לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2007, 16:57
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
פרוייקט - "המחשב היציב"

"המחשב נדפק לי, אני צריך להתקין אותו מחדש"
"לעזאזל עם ה windows הדפוק הזה - שוב הוא מגיב לאט"
"רק לפני חודשיים התקנתי אותו מחדש, איך הוא כבר עושה לי צרות"

מי מאיתנו שמעולם לא אמר את המשפטים הבאים - שיקום.
כל מי שלא קם (וגם מי שכן, תשבו, זה לא יהיה ארוך... אולי) - הפרוייקט הזה הוא בשבילכם.

עובדה - לא קיים(כמעט) משתמש חלונות שלא התקין/התקינו לו את מערכת ההפעלה מחדש בשל בעיות ביצועים (בין אם בעיות הביצועים נבעו מוירוס, חומרה דפוקה, או סתם בלי סיבה נראית לעין).

באשכול הזה, ננסה להבין קודם כל למה חלונות מאיטה את הקצב שלה עם הזמן ומה אנחנו המשתמשים יכולים לעשות כדי למנוע את המצב, או לפחות לדחות אותו לפחות עד שמערכת ההפעלה הבאה יוצאת והגיע הזמן להתקין אותה.

שימו לב - האשכול הוא אשכול דיון פתוח - אני אשמח אם כל אחד מכם ייתרום מהידע שלו (או שאלות מכווינות לפחות) עד שיהיה לנו מאגר, או לפחות "רשימת מכולת" של עשה/אל תעשה שיעשו לכולם את החיים קלים יותר.

שימו לב 2 - בגלל שהסיבות מגוונות ורבות, ננסה לחלק את הנושאים (לפחות בתחילה) לתתי נושאים גדולים (כמו תוכנה, מערכת הפעלה, אבטחה וכו'), נא השתדלו להגיב להודעות המתאימות כדי להימנע מבלבול.

שימו לב 3 - לא כל אחד מבין על מה כל אחד מדבר (לדוגמה, משפט כמו "אז תעשה ghost"), אז הסברים קצת יותר מורחבים ייתקבלו תמיד בברכה, לא חובה, אבל מאוד רצוי

שימו לב 4 - סליחה שאין עיצוב, אני קצת עייף

אז... שנתחיל?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2007, 15:14
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
קצת על אבטחת מידע
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "למה חלונות מאט לי? - אבטחת מידע."

2 טיפים שחשוב שיהיו כאן.

1. להפעיל את חומת האש.
החל מSP2 לחלונות XP, כברירת מחדל חומת האש של חלונות מופעלת, ובצדק.
חלק מהתוכנות שמותקנות על המחשב נותנות שירותים למחשבים שונים ברשת, בין אם זה משחק מרובה משתתפים, בין אם זה שרת אינטרנט/דואר, ואפילו אם זו תוכנת מסרים מידיים, המטרה זהה - לאפשר גישה אל המחשב המקומי מרשת האינטרנט.
הגישה מתאפשרת באמצעות ערוצי תקשורת (ports) שהמחשב המקומי פותח ל"עולם החיצון", למרות שלא תמיד יש תוכנה שממש מאזינה לערוצים האלו.
מטרת חומת האש (של חלונות) היא לסגור פורטים אלו מלבד הרצויים וע"י כך להגביר את האבטחה על מערכת ההפעלה.
וכמובן שע"י כך מורידים את הסיכוי שייפרצו למחשב וישתילו בו ווירוס, וכך אנחנו תורמים ליציבות המחשב
כדי להפעיל את חומת האש יש לגשת ללוח הבקרה (control panel), להפעיל את חומת האש של חלונות (windows firewall) ולהעביר אותה למצב פעיל (enabled)

2. לא לעבוד עם משתמש ניהולי.
הצעה קצת בעייתית, כי נכון לחלונות XP, לא באמת ניתן לעבוד ללא משתמש מנהל, אז ההמלצה היא לא גורפת, אבל בהחלט הגיונית.
משתמש מנהל (administrator) יכול לבצע הכול במחשב, החל מהתקנת תוכנות ועד ביצוע שינויים בגרעין מערכת ההפעלה.
משתמש מוגבל במעט ולא יכול לבצע כלום במחשב, הוא כן יכול להפעיל תוכנות (עם מגבלות מסויימות) ואין לו יכולת לבצע התקנות.
הפשרה אותה אני מציע היא עבודה עם power user, משתמש חצי מנהל שכן יכול להתקין תוכנות ולבצע פעולות על המחשב כל-עוד הן אינן משנות רכיבים של מערכת ההפעלה.
את אותן פעולות קריטיות כמו התקנת אנטי-ווירוס או הפעלת משחקים שדורשים הרשאות אדמיניסטרטיביות (דבילי, אבל ראיתי קורה) ניתן להפעיל באמצעות לחיצה ימנית עם shift על הצלמית, ובחירה ב run as, באופן כזה המשתמש איתו עובדים ומפעילים תוכנות (אפילו אם הם ווירוסים) לא יכולים להרוס את מערכת ההפעלה אלא לכול היותר את פרופיל המשתמש שלהם ופרופילי משתמשים אחרים (לא administrator)
אז איך עושים את זה?
כפתור ימני על "המחשב שלי", בחירה ב manage, מעבר ל local users and groups, כניסה ל groups, הורדה של המשתמש איתו אנו עובדים (כל עוד זה לא administrator, כמובן) מקבוצת administrators והוספה של אותו המשתמש לקבוצת power users.

שימו לב 1 - חובה לקבוע למשתמש administrator סיסמה (רצוי חזקה) או ש runas לא יעבוד איתו
שימו לב 2 - העובדה שתצורה זו דורשת יותר ניהול עלול לשגע אתכם, אבל בשביל השקט של לא צריך להתקין את מערכת ההפעלה מחדש על כל ווירוס זה יכול להיות שווה את זה, הרבה יותר קל ליצור משתמש חדש מלהתקין את כל מערכת ההפעלה מחדש.
שימו לב 3 - יש מקרים בהם לא ניתן להשתמש בתצורה זו, לדוגמה אצל קרובת משפחה שלי יש מדפסת HP והיא(המדפסת) לא הסכימה להשתמש בדיו השחור מכיוון שלא היו למשתמש המדפיס הרשאות לאמר זאת למדפסת (אני לא מבין את הקשר, אבל ככה זה היה)...

ישן 15-01-2008, 22:24
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "קובץ סיסמאות הומצא בחלונות 95"

אתה מדבר על קבצי ה pwl המעפאנים? אלה ששמרו את הסיסמאות לחייגן, ונדפקו לפעמים, ואז החייגן לא היה זוכר את הסיסמא, ואף תמיכה של אף ספק אינטרנט לא ידעה איך פותרים את זה? (ואז יום אחד גיליתי - ממש פשוט - מוחקים את ה pwl ועושים עוד משהו בהגדרות TCP/IP ב authentication נדמה לי, ואז הוא פתאום שוב זוכר... אז התקשרתי שוב לתמיכה ולימדתי אותם את זה, ומאז הם ידעו...)

ב NT הסיסמאות נשמרות בקובץ שנקרא SAM - חפש בגוגל... מחיקה שלו תשחרר ענייני סיסמאות נעולות (אבל צריך להיזהר - במחשבים שהם חלק מדומיין, במחשבים שיש בהם EFS, ועוד...)

ישן 15-10-2007, 16:58
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
למה חלונות מאט לי? - תוכנה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "פרוייקט - "המחשב היציב""

מערכת ההפעלה, עד כמה טובה/שלמה (או לא) שהיא תהיה, לא שווה הרבה בלי תוכנות צד 3 שמותקנות עליה.
תוכנות שכאלו (גם משחקים), אינם מפותחים ע"י היוצרים של חלונות ולכן לא תמיד מנגנים איתה כמו שצריך.
בנוסף, הסרה של תוכנות שכאלו לא תמיד מסירות את כל הרכיבים שהותקנו עם התוכנה.
בסופו של דבר השילוב של כל נושא חוסר ההתאמה עם מערכת ההפעלה (יש שיאמרו - ניהול לקוי של נושא התוכנות) גורם להאטה בביצועים של חלונות.
המטרה שלנו היא להימנע גם מזה, כמובן שלא ע"י הימנעות מהתקנת תוכנות, אלא ע"י מציאת פתרונות יצירתיים לעניין, לדוגמה:
1. הצעת חלופות לתוכנות "כבדות משקל"
2. מציאת דרכים למעקב אחרי מה מותקן בכול התקנה של תוכנה ו/או הסרה של "זבלים" ישנים ולא קשורים
וכו'
הבמה שלכם.

נערך לאחרונה ע"י קוביבי בתאריך 15-10-2007 בשעה 17:00. סיבה: הורדת חתימה
ישן 17-10-2007, 22:23
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי dudi.vaknin שמתחילה ב "CCleaner מסירה את הלכלוך..."

אני מוסיף לדבריך(כן אני יודע זה לא חכמה).

שלא מומלץ להשתמש בכלי זה או בכל כלי דומה אלא רק לעיתים רחוקות יותר ולא פעם בשבוע.

לעומת זה הרבה יותר בטוח להשתמש בכלי הניקוי של מייקרוסופט.
1. מקש ימני על סל המחזור>>רוקן סל מחזור.
2.התחל>>עזרים>>כלי מערכת>>ניוקי הדיסק. (למתקדמים/מעוניינים. לאחר בחירת הכונן לסריקה ובעת שהוא מציג את הקבצים שניתנים לניקוי-בנוסף לאלו תוכלו לנקות עוד דברים בטאב "אפשריות נוספות")
3. הסרת תוכנות אך ורק על ידי הכלי של ווינדוס ורק אם זה לא הולך אז לנסות דרכים אחרות.

אלו רק הערות ופתרונות למה שאמרת, יש לי עוד מה להוסיף לנושא הזה אבל מאוחר יותר.
ישן 18-10-2007, 13:37
  dudi.vaknin dudi.vaknin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
CCleaner
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי dudi.vaknin שמתחילה ב "מה??? קובי, אתה לא נורמלי!..."

CCleaner היא תוכנה חופשית לייעול המערכת. היא מסירה קבצים שאינם בשימוש מהמערכת - פעולה שמפנה מקום בהארד דיסק, ושמאפשרת ל-Windows לרוץ מהר יותר. CCleaner גם מנקה עקיבות שאתם משאירים אחריכם בזמן ולאחר גלישה באינטרנט, כמו היסטוריית האתרים בהם גלשתם, עוגיות ועוד. התוכנה מהירה ולא מגיעה עם "הפתעות" לא רצויות.

אחד היתרונות החשובים בגרסאות 2.x של CCleaner: היא לא מבצעת שינויים ברג'יסטרי במסגרת ההתקנה, כך שניתן להתקינה על התקנים ניידים כמו דיסק-און-קי ולהריצה משם.

CCleaner מתהדרת בממשק יפה ונוח, והכי חשוב - פשוט. כל-כך פשוט, שגם משתמשים מתחילים יכולים לעבוד איתה בקלות וביעילות.

את התוכנה ניתן להוריד מאתר הבית שלה: www.ccleaner.com.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ccleaner.com/media/734/ccv2_t.png]
ישן 17-11-2007, 14:45
צלמית המשתמש של Aviv-Y
  Aviv-Y Aviv-Y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Aviv-Y שלח הודעה דרך MSN אל Aviv-Y Facebook profile
הנה אני אהיה יעיל, תכירו את RegClener
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "למה חלונות מאט לי? - תוכנה"

כולם (טוב לפחות הרוב, נראה לי ) יודעים שכל תוכנה שגם שאחרי שמסירים אותה
הן מהוספה והוסרה והן פיזית מ-Program files עדיין יש לה כמה שאריות ב-Registry
ברוב המקרים זה למקרה שתחליטו להתקין את התוכנה מחדש וכל ההגדרות/שמות משתמשים/סיסמאות ישמרו לכם
אבל לפעמים זה סתם מיותר, ונשאר לכם מפתח ב-Registry שסתם מכביד...
דמיינו לעצמכם כמה הצטברו עד היום

מה עושים? משתמשים ב-RegCleaner
אומנם גם ב-CCleaner יש פונקציה דומה, אבל מניסיון היא לא מעיפה הכל =]
בנוסף אפשר לראות רשימה מסודרת, באופן יחסי בכל אופן, של כל התוכנות
שמותקנות/היו מותקנות על המחשב ועדיין רשומות ב-Registry.

טוב אז לפני הסבר שימוש, כאן יש קישורים להורדה:
http://www.majorgeeks.com/download460.html

אחרי שהתקנתם תריצו את התוכנה (זה הסמל שיופיע על הדסקטופ: תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה)

מתחילים בעבודה הפשוטה וזה לתת לתוכנה לסרוק לבד,
כדי לעשות זאת לחצו על Tools ---> Registry Cleanup ---> Do them All
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עכשיו המתינו עד לסיום הפעולה...

סיים? יופי לחצו על אחת השורות ברשימה ואז לחצו על במקלדת על Ctrl-A
(או לחילופין למעלה בתפריט Select ואז All)
ואז על Remove Selected והמתינו לסיום.

כל מה שנשאר זה להקליק על Done ולצאת מהתוכנה.

זוהי הפעולה הפשוטה והבטוחה אפשר לומר, לי היא מעולם לא גרמה לבעיות =]
רוצים עוד? יש...
כאן אני אקדים ואומר שהאחריות היא עליכם בלבד(!)
בחלון הראשי של התוכנה רואים רשימת תוכנות שרשומות ב-Registry,
חלקן עדיין מותקנות על המחשב וחלקן כבר מזמן לא =]
תעברו אט אט על הרשימה ותנסו לזהות תוכנות שכבר אבד עליהן הכלח...
זיהיתם? סמנו את ה-CheckBox שלהן ב-V, לסיום הקליקו על Remove Selected

סיימתם? קליק על Done ואז Exit,
ניקוי נעים ובהצלחה =]

ישן 15-10-2007, 16:58
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
למה חלונות מאט לי? - מערכת הפעלה

מערכת ההפעלה עצמה לא חפה מבעיות.
בין אם מדובר על הגדרות ברירות מחדל שלא מתאימות לכלל המשתמשים, בין אם מדובר על ניהול זיכרון ו caching בזבזני ובין אם מדובר על מנגנוני תחזוקה לקויים ( = שלא מופעלים על בסיס קבוע)

בסעיף זה, המטרה היא לתת טיפים/עיצות כיצד להגביר את יציבות המערכת.
הערה קטנה - יש הבדל משמעותי בין שיפור עבודת המערכת ע"י tweak-ים למיניהם לבין הגברת היציבות שלה.
טיפים שכאלו נסקרו לא מעט בפורום וניתן למצוא בארכיון אשכלות מתאימים

נערך לאחרונה ע"י קוביבי בתאריך 15-10-2007 בשעה 17:00. סיבה: הורדת חתימה
ישן 17-10-2007, 20:14
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
טיפ לדוגמה - הרצת windows explorer בתהליך נפרד.
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "למה חלונות מאט לי? - מערכת הפעלה"

לאלו מכם שעדיין משתמשים בחלונות כמנהל קבצים ולא עברו לתוכנה חיצונית - הטיפ הזה הוא בשבילכם.
כברירת מחדל, חלונות משתמש באותו תהליך explorer.exe להפעלת שורת התחל, צלמיות על שולחן העבודה וחלונות הקבצים ("המחשב שלי" ושיטוט בתוך תקיות הקבצים השונות)
כאשר פותחים המון חלונות שכאלו ו/או יש בעיה עם אחת התיקיות (שמות לא מזוהים, תיקייה עמוסה ב thumbnails, באג בחלונות), נפילה שלו גוררת נפילה של תפריט התחל.
ניתן להפריד בין חלון שיטוט הקבצים לבין שורת ההתחל ע"י האפשרות הבאה:
my computer --> tools --> folder options --> view --> launch folder window in seperate process
מומלץ רק לבעלי מחשב עם 512 מגה זיכרון ומעלה.

נערך לאחרונה ע"י קוביבי בתאריך 17-10-2007 בשעה 20:14. סיבה: הורדת חתימה...
ישן 22-10-2007, 16:46
צלמית המשתמש של קוביבי

LinkedIn profile
לבקשת הקהל - איחוי הדיסק
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "למה חלונות מאט לי? - מערכת הפעלה"

הכונן הקשיח שלנו משול לארון עם המון תאים, כאשר בכול תא יכול להיות רק פריט (קובץ) אחד בלבד.
כאשר אנחנו מנסים לאחסן בכונן קובץ גדול מידי שלא יכול להיות מוכל בתא אחד, הוא ייכנס לכמה תאים נפרדים, בד"כ בתאים רציפים (אחד אחרי השני)

כאשר אנחנו יוצרים ומוחקים קבצים, לא מן הנמנע שייווצרו לנו "חורים" בתאים (כמה תאים מלאים, כמה ריקים, ואז עוד כמה מלאים וכן הלאה), ומכאן נובע שלא תמיד יהיו מספיק תאים רציפים לאחסון קובץ גדול אחד.
במקרה כזה, הקובץ הגדול נכתב בחלק אחד של הדיסק, יש "פיצול" ואז בהמשך נכתב ההמשך שלו.
קבצים כאלו לוקח יוצר זמן לקרוא מכיוון שהם שבורים (fragmented).

ע"מ לאחות (defragment) את הקבצים האלו, קיים כלי ה defrag, אשר דואג שהקבצים לא יהיו שבורים (או שבורים במידה זעומה מספיק שלא נרגיש ירידה בביצועים) אותו מומלץ להפעיל לפחות פעם בכ-3 חודשים (מי שמתקין תוכנות/מוריד קבצים/משתולל על המחשב - אפילו פעם בחודש)
כדי להפעיל את הכלי:
start --> run --> dfrg.msc
פשוט בחרו בכונן הרצוי ולחצו על כפתור "defrag"
ישן 01-11-2007, 17:48
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בהמשך לאיחוי-תיקון ובדיקת סעיות בדיסק קשיח.

(זה לא יפה שאני פתחתי את האשכול ואני לא משתתף בו.)

כמו שקובי אמר, יש בדיסק קשיח מלא תאים. יש תאים שעם הזמן פשוט נדפקים.
הבעיה היא, שלעיתים מאוחסן עליהם מידע.
סריקת ווינדוס למציאת שגיאות בדיסק תעזור לנו מאד.
איך ? כאשר היא תמצא תא מת/פגום היא תנסה לתקן אותו וברוב המקרים להעביר את החומר לתא אחר וכך למנוע מצב בו קובץ שהיה מצויין, יראה כקובץ פגום.
בנוסף, היא מסמנת את התאים הבעייתים וכך לא מאחסנת עליהם מידע.שימו לב שאם פרמטתם אז כל המידע שווינדוס אסף על הדיסק קשיח, לא קיים יותר ולכן צריך לעשות זאת שוב.

אפשר לעשות זאת בעזרת תוכנות צד שלישי, אבל אנחנו נעשה זאת בעזרת ווינדוס.

1.הכנסו למחשב שלי.
2. לחצו עם המקש הימני על הכונן של הדיסק קשיח.
3.לחצו על מאפיינים>>כלים>>בדיקת שגיאות.
4. סמנו וי בשתי התיבות שצריך לסמן.
5. מן הסתם תצטרכו להפעיל מחדש את המחשב-בעת עליית המחשב הוא יעשה את הסריקה הנחוצה, זה ייקח משהו כמו 10 דקת בהתאם למערכת שלכם.

6.מומלץ לעשות בדיקה כזאת פעם בחודש +/-.

7.תהנו.
ישן 31-10-2007, 20:53
  sTaTik sTaTik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.05
מנהל ההתקנים

להוריד את השורה הראשונה Automaticlly search for network folders and printers
למרות שרק בפעם הראשונה שמפעילים את האקספלורר הוא עושה את החיפוש עדיין אין לאופציה הזאת שום שימוש למי שמחובר ישירות לאינטרנט.

ובכלל למי שיש זכרון נמוך ומעוניין להתעסק עם מנהל ההתקנים יכול לשפר במידה מועטה את מהירות הפתיחה של חלונות וגם את התצוגה. אני הייתי נוהג לעבוד לתצוגה קלאסית של ווינדוס והורדתי את הגרפיקה משמעותית (למרות שזה היה נראה לא משהו) וזה שיפר את מהירות התפעול של ריבוי חלונות פתוחים.
כדי לעשות זאת קליק ימני על המחשב שלי - מאפיינים - מתקדם - ביצועים

כמו כן לא יזיק הסבר על הזיכרון הוירטואלי. באותה לשונית הנ"ל (מתקדם) יש בקטגוריה האחרונה את הזכרון הוירטואלי - ווינדוס מכוונת אותו אוטומטית פי 1.5 מהזכרון הפיזי. אך ניתן להגדיר אותו בין 1.5 ל3.
אני מדגיש בין ולא במקום, נניח יש לכם 256 פיזי ורשום 384 בלבד ניתן להגדיר את הזכרון בין 384 עד 768 (למרות שזה 766 בעקרון אבל לא משנה).
ישן 02-11-2007, 20:46
  Siren19 Siren19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.07
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי sTaTik שמתחילה ב "מנהל ההתקנים"

אוקי זה משהו שאני לא ממש מבינה...
ואני מאוד רוצה לשלוט בכמות ה\יכרון שמערכת מקצה.
וכבר עשיתי בעבר טעות שהגדרתי כניראה ערך לא נכון,שגרם לקריסה מוחלטת,
זה היה במחשב היש(סלרון 600 עם 196 SDRAM) לפני הישן שיש לי כרגע בסלון
לבסוף מצאתי ערך שעובד,מינימום 512 מקסימום 1024 וזה עבד שנים עד שהחלפתי את המחשב הישן בחדש שהיום הוא כבר ישן מאוד
אז אני אשמח ליותר מידע
ציטוט:
במקור נכתב על ידי sTaTik
כמו כן לא יזיק הסבר על הזיכרון הוירטואלי. באותה לשונית הנ"ל (מתקדם) יש בקטגוריה האחרונה את הזכרון הוירטואלי - ווינדוס מכוונת אותו אוטומטית פי 1.5 מהזכרון הפיזי. אך ניתן להגדיר אותו בין 1.5 ל3.
אני מדגיש בין ולא במקום, נניח יש לכם 256 פיזי ורשום 384 בלבד ניתן להגדיר את הזכרון בין 384 עד 768 (למרות שזה 766 בעקרון אבל לא משנה).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:44

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר