לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2010, 22:51
  איציק חתוכה בן מרדכי איציק חתוכה בן מרדכי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.06.10
משהו יוקרתי או לוחם?

אני כרגע סיימתי יב' ואני מתגייס בקרוב
במהלך יב' הצבא נתן לי אין ספור זימונים כמעט לכל תפקיד במודיעין ולעוד תפקידים בתקשוב ודברים אחרי ומנילה מעולה(97,55,90 - אלה הנתונים שלי).
לא עברתי חלק מהראיונות, בחלקם עשיתי רושם רע ובחלקם העדיפו להוציא אותי בגלל הפרופיל הגבוהה שלי.

לאחרונה קיבלתי זימונים לחיל התקשוב לכמה תפקידים ולבסוף עברתי מבחנים וראיונות ואני מועמד מתקדם לשני מסלולים: מצו"ב ולהב 2150.
היום קיבלתי מכתב שמאשר את המשך המיון ללהב. תמיד רציתי להתקבל לאחת מהיחידות המסווגות האלה מ2 סיבות:
1. זה מאוד מעניין אותי.
2. זה מאוד מאוד תורם בחיים האזרחיים.
(שימו לב שבסעיף 2 כתבתי פעמיים "מאוד" ובסעיף 1 פעם אחת - וזה לא במקרה)

במנילה שלי סימנתי תותחנים כאופציה שניה, ולפי מה שביררתי, אם אני לא עובר אף אחד מהמיונים ליחידות המסווגות בתקשוב, אני הולך לתותחנים(ובתותחנים אני בונה על הגעה למורן שהיא גם יחידה מסווגת).

ופתאום בימים האחרונים קראתי הודעות בפורום על כמה ששירות בתור לוחם מקרב אותך לאנשים ומאוד תורם לבניית האופי שלך ובקיצור שירות בתור לוחם יכול להיות מאוד מאוד כיף וחוויה של פעם בחיים, מצד שני גם עבודת מודיעין הכי חשובה שיש והכי סודית שיש, מסתכמת בישיבה במשרד מול מחשב עם מזגן, דבר שמאוד מאוד יכול לבאס אותי כי אני בא עם אנרגיות ורצון להשקיע ואני ממש לא רוצה לשבת במזגן כמה שעות מול מחשב וללכת הביתה.

הדבר היחיד שמכריע את הכף וגרם לי עד לפני כמה ימים לבחור בלהב הוא העובדה שזה יעזור לי בחיים אחר כך(כי בלהב אתה גם נהיה קצין וחותם שנה), אבל מאז אני בהתלבטות מה יהיה יותר מעניין, שירות כלוחם בתותחנים או בלהב?
מה אתם ממליצים? התפקיד היוקרתי בתקשוב שיעזור לי אחר כך בחיים? או לוחם במורן?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2010, 23:40

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "אוי לא.... רק אל תצחק על..."

ואתה שוב הוכחת את עצמך כילדותי טיפש ובעל סטיגמות, עומד מולך בן אדם שנמצא שבוע בפורום ועם 20 הודעות ואתה מספיק חכם ומוכשר לקבוע שהוא לא מתאים לתפקידים כאלה ושהצבא ישחרר אותו/צריך לשחרר אותו.
אתה קב"ן? כי גם הקב"ן הכי מקצועי שהצבא יחזיק, לא יכול לפטור חייל משירות דרך הכרות מהמחשב, ולי גם לא נראה שאתה קב"ן, אז למה אתה בטוח בעצמך?

ועובדה, עם כל מה שעשית בצבא ועם כל התרומה הרבה שלך למדינה, אתה עדיין מתנהג באופן ילדותי ומתנשא, מה זה אומר? שהתנהגות לא תלויה בגיל, אני יותר צעיר ממך ומתנהג בצורה הרבה יותר בוגרת ממך, אני פתחתי אשכול לגיטימי על מה כדאי לי לבחור וכולם בחרו לענות לי בצורה נורמאלית חוץ ממף שהחלטת להיות בדרן ולכתוב שאתה מקווה שישחררו אותי.
אתה כבר אחרי צבא ולא יהיו לך הזדמנויות רבות להתבגר, אני מציע לך עכשיו, תתחיל להתנהג כמו בן אדם אחרת אתה תפגע, אנשים לא אוהבים התנהגות מתנשאת כמו שלך.
ישן 20-06-2010, 23:58

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "תראה, מהתרשמותי הקצרה ממך,..."

איפה בדיוק "חשבתי" שצה"ל יתנהל כפי בקשתי?

זה צה"ל שנותן לי לבחור אם אני רוצה תקשוב או תותחנים, בשורה התחתונה, צה"ל מיין אותי לתקשוב, מה שאומר שנשארו עוד כמה עניינים קטנים לסגור עד שאני יכנס ללהב, אבל מכיוון שעדיין מדובר במיונים, אני יכול לפרוש מהם וללכת לתותחנים, בשורה התחתונה, הכל תלוי בי ורק בי עכשיו, תותחנים או תקשוב, צה"ל נתן לי לבחור ובגלל זה פתחתי את הנושא.

אני לא יודע איך הגעת למסקנה שאני חצוף או חושב שאני יותר טוב מאחרים דרך התרשמות מהפורום, כניראה שאתה פסיכולוג מאוד מאוד מוכשר, כל הכבוד!

באתי לבקש ייעוץ ובינתיים כל מה שאני מקבל פה זה תגובות של אנשים(מודה הם מבינים יותר ממני) שכל המטרה שלהם זה לא לעזור לי אלא לרדת עליי, אז עם כל הכבוד אני מרשה לעצמי להגיד לכל אותם חכמולוגים שהגיבו לי: לכו תזדיינו.

אני מקווה שבזה סגרנו את האירוע ואני ממתין לאנשים שבאמת רוצים לעזור שיגיבו לי.
תודה.
ישן 21-06-2010, 00:07
  משתמש זכר קרנפון קרנפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.09
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי איציק חתוכה בן מרדכי שמתחילה ב "מצטער לאכזב אותך, אני כבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי איציק חתוכה בן מרדכי
מצטער לאכזב אותך, אני כבר הגעתי רחוק ומה שנשאר מהמיון שלי הוא פרוצדורה לא מסובכת.
ואם היית טורח לקרוא מה כתבתי היית רואה שחשוב לי לעשות משהו מעניין בצבא בשביל הסיפוק האישי שלי ולא רק בגלל העתיד, אבל שוב למה לקרוא את ההודעה עד הסוף שאפשר לכתוב תגובה מזלזלת ושחצנית על חשבון משתמש חדש?
שיהיה לך בהצלחה בחיים המשעממים שלך...

מצטער אם אני מנפץ לך את הבועה (לא באמת, אני לא מצטער), אבל אתה מלש"ב, לא משנה מה תעשה כמלש"ב, אתה לא יכול להגיד שהגעת רחוק, ונראה לי אתה קצת חי בסרט שאתה שישר החלטת שאתה במורן, למורן עושים מיונים ועם הגישה הילדותית (מאוד) שלך (ומצחיק אגב שאתה כותב שאתה בוגר יותר ממי שמתוכח איתך) קשה לי לראות איך אתה הולך להגיע לשם. אפשר לשאול את ג'ימי מה הוא חושב על הגישה שלך ואיך זה הולך בד בבד עם סוג האנשים ביחידה.

רד מהעץ שעלית עליו, צא מהסרט, תנפץ את הבועה, לא יודע באיזה עוד מטאפורה להשתמש, תתעורר. אתה ילד, ואתה מאוד מאוד מאוד מאוד (שים לב שכתבתי 4 פעמים "מאוד" וזה לא במקרה) רחוק מלהיות במצב שאתה יכול להגיד ש"כבר הגעת רחוק".

ישן 21-06-2010, 00:19
  משתמש זכר קרנפון קרנפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.09
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי איציק חתוכה בן מרדכי שמתחילה ב "אולי לא עברתי המון דברים..."

תגיד, אתה מכיר אותי? אתה יודע כמה זמן אני בצבא? מה עברתי? איזה מסלולים עשיתי? באיזה תפקיד אני משרת?
אלא אם כן יש לך פוטנציאל לגילוי עתידות, אני לא רואה איך אתה יכול לכתוב את מה שכתבת. אין לך ולו קמצוץ של מושג על מי ומה אני, אז איך אתה יכול להרשות לעצמך לכתוב דברים כאלה?
אתה צעיר בגיל, ואתה עוד יותר צעיר בגישה וההתנהגות שלך. הרבה אנשים פה ניסו להכניס אותך לפרופורציות אבל אתה מסרב לראות את המציאות וממשיך להתעקש.
ההבדל ביננו הוא לא הכמה שנים, הפז"ם זה רק זמן. ההבדל ביינו הוא שאתה ילד קטן (קטן קטן), ולא בגלל הגיל. ואני אגב לא משוחרר, ולא הולך להשתחרר בקרוב.

ישן 21-06-2010, 01:04
  GMM GMM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.09
לא צריך לקבל עצבים מכל אחד
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "אני מקווה שצהל ינהג בתבונה..."

לא צריך להתרגש מכל פוסט באינטרנט..
בצבא כולם אוכלים חרא והם מתחלקים לשני סוגים:
-אלו שבאו בידיעה שיהיה טוב וינסו לראות בעיקר את נקודות האור בכל דבר - מקבלים את מנת החרא היומית שלהם כמצומצמת ביותר וגם נוזלית מה שמקל מאוד...
-אלו שבאו בידיעה שהולך להיות להם קשה - ומקבלים את כל מה שנחסך מהקבוצה הראשונה.

אבל בקבוצה הראשונה יש יוצאי דופן - אותם אלה שחושבים שיום אחרי שהם מתגיסים הם מקבלים את הכפתור האדום לשיגור 70 טילים גרעיניים, וביום השלישי הם מקבלים גישה לבסיס הסודי שנמצא 80 קומות מתחת לבור - שמה נשמרים שרידים של חלליות שנחתו בשנים האחרונות וכמו כן הם זכאים ליטול חלק בפיתוח שערי מעבר בין גלקטיים באמצעות טכנולוגיה חייזרית גנובה שמבוססת על אנטי חומר וחורי תולעת. אלה סובלים הכי הרבה
ישן 20-06-2010, 23:09
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי איציק חתוכה בן מרדכי שמתחילה ב "משהו יוקרתי או לוחם?"

אני לא חושב שיש כאן אף גולש בפורום ששרת גם בתותחנים וגם בתקשוב, שיוכל להגיד לך מה יותר מעניין. גם אם יש במקרה מישהו כזה, והוא יגיד לך מה יותר מעניין, זה יהיה מה שיותר מעניין אותו, וממש לא בהכרח מה שיותר מעניין אותך.
נראה שפרטת לך את כל השיקולים, וכל מה שנשאר זה להחליט מה אתה רוצה יותר ולנסות להגיע לשם. אף אחד לא יכול לקבל את ההחלטה הזאת בשבילך.
רק עצה אחת לי אליך - תנסה לפתח חשיבה קצת יותר בוגרת. זו לא ירידה, זה לטובתך. ההתלהבות שלך מזה שתפקיד הוא מסווג, מעידה על צורת חשיבה די ילדותית, שלא תעזור לך להתכוונן על התפקידים שמתאימים לך באמת.

ישן 21-06-2010, 00:25
  משתמש זכר AcidicJimmy. AcidicJimmy. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי איציק חתוכה בן מרדכי שמתחילה ב "משהו יוקרתי או לוחם?"

א. בתור מנהל בפורום- תירגע, השאלות שלך אומנם לגיטימיות אבל ההתלהמות שלך לא. תפסיק עם השפה שאתה משתמש בה כלפי גולשים אחרים פה או שתפסיק להגיב בפורום. באותה נשימה, אם אנחנו מתחילים דף חדש פה אז בבקשה משאר חברי הפורום להירגע ולנשום עמוק.

ב. בתור מפקד במורן- אני יכול לומר לך שהדבר השני ששמעתי מהסגל שלי מיד אחרי שאמרו לי "כל הכבוד" על כך שעברתי את הגיבוש היה "שמור על צניעות", וצניעות לא מצטיירת כאחת התכונות החזקות שלך. וזה חשוב כי גם אם תצליח לעבוד על כולם ולעבור את הגיבוש, אתה פשוט לא תמצא את עצמך ביחידה עם הגישה הזאת. לתשומת לבך.

ג. בתור בעל דעה- גם לי הייתה הבחירה בין מסלול מכובד ועורפי שכלל קצונה וכל שאר ההטבות לבין להיות לוחם בתותחנים. בחרתי להיות לוחם. לימודים, תארים וכסף עוד תספיק לעשות בחיים, להיות לוחם זו הזדמנות שבד"כ לא חוזרת מתישהו בעתיד. ובחשבון הסופי שאני יכול לעשות היום בחפש"ש שלי אני יכול לומר בביטחון שהדברים שלמדתי בשלוש שנים האלה על עצמי ועל העולם הם דברים שלא הייתי לומד בשום קורס או פקולטה ובטח לא קונה עם שום ערמת שטרות.

ישן 21-06-2010, 00:38
  Benyo Benyo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.07

העלית יפה את הנקודות לכאן ולכאן, וג'ימי הוסיף עוד כמה נקודות שכדאי לחשוב עליהן.
אמרת שאתה מתחבר לתחום המחשבים, כלומר, אתה רואה את עצמך עובד בזה בעתיד? אז אולי יכול להיות שעדיף לקחת את פרק הזמן הקרוב למשהו שלא תעסוק בו בעתיד.
כמה דברים קטנים נוספים למחשבה:
מאתר אגף התקשוב : "למתאימים ניתנת אפשרות ליציאה לקצונה לאחר צבירת ניסיון מקצועי." אתה לא בהכרח תהיה קצין.
"שירות בתור לוחם יכול להיות מאוד מאוד כיף" - אני לא חושב שכיף זו הסיבה הנכונה ללכת להיות לוחם.
וכמו שאמרו לפני - בסוף ההחלטה היא שלך, לא של הפורום. צריך אנשים טובים בכל המקומות, ואם תבוא בגישה הנכונה אתה תתרום המון בשני המקומות.
מקווה שתרמתי משהו,
בהצלחה בשירות.

ודבר נוסף שאני חייב לציין, למרות שביקשו לא - המטרה של אנשים פה בפורום היא בסוף לעזור, תזכור, אתה פנית לעזרת הפורום, לא להיפך. יכול להיות שחלק מהתגובות פה מכעיסות אותך, אבל אתה יכול להיות בטוח שמאחוריי חלק גדול משמות המשתמשים פה יושבים שאנשים שעברו לא מעט. התגובה שלהם לא מוצאת חן בעיניך? תקרא - תנסה להבין מה בכל זאת אתה יכול להרוויח ואל תרד לפסים אישיים, זה לא מוציא אף אחד מצידי הוויכוח טוב.

ישן 21-06-2010, 05:27
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05

עד כמה שידוע לי מנהלי הפורום עובדים צמוד עם ישויות הצבא בעיקר בנושא ב"מ.

לאור ההתבטאויות שלך באשכול אחר (שננעל באורח מפתיע) הייתי שמח מאוד אם היו מעבירים את כל המידע והנתונים שנאספו עלייך לצה"ל להמשך טיפול.

בנוגע לשאלה- נתונים זה נתונים יא חביבי לא דבר כזה מטורף להתלהב ממנו, זה סוג של שיטת מיון גסה מאוד שמחמיצה המון אנשים, מה גם שבסופו של יום הנתונים שלך הם לא מאלה שיגרמו לקצינות מודיעין לזרוק עלייך חזיות, אז תנחת חזרה על הקרקע ותנסה לחיות בין בני מינך.

על מה אני הייתי ממליץ לך?
לך על מסלול הלוחם, שם פוחת הסיכוי שתחשף למידע מזיק וגבר הסיכוי שתפלט לתקפיד לא משמעותי כזה או אחר, בעוד שיש עובדי רס"רים, טבחים ומש"קי שלישות גם בתותחנים וגם במודיעין- במודיעין החשיפה הפוטנציאלית לחומר מסווג גבוהה יותר.

למען עתידנו ועתיד ילדינו.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 21-06-2010, 15:40
  Alekstan Alekstan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.09
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי איציק חתוכה בן מרדכי שמתחילה ב "לא שאלתי מה הדבר הכי טוב..."

ציטוט:
לא שאלתי מה הדבר הכי טוב בשבילך אדון גולנצ'יק
שאלתי מה הדבר הכי טוב בשבילי
בינתיים אף כותב בפוסט הזה לא הביע נכונות לעזור לי חוץ מאיזה אחד

לפתוח פה פוסט זה כמו לפתוח פוסט בפורום של ילדים
אף אחד פה לא עוזר כולם עוקצים
חבל שאתם מתנהגים בילדותיות

שמע, הוא לא יכול להגיד לך מה הכי טוב בשבילך, אתה צריך להחליט לבד.
או שאתה הולך לג'וב היוקרתי הזה שלך אם אתה עובר את המיונים, או שאתה עוזב את המיונים והולך לתותחנים כמו שאמרת ומנסה להגיע למורן.
קח בחשבון שיש מצב שלא תגיע למורן ואולי לא תעבור את המיונים ותיהיה איזה סופר מסווג, ואז... ברוך הבא למערך הקני של חיל התותחנים! תתכונן לאופציה הזאת גם.
ישן 21-06-2010, 14:48

רק תראו איך כל מי שכתב בפוסט הזה, ממש כולם פה, אף אחד לא עזר לי, כולם עקצו וכולם ירדו להתנהגות ילדותית ונמוכה, בוא נתחיל:

hellfrost:
ציטוט:
אני מקווה שצהל ינהג בתבונה ויפתור אותך משרות...

reason:
ציטוט:
שמע אתה גולש פה פחות משבוע, ובאמת שגם זה יותר מידי!

קרנפון:
ציטוט:
מצטער אם אני מנפץ לך את הבועה (לא באמת, אני לא מצטער),
אתה קצת חי בסרט
רד מהעץ שעלית עליו, צא מהסרט, תנפץ את הבועה

GMM:
ציטוט:
אבל בקבוצה הראשונה יש יוצאי דופן - אותם אלה שחושבים שיום אחרי שהם מתגיסים הם מקבלים את הכפתור האדום לשיגור 70 טילים גרעיניים, וביום השלישי הם מקבלים גישה לבסיס הסודי שנמצא 80 קומות מתחת לבור - שמה נשמרים שרידים של חלליות שנחתו בשנים האחרונות וכמו כן הם זכאים ליטול חלק בפיתוח שערי מעבר בין גלקטיים באמצעות טכנולוגיה חייזרית גנובה שמבוססת על אנטי חומר וחורי תולעת. אלה סובלים הכי הרבה

golani_2:
ציטוט:
עד כמה שידוע לי מנהלי הפורום עובדים צמוד עם ישויות הצבא בעיקר בנושא ב"מ.

לאור ההתבטאויות שלך באשכול אחר (שננעל באורח מפתיע) הייתי שמח מאוד אם היו מעבירים את כל המידע והנתונים שנאספו עלייך לצה"ל להמשך טיפול.

בנוגע לשאלה- נתונים זה נתונים יא חביבי לא דבר כזה מטורף להתלהב ממנו, זה סוג של שיטת מיון גסה מאוד שמחמיצה המון אנשים, מה גם שבסופו של יום הנתונים שלך הם לא מאלה שיגרמו לקצינות מודיעין לזרוק עלייך חזיות, אז תנחת חזרה על הקרקע ותנסה לחיות בין בני מינך.

על מה אני הייתי ממליץ לך?
לך על מסלול הלוחם, שם פוחת הסיכוי שתחשף למידע מזיק וגבר הסיכוי שתפלט לתקפיד לא משמעותי כזה או אחר, בעוד שיש עובדי רס"רים, טבחים ומש"קי שלישות גם בתותחנים וגם במודיעין- במודיעין החשיפה הפוטנציאלית לחומר מסווג גבוהה יותר.

למען עתידנו ועתיד ילדינו.

אף אחד פה לא בא בגישה של לעזור לי
כל אחד פה ושפך את החרא שלו על המקלדת ושלח את זה כתגובה
מתי תבינו שאתם לא מעניינים אותי, לא באתי ללמוד להיות בן אדם באתי לקבל יעוץ לגבי יחידות וכל הודעה אחרת שתכתבו לי נכנסת מאוזן אחת ויוצאת מהשניה.

אני באמת מקווה שסיימנו את הויכוח הדבילי הזה ושתתחילו להתנהג כמו בני אדם.
ישן 21-06-2010, 19:50
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי איציק חתוכה בן מרדכי שמתחילה ב "לא הבנתי אותך"

שמיכה: עונש חברתי הנגזר על חייל אנטי חברתי, עצלן או שחצן שבגללו סובלים חיילים אחרים. לדוגמא- חייל חצוף שבגללו כל המחלקה נענשת בטרטורים.

העונש כולל התקפת פתע בלילה, כשהחייל ישן, כיסוי הראש בשמיכה כדי שלא יוכל לזהות את התוקפים, ומכות, לא כאלו שנועדו לגרום לנזק אלא כדי להכאיב. למשל- מכות לצלעות, כאפות לראש וכו'.

בנוסף, יש עוד עונשים שמטיל עליך הקולקטיב שאתה חי בו- למשל ימרחו לך את השק"ש בשמפו מבפנים. למשל- תמצא את הציוד שלך מפוזר לכל הרוחות. למשל עוד דברים בסגנון הזה.

אתה עדיין חושב שלא תהיה לך בעיה להיות ללא חברים? אם כן, ממליץ לך לראות את הסרט מסע אלונקות, כדי להבין למה עלול לגרום לחץ חברתי בזמן שאתה במסגרת מדכאת השונה לחלוטין מחממת התיכון שאך יצאת ממנה.

ישן 21-06-2010, 18:19
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

הכרתי מישהו כמוך.
בנאדם חכם ביותר, יכולת אישית גבוהה, מחסור חמור ביחסי אנוש, אף מורם מעלה מעלה ובטחון עצמי בשמיים.
הגיע אלינו מקורס טיס וממשפחה עשירה מאוד. הגיע וחשב שהוא יודע הכל, יכול להעיר לכולם, חצי אלוהים.

הוא לא שרד. אחרי מספר חודשים הוא יצא מהצבא דרך קב"ן, היות והחיים שלו בבסיס היו מרים וקשים. זה לא שהוא קיבל מכות, למרות שאלוהים עדי, הגיע לו. הוא קיבל דברים קשים יותר ממכות בלילה. הוא קיבל חוסר יחס והתעלמות. הוא קיבל הקפדה יתרה על פרט ופרט, הוא קיבל חוסר התחשבות משווע כל פעם שהיה צריך משהו, כמו לחפש מי סוגר במקומו, מי עולה במקומו לשמור.

אתה עדיין בטוח שאתה תתאים ליחידה מובחרת או לפרוייקט מסווג עם גישה כזו?

אחרי ההודעה הזאת:

ציטוט:
עם כל הכבוד, אני עוד לא מגוייס לצה"ל ככה שעד שלא התחייבתי לצבא מותר לי לחשוף את כל מה שאני רוצה וכל מה שהצבא אמר לי.

ברגע שאני יתגייס אני מחוייב לשמור על חוקי בטחון שדה ולא להגיד מה שאסור
ברגע שאני לא בצבא, גם אם בטעות המראיין שלי יפלוט ליידי סוד מדינה, מותר יהיה לי להגיד אותו בטלויזיה...
אולי אני לא מבין הרבה בחוקים, אבל את החוק הזה אני מבין מצוין
ברגע שאני רק מועמד לשירות בטחון ולא מגויס, אני לא רכוש הצבא מה שאומר שמותר לי לגלות מה שאני רוצה למי שאני רוצה.

וזאת

ציטוט:
יעצרו אותי, אבל המעצר לא יהיה חוקי והוא יהיה בצורה של "העלמה" אף אחד לא ידע שעצרו אותי לא יתנו לי לדבר עם עורך דין והמעצר יהיה מנהלי וחוקיותו תהיה בספק..

אני חושב, רק חושב, שאתה תהיה חייב לשנות גישה. אתה משום מה בטוח שאתה יודע הכל, לא ברור לי על סמך מה.

לפי דבריך, ככל הנראה היכולות האישיות שלך גבוהות מאוד. אבל יחסי האנוש שלך גרועים.
אתה חושב שאתה לא צריך חברים? אתה חושב שתחזיק בטירונות קרבית בלי חברים? וקורס קצינים? אתה בטוח שאתה תהיה קצין, גם אם ביחידת המחשבים?

ולפני שאתה טוען שאני שופך פה ח*א על המקלדת, עצור ותחשוב למה כמה וכמה אנשים, שמשך שירותם המצטבר בהכרח גדול מימי חייך, אומרים לך לשנות גישה. כי אתה תשנה את הגישה שלך, מבחירה או מכורח. והאמן לי, אתה לא רוצה שזה יגיע מכורח.

ישן 21-06-2010, 18:50
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
אם אתה מאמין, אז תאמין לי.
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי איציק חתוכה בן מרדכי שמתחילה ב "אני לא יודע כמה אתם..."

עם אלוהים בלבד יהיה לך קשה בצבא בלי חברים. כי כאשר תרצה החלפת שמירה (או מטבח, או משהו אחר, לדוגמה) עם מישהו מהיחידה, כדי שתוכל להגיע לארוע משפחתי והוא יגיד לך לא, כי הוא לא סובל אותך, גם אלוהים לא יעזור לך.

לגבי השורה האחרונה שלך, אחרי שאני קורא את הודעותיך בפורום - אנו מאד חלוקים בדעתנו.

אבל משום מה יש לי תחושה שאנו נכנסים לארוע טרולי.

נערך לאחרונה ע"י YHS בתאריך 21-06-2010 בשעה 18:53.
ישן 21-06-2010, 18:52
  CoPilot CoPilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.08

נתחיל בזה שמסווג לאו דווקא אומר מעניין או טוב...
נמשיך בזה שלדעתי שירות כלוחם ושירות כג'ובניק במקצוע שקשור בתקשוב (מחשבים, אלק') שונה לגמרי אחד מהשני.
אני יכול לומר לך שהתגייסתי עם מוטיבציה רבה להגיע לקרבי, ומאוד היה חשוב לי לחוות שטח, אבל הגעתי לתפקיד עורפי שעושים בו יומיות ואני מאוד מרוצה ממנו כי ההתמקצעות בתחום שלי היא מאוד גדולה. לומדים דברים ועובדים עם אנשים מאוד מקצועיים כך שהתחום מאוד מעניין ויש לאן להתפתח.
אתה צריך להחליט מה עדיף לך, איפה אתה חושב שתוכל לממש את הפוטנציאל שלך ואיפה אתה חושב שתרגיש יותר מיצוי מהתפקיד. הרבה אנשים לא יכולים לסבול את העובדה שהם לא לוחמים. אני דווקא חושב שהרגשת המיצוי יכולה להגיע גם מתפקידים אחרים-לאו דווקא בתור לוחם. אני מרגיש שאני לוקח חלק מאוד פעיל בלחימה, לא כל מקצוע בתור ג'ובניק אומר לעשות תפקיד מנהלתי שאין בו חשיבה-להפך, רוב החשיבה מתבצעת במטה לפני שבכלל הכוחות יודעים משהו על מה שהם הולכים לעשות.
זאת נקודת המבט שלי, נשאר לך רק לשבת עם עצמך ולהחליט באם באמת התקבלת לתפקיד מה אתה מעדיף.
אגב, אני חושב שמסלול להב יותר טוב מאשר מצו"ב, כי למרות שמצו"ב מתעסק עם צפנים, זה לאו דווקא מעניין, אני חושש שזה ההפך.
למורן קשה להגיע על פי סטטיסטיקה, צריכות להיות לך התכונות שהם מחפשים, להרבה אנשים אין אז קח בחשבון.
אגב, גם כאן, שוב, מסווג לא בהכרח אומר מעניין או מגניב. בסופו של דבר הסיווג הגבוה של מורן נובע מכורח האמל"ח שבהם היחידה משתמשת-זו גם יכולה להיות העובדה שמשתמשים באיזשהו מנגנון אלקטרוני שאסור שהאויב ידע שקיים, אבל ללוחם מן השורה לא בהכרח אומר משהו, אפילו לא בממשק העבודה מול האמל"ח.
ישן 21-06-2010, 19:54
  משתמש זכר AcidicJimmy. AcidicJimmy. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08

חשבתי שראיתי אור בקצה המנהרה אחרי התגובה של coPilot אבל האשכול ממשיך לכיוון של התנגחויות חסרות טעם ומקום (מנקודת המבט שלי- בעיקר מצד פותח האשכול). לכן נראה לי שמיצינו את האשכול הזה.
לסיכום:
1. אף אחד לא יכול להחליט בשבילך איזה מסלול טוב יותר בשבילך.
2. ההתנהגות שלך לא מתאימה למקומות שאליהם אתה מתכוון להתמיין, בעיקר אם מדובר בתפקידי לחימה ואחת כמה וכמה אם (לאור ההתבטאיות שלך לגבי הכוונה שלך לחשוף מידע מסווג) אתה לרגע חושב להגיע למורן (מה לעשות שיש ליחידה הזו מקום חם אצלי בלב...).
3. בהתחשב בצורת ההתבטאות שלך כאן בפורום והתגובות שאתה מקבל כאן (בין היתר גם ממנהלים) תשקול ברצינות אם כדאי שתלמד משהו לפני שתגיב שוב באשכול אחר.

חאלס, ננעל, רוצה- תעשה חיפוש על דילמות דומות שעלו כבר אלף פעם בפורום.

נערך לאחרונה ע"י AcidicJimmy. בתאריך 21-06-2010 בשעה 20:03.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:12

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר