לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2007, 22:19
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
מידע מרד הסטודנטים מתרחב

אגודת הסטודנטים של אוני' חיפה חוברת למקבילתה בטכניון ומורה לחבריה שלא לשלם שכר לימוד

יובל לידור
12/11/2007 22:35

מרד התשלומים של הסטודנטים תופס תאוצה: הערב החליטה אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה להצטרף לאגודת הסטודנטים בטכניון שהחליטה להורות לסטודנטים שלא לשלם את שובר התשלום השני, שאמור לרדת בימים הקרובים, ובנוסף לבטל את הוראת הקבע הבנקאית עבור הנהלת האוניברסיטה. אגודות נוספות צפויות לאמץ את ההחלטה.

במכתב שהופץ לסטודנטים באוניברסיטת חיפה, באמצעות הדואר האלקטרוני, נכתב כי "כתוצאה משאננות הצדדים אשר נוגעים בהתנהלות שביתת המרצים ועקב הפגיעה המתמשכת בציבור הסטודנטים החיפאיים, בעיקר בשל הנזקים המתמשכים מהמלחמה, הוחלט על שיתוף פעולה בין אגודת הסטודנטים בטכניון לבין אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה, על-מנת למנוע תשלום עבור סמסטר שאינו מתקיים באופן תקין וסדור. הסטודנטים באוניברסיטאות אינם 'חיילי צעצוע' של מאבקים באוצר".

גורמים סטודנטיאליים העריכו היום כי במהלך הימים הקרובים יצטרפו למרד התשלומים נגד הנהלות האוניברסיטאות גם יתר אגודות הסטודנטים. האגודות באוניברסיטת תל-אביב, האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת בן-גוריון צפויות לדון בנושא כבר היום.

"אנו שוקלים בחיוב להצטרף למהלך של הפסקת תשלום שכר הלימוד לאוניברסיטה כל עוד השביתה נמשכת ואנו לא מקבלים תמורה לכספנו", אמר היום יו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל-אביב, גיל גולדנברג.

יו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה, שי פניני, אמר כי הוא מעריך "שתוך ימים ספורים נייצר חזית אחידה של עשרות אלפי סטודנטים מול הנהלות האוניברסיטאות, שאינן עושות דבר על מנת להביא לסיום השביתה".

לידיעה המלאה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2007, 20:38
צלמית המשתמש של Sorrer
  משתמש זכר Sorrer Sorrer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.07
כל הכבוד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "מרד הסטודנטים מתרחב"

אני בטכניון, ואני פשוט מתבטל רוב השבוע. מתוך 21 הנק של הסמסטר הזה כרגע רק 10 לא בשביתה. זה מצב מגוכח שמעמיד את רוב הסטודנטים במצב אקדמי לא תקין ודורש סמסטר נוסף אם זה ימשך כך...

כבר עבר חודש מפתיחת השביתה וזה אומר ש או שיש השלמות עד שעות הלילה, או שמורידים חומר או שמאריכים את סמסטר או מבטלים קורסים. אף אופציה פה לא ממש טובה לסטודנטים....

בעיני, וגם עיני רבים אחרים זו הפרה בוטה של ההסכם בין המוסד לבין להסטודנטים... אם המוסד לא יכול לספק לי את השירות עליו אני משלם, אז הוא לא אמור לגבות ממני כסף! לדעתי כולם צריכים לבטל את התשלום ולהפעיל לחץ על האוניברסיטאות... כמו תמיד נפגעים הסטודנטים!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר