לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2007, 21:31
צלמית המשתמש של opie
  opie opie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי eXtruct שמתחילה ב "טוב אני כן מנגן אבל אני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eXtruct
טוב אני כן מנגן אבל אני לא מרבה לנגן נירוונה.

opie
אבל אנחנו מזמן כבר לא בשנות ה 70, והלהקות של היום אפילו להקות דת' או בלאק מטאל שרובכם בטח שונאים פה יש להם סולואים די יפים.
ומוזר כשעושים TOP של מכוניות אף פעם לא מזכירים שם את "חיפושית" אבל דווקא מכוניות כמו פרארי ולמבורג'יני.

טוב נו אני אל בא להיתווכח
פשוט חבל שאין טופ של סולואים של להקות יותר חדשות מאשר מטליטקה, AC/DC וכדומה (ואני כן מעריך את הלהקות האלה כמו שכבר אמרתי).

מה הקשר למכוניות? מכוניות זה עניין של טכנולוגיה, שמתתחדשת, מוזיקה היא נצחית.
ובטח שלא יכללו להקות דת' או בלאק מטאל, משתי סיבות - הסיבה הראשונה היא שאף אחד לא מכיר אותן. (באופן יחסי), הלהקות שנכללו שם אלו להקות / יוצרים שזכו להכרה בינלאומית... הסיבה השנייה היא שהן לא השפיעו על עולם המוזיקה בצורה ניכרת, אף יוצר משמעותי של ימינו לא ראה בהן איידול.

ואני באמת לא מבין למה אתה מצפה מלהקות מטאל, שזה כביכול זרם אנדרגראונד שלא מקבל חשיפה גבוהה במיינסטרים לבלוט ולתפוס מקומות במדרגים כאלו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2007, 21:54
  משתמש זכר eXtruct eXtruct אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי opie שמתחילה ב "[QUOTE=eXtruct]טוב אני כן..."

פספסת את כל העניין של התגובות שלי...
מה שאני מנסה לומר זה שיהיה נחמד יום אחד לראות טופיק "TOP100 SOLOS" להיכנס אליו ולא לראות רק להקות כמו מטליקה, דיפ פורפל, ג'ימי הנדריקס וכדומה, אלה גם להקות שהם בוא נומר יותר "עדכניות".

ציטוט:
ובטח שלא יכללו להקות דת' או בלאק מטאל, משתי סיבות - הסיבה הראשונה היא שאף אחד לא מכיר אותן

חצי מהרשימה שמה אני גם לא מכיר, זה לא עניין של.., אתה בעצמך דיברת על מוזיקה, מה זה משנה מי מגן אותה? כל עוד היצירה (ותסכים אותי ששירים של הלקות דת,, ובלאק לא באות סתם, זה גם יצירה) מגיעה לרמה שהיא יכולה להיכנס לטופ 100/200/1000 לא יודע מה, זה כבר לא משנה מי מנגן משנה איך מנגנים.

ציטוט:
הסיבה השנייה היא שהן לא השפיעו על עולם המוזיקה בצורה ניכרת, אף יוצר משמעותי של ימינו לא ראה בהן איידול

שוב אתה נכנס ל"שם הלהקה" משהוא שכאומרים "שמעת X מגיעים לארץ!" אז התגובה שתקבל "ואו אני לא מאמין", זה לא זה... השם לא משפיע על המוזיקה או לא אמור להשפיע בכל מקרה. אתה הרי לא שומע להקה X רק בגלל שהיא מפורסמת נכון?

עכשיו גם צריך להגדיר את המילה "TOP", כי בשביל אחד סולו טוב זה סולו שנשמע לו "פצצה", ובשביל שני סולו טוב זה סולו שקשה לנגן על גיטרה.

שוב אני לא רוצה לריב אם אף אחד מכם >< ולא רוצה שתחשבו שאני ידוע הכל כי אני לא, אני רק אומר את דעתי האישית
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר