לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2007, 19:17
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי moshoi שמתחילה ב "קודם כל תודה שאת אומרת לי..."

ממ.. בן כמה אתה? ומתי היא הצטרפה לכיתה שלך?

עכשיו, הייתי ממליצה לך לעשות טיפה הפרדה במחשבות שלך.
אמרת שיוצא לך לדבר איתה לפעמים, אבל זה מאוד סתמי, בנוסף אתה אומר שהיא ה"אחת" כי הבנת שהיא חכמה, יפה ונחמדה. אני לא רוצה לבאס אותך, רק להיות יותר מציאותית:

אדם הנמצא במערכת יחסים רצינית עם בת זוג שהוא מכיר לא מאתמול ושביחד הם עברו הרבה התנסויות, לפעמים מתחבט בשאלה האם האישה שלצידו היא האחת..
ולפעמים אנשים נשואים ביחד כבר כמה שנים ואפילו גידלו ילדים משותפים ובסוף הם מגיעים למסקנה שהם לא בחרו בזוג שאיתו הם רוצים להזדקן.

לכן על אחת כמה וכמה במצב שלך, גם אם מצאת מישהי יפה וחכמה ונחמדה שמאוד מוצאת חן בעינייך, אני חושבת שזאת תהיה טעות להגיד שהיא האחת. אתה צעיר, לא מכיר אותה הרבה זמן והשיחות בינכם- סתמיות. אתה אמרת.
לפעמים צריך לחיות שנים על שנים עד שמגלים את האופי האמיתי של הבן אדם שמולך.

ציינת "התאהבות" ו"דיכאון" ו"האחת" אלו ביטויים נורא נורא גדולים. לכן, הצעתי היא שלפני שתפעל בדרך כלשהי, תוריד טיפה את הציפיות והתקוות שלך ואני אדגיש את הטיפה כי אני לא מעוניינת בשום פנים ואופן לפנצ'ר לך את כל הרצון הטוב, אמרתי ואני אחזור על זה שוב, אני רק רוצה להיות יותר מציאותית.
-מה הכוונה? הבחורה הנ"ל היא רק בחורה חמודה שאתה מעוניין להכיר. עושה רושם שהיא בעלת אופי טוב, אבל אתה עוד לא יודע מה יצפון לך העתיד ואיך הבחורה תתגלה בסופו של דבר.

אחרי שהנמכת את התקוות שאתה תולה בה, גש לחבר שלך, תברר >ישירות או בעקיפין< מה קורה איתו, האם הוא עדיין מעוניין, כמה הוא מעוניין, האם הוא רציני ומתכוון לפעול ותפיק את המסקנות וההחלטות שלך לפי זה.
האם במקרה שבחרת גם אתה להתחיל עם הילדה זה יפגע במערכת היחסים בינך לבין חבר שלך והאם היא שווה שמצב כזה יקרה?

>וזאת יקירי, חפירה <

עריכה: אגב, במחשבה נוספת. מה הכיוון של הילדה? לאיזה צד נראה שהיא פונה? אלייך או אל החבר שלך? >או שלא באף אחד..< אי אפשר להתעלם ממה שהיא מרגישה, כי בסופו של דבר היא זאת שתקבע עם מי ללכת.

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 10-11-2007 בשעה 19:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2007, 06:51
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה זו בכלל לא חפירה. זה ממש קצר וקולע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshoi שמתחילה ב "בעיה"

אני חושבת שהדבר הכי הוגן גם כלפיך וגם כלפי חבר שלך הוא שתיגש אליו ותגיד לו שגם אתה מאוהב בה, ושאתה מתחרט ואתה לא יכול לעזור לו כפי שהבטחת. אני חושבת שלמרות הרגעים הקצת קשים הראשונים, ואולי גם קצת כעס בהתחלה, חבר שלך יעריך אותך מאוד ואפילו יותר על ההגינות שלך ויגביר את יחסי האמון ביניכם.
דבר שני אין דבר כזה ש"יגרום לה להתאהב בי". לילדה יש רצון משלה, והיא זו שצריכה לבחור.
הפתרון שאמור לא לפגוע בחבר שלך ובחברות ביניכם זה שאתם תסכימו שלכל אחד מכם יש הזדמנות שווה לנסות ולקרב את הילדה אליו שתהיה חברה שלו, אבל מצד שני הדבר הכי חשוב שתסכימו עליו זה שהחברות ביניכם היא זו החשובה ביותר ואל תתנו לזה לפרק את החברות ביניכם. חברים זה דבר הרבה יותר חשוב מחברות כרגע וחשוב לשמור עליהם.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר