לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2007, 14:21
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
אממ..אני כבר לא יודע לגבי זה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "אתה מכיר אדם שמבין בנושא..."

תשמע זה כבר לא תלוי בי אני מכיר הרבה אנשים שמבינים בנושא אבל אני בספק גדול אם הם יסכימו ללמד אותך רק שוריקן ג'יטסו. לעבור אומנות לחימה בגלל זה זה טיפשי.
עצה שלי אם אתה באמת כל כך מתעניין בזה תתיעץ אם המאמן שלך בנוגע לזה אני בטוח שהוא מכיר אנשים שיוכלו לעזור לך ומקסימום אם לא תרכוש ספר תראה סרטונים ונסה ללמד את עצמך כיצד להטיל גם אם זה לא יהיה בדיוק לפי הטכניקה של ההטלות המסורתיות.
דוגמא אישית ממני-פעם ניסיתי לעבוד עם נונצ'קו בעל שלושה חלקים שזה נשק סיני למדריכים שלי אין מושג איך להשתמש בו בכל מקרה לקחתי לבד פגעתי בעצמי איזה מיליון פעם אבל לבסוף השתלטתי(בקושי) על הכלי ואין לי שום ידע עליו או הדרכה.
חזרה לפורום
ישן 16-11-2007, 14:50
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
למה שטויות זה הכי אחי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "בנונצ'קו אני אקבל הדרכה בעתיד..."

סתם...

בכל מקרה אתה טועה בדרך החשיבה בגלל שזה מה שמפריד נינג'יטסו ובכלל שוריקן ג'יטסו שנכלל בתוך האלמנטים בנינג'וטסו משאר אומנויות הלחימה זה בדרך המחשבה שלו והתפיסה של הדברים. אני אעזר במטאפורה ברשותך, בכל אומנות לחימה(כמעט) יש אגרוף, בעיטה בריח על המרפק,על מפרק שורש כף היד וכו' השאלה כיצד הם נתפסים במיינד של הלוחם ולאן ולאיזה כיוון הוא לוקח אותם.

ברור שאתה יכול לקחת עכשיו שוריקן להתחיל להטיל אותו מיליון פעם וסה"כ תדע להטיל אותו וזה יגרום בערך אותו נזק כמו אם היית לומד שוריקן ג'יטסו מסורתי אבל אתה לא היית יודע דברים בסייסים כמו עצם העובדה שלפני שאתה מטיל שוריקן אתה צריך שתהיה לך עמידה וקיון חזק ביותר כי משם באה כל התנועה(טאי סאבאקי) של ההטלה או למשל עצם העובדה שמטילים את השוריקן בצורה אנכית או שזה במקור נועד ל"הסחת היריב" ולא כדי להרוג אותו כמו שרבים חושבים וכו' וכו'. והדברים ה"קטנים" האלו עושים את כל ההבדל בין בן אדם שסתם זורק סכינים באויר לאמן בשוריקן ג'יטסו,ויותר מזה מבן אדם שסתם יודע ללכת מכות לאמן לחימה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר