוד יותר. אני בטוחה שהם יופתעו לראות מה היה בתוכך באותם רגעים, שזה לגמרי שונה ממה שהם חשבו. וגם ההיפך נכון: אם הם יזהו את עצמם בסיפור, הם יכולים לבוא אליך בטענות שלא הבנתי אותם נכון...
אני מחזקת בכל החיזוקים האפשריים את דבריה של תותית בנוגע לגיבויים. הנוסחה היא: חובה גיבוי אחד בתוך המחשב וגיבוי אחד מחוץ למחשב (על ה-MP3 או דיסקונקי אמין, או תקליטור, או אינטרנט (אפשר לשלוח לעצמך ב-GMAIL או כהודעות פרטיות עלצמך), ועדיף מידי פעם להוציא הדפסה, שיהיה גם גיבוי נוסף, במקרה שתצטרך להקליד את כל החומר מחדש).
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר