לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2007, 22:54
  משתמשת נקבה - שחרונה - - שחרונה - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.07
אממ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי overclock שמתחילה ב "סקר ליישוב ויכוח(=אי הסכמה), האם את/ה מספר לחבר קרוב כל מה שקורה במיטתך"

אזז.. כמו שאתם בטח יודעים - אני בת =] חחחחח
ו...
ממש לא היה לי משו רציני עם גבר ,, לא רציתי.. ועד שרציתי כבר לא הצלחתי לגרום לך לקרות..
עזבו סיבות וכאלה , פשוט לא הצלחתי.

תכלס יש לי 5 חברות , 5 חברות שהן כמו אחיות שילי
ברור שיש בנות שאני מספרת וצוחקת ויוצאת איתן . אבל אני לא קוראת לזה חברות.

שתיים מתוך ה5 האלה באמת יודעות הכל ואני מספרת להן הכל כולל הכל בלי להחסיר שום פרט.

ל3 האחרות אני מספרת הכל ומורידה מידי פעם קצת פרטים.
לא בגלל שאני מתביישת במשו ,, ממש לא
פשוט לפעמים מרגיש לי קצת פחות בנוח

- אני לא סובלת מבעיה נפשית , אני נהנת ממנה ! -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2007, 07:45
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
סבבה, הכוונה היא אכן לא למשהו שמספרים לכל העולם, אלא חבר/ה ספציפי שאותו משתפים בהכל..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי overclock שמתחילה ב "סקר ליישוב ויכוח(=אי הסכמה), האם את/ה מספר לחבר קרוב כל מה שקורה במיטתך"

אז לביינתיים ענו 3 בנים ששלושתם לא משתפים עם חבר פרטים אינטימיים באופן קבוע,(אלא אם זה סטוץ ואז המטרה היא השווצה(-שלפי דעתי אין שום רע בלהשוויץ בסטוץ, שיהיה לבריאות רק דאג לשים קונדום)).
ושתי בנות שמשתפות(זה לא משנה אם זה לחברה קרובה אחת או ל-3, הרעיון הוא השיתוף עצמו) את חברתן.

שוב אני חוזר, אני לא נוקף דיעה נגד אף אחד מהחלטותיכם/ן. לפי דעתי פשוט יש אנשים שצריכים, ונוח להם לשתף, ויש אחרים שמעדיפים שלא, ואולי רק במקרה קיצוני ממש יתיעצו עם החבר הכי קרוב וגם אז לא יספרו מעבר למה שהוא צריך לדעת על מנת לעזור להם(שמיבחינתי מצב כזה הוא כאילו האדם אינו נוטה לשתף פרטים אינטימיים...)

אני אשמח לשמוע עוד דיעות/מחשבות...
ישן 21-11-2007, 11:35
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07

אני משתפת חברות בהתלבטיות ודברים כאלה בעניינים בהתחלה (עוד לפני שמגיעים בכלל למשהו פיזי, מכל בחינה) . אני לא חושבת שיש טעם לשתף אחרים בדברים האינטימיים כי אז הם לא ממש יהיה אינטימיים. האמת היא שזה אפילו די מעצבן אותי כשידיד שלי מספר לי ולכל שאר החברים שלו בדיוק מה קורה אצלו במיטה (לפני שאני מספיקה להפסיק אותו). זה מרגיש כמו זילזול בבת הזוג. אני יכולה להבין אם מישהו צריך להתייעץ או משהו כזה אז הוא ישתף מישהו אחד וגם יתן לו מידע מוגבל, לא יספר לו בדיוק הכל. אבל ללכת אחר כך ולספר לחברים כאילו זה היה איזה בילוי בלונה-פארק... זה כבר מוגזם.
ישן 21-11-2007, 17:29
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
לא מספרת

זה לא עניינו של אף אחד מה קורה בחדר המיטות ביני לבין חבר שלי (בהנחה ויש לי אחד כזה) - זה עניין אישי של כל אחד ואחד, ואני לא חושבת שצריך לחלוק ולשתף חברים בפרטים בנושא הספציפי הזה.אנשים ששוכבים ומיד לאחר מכן רצים ומספרים לחברים שלהם מה הם עשו - אין להם טיפת כבוד לבן הזוג שלהם, כי אולי בן הזוג לא מעוניין שכולם ידעו מה הוא עשה ועם מי. לפני שמספרים יש לשאול את בן הזוג אם זה בסדר מבחינתו, ורק אז, אם ממש מרגישים צורך - לשתף. אבל בגדול - לא צריך לספר, זה לא עניינו של אף אחד, תשמרו את המידע הזה לעצמכם.

ישן 21-11-2007, 19:57
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
שוב, הרעיון פה הוא לא האם משתפים לצורך השווצה או התלהבות...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי NeVeRCLeaR שמתחילה ב "[b]כל מי שמגיב פה ואומר..."

האם אתה חש בצורך לשתף, סתאם, תוך כדי שיחה שגרתית עם חבר טוב שאליו היית פונה גם כדי לשפוך משהו שמטריד אותך וכו'... יש שיגידו כן, ויש שיגידו שהם מעדיפים לשמור את זה לעצמם(ותתפלא, יש אנשים כאלה...)...

סיכום ביניים:
עד כה ענו 5 בנות, ש- 2 מהן אומרות שהן משתפות עם חברתן הכל, ו-3 אומרות שאין זה עניינו של אף אחד.
ענו 7 בנים, ש- 5 מהם מעדיפים לשמור על הפרטים האינטיימיים בינם ובן בנות זוגן, והשניים האחרים לא בדיוק ענו על השאלה שלי... הכוונה שלי הייתה בזוגיות ולא בסטוץ, יש הבדל גדול מאחר ובזוגיות הכבוד שאתה רוכש לבת זוגתך אינו ניתן להשוואה לכבוד של הבחורה שבסטוץ(שכבודה במקומו מונח...).

תודה על התשובות הכנות עד כה, יש עוד אנשים שרוצים להביע דיעה?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר