לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2007, 08:32
  יוסי הראשוני יוסי הראשוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.07
כתבה נוסטלגיה

"עיזר ומשמר הכבוד"

מוקדש לזכרו של אלוף עזר וויצמן ז"ל

"בוקר אחד בטכני, ישב לו רב-סמל פלוגתי פרדר במשרדו ועבר על המכתבים והמברקים הנכנסים. פתאום הרים גבה בהתלהבות כשראה את המברק הבהול המודיע שעיזר בא לטכני כדי לבקר את החניכים ולשמוע את המדריכים. המברק עוד הודיע שעיזר יגיע לטכני בטיסה בספיט השחור שלו בעוד שלושה ימים בשעה 12 בצהרים. פרדר מיד לקח על עצמו את האחראיות להכין משמר כבוד לעיזר עם חניכי הקורס החדש בבית הספר לחשמלאי-מכשירני מטוס (חמ"מ) כשאני הייתי אחד מהם. תרגילי הסדר נמשכו בשעות הערב לאחר הלימודים וצעדנו כמו חיילים למרות שהיינו רק שוחרים לפני צבא. הגיע היום הגדול. פרדר סידר אותנו ליד מסלול הנחיתה שבטכני והתחיל לתת את הפקודות: 'קדימה צעד', 'במקום דרוך', 'עמוד', 'לימין שוררר', ' הכתף שק' ו'דגל שק'. כך המשיך בהתרגשות עד אשר הספיט נחת בחריקת גלגלים. עיזר קפץ החוצה מתא הטייס כולו זוהר במדי החקי המצוחצחים שלו והתחיל לצעוד במהירות ביחד עם פרדר לאורך שורת השוחרים. פתאום הוא נעצר לידי ושאל: 'איך בטכני ?'. לי, מרוב התרגשות נעצרו המילים בגרון ובקושי מלמלתי: 'הכל פיקס-פוקס !'. כך נשארה בזיכרוני תמונת ההכרות הראשונה שלי עם עיזר הגדול, כשעשינו לו משמר כבוד בטכני."
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר