לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2007, 11:40
  משתמש זכר מונגו מונגו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל מונגו Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HaMazeket שמתחילה ב "אתן רוצות שגברים לא יראו שהם רוצים אתכן?"

אני זכר, אבל אני מרשה לעצמי לענות.

תכלס, אני יודע שבשבילך זה יהיה סתם מעצבן ואתה מעדיף פשוט להראות אהבה כלפי מישהי בשביל להראות לה שאתה רוצה אותה (ככה גם אני)... אבל אם אתה באמת רוצה שאותה, רוב הבנות אוהבות שמשחקים איתן. ככל שתדחה אותן יותר הן יותר יאהבו אותך. זה מין משחק מוסכם שכזה בין שני המינים.
כמובן שלא צריך להגזים אבל אני פיתחתי שיטה טובה דווקא. P:
אני קורא לה... שיטת הגלים! (טה דה!)

אתה מתנהג אליה כאילו אתה אוהב אותה וכאילו אתה לגמרי אדיש כלפיה לפרקים.. זתומרת מדי פעם אתה כזה מתקשר אליה, מסמס לה ונותן לה הכי הרבה תשומת לב בעולם למשך יום- יומיים. ואז אתה כזה קצת מרפה ככה שוב איזה יום יומיים ואז חוזר.

בדרך כלל זה עובד. בהצלחה. חח

ד"א - בדיוק אתמול חבר שלי דיבר איתי על איזה אחת שהוא רוצה והוא ממש דוחה אותה כל הזמן. הם לומדים ביחד באוניברסיטה והיא יעני שלחה לו SMSים של בוא ניצא עכשיו וזה והוא ענה לה: "מי בכלל רוצה לצאת איתך?". והוא אומר שמאז היא רק שולחת הרבה יותר הודעות ושהוא תכף הולך לעשות צעד.
אז אולי זאת דוגמא קצת קיצונית אבל בכלליות אני יכול להגיד לך שזה עובד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2007, 14:48
  ירח-בלילה ירח-בלילה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל ירח-בלילה
היה לי מקרה מוזר ביותר
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "תהיו אמיתיים!! לא משנה כמה..."

שלמדתי בבית ברל, כמה חודשים הייתה איזה מישהי ממש חמודה שאמרה שאני חמוד

והיא רוצה להכיר ולפגוש אותי, (זה היה הדדי).

ויום אחד סוף סוף דיברנו ביקשתי טלפון נתנה לי והמציאה לי שקר כאילו אח שלה למד איתי והוא רוצה

להכיר לי אותו ואני האמנתי לה,
התקשרתי אליה היא אמרה לא יכולה תתקשר פעם אחרת,ושוב אמרה יש מפגש אצלי בבית עם כמה מהכיתה
(למדנו במכינה) אמרתי לה סבבה והתקשרתי לא יכולה

ובסוף שדיברתי איתה באמת הסתבר שיש לה חבר בכלל.

אני לא יודע אחי צריך לדעת להיות עם אצבע על הדופק ולהיזהר מכל מיני טיפוסים שמנצלים

את המצב שאתה דלוק עליהן

ישן 17-11-2007, 15:41
  משתמש זכר מונגו מונגו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל מונגו Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HaMazeket שמתחילה ב "אתן רוצות שגברים לא יראו שהם רוצים אתכן?"

אני אתקן את עצמי כי מה שאנשים כתבו כאן הביא לי חומר למחשבה..
העניין הוא לא להראות כאילו אתה שונא אותה כי זה לא ממש יעבוד. הרעיון הוא פשוט לפעמים להיות אדיש וכמו שאמרו כאן "לא לתת להתלהבות לסחוף אותך". זתומרת אם ממש בא לך להגיד לה שאתה אוהב אותה אבל לפני חצי שעה דיברתם, אז אולי זה לא יבוא בטוב להתקשר אליה שוב. זה לפעמים יכול להיות רומנטי מאוד אבל לפעמים גם מציק וחופר.

אז צריך לדעת ללכת בין שני הצדדים באמת.

והעצה הכי טובה שאני יכול לתת לך - אם אתה רוצה מישהי זה הכי קל בעולם להתפתות רק לחשוב עליה כל היום, אבל מצד שני אם תמשיך לחיות את החיים שלך, תצא עם חברים, תעשה דברים תוך כדי ולא רק תיפול למחשבות ולתהיות ולא תשקיע את כל כולך בנסות לגרום לה לאהוב אותך, אז היא באמת תרצה אותך.

מקווה שהצלחתי להעביר את הרעיון.

ישן 17-11-2007, 17:18
צלמית המשתמש של HaMazeket
  HaMazeket HaMazeket אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.04
שלח הודעה דרך ICQ אל HaMazeket שלח הודעה דרך MSN אל HaMazeket
אז לפי מה שאתם אומרים

להראות לה שאני רוצה אותה אבל לא להציק
אבל זה........
יש לי דוגמא:
אני מכיר מישהי המון זמן ו"ניסינו" להיות בקשר (יצאנו לסרט ונפגשנו כמה פעמים) אבל זה היה לפני שהתבגרתי מספיק והייתי ממש לחוץ כל הזמן וזה לא הלך
מאז יצא לנו לפתח את הקשר שוב ורצינו לקבוע משהו ונראה שהיא ממש שמחה לגבי זה אבל כשניסיתי לקבוע משהו היא לא התייחסה אליי כל כך ובעצם המון זמן קרה שכמה שאני יותר מראה שאני רוצה אותה ככה היא פחות רוצה אותי.
אחרי כמה זמן של התבלבלויות פשוט אמרתי לה שאני רוצה להיות איתה ושאני ממש רוצה לצאת איתה ואמרתי את זה ממש בגלוי והיא אמרה לי שהיא לא יכולה להגיד שהיא לא מרגישה משהו כלפיי כי זה יהיה שקר אבל היא לא חושבת שזה ילך בינינו
כששאלתי אותה למה אז היא אמרה שאני לא מספיק החלטי. מה זאת אומרת לא החלטי?? אני כל הזמן מנסה להתקרב אליה והיא אומרת שגם היא רוצה שוב ושוב ואז היא מבטלת את הכל כל פעם מחדש

בעצם מה שקרה הוא שכל פעם שהראיתי לה כמה אני אוהב אותה ככה היא התרחקה בלי קשר לכמה שהיא אוהבת אותי בחזרה

זה משהו לא מוסבר
וזה סתם שבר לי את הלב
כרגע אנחנו במצב לא כלכך מוגדר

זאת למשל דוגמא טובה לכך שיש בנות שרוצות שלא נראה שאנחנו רוצים אותן (או שבכלל לא הבנתי את זה נכון)

למה זה?

ישן 17-11-2007, 18:04
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
זה מצב מוזר..
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי HaMazeket שמתחילה ב "אז לפי מה שאתם אומרים"

לק"י

אבל יכול להיות שזה פשוט בגלל ששניכם לא סגורים על עצמכם..יכול להיות גם שהיא פשוט לא רואה איך זה מצליח ביניכם, יכולות להיות הרבה מאודתשובות לשאלה הזו..אתה יכול לשאול אותה או פשוט להעביר את זה ואותה ולהמשיך הלאה..בכל מקרה העניין הוא להתנהג בטבעיות, וכן כשבת רואה שאתה להוט מאוד לגביה, זה די מוריד..גם יש את עניין אפקט הנדנדה: קרבה וריחוק לפרקים, מה שיוצר איזון ועניין..שום משחק מתוכנן, פשוט יצירת געגוע ורצון להכיר את מי שנמצא מולך..ברור שזה ממש בהתחלה, אחרי זה אין טעם לשחק משחקים, ואם אתם באמת רוצים אחד את השניה, אז הולכים על זה..

ישן 29-11-2007, 17:21
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי HaMazeket שמתחילה ב "אז לפי מה שאתם אומרים"

תראה, אני חושבת שהבעיה של הבחורה הזאת שאתה מדבר עליה היא שהיא לוקחת אותך יותר מדי כמובן מאליו.
אני אישית נמשכת (אני מדברת על הרגשות בהתחלה) יותר אל מי שאני יודעת שאין לי סיכוי להיות איתו. אני לא מדברת על משחקים כי זה סתם מעצבן וילדותי. אני מדברת על מישהו שהסיכויים שנוכל להיות ביחד מאוד קטנים. אני חושבת שזה ככה בגלל שברגע שיהיה לי קשר שהכל בו יבוא בקלות מדי אני יודעת שבשלב מסויים אני אתחיל לקחת אותו כמובן מאליו. וזה אחד הדברים שהכי הורסים קשרים.
אני לא רוצה שמישהו ישחק בי, כי אם הוא מרגיש משהו כלפי אז או שיגיד את זה או שיתמודד עם זה לבד ולא יגיד כלום (ולא יראה את זה) ככה שאני לא אדע.. משחקים של "קרוב-רחוק" רק ירחיקו אותי ממנו. ואם הוא ירגיש משהו כלפי ויראה את זה אבל לא יגיד כלום אני סתם נכנסת למצב של מבוכה כי אני לא יודעת איך להתמודד עם הבן-אדם.
אני אומרת שלא צריך משחקים מהסוג הזה, פשוט צריך להיות אמיתי. לא קר מדי ולא חם מדי.
ישן 18-11-2007, 00:53
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "[font=Verdana]אני ממש לא ארצה..."

עצה,
אני עכשיו בקשר עם ילדה שעושה לי את הקטעים האלו והגישה שאני מפתח לעצמי פועלת,
אל תהיה אדיש, תפעל לפי איך שאתה מרגיש ומוצא לנכון, נסה להחליק דברים ולא לסבך כשלא מצליח לך,
אם היא כל הזמן ממשיכה עם שטויות של ילדות קטנות היא לא מספיק בוגרת ואז אני ממליץ לך להשתמש ב"שיטת הגלים" (לא בהגזמה) אבל תזכור שלא יצא לך שום קשר רציני מהשיטה ושאתם תריבו,
אני יכול לשלוח לך היסטוריה מהאי סי קיו שמתארת הכל,
תן לה להתבגר לבד "שבור את הקרח" וצא מהר, כל הבסיס החברתי שלהן הוא לנתק קשרים ולהשלים,
מי שאוהב לשחק עם רגשות של אחרים לא מגיע לו שיהיו לו חברים שיתנו לו לשחק בהם,
אז אל תשחק ואל תהיה משוחק, לא משנה מי אתה באמת תהיה אמיתי ולא יותר מידי ישיר
ובחורה שאתה מתקשר איתה בטבעיות מבלי לחשוב פעמיים על כל משפט שלך תתאים לך.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 18-11-2007 בשעה 01:00.
ישן 20-11-2007, 18:15
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.04

כל המשחקי כוחות האלו, הם לדעתי, דבר טפשי ביותר.
אנחנו לא חיות בטבע. ובצורה הזאת אתם לא מרשימים אף אחד.
בנאדם שמתחיל עם משחקים זה בנאדם שחי על משחקים ויהיה מאוד קשה לנהל איתו קשר בריא ונורמלי.
אני חושב שאנשים צריכים להיות אמיתיים , כי אני אישית לא חושב שזה "כיף" לאתגר אחד עם השני בניסיונות להשיג אותן יותר ויותר. זה מוריד את האמון לרצפה ואני ממש לא רואה איך אפשר לפתח בצורה כזאת קשר נורמלי, שהתחיל ככה.
בנאדם שהוא לא אדיש, לא צריך לשחק אותה אדיש רק בשביל "המשחק".
אני אישית בנאדם אדיש מטבעי, וזה גם בא לידי ביטוי בדברים כאלה. אבל כשהייתי תקופה שרציתי מישהי, ניסיתי להיות הכי אמיתי שאפשר. אני לא מבין את האלה שמשחקים אותה big shot ומחזיקים מעצמם מינימום בנאדם עם תור של סופר של אנשים שרוצים אותו.
ותאמינו לי, בדרך כלל האנשים עם המשחקים, לא שווים כלום, שימשיכו לשחק ולמצוא אחרים שישחקו איתם ביחד. ויתחתנו ויתגרשו אחרי כמה שנים..... מדברים על רצינות.
I'm praying
Dear lord above

ישן 29-11-2007, 14:22
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תראה....

גם ממה שאפשר לראות מההודעות של החברים ובכלל כל אדם ובמקרה שלך כל בחורה זה שונה יש כאלו שפוזה עושה להן את זה יש כאלו שמחפשות את הבחור הרגיש ויש כאלו שקודם כל מתעניינות בהופעה החיצונית ובאותו אופן יש את הבנות שמשחקים של קשים להשגה עושים להם את זה ויש כאלו שזה מבריח אותם
בקשר לידידה שלך לא ברור מה היא התכוונה ואולי היא חשה ממך איזה חוסר ביטחון או שהיא עדיין לא סגורה על עצמה והכי קל זה להאשים את האחר, אם נראה לך שהיא עבודה קשה מידי תעזוב כמו שאומרים יש הרבה דגים הרבה יותר קלים בים

כל נושא משחק החיזור משתנה מגיל לגיל בגיל העשרה יש יותר ביישנות ולפעמים משחקים וגם זה בתקופת התיכון אז מאוד מושפעים מהסביבה בגיל יותר בוגר שכבר חושבים על העתיד לרוב יותר סגורים ויותר ברורים מה רוצים

קח בקלות והעיקר להנות גם מהתהליך וגם בסוף מהבת זוג שתהיה
בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:04

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר