לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2007, 10:10
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "אז אני רוצה להפתיע אותך"

זה לא משנה, גם אם לא הלך לך במציאות או הלך עם בנות שהן לא כ"כ הטעם שלך, עצם העובדה שישר כתבת בצורה טבעית כ"כ "נותנת את האיימיל שלה או את המסנג'ר" ועוד בגילך מראה על משהו לא בסדר, מי מבקש איימיל? מי נותן מסנג'ר ? עברנו את גיל 15, אפילו הרבה יותר, זה מראה על חוסר רצינות ויכולת במציאות, מבקשים מספר, ולא מכל אחת שבאה והסתכלה עליך, מבקשים מבנות שאשכרה נראות לך נחמדות ועם פוטנציאל שיהיה משהו.

נורא קל להגיד ולייעץ אבל תבין שאני לא איזה בוט שנמצא כאן, יש לי חיים מחוץ לאינטרנט ונסיון מחוץ לאינטרנט, כמו רוב האנשים בעולם, איתי מתחילים במציאות וכמו שצריך, אדם שיגיד לי "יש לך מסנג'ר" ברחוב ישר ישלל מבחינתי, ובטח ובטח כשמדובר באדם בן 26-27 .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2007, 12:53
  הולי הולי אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "מה ילדותי בזה את רומזת שהן לא בוגרות?"

אני לא רומזת שום דבר, הדברים נאמרים פה בעדינות יחסית למצב הקיים, אתה פונה אל אותן בנות, אתה חייב לשנות את זה, באת לכאן כדי לפרוק ולקבל יעוץ, ולא כדי לקבל תשובות מיופיפות, קראתי בעבר את כל האשכולות שלך ואת כל התגובות, אתה אוהב דברים מסויימים וסוג מסויים של אנשים, אם אין לך בטחון לגשת ולעשות את זה כמו שצריך אז יש קורסים וחוגים שעוזרים, יש עוד אנשים במצב הזה, אבל לתת מסנג'ר/ איימיל זאת לא הדרך, זה לא רציני, גם אנשים שמכירים דרך צאטים/פורומים/ אתרי היכרויות מתחילים את הקשר במסנ ועוברים למציאות, מתחילים לחיות במציאות, לפגוש מישהי במציאות ולהחליף מסנ זה לא רציני בכלל! אתה כבר גדול מידי לדברים האלה.

תעבור שוב על התגובות שנתנו לך בפורום, תבין עד כמה זה לא רציני, תפנים כבר את מה שנכתב וקח את עצמך בידיים, אתה חיי את זה יותר מידי זמן, זה כבר גורם לך ללחץ להיות כבר בקשר, אתה חי בבועה שלא משנה כמה סיבובים תעשה תמיד תחזור לאותו מקום, הגיע הזמן לצאת מהבועה, לטפח את עצמך ולצאת אל העולם, להכיר ולבקש מספר טלפון!! להראות רציניות ולא נזקקות, להראות שאתה שווה ושכדאי להיות איתך ולא להיות סמרטוט בלי ביטחון עצמי, כולנו בני אדם, גם אם אתה חושב שאתה הכי מכוער בעולם או מה שלא גורם לך להיות חסר ביטחון, תפנים שכולם בדיוק אותו הדבר! אז למה לכולם זה מצליח ורק אתה תקוע? הבעיה בראש שלך, פוצץ את הבועה.

ישן 09-11-2007, 13:18
  TheHunter TheHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.03
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "[right]אני לא רומזת שום דבר,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הולי
אני לא רומזת שום דבר, הדברים נאמרים פה בעדינות יחסית למצב הקיים, אתה פונה אל אותן בנות, אתה חייב לשנות את זה, באת לכאן כדי לפרוק ולקבל יעוץ, ולא כדי לקבל תשובות מיופיפות, קראתי בעבר את כל האשכולות שלך ואת כל התגובות, אתה אוהב דברים מסויימים וסוג מסויים של אנשים, אם אין לך בטחון לגשת ולעשות את זה כמו שצריך אז יש קורסים וחוגים שעוזרים, יש עוד אנשים במצב הזה, אבל לתת מסנג'ר/ איימיל זאת לא הדרך, זה לא רציני, גם אנשים שמכירים דרך צאטים/פורומים/ אתרי היכרויות מתחילים את הקשר במסנ ועוברים למציאות, מתחילים לחיות במציאות, לפגוש מישהי במציאות ולהחליף מסנ זה לא רציני בכלל! אתה כבר גדול מידי לדברים האלה.

תעבור שוב על התגובות שנתנו לך בפורום, תבין עד כמה זה לא רציני, תפנים כבר את מה שנכתב וקח את עצמך בידיים, אתה חיי את זה יותר מידי זמן, זה כבר גורם לך ללחץ להיות כבר בקשר, אתה חי בבועה שלא משנה כמה סיבובים תעשה תמיד תחזור לאותו מקום, הגיע הזמן לצאת מהבועה, לטפח את עצמך ולצאת אל העולם, להכיר ולבקש מספר טלפון!! להראות רציניות ולא נזקקות, להראות שאתה שווה ושכדאי להיות איתך ולא להיות סמרטוט בלי ביטחון עצמי, כולנו בני אדם, גם אם אתה חושב שאתה הכי מכוער בעולם או מה שלא גורם לך להיות חסר ביטחון, תפנים שכולם בדיוק אותו הדבר! אז למה לכולם זה מצליח ורק אתה תקוע? הבעיה בראש שלך, פוצץ את הבועה.

ואו ואו ד"ר פיל מה נסגר איתך תגידי לי 1. את מטיפה לו בטירוף במקום לייעץ כל הפסקה הראשונה של מה שרשמת אפשר לתאר אותה כסימן קריאה אחד גדול.

אין לי מושג בת כמה את אבל אני בחור בן 20 וכל מה שאמרת פה זה שטויות לחלוטין.. אבל ממש לחלוטין.

נספר לך סיפור הכרון של החברה שלי לשעבר היינו 4 חוד שנהננו וזה נגמר בטוב.
ראיתי אותה במסיבה ומי יודע לא רציתי לבבקש תטלפון כי התביישתי והיא שאלה אותי עם יש לי מסן.

מסן איסי וכל התוכנות למסרים מיידים הפכו להיות שלב שכמעת חייבים לעבור בדרך להכרות חח כאילו לא באמת חייבים אבל מאוד קל שם לפתח את הקשר כלומר, הכרתי בחוקה במסיבה סתם ישבנו דיברנו הבאתי לה תמסן דיברנו שבוע וחצי ופשוט התפתחו רגשות בלי אפילו לראות אחד תשני , זה מבטא את האופי בצורה הטובה ביותר גורם לך להשתחרר ולהיות פתוח להיות עצמך! אחרי זה נפגשנו והופ כבר על היום הראשון נהיינו ביחד.
כיום בארץ כמעת לכל אדם 3 במדינה יש איסי-מסן בטווח כל הגילאים זאת דרך מופלאה להכיר אנשים, בכל הגילאים אז רגע, בגלל שאת לא אוהב את זה או את הדרך הזאת שיתחילו איתך את קובעת שהיא ילדותית? קובעת שהיא לא משקפת את המציאות או בריחה מהחיים האמיתיים, אני אומר שאת מדבר שטויות ולסיכום: מה תגידי על בן דוד שלי שהכיר בחורה התחילו לדבר במסן, הפלא ופלא הם עומדים להינשא עוד 4 חודשים אחרי 4 שנים של חברות מופלאה ואם תשאלי אותם איך הכרתם? הם יגידו לך הכל אודות למסן.

אז בבקשה אם דרך אחת נראת בעינייך שטוטית? את תפריחי אותה ותטיפי לאנשים שהיא גרועה כי זאת פריצת דרך ענקית בתחום הדייטינג.

*אני מתנצל מעומק לב על החבפירה היהירות שלה עצבנה אותי.
ישן 09-11-2007, 13:29
  הולי הולי אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי TheHunter שמתחילה ב "[QUOTE=הולי][right]אני לא..."

אתה בכלל עובר על האשכולות שלו לפני שאתה מגיב? הבנאדם מתקרב לגיל 30, אתה בכלל משווה? בגיל 20 זה עוד בסדר <בעיני גבולי ברמה גבוהה>, ועובדה שציינת שנפגשתם אחרי שבוע וחצי.

כל התגובה שלך יהירה וכתובה בצורה לא בוגרת "ואי ואי ד"ר פיל" מזה השטויות האלה?! עבור על העובדות, קרא קצת ותבין, תחשוב לפני שאתה מגיב.

יש מקרים <מעטים> של זוגות שהצליח להם דרך האינטרנט, אבל הדיון כאן הוא לא על האינטרנט כדרך להכרויות, זה הרבה יותר מורכב ממה שאתה ככול הנראה מצליח לראות, יש גיל מסויים, שדורש דברים מסויימים, ואדם בגיל הזה יזכה לזילזול אם ימשיך לפעול באותה שיטה, אתה יכול לתת מאה סיפורים על אנשים כאלה שהלך להם והם ביחד, אבל תראה שכבר תקופה לא קצרה שפותח האשכול נמצא באותו המקום עם אותה הגישה והבעיה ולא יוצא ממנה, לעשות סיבובים במקום לא עוזר לאף אחד, לך הצליח? כל הכבוד, תהנה, כאן זה לא מצליח, "פריצית דרך בתחום הדייטינג" , סבבה, נכון, אבל לא כדרך חיים ולא בגיל 27 כמוצא יחיד, איזה גבר יבוא למישהי וישאל אותה אם יש לה מסנ <בגילאים האלה> ויזכה לתשובה הדדית? לא רציני.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 09-11-2007 בשעה 13:32.
ישן 09-11-2007, 14:01
  TheHunter TheHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.03
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "[right]אתה בכלל עובר על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הולי
אתה בכלל עובר על האשכולות שלו לפני שאתה מגיב? הבנאדם מתקרב לגיל 30, אתה בכלל משווה? בגיל 20 זה עוד בסדר <בעיני גבולי ברמה גבוהה>, ועובדה שציינת שנפגשתם אחרי שבוע וחצי.

כל התגובה שלך יהירה וכתובה בצורה לא בוגרת "ואי ואי ד"ר פיל" מזה השטויות האלה?! עבור על העובדות, קרא קצת ותבין, תחשוב לפני שאתה מגיב.

יש מקרים <מעטים> של זוגות שהצליח להם דרך האינטרנט, אבל הדיון כאן הוא לא על האינטרנט כדרך להכרויות, זה הרבה יותר מורכב ממה שאתה ככול הנראה מצליח לראות, יש גיל מסויים, שדורש דברים מסויימים, ואדם בגיל הזה יזכה לזילזול אם ימשיך לפעול באותה שיטה, אתה יכול לתת מאה סיפורים על אנשים כאלה שהלך להם והם ביחד, אבל תראה שכבר תקופה לא קצרה שפותח האשכול נמצא באותו המקום עם אותה הגישה והבעיה ולא יוצא ממנה, לעשות סיבובים במקום לא עוזר לאף אחד, לך הצליח? כל הכבוד, תהנה, כאן זה לא מצליח, "פריצית דרך בתחום הדייטינג" , סבבה, נכון, אבל לא כדרך חיים ולא בגיל 27 כמוצא יחיד, איזה גבר יבוא למישהי וישאל אותה אם יש לה מסנ <בגילאים האלה> ויזכה לתשובה הדדית? לא רציני.

או קי . דבר ראשון מי את בכלל שתגידי שהתגובה הזאת נכתבה בצורה ילדותית? אין לי מושג בת כמה את ואיני מכבד את מי שאת אבל אין לך זכות לתמצת את כל מה שנרשם שם ולהגיד שזה ילדותי. מקרים מעטים?! תגידי לי מה נסגר איתך תרראי את כל אתרי ההכרויות זה מונפול שרק גדל וגדל אני יכול להבטיח לך שלכל בחור ובחורה בגילאים המבוגרים יש מסן וכן אלה דרכי הכרות נהדרים בשבילהם, ברור שי שכמה דרכים להגיד כמו למשל לבקש טלפון אבל זאת הדרך הישנה והטובה. כיום יש לך מגוון אפשרויות רחב יותר, גבר בן 26 יושב בפאב מדבר עם בחורה בדרך כלל זה נגמר כששניהם בחוץ מתחרמנים, או בקטע של המשך קשר ע"י טלפון או להיפגש מתי שהו. אבל יש גברים עם גישה טיפה יותר ביישנית שלא מסוגלים לעשות את זה ששותים יושבים עם בחורה ובסוף הערב שואלים אותה איך אפשר ליצור איתה קשר והיא שואל אם יש לה מסן, וכן תתפלאי יותר להמון נשים יש מסן, ועובדה שזה מצליח!!! אז לי דווקא נראת שאת מאוד מיושנת מהדור הישן שחושבים שכל צריך להעשות בדרך המוסכם של לבקש טלפון,כמו בסרטים, היום יש מלא דרכים לעשות את זה, ואת לא תהיי מי שתקבע אם זה ילדותי או זה הגיוני או זה מה שיגרום לו להצליח או זה מה שלא.

לפי דעתי התגובה שלך היא צרת אופקים ומיושנת. אבל פה לא אני ולא את נצליח לקבוע שנינו לא סיימנו תואר במדעי ההתנהגות וייעוץ אישי.
ישן 10-11-2007, 15:56
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירח-בלילה שמתחילה ב "למי יותר קל להכיר בנים או בנות"

שאלת למי קל יותר להכיר ולמי קשה לסרב לו.
אתה חייב לזכור שבכל פגישה - כזו שנושאת פרי=דייט וכזו שלא - צריך שניים לטנגו, וזה לא תלוי בכוחו של אחד הצדדים בלבד, אלא באינטרקציה ביניהם.
כל אחד בא עם המטען שלו, עם האינטרסים שלו, יש כאלה שיודעים לדובב אנשים או למשוך אותם בצורה זו או אחרת, אבל הנוסחאות האלה לא עובדות על כולן/ם.
אם יש משהו שלמדתי מערוץ 8 זה שהנוסחאות שאנחנו מנסים לבנות לגבי מה שיוביל אותנו אל האהבה (דרוש ביטחון עצמי, דרוש להיות יפה, מטופח, דרוש להיות אתה עצמך ועוד דברים כאלה), לא רק שלא עובדות בכל המקרים, אלא הסיכוי שיעבדו זה משהו כמו 50-50 ולא 90-10. יש הרבה מקרים שדווקא מה שנחשב בעיני החברה כמיגרעות שמהוות אבן מכשול כבדה ביותר בהשגת זוגיות - למשל השמנת יתר נוראית שמגיעה למימדים ענקיים לחלוטין, משהו כמו 200 קילו, שאי אפשר לזוז מהמיטה - יש כאלה שאוהבים את האנשים האלה דווקא בגלל המגרעות האלה. וזה בכלל לא מיעוט. אנחנו מנסים לבנות כל מיני נוסחאות, אבל כמו בפיסיקה - אנחנו לא מערכת סגורה וכל אדם מביא את המטען שלו, וכל מה שנשאר זה יחסי האינטרקציה בין השניים.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

נערך לאחרונה ע"י מריאל בתאריך 10-11-2007 בשעה 16:02.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:37

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר