לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2007, 02:49
  PsyEythan PsyEythan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06
חרא של ארגון, חרא של אנשים(סתם פריקה)

פשוט גועל נפש. מצטער על החפירה, למי שיש כוח שיקרא.
אני מתנדב במד"א, מפסח. בגלל שעשיתי טובה למישהו, הייתי צריך לרדוף חודשיים אחרי אנשים כדי שיהיו לי מדים ששילמתי עלייהם, כדי שיקחו את הטפסים שלי וכדי שאני יוכל להתחיל להתנדב.
כשהתחלתי להנתדב היו מתקשרים אליי ואומרים לי לעלות ל"ארועים"(אבטוח של משחק כדורגל/טקס/פסטיבל וכו', זה דברים משעממים שאף אחד לא רוצה לעשות), לפעמים אפילו ב5 דקות התרעה.
בגלל שאני בן אדם נחמד הייתי עולה כשאמרו לי, וכמו שאתם יודעים, להיות בישראל נחמד זה להיות פראייר. שבוע שעבר הייתי אמור לעשות בשבת בבוקר ארוע במגרש כדורגל, ובגלל אי הבנה עם הנהג חשבתי שהוא בא ב8 לאסוף אותי והוא בעצם בא ב7 ורבע. בסדר, טעות שלי.
היום אמרה לי מישהי שאחראית על המתנדבים בעיר שלי שאני מחר צריך לעלות למגרשים ב8 "כי שבוע שעבר הברזת וכולם כבר עשו חוץ ממך". מחר(שזה כבר בעצם היום) יש לי גם משמרת ערב מ3 עד 11 אז אמרתי לה שאני לא עולה לשנייהם ביחד ושתבטל לי אחד מהם. בהתחלה היא התווכחה ודרשה סיבה למה אני לא יעלה לשנייהם אמרתי לה כי אני לא ירגיש טוב וכו'. היא ביטלה את המשמרת.
יותר מאוחר כשיצאתי כמה מהמתנדבים אמרו לי "מה אתה עולה מחר לקצף? מה תעשה שם מ8 עד 4?". פה כבר התחלתי להתעצבן, אף אחד לא אמר לי שזה עד 4, ועוד היא דרשה סיבה ללמה אני לא יכול להישאר אחרי זה עד 11. אחרי זה התברר לי שלפחות עוד 3 מתנדבים מהעיר שלי לא עשו בכלל ארועים(יעני היא שיקרה לי) והמתנדבים של חיפה לא עושים בכלל ארועים כי הכל מפילים עלינו.
אמרתי לה "אני לא עולה, פעם הבאה תודיעי לי שאני הולך להישאר עד 4". היא ניסתה לשקר ואמרה שהיא כן הודיעה לי ובגלל זה היא ביטלה לי את המשמרת. מה שהיה שקר מוחלט, כי היא לא הודיעה ואני זה שביקש לבטל את המשמרת. עכשיו היא מאיימת עלי שישעו אותי והאמת, לא כל כך אכפת לי.
כל הסיבה שהארוע המסויים הזה(המגרשי כדורגל) חשוב להם זה בגלל שעל כל מתנדב נוסף הם מקבלים כסף.
ואני לא הראשון שעושים לו את זה, איימו על עוד שני מתנדבים שישעו אותם, אבל אנחנו כבר מצאנו דרך לטפל בזה.

תודה רבה למי שקרא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2007, 03:51
  PsyEythan PsyEythan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ארמדיל שמתחילה ב "אחי מה אתה צריך את החרא הזה..."

זה מה שאנחנו מתכוונים לעשות, שימצאו מתנדבים חדשים. וכן, זה לא הנקודה, אבל אנחנו צריכים לשלם על המדים, וגם על סוודר לחורף שיש עליו את הסמל(כי אסור ללבוש סוודר רגיל על המדים).
כל הארגון הזה רקוב, זה מתחיל מציוד חסר כמו שקיות הקאה ומגיע עד לכך שאין במד לחץ דם תינוקות את השעון כי הם מתקמצנים, צריך להעביר את השעון מהמד לחץ דם הרגיל לזה של התינוקות. היחס למתנדבים חרא, במיוחד למתנדבים מהעיר שלי(מתייחסים אלינו כאל מתנדבים סוג ב', כאלה שקיימים רק כדי לעשות את הדברים שהמתנדבים היקרים של חיפה לא רוצים לעשות כי זה סתם שעמום), מתנהגים כאילו אני מקבל כסף ואני חייב להם משהו.
יש מישהו שיכול לסדר לנו להתנדב במכבי אש, יחס הרבה יותר טוב ומקצועי, ולא צריך גם לשלם על מדים ושטויות כאלה.
ישן 10-11-2007, 16:13
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי PsyEythan שמתחילה ב "עזבי, דיברתי איתה היום ב3..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PsyEythan
"היא כולה אחראית על 4 וחצי מתנדבים וחושבת היא מנהלת את האזור"

לפי ההתנהגות שלה עם 4 וחצי מתנדבים כבר רואים שאם היא תנהל את כל האיזור אז היא תעשה עבודה גרועה ביותר.
אין לי בעייה עם זה שהיא חושבת את עצמה=חושבת שהיא מנהלת את כל האיזור, להיפך, אם זה מה שיעזור לה לעשות עבודה אחראית וטובה - בבקשה. אלא שהתוצאות של החשיבות העצמית הזו אינן אחריות והגינות, אלא יהירות ואירגון גרוע ולוקה בחסר. מספר המתנדבים אינו אמור להיות קריטריון לכמות ההשקעה שלך והמאמץ שאתה משקיע בניהול.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 10-11-2007, 15:13
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני באמת הצטערתי לקרוא מה שקרה לך ושזה קורה באופן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PsyEythan שמתחילה ב "חרא של ארגון, חרא של אנשים(סתם פריקה)"

כללי. כל החוסר יחס הזה, כל חוסר ההגינות. זה מאוד מצער שאתם נותנים את הנשמה שלכם ובאים לעזור מכל הלב לאנשים, ורק היחס של אנשים בתוך האירגון לאנשים מתחתיהם, ההתקמצנות על הכסף (שזה דבר מזעזע בפני עצמו כשמדובר בחיי אדם, אבל מצד שני אי אפשר לא להבין את זה), היא זו שגורמת להתעסק עם שטויות שנקראות מאבקי כוח, במקום להפנות את כל האנרגיות כצוות אחד חזק ומשולב למאבקים על החיים.
זה מאוד מצער לשמוע דברים כאלה במיוחד כשמדובר פה על אירגון להצלת חיים.
מה שעושה את האירגון זה לא השם שלו, אלא האנשים שעובדים בתוכו. אם הם עצמם היו הגונים ולוקחים אחריות (גם על השקר הקטן ההוא - היא יכלה לומר, סליחה, ייתכן שלא הבנו אחד את השני וכו'), הדברים היו ניראים אחרת.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:07

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר