לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2007, 23:12
צלמית המשתמש של fcf
  משתמש זכר fcf fcf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל fcf שלח הודעה דרך MSN אל fcf Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "יאללה יאללה... אתה והלינוקס שלך..."

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://tbn0.google.com/images?q=tbn:sW5cKSYH-ZYz1M:http://www.mc-krsko.si/Data/MMCP/novice_new/Upload/Linux-penguin.picture.jpg]
שווה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.dok.co.il/magazin/shit.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.aisrael.org/_Uploads/4400ie.jpg]
שווה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.dok.co.il/magazin/shit.jpg]
בריבוע

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://news.k.co.il/images/logos/firefox-logo.png]
שולטט

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2007, 23:00
צלמית המשתמש של IndigoBlue
  IndigoBlue IndigoBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
מתנצל מראש על ההודעה הפלצנית אבל:
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "כי יש אי התאמה בין המחיר..."

הרוב הגדול באשכול הנוכחי מתנחם במה שהוא עושה ע"י כך שהוא מציג את הפשע שהוא מבצע(כן,זה פשע...)ע"י כך שהוא אומר "זה חינם,זה מהיר,ואין מצב שייתפסו אותי", אז מה ההבדל בין זה לבין גניבת מכוניות?

הרי אם אתה פורץ מנוסה, גם גניבת מכוניות זה "חינם, מהיר וסיכוי נמוך לתפיסה ע"י המשטרה" לא?

אז בעצם ע"פ מה שנאמר פה כל פשע שניתן לבצע במהירות ,בקלות וללא סכנה של תפיסה מיידית ע"י המשטרה הוא לגטימי לחלוטין נכון?

אתם מצליחים עכשיו להבין את האבסורד?

*ותשובתי לגביי פותח האשכול:

אני חושב שהורדה לא חוקית זה פשע, וצריך להעניש את הגורמים האחראים לזה(האנשים שפורצים ומעלים את התוכונות,כנ"ל סרטים ומשחקים)
אבל לצערי בכל הקשור לישראל-הורדת קבצים זה משהו לגיטמי ורגיל לחלוטין-מכיוון שמדובר במדינת עולם 3 (לפחות בהשוואה למדינות עולם המערב)שלא נעשה בה דבר כדי למנוע הורדת תכנים לא חוקיים(מישהו דיבר על המחירים המגוחכים בחנויות המחשבים?)

אני יכול להעיד לכם על עצמי,שביקרתי את אח שלי בארה"ב בטיול לפני צבא(לפני 3וחצי שנים בערך)נדהמתי לגלות איזה הבדל יש בין ישראל לארה"ב, קודם כל, כל מחירי המשחקים(גם הקונסולות,וגם הסרטים,וגם התוכנות וגם מה שאתם לא רוצים)הם מחירי זנות(בין 10$ ל35$ גג)וזה גרושים למי שגר בארה"ב, גם החומרה שם היא זולה בהרבה, הקיצר לאור המחירים הנמוכים של הכל שם, כמעט אף אחד לא מתעסק בהורדת קבצים לא חוקיים-הם בניגוד אלינו מבינים גם שמדובר בפשע.

מה גם שהאנשים היחידים(שאני לפחות מכיר)שממש אובססיבים להורדת תכנים לא חוקים, הם חבר'ה שמחכים המון זמן לשחרור מסיום(שלא תוכנה או סרט או משחק)ואז ישר מורידים כדי לראות,לבדוק,לשחק לפני כולם-ועם זה אין מה לעשות לא ניתן לעשות כלום.

לסיום:
אני יכול שוב לומר על עצמי, שלצערי אני גם מוריד תכנים לא חוקים(לפחות אני יכול לומר שאני לא משתף-וגורם לתפוצה רחבה יותר)אבל עדיין, באיזשהוא מקום אני מרגיש שאני מבצע סוג של חטא, אבל שוב, לפחות בארץ אני שלם עם זה.

כי לדוגמא אני יכול לומר לכם שהורדתי לפני איזה חודש את הגרסא החדשה ביותר של פוטושופ CS3(אלוהים יודע כמה זה עולה בארץ)והקדשתי איזה שבועיים לקריאת מדריכים, וצפייה בסרטי הדרכה ומה שאתם לא רוצים, ובסוף מה שיצא מכל זה, זה איזה פרח מעפאן שלקח לי להכין 6שעות(מה שמומחה לפוטושופ עושה ב6דקות)מה שגרם בעקיפין לUninstall עצבני של התוכנה-אבל לפחות לא הפסדתי את השם יודע כמה אלפי שקלים שההיתי מוציא באזרחות.

ישן 17-11-2007, 01:19
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
אתה משווה מכונית לתוכנה או משחק מחשב?
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "מתנצל מראש על ההודעה הפלצנית אבל:"

גניבה של מכונית ממש לא שווה לגניבה של סרט שעולה פה בקולנוע 36 שקל כשבארה"ב עולה 5 דולר.
אם כבר היית עושה השוואה היית משווה הורדת קבצים לגניבת דיסקים מחנות,
אבל שוב, זה ממש לא
כמו גניבת דיסקים מחנות, כי בכך שאתה מוריד קבצים אתה פוגע רק ביצרן של אותה תוכנה ולא במוכר של אותה חנות שלא קיימת בכלל באינטרנט..
בכל מקרה, אם כבר השוואה אז אפשר להשוות את התוכנות הלא חוקיות לאיזה קומבינטור שכונתי שנפגש
עם כולם באיזו סמטה ומחלק לכל החברה בחינם דיסקים שירים וכו', לא תיקח? כן תיקח, כמובן שבאופן מוסרי זה אסור כי הכלל בעולם
אומר שמי שייצר עבורך משהו אתה צריך לשלם עליו תמורה במטרה שאותו יצרן ישיג את התגמול המגיע לו בכך שהביא לך מוצר שרצית, היצרן עבד - היצרן צריך להרוויח.
אבל מה לעשות, באמת המחירים בארץ מוגזמים, המיסים על כל מוצר מסכן פה עוברים את ה200 אחוז לפעמים ובמקרה הטוב את ה150 אחוז משוויו האמיתי של המוצר.
בכל מקרה, הגזמת עם ההשוואה למכונית.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 17-11-2007 בשעה 01:27.
ישן 17-11-2007, 14:02
  Dark Knight Dark Knight אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Dark Knight
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בן אור שמתחילה ב "למה אתם מורידים תוכנות לא חוקיות?"

צריך לעשות בעניין הזה הפרדה קצת יותר נרחבת ממה שעשו במסמך שהוספת...
אם אני גונב מכונית, אני גונב יותר מאת עבודת הפיתוח שהושקעה בתוכנה:
בתוכנה משקיעים חד-פעמית X כסף כמשכורת למפתחים שלה ומשם יוצרים עותקים על ימין ועל שמאל בעלות של 0$ בדיוק (או אם אתה קטנוני אז בעלות החשמל של הפעלת המחשב).
אני לא גונב אפילו דיסק שעולה 2 שקל.

במכונית שאני גונב מושקע כסף ליחידה: מתכת, פס ייצור, עבודה של אנשים - כלומר משאבים רבים מעבר לעלות הפיתוח של המוצר - ולכן אני גורם לייצרן\חנות\בעל הרכב להפסד כספי ממשי.

כשאני מוריד פוטושופ מהאינטרנט, אני לא גורם לחברה הפסדים כי אין שום סיכוי שבעולם שהייתי משלם 1000$ על תוכנה.
כשאני מתקין WINDOWS במחשב אצלי בבית, אני לא גורם לחברה הפסדים כי אין שום סיכוי שבעולם שהייתי משלם 600 שקל על תוכנה.

אני אולי פוגע קצת בזכות הקניין של ייצרן התוכנה, אבל לא בכיס שלו - אני לא גונב שם דבר חומרי.

מאידך, הפירטיות היא מה שדוחף את שוק התוכנה קדימה, גם אם החברות לא מודות בזה פומבית:
בעל עסק\גרפיקאי מוריד Photoshop בבית, רואה כמה המוצר טוב, ולכן כדי שהוא יוכל לעבוד בתוכנה קונה אותה.
מערכת ההפעלה של ה-WINDOWS זוכה לנתח השוק האדיר שלה אך ורק בזכות הפירטיות, אחרת חצי עולם כבר היה משתמש בלינוקס ומייקרוסופט הייתה נמחצת מזמן!
חברים שלי מורידים משחקים ומנסים אותם בבית. אם המשחק מוצא חן בעיניהם הם קונים אותם באמת כדי לשחק ברשת - בלי הנסיון החינאמי - מי ילך לבזבז 200 שקל על משחק?!
יתרה מזאת - חברות משחקים הבינו זאת כבר ומאפשרים להוריד משחקים בחינם, ולשלם רק על חשבון השחקן...

עד כאן עולם התוכנה, אבל גם עולם המוסיקה חייב רבות לפירטיות...
בוא נודה בזה, אתה נוסע ללימודים\עבודה\חברים ושומע שיר חביב ברדיו, אתה קולט את שם הלהקה, מוריד כמה שירים שלהם בבית ומתאהב בה.
ככה בונים קהילת מעריצים ללהקה היום.
ובשיא הרצינות - כמה מאיתנו היו פשוט מגיעים לחנות ומבזבזים 70 שקל על להקה שמעולם לא שמעו קודם לכן? מי היה מבזבז 100 שקל על כרטיס להופעה של להקה אנונימית?

לכן אני לא מרגיש רגשות אשם כלל כשאני מוריד תוכנות מהאינטרנט.
אני לא גורם לנזק כלכלי לחברה היוצרת ולכן אני לא ממש גונב.

ישן 17-11-2007, 14:27
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

כמה שטויות כתבת לא יאמן..
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Dark Knight שמתחילה ב "צריך לעשות בעניין הזה הפרדה..."

אתה מנסה להצדיק פירטיות תחת מסווה "שזה לא פוגע בחברות המפתחות"..
זה פוגע ועוד איך בכך שהן לא מרוויחות.. הם כן מפסידים בכך שהרווחים שלהם מאותה תוכנה היו אמורים להיות הרבה יותר אם לא היתה פירטיות,
זה שאותם רווחים וירטואלים לא הגיעו אליהם, לא אומר שהם לא הפסידו, חוסר רווח = הפסד מדי פעם, מה זה פוגע? הם כן משקיעים כסף זמן וידע בלפתח כל דבר,
גם לא צריך להשוות למכונית, מכונית זה דבר מוחשי תוכנה לא,
אבל גם לדברים לא מוחשיים יש שווי רב
כי הם לא באים בחינם לעולם ולא נוצרים באופן טבעי ע"י אמא אדמה אלא ע"י אנשים שהולכים כל בוקר לעבודה ומשקיעים את זמנם ואנרגיה בכך.
הפירטיות תורמת למוזיקה? ע"י יצירת קהל מעריצים? אם כל הזמרים היו רוצים קהל מעריצים היו נותנים רשות מזמן להשמיע את השירים שלהם ברדיו.
הזמרים לרוב תמיד מרוויחים, אמנם היום הרבה פחות בגלל הפירטיות, ולכן אני לא חש חמלה כשאני מוריד שיר שלהם,
ובמיוחד כשאני רואה את סנופ דוג המסומם הזה שכל היום דופק בחורות בטח,
אז ממש אין לי מה לרחם עליו.
איך מייקל ג'קסון בשנות ה80 התפרסם ? בזכות הפירטיות? לא היו אז מחשב ולא אזורוס ולא אימיול,
ובכל זאת הצליח, משמע פירטיות ממש לא בהכרח תורמת לעליית זמרים גדולים.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 17-11-2007 בשעה 14:33.
ישן 17-11-2007, 15:34
  Dark Knight Dark Knight אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Dark Knight
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "כמה שטויות כתבת לא יאמן.."

באיזה בסיס אתה טוען שאני אמרתי שטויות?
בכל ההודעה שלך לא הייתה אף סתירה למה שכתבתי קודם לכן...

תעיף מבט בפורום גרפיקה, או איור ותלת מימד.
יש שם המון חבר'ה צעירים, ודי הרבה קטינים.
אני מבטיח לך שכל הקהילה הזו לא הייתה קיימת ללא הפירטיות, כי אף אחד מהם לא יכול היה להרשות לעצמו להשקיע סכום עתק כמו 500-1000$ לתוכנת גרפיקה, ובטח שלא 6000$ בשביל תוכנת תלת-מימד.
המעצבים המוכשרים הללו, לא בטוח שהיו בכלל מגיעים לתחום הזה ללא נסיון קודם בגרפיקה - ולכן רק חלק קטן מהם היה מגיע לעבוד בתחום בתעשייה.
לכן בתעשייה היה צורך בפחות רשיונות שימוש (כי בתעשייה כל התוכנות הן באמת ברישיון, כל הדיון פה הוא על שימוש פרטי\ביתי) ולכן החברות היו מרוויחות פחות!
בקשר למייקל ג'קסון, שים לב שהתקופה אז הייתה שונה בעליל...
אני לא מסוגל בכלל לספור את כמות הלהקות והזמרים עם קהילות מעריצים של 100 אלף איש ויותר כיום.
כמה היו בשנות ה-80? 10? 20? אתה לא יכול להשוות בכלל את הכמויות של מאז ועד היום...
אני יכול להבטיח לך שבלי האינטרנט המספר הזה לא היה מגיע אפילו לחצי..

האם אתה חושב שכמו היום, 95% מהאוכלוסייה היו מתקינים MS WINDOWS על המחשב בעלות של 500-800 שקל היחידה? ועוד אנשים עם מספר מחשבים בבית שהיו צריכים לקנות 2-3 רשיונות שימוש?
אז תן לי להפתיע אותך - אין שום מצב שבעולם...
אבל בזכות הפירטיות מערכת ההפעלה של MS תופסת היום נתח שוק של כ-90% וזה עוד אחרי שהלינוקס דוחק אותה קצת למטה לאחרונה.
מאידך, שים לב שבזכות העובדה הזו MS התפתחה לאן שהיא היום - רב פיתוח התוכנות והמשחקים מיועד לפלטפורמה של MS, ולכן משתמשי לינוקס לא יכולים להשתמש בהרבה מהתוכנות והמשחקים בשוק - מה שמאד מאט את ההתקדמות שלו ומאד מחזק את MS...

מסקנה - MS חייבים הון תעפות לפירטיות.

בסופו של דבר, אם אתה רוצה להגיד לי שאני מדבר שטויות, תסתמך בבקשה על עובדות, במיוחד כשרב הסיכויים שמערכת ההפעלה שלך גם היא אינה קנויה....

ישן 17-11-2007, 16:49
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Dark Knight שמתחילה ב "באיזה בסיס אתה טוען שאני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dark Knight
אני מבטיח לך שכל הקהילה הזו לא הייתה קיימת ללא הפירטיות, כי אף אחד מהם לא יכול היה להרשות לעצמו להשקיע סכום עתק כמו 500-1000$ לתוכנת גרפיקה, ובטח שלא 6000$ בשביל תוכנת תלת-מימד.
המעצבים המוכשרים הללו, לא בטוח שהיו בכלל מגיעים לתחום הזה ללא נסיון קודם בגרפיקה - ולכן רק חלק קטן מהם היה מגיע לעבוד בתחום בתעשייה.
לכן בתעשייה היה צורך בפחות רשיונות שימוש (כי בתעשייה כל התוכנות הן באמת ברישיון, כל הדיון פה הוא על שימוש פרטי\ביתי) ולכן החברות היו מרוויחות פחות!
בקשר למייקל ג'קסון, שים לב שהתקופה אז הייתה שונה בעליל...
אני לא מסוגל בכלל לספור את כמות הלהקות והזמרים עם קהילות מעריצים של 100 אלף איש ויותר כיום.
כמה היו בשנות ה-80? 10? 20? אתה לא יכול להשוות בכלל את הכמויות של מאז ועד היום...
אני יכול להבטיח לך שבלי האינטרנט המספר הזה לא היה מגיע אפילו לחצי..

האם אתה חושב שכמו היום, 95% מהאוכלוסייה היו מתקינים MS WINDOWS על המחשב בעלות של 500-800 שקל היחידה? ועוד אנשים עם מספר מחשבים בבית שהיו צריכים לקנות 2-3 רשיונות שימוש?
אז תן לי להפתיע אותך - אין שום מצב שבעולם...
אבל בזכות הפירטיות מערכת ההפעלה של MS תופסת היום נתח שוק של כ-90% וזה עוד אחרי שהלינוקס דוחק אותה קצת למטה לאחרונה.
מאידך, שים לב שבזכות העובדה הזו MS התפתחה לאן שהיא היום - רב פיתוח התוכנות והמשחקים מיועד לפלטפורמה של MS, ולכן משתמשי לינוקס לא יכולים להשתמש בהרבה מהתוכנות והמשחקים בשוק - מה שמאד מאט את ההתקדמות שלו ומאד מחזק את MS...
מסקנה - MS חייבים הון תעפות לפירטיות.
בסופו של דבר, אם אתה רוצה להגיד לי שאני מדבר שטויות, תסתמך בבקשה על עובדות, במיוחד כשרב הסיכויים שמערכת ההפעלה שלך גם היא אינה קנויה....

את העובדות הצגתי לך כרגע ואם זה לא מספיק עובדות בשבילך אז תברר באינטרנט,
כנראה שיש הצדקה לכך שתבעו אשה בארה"ב על כך ששיתפה קבצים,
אותם מחירים מגיעים לרמות מטורפות בגלל שלא קונים אותם באופן חוקי, אם כולם היו קונים
זה היה מוזל משמעותית, וכן, אדם שלא יכול להרשות לעצמו 500-600 תוכנה יקרה אז יש לו בעיה רצינית, שילך לעבוד ויקבל כסף ואז יקנה את התוכנה שכל כך חושק בה וגם שבלעדיה לא היה לא עתיד כמו תוכנות גרפיקה.. שום דבר בעולם לא יכול לעבוד בלי הכלל שאם תורמים לך מוצר אתה צריך לשלם עבורו, נקודה, שוויו הגבוהה של המוצר לרוב מוצדק בגלל משאבים רבים שהושקעו בו, בכך שאתה לא קונה מאותם חברות אתה בעצם מאיט את התפתחות הטכנולוגיה, כי אין להם רווחים משמעותים בשביל שיכולו להשתמש בהם לפיתוח החברה והשקעה במוצר החדש הבא..
בקשר לMS ולינוקס, שמעת פעם על המילה תחרות? אתה בעצם שמח על כך שMS התפתחה מאוד ולינוקס לא,
מה שהסברת בקשר לכך שרבים משתמשים בMS בגלל הפירטיות זה מעיד על כך שללינוקס אין יכולת להתחרות בצורה הוגנת, וזה רע מאוד, כי זה כמו שאינטל וAMD, לא תהיה ביניהם תחרות כלל, כי איזו שיטה פיראטית מאפשרת לגנוב מעבדי אינטל בחינם וAMD לא, זה ישר מבטל את התחרות ביניהם מה שגורם לאינטל לומר לעצמה "אין תחרות בגלל שהמעבדים שלנו מחולקים בחינם ברחובות, אז נפסיק לפתח מעבדים חדשים אנחנו ממילא לא נרוויח כלום עם נשקיע בטכנולוגית מוצרים חדשה.." וזה רע גם ללקוח וגם לחברה, כל הצדדים מפסידים דור חדש של מעבדים ואתה תיתקע באותו מעבד שגנבת, תיתקע איתו שנים עד שלאינטל תהיה סיבה מוצדקת לפתח את הדור הבא.
בקשר לתעשיית המוזיקה לא הבנתי כלום ממה שכתבת, בכל מקרה אני ידגיש את הטעות העיקרית שלך, שהיא הטענה ש"הורדות לא פוגעות ביצרן מפני שהוא לא מפסיד כלום כשמורידים קבצים שלו"
זה כן פוגע בו בכך שהרווחים שהיו אמורים להיות לו בלי קיום הפירטיות, נמחקו לחלוטין.
הפגיעה שהוא מרוויח פחות ממה שהוא אמור לקבל, ולפעמים אותו רווח קטן לא מצליח לעלות על היקף ההשקעה הכספית שלו אותו מוצר ואז זו פגיעה יותר חמורה ביצרן, זה בא לידי ביטוי בעיקר בתעשיות המשחקים והתוכנות, שאני מתערב איתך שאם כולם היו קונים Call of duty 4 למשל ולא מורידים, היתה לאותה חברה שיצרה אותו מספיק כסף כדי לפתח כבר היום את COD5/6/7 במכה והיו כבר עוד חודשיים בשוק או משחקים חזקים אחרים, מאותה חברה, אבל עצם קיום הפרטיות ביטלה את זה.
אני בכל אופן מוריד כמו כולם וימשיך להוריד, למרות שאני יודע שזה ממש לא תורם ופוגע בעולם במידה מסוימת.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 17-11-2007 בשעה 16:51.
ישן 17-11-2007, 16:21
צלמית המשתמש של infected aviad
  משתמש זכר infected aviad infected aviad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.06
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "[QUOTE=infected aviad]כמו..."

א.בערך 75% מההכנסות הולכות לחברת התקליטים...
ב.ההכנסות מההופעות הן הפרנסה האמיתית.
מה גם שהפיראטיות עוזרת לחשיפה.
מישהו קורא המלצה על איזשהו אלבום,הוא יוריד את האלבום
יתחיל להעריץ את הבנאדם,ואז יקנה כרטיס להופעה שלו...
סתם השוואה קטנה:
לינקין פארק מכרו 10 מיליון עותקים מאלבום הבכורה שלהם.
ובאותה השנה עשו בסביבות 300 הופעות.
ממה הרוויחו יותר?
10 מליון עותקים(שכמו שהזכרתי מלא מזה הולך לחברת התקליטים)או מ-300 ההופעות?
עוד משהו:
ישנן להקות שמסכימות שיורידו אותן,זה רק עזר להן:
לדוגמה רדיוהד,קיבלו מלא פירסום חינם מהאלבום האחרון שלהם...
או לדוגמה המוזיקה האלקטרונית הישראלית לא הייתה מתפתחת בלי כל האימיול והביטורנט...

נערך לאחרונה ע"י infected aviad בתאריך 17-11-2007 בשעה 16:26.
ישן 17-11-2007, 17:05
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי infected aviad שמתחילה ב "א.בערך 75% מההכנסות הולכות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי infected aviad
א.בערך 75% מההכנסות הולכות לחברת התקליטים...

אז עוד יותר גרוע, חברות התקליטים נדפקות בנוסף לזמר ועדיין הזמר נדפק עוד יותר.
ציטוט:
ב.ההכנסות מההופעות הן הפרנסה האמיתית.

הם ההכנסה האמיתית בגלל שיש פראטיות, אף אחד לא קונה מהם משמע צריך ללכת לשטח ולהרוויח כסף בצורה השחורה יותר... הם לא היו צריכים לעשות הופעות אם היו קונים מהם.
ציטוט:
מה גם שהפיראטיות עוזרת לחשיפה.
מישהו קורא המלצה על איזשהו אלבום,הוא יוריד את האלבום
יתחיל להעריץ את הבנאדם,ואז יקנה כרטיס להופעה שלו...

לא ידעתי שכל המעריצים (מורידים) בארץ של סנופ, ישר קונים כרטיס להופעה שלו בתל אביב, אה, כי
הוא אף פעם לא הופיע פה.. לכן החשיפה הזאת לא שווה לישבן כי את הכסף שהוא היה
אמור לעשות פה ממכירת אלבומים הוא לא עשה והוא בטח לא יגיע לכאן להופעה..
ציטוט:
סתם השוואה קטנה:
לינקין פארק מכרו 10 מיליון עותקים מאלבום הבכורה שלהם.
ובאותה השנה עשו בסביבות 300 הופעות.
ממה הרוויחו יותר?
10 מליון עותקים(שכמו שהזכרתי מלא מזה הולך לחברת התקליטים)או מ-300 ההופעות?

ואיך בדיוק הם הרוויחו מהפיראטיות? הם הפסידו עוד עשרות אלפי אנשים שהיו יכולים להיות בהופעה שלהם, ולא באו בגלל שיש להם את השירים שלהם בחינם במחשב... חשיפה? אולי..
אבל לגרום להם לקנות כרטיסים לא בהכרח.
ציטוט:
ישנן להקות שמסכימות שיורידו אותן,זה רק עזר להן:
לדוגמה רדיוהד,קיבלו מלא פירסום חינם מהאלבום האחרון שלהם...
או לדוגמה המוזיקה האלקטרונית הישראלית לא הייתה מתפתחת בלי כל האימיול והביטורנט...

פרסום חינם אפשר כבר לעשות דרך הרדיו, אתה נותן רשות להשמיע את השירים שלך ברדיו וזה נותן יותר פרסום מאשר כל אמיול או אזורוס, הורדות מהאינטרנט זה ממש לא פרסום מוצרים, זה
לקיחת מוצרים. כמו שתגיד שקניית אוטו שווה לפרסום מכונית, כשבעצם קנית אותה ?!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:32

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר