לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2007, 19:06
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
המלצה WE HAVE SOME WINNERS

שבוע נפלא לכם!
ואין כמו להתחיל את השבוע בהודעות משמחות ותארים חדשים, לאחר התכנסות שכללה ארוחות שחיתות, לילות בסוויטות יקרות ונסיעה לשם בלימוזינה, הכל כמובן מחשבון המנהלים של פרש (כמה טוב לחלום ולפנטז )
החלטנו להעניק תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה(צלש) לבחור מקסים אחד ולהכתיר 2 תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה(מומחיות) ל-2עלמות חן שהחינניות שלהן רק משתבחת עם הזמן.
אז קבלו בבקשה את המומחיות החדשות פאקטשלי ומריאל ואת המצולש החדש V.G תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אנו רוצים להודות לשלושתכם על האהבה האין סופית שלכם לפורום, התרומה הרבה במתן תשובות ענייניות ותומכות לחברים פה וגם בהשגחה והרגעה של האנשים כשהאשכולות מתחילים לסטות לכיוונים לא רצויים.
הרווחתם את זה ביושר וכולנו מוקירים אותכם על זה (ניתן לכם להחליט מי מקבל איזה גביע )

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אז קדימה חברים להתחיל לברך... תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

נערך לאחרונה ע"י charm בתאריך 10-11-2007 בשעה 20:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2007, 23:13
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה תודה רבה מכל הלב!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "WE HAVE SOME WINNERS"

ארז, אמיר, תודה לכם.
יעל, אני חושבת שאת בחורה מאוד איכותית ומדהימה בפני עצמך. ראיתי אותך במפגש, ובמשך היותי בפורום קראתי את ההודעות שלך (בין השאר), ואני יכולה לומר שתוכך כברך. שתי האמיתות האלה - זו שבפנים וזו של בחוץ - משלימות אחת את השנייה, וזו דרכי לומר שאת אדם אמיתי.
זה ממש מצחיק איך אנו חולקות יחד בפעם השנייה את אותו סמל שמתמצת בתוכו וטומן בחובו הודעות שלמות וכל מיני איטרקציות עם כל מיני אנשים.
ואדים - אתה בחור עם ראש על הכתפיים ומאוד דוגרי. באיזה שהוא מקום, תמיד כשאני קוראת תגובות שלך או אשכולות שאתה פותח, אני מופתעת-מה. לא יודעת למה. אתה מצליח להפתיע אותי.

דור, אהבתי מאוד את רצף הסמיילים. אני אגיב ברצף קצר משלי להביע זאת:

תודה לכל המברכים
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר