לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2007, 13:09
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "נשמה היא מושג שלא קיים. כל..."

מדוע לא קיים?
איך אתה מסביר מקרי מוות ללא כל סיבה, שפתאום בן אדם מת, ללא כל כשל של מערכת בגוף, זה מוגדר נס רפואי.
ועוד משהו, זה לא שסתם בן אדם שבא ואומר יש מעליך אלוהים, יש התנ"ך ואת המשנה ואת הגמרא, ואתה מוזמן להביט ולקרוא מיני ספרים, שמראים לך מהתנ"ך דברים שרק לפני מאה שנה מאתיים שלוש מאות וכ' גילו כתובים בתנ"ך אמנם לא בצורה מפורשת אבל אם אתה תדע להסתכל אתה גם תראה, כוח הכבידה לדוגמא, אני לא זוכר מי היה בסיפור עם התפוח (ניוטון?) אבל בספר בראשית על אחד הפסוקים יש פירוש רשי ונאמר בו שמקל תמיד יפול על הצד הכבד, בבקשה כוח הכבידה.
ולא חסרים ממצאים מדעיים שכתובים בתנ"ך/משנה/גמרא שרק היום עם כל הטכנולוגיה מגלים?
אז בוא ותסביר לי, אם העולם לא נוצר על ידי אלוהים, איך כתוב במקורות פרט ופרט על כל העולם?

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-11-2007, 13:44
צלמית המשתמש של Nati323

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "אז מה? היוונים חישבו ומצאו..."

ובוא תסביר לי מר אופיר ארזי מה הקשר בין הספרה 0 ובניית פרמידות לידע על העולם?
הדבר היחיד שלא יודעים על הפרמידות זה איך הרימו את האבנים, את התיכנון שלהם יודעים.
אפס מופיע בתנ"ך.
בנוגע לזה שהעולם הוא עגול, "חישבו ומצאו", אם תשוט מקצה אחד בקו ישר ותגיע אחרי כמה זמן לאותו מקום, מה סביר להניח שהצורה של זה?, זה לא חישוב ולא המצאה, וחוץ מזה, נגיד שהם גילו שהעולם הוא עגול, אז יופי זה לא משהו שלא ניתן לבדוק באמצעים הדלים ביותר, אבל במקורות מופיעים הרבה יותר דברים שלא ניתן למדוד באמצעות האמצעים שהיו שם, ומגיעים אליהם רק היום, מספר הכוכבים לדוגמא.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

ישן 16-11-2007, 14:34
  oommer oommer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "ש קשר, הספרה 0 מאפשרת להגיע..."

היה מאוד פשוט להוכיח שהעולם עגול.חוקר שהאמין שהעולם עגול שט בסירה בקו ישר כך שאם התאוריה שלו נכונה והעולם עגול הוא יחזור לאותו מקום!וכך באמת היה.
חוקים פיסיקלים?כבר הוכיחו לך שעוד בתקופת התנ"ך ידעו על קיומו של כח המשיכה! ואני בטוח שיש עוד הרבה שאנחנו עדיין לא מכירים.
הסיפרה 0?ללא ספר הברקה אבל מה הקשר בין מתמטיקה לדת?
"אוי המרגמות אוי המרגמות חברה על הכיפאק חבל שהם זונות"(רב אלוף גבי אשכנזי)
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש(סא"ל מיל' דודו הלוי)
גרוע מהמלחמה הוא הפחד מפניה(סנקה)

נערך לאחרונה ע"י oommer בתאריך 16-11-2007 בשעה 14:43.
ישן 16-11-2007, 14:35
צלמית המשתמש של Nati323

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "ש קשר, הספרה 0 מאפשרת להגיע..."

אתה מוזמן לפתוח תנ"ך.
באיזה מתמטיקה בדיוק היוונים השתמשו?
אוסיף ואומר כי אין ביכולתי לענות לך על כל השאלות, מכיוון שאינני כל כך בקיא, אתה מוזמן לפנות לפורום יהדות, אני יותר מבטוח כי תקבל שם את כל התשובות שתרצה.

אני יכול לתת לך דוגמאות אבל אני לא זוכר את המקור חוץ מכמה.
משולש ברמודה:
במסכת ברכות (דף ח עמוד א'), מסביר רש"י את דברי הגמרא "כפיטורי בפי ושט" במלים "ים אוקיינוס יש בו מקומות שאינו מקבל ברזל ומחברין לוחי הספינה על-ידי חבלים ועקלים שתוחבין בנקביו ותוקעין אותו בדוחק לפי שהם גסין כמדת הנקב". (נלקח מתוך וויקיפדיה).
יש גם את מספר הכוכבים שנכתב בגמרא, את הפאי, אני לא זוכר את המקורות, פנה לפורום יהדות ותקבל את כל התשובות שתרצה.

ישן 16-11-2007, 17:17
  avivmas avivmas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל avivmas שלח הודעה דרך MSN אל avivmas
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Ohad_Naim שמתחילה ב "[QUOTE=ofir_arzi]הפאי, אני לא..."

בכוכבים בשמים יש רק כמה אלפים יש עוד המון שאנחנו לא יכולים לראות ורשום שם את המספר המדוייק שהוא:
1,064,340,000,000,000,000 כוכבים ובנתיים לפי המדע אמרו שזה נכון בערך.
ציטוט:

מדהים להיוכח, כי אלפי שנים לאחר שחז"ל דברו על מספר כוכבים עצום, בשעה שהעמים מסביבם סברו כי יש רק כ – 4,000 כוכבים, כיום ההשערה המדעית הולכת ומתקרבת לקביעה המספרית (!) של חז"ל:

מדעני נאס"א מעריכים, שיש כ – 1,000,000,000,000,000,000,000 כוכבים (10 בחזקת 12) והאוניברסיטה הלאומית של אוסטרליה פרסמה ב-2003 את מסקנת חוקריה שהמספר המשוער, בהערכה גסה, מידגמית ובלתי ודאית (כך הם מציינים בפרוש) שבוצעה על אזור קטן בחלל, הוא 10 בחזקת 22.

לעומת שני המחקרים המשוערים הללו, ידעו חז"ל לנקוב במספר המדויק של הכוכבים והגלקסיות המצויים בשמים.

וכתוב בתורה (כתוב במילים ורבן גמליאל הפך את זה למספרים) שהירח מופיע בדיוק לאחר 29.53059 יממות ופעם לא היו מכשירים שאיתם אפשר למדוד, ובטח שלא בכזאת רמת דיוק, גם היום על מנת למדוד את זה אתה צריך שעון אטומי, והוכיחו המדענים שזה אכן הירח אכן מופיע לאחר בדיוק 29.53059 יממות.

אבל עזוב, נתתי אלף דוגמאות לאופיר בפורום מדע והוא עדיין משוכנה שלא קיים אז שימשיך לחשוב. זה בטח בה מהחינוך של הבית.
אה ודרך אגב יש מדענים חילוניים (יהודים) שהם בכלל לא האמינו בה' ואחרי שהם עסקו כמה שנים בפיזיקה/כימיה אז הם הפכו לאנשים דתיים כי הם הבינו שלעולם באמת יש ה'.

ואם בה לך תעשה סיינס בבית תראה שזה אמיתי. אבל תדע שזה אסור לפי היהדות.

נערך לאחרונה ע"י avivmas בתאריך 16-11-2007 בשעה 17:25.
ישן 16-11-2007, 21:33
צלמית המשתמש של ofir_arzi
  ofir_arzi ofir_arzi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי avivmas שמתחילה ב "כמו שאמרתי לך בפורום מדע ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי avivmas
כמו שאמרתי לך בפורום מדע בפורום מדע אמרת שטויות, כמו תמיד.

המדע אימת את מה שאמרו בתורה מה אמרו בתורה והמדע אימת?

ולא, אי אפשר לחשב את מולד הירח בלי שעון אטומי, גם עם שעון רגיל לא תצליח. אז אתה בה להגיד לי שהם עשו את החישוב הזה בעזרת מה בדיוק? אי אפשר למדוד את זה בלי כלים משכוללים. ותוסיף את העובדה שזה מדוייק על מאית השנייה.
עובדה שכן הצליחו, לפני מאות שנים, ואם אי אפשר, אז איך התורה הצליחה לחשב?
זה היה כתוב בתורה והתורה קיימת הרבה הרבה לפני הטכנולוגיה של ימינו.אז מה? גם כנענים היו קיימים לפני הכנולוגיה של ימינו אבל אתה לא מאמין בבעל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-11-2007, 22:47
  avivmas avivmas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל avivmas שלח הודעה דרך MSN אל avivmas
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "[QUOTE=avivmas]כמו שאמרתי לך..."

ציטוט:
בפורום מדע אמרת שטויות, כמו תמיד.

אמרתי מה שאמרתי פה זה לא שטיות. אתה שטיות.

ציטוט:
מה אמרו בתורה והמדע אימת?

תגובה: תגיד אתה קורה מה שאני כותב? אני חוזר על זה כל פעם ואתה לא מקשיב, המדע בעזרת השעון האטומי וכל האמצעים הטכנולוגים האלה אימתו את מה שהיה כתוב בתנ"ך.

ציטוט:
עובדה שכן הצליחו, לפני מאות שנים, ואם אי אפשר, אז איך התורה הצליחה לחשב?

תגובה: התורה לא חישבה כלום הכל כבר היה כתוב שם, אותך לימדו בבצפר שאת התורה כתבו אנשים היסטוריונים עם קושר כתיבה טוב אבל זה לא נכון כי המורים בעצמם גם לא מאמינים באלוקים, אז הם מלמדים את הילדים שזה סתם נכתב על ידי אנשים והילדים לוקחים את זה כמובן מעליו ומה שקורה בהמשך זה שהם ממשיכים להאמין שאלוקים לא קיים והתורה זה סתם.
התורה נכתבה בידי ה' זה לא אנשים לא כתבו אותה. בגלל זה יש לך בתורה דברים שאנשים לא ידעו.
ויש גם דברים שהיום אנחנו לא יודעים אבל לאט לאט זה מוכח ע"י המדע.

ציטוט:
אז מה? גם כנענים היו קיימים לפני הכנולוגיה של ימינו אבל אתה לא מאמין בבעל

תגובה: פה אתה כבר לא יודע מה להגיד, מה הקשר כנענים לטכנולוגיה? ומה זה "בבעל"?

ישן 16-11-2007, 15:51
  רעות שלום רעות שלום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.07
בהחלט שיש הוכחה לכך שנשמה היא דבר קיים
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "לא בגלל שאת מאמינה במשהו שהוא..."

אומנם אתה אינך יכול לראות אותה אבל יישנם אנשים שהיו במצב של מוות קליני שבו הנשמה יוצאת מהגוף ורואה את כל המתרחש סביבה ואינה יכולה להגיב ולאחר שהנשמה חזרה אל הגוף שלה אז אותו אדם ששהה במה שניקרה מצב של מוות קליני גם סיפר לסובבים אותו דברים כמו ,מה הם עשו או אמרו כשהוא מבחינת הרפואה (המדע) שכב במצב של מוות קליני .
אני רוצה לציין שאני לא דתיה אבל מאמינה בכל נפשי בבורא עולם ובקייומו כמו שאומרים 'איש איש באמונתו יחיה' וכל אחד בדרכו ככל ייכולתו אבל דעתי על אלה שלא מאמינים שיש משגיח אחד על כל אבל על כל דבר ודבר ולו הכי קטן שנעשה הוא אדם שמפחד מהאמת אבל מי אני או פותחת האשכול או כל אחד אחר שנשפוט אותך ואת שאר הפחדנים אנחנו קטנים מאוד ואין לנו זכות בכך .
אבל בוא תסביר לי על המצב שבו אדם שהה במצב של מוות קליני מה ייצא מגופו וראה את המתרחש סביבו בזמן שהרופאים קבעו שהוא במצב של מוות קליני ??? מה ייצא מגופו אם לא נשמתו ?

ולסיום תגובתי אני מאחלת לכולנו שאלוקים יישלח לנו רק טוב, אמןןןן !!!

נערך לאחרונה ע"י רעות שלום בתאריך 16-11-2007 בשעה 16:06.
ישן 16-11-2007, 16:28

תודה לך. . .
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "במצב של מוות קליני המוח מפסיק..."

ציטוט מתגובתך:
'זה מה שקורה בגוף, אבל למה שתחפשי תשובה אמיתית כשאפשר להפיל את הכל על כח עליון'...

נתת את התשובה בעצמך במשפט אחד רצוף > התשובה האמיתית שלי היא כח עליון שהוא האלוקים שלנו ועצם זה שהזכרת את הכח עליון מראה על כך שבתת מודע שלך עמוק בפנים אתה מכיר בכח עליון שהוא אלוקים שבשמיים !
אפילו בסופו של המשפט לא שמת סימן שאלה ז"א שאתה מסכים שיישנו כח עליון ואם בכל זאת אתה מתכחש לעובדה שכח העליון הוא בורא עולם ואינך מאמין בו כלל אז אתה מוזמן להסביר לי ולנסות להכיר לי מי הוא זה שכולם קוראים לו כח עליון , זה שמזיז דברים בכוחו העליון כשצריך, הריי חייב ליהיות .
ולגביי ההסבר שלך על השלבים שהמוח עובר עד שמגיע למצב של מוות קליני ,יש מצב שאתה צודק אבל לא על זה התכוונתי לדון אם לא שמת לב

נערך לאחרונה ע"י רעות שלום בתאריך 16-11-2007 בשעה 16:34.
ישן 16-11-2007, 17:41

המשך...
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי רעות שלום שמתחילה ב "תודה לך. . ."

לגביי ההסבר שלך לשלבים שהמוח עובר עד שמגיע למצב של מוות קליני "וההזיות שנוצרות" לאדם כתוצאה מאיבוד חומריים חייוניים הנמצאים במוחו וכו' יש לי שאלה אליך.
איך זה יכול ליהיות שאותו אדם ששהה במצב של מוות קליני ו"הזה", "הזה" את אותה "הזייה" וסיפר את אותו סיפור שרבים אחרים ששהו במצב של מוות קליני "הזו" וסיפרו ?
אדם שנמצא במצב של מוות קליני מבחינה רפואית ז"א שהוא מת מוות מוחי (אוליי זמני), מונשם ודופק אצלו קיים.
אל תשכח ש"ההזיה" של אותו אדם שנמצא במצב של מוות קליני (מוחי) היא בעצם המציאות של הרופאים והאנשים הסובבים את אותו אדם שנמצא באותה עת במצב של מוות קליני.
אגב: עד היום לא היה רופא(עובד ע"פ חקר המדע) אחד שכינס משפחה של חולה ששכב במצב של מוות קליני ואמר להם שיש מצב שייקירם מאזין להם ורואה ("הוזה") אותם כתוצא מכך שאיבד אנדרופינים והורמונים נוספים החיוניים למוחו .

שתיהיה לכולנו שבת שלום!!!

נערך לאחרונה ע"י רעות שלום בתאריך 16-11-2007 בשעה 18:03.
ישן 16-11-2007, 18:00
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי רעות שלום שמתחילה ב "המשך..."

אני מבקש שלא תנסחי את מה שאני כותב כמו שאת רוצה...
אני מבטיח לך שאני לא מאמין בשום כח עליון, אני לועג לרעיון שאלוהים יכול להתקיים ואם הוא קיים הוא עושה חרא של עבודה.
אם את מתנגדת לדעות שלי תכתבי את דעתך, אל תנסחי את מה שאני כתבתי כך שיראה כאילו אני תומך ברעיון הטיפשי שלך.
האדם במצב של מוות קליני לא מקבל שום תרופות, עשי לעצמך טובה ותקראי מה הם אנדורפינים.
אנדורפינים והחומרים האחרים שהזכרתי הם הורמונים. כדאי שתקראי גם קצת על הורומונים כי אם לא
השיחה שלנו חסרת כל תועלת שכן את לא תביני על מה אני מדבר ויווצר מצב מצער שבו תחשבי שאת מדברת בהגיון.
כל הזיה שבנאדם הוזה היא לא דבר שאין לו מקור, ההזיה מסתמכת על זכרונות אמיתיים ומראות וריחות וצלילים שהמוח חווה. שימי לב שכל האנשים שטוענים שהם חוו חוויה חוץ גופית מאמינים כי חוויה חוץ גופית אפשרית. הרבה יותר קל להאמין שהעולם נברא מאשר נוצר כי ההסבר פשוט יותר.
הרבה יותר פשוט להגיד שיש יישות כל יכולה מאשר להבין את התהליכים שקורים מאחורי הכל.
תקראי, ותתחילי להבין דברים.
בהצלחה.

נ.ב.
שמתי לב לעוד טעות שלך, אמרת שאדם שנמצא במוות קליני נמצא גם במוות מוחי.
זה לא נכון, אדם שנמצא במוות מוחי הוא מת.
מוות קליני הוא מצב זמני בו מפסיק הלב לפעום ולספק דם וחמצן למוח אך רקמת המוח עדיין חיה. מרגע שנפסקת זרימת הדם למוח מתחיל תהליך של הרס תאי המוח שעלול להביא בסופו של דבר למוות מוחי, בשל חוסר היכולת של תאי המוח להתחדש

(נלקח מויקיפדיה)

נערך לאחרונה ע"י DarkWing108 בתאריך 16-11-2007 בשעה 18:03.
ישן 16-11-2007, 18:30

חחחחח ברור שהם ייאמינו,הם חוו
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "אני מבקש שלא תנסחי את מה שאני..."

ואגב לא כל מי שחווה חוויה חוץ גופית הוא איש דתי או מאמין וייתרה מכך חלקם הלא דתי והלא מאמין שחווה חוויה חוץ גופית גם חזר בתשובה .
ובוא לא ניתווכח על נושא הרפואה וכדו' כי לא אני ולא אתה דוקטורים ואם אני ייתחיל כמוך להוציא מיידע מהאינטרנט אז אנחנו לא נסיים עם הוויכוח הזה כ"כ מהר וכשנסיים אני יכולה להבטיח לך שאני אנצח !
ולגביי הבקשה שלך אליי אני מצטערת מאוד לומר לך שזו דעתי והרושם שקיבלתי ממה שרשמת ,זכותך לכתוב בפורום וחובתך היא ליהיות האחראי היחיד למה שאתה רושם ולשאת בתוצאות ...
שיהיה לך בהצלחה וכמו שכבר אמרתי כמו במשפט היידוע 'איש ,איש באמונתו יחיה'!!!
ישן 16-11-2007, 19:26
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי רעות שלום שמתחילה ב "חחחחח ברור שהם ייאמינו,הם חוו"

לי יש את הסבלנות.
ולך?
אם כ"כ מתגאה בזה שאת לא יודעת הרבה איך את מעזה לדבר שטויות ולטעון שאת צודקת?
בלי קשר לזה שאני לא רופא, קראתי הרבה דברים על אנטומיה וגל גוף האדם וסוגי רפואה
כדי לדעת על מה אני מדבר. את שלא יודעת אפילו מה הם הורומונים, טבעי שתטעי בדברים הפשוטים
ביותר כשאת מתייחסת לנשמה.

אני בטוח שלא תטרחי אפילו לבדוק על מה אני מדבר כי את או:
א. עצלנית
ב. זה לא מעניין אותך
ג. מפגרת
ד. את בטוחה שאת צודקת ובטוחה שזה לא ישנה כלום
בכל מקרה התוצאה תיהיה זהה, אני אצתרך לדבר עם מישהו שלא יודע על מה הוא מדבר.
נורא מעצבן.
יום טוב

ישן 16-11-2007, 12:48
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "סיאנסים"

יש אנשים שלא מאמינים.
אני אחת שצריכה לראות כדי להאמין..

הסרטון ששמת ראיתי אותו אחרי שאני בעצמי ניסיתי סיאנסים והכרחתי את כל מי שעשיתי איתו סיאנס להפוך את האצבע כך שהציפורן תיגע בכוס ולא האצבע(כך אי אפשר להזיז את הכוס) הכוס פשוט טסה על הלוח. וראיתי שגם הרבה רוחות היו קשורות אלי ואמרו המון דברים נכונים עלי שאךף אחד שישב איתי על הלוח לא ידע.
אני התחלתי להאמין אבל עשיתי פעם אחת וזה הספיק לי כדי לדעת שזה נכון..
לרוחות יש עולם משלהן ואין לנו שום זכות להפריע להן..
החיפזון מן השטן..
הסקרנות עוד תהרוג אותנו.
זה בהחלט מסוכן.
מי שלא מאמין זה סוג של הכחשה כי הוא לא נסה ולא ראה בעינייו שזה אמיתי- המלצה- תראו-אל תעשו!

ישן 16-11-2007, 15:15
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
לוקח לזה הרבה זמן להטען

הוא פשוט מספר שם את הסיפור או שגם רואים חלק מסיאנס?
כי כבר הייתי בהרצאה של איזה רב שסיפר את הסיפור שלו למה הוא נהיה מאדם חילוני גמור לחרדי.
וגם זה היה קשור לסיאנס שהיה בצבא.
חשבתי שבסרטון הזה רואים את הסיאנס, אבל אם זה רק הסיפור שלו אז אין לי כח לשמוע. אני מכירה כבר הרבה כאלה.
ספק אם זה ישאיר עלי יותר רושם מההרצאה הראשונה ששמעתי

אגב, בקשר לשאלה שלך איך אפשר לא להאמין, אנשים פשוט יכולים להגיד לך שהם ממציאים את הסיפור וזהו.
אז אי אפשר לומר בדיוק שזו הוכחה חד משמעית.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:

ישן 16-11-2007, 17:57
צלמית המשתמש של Ritusik
  Ritusik Ritusik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Ritusik שלח הודעה דרך MSN אל Ritusik Facebook profile

כמישהיא שלא עשתה סיאנס אף פעם אבל שמעה על זה די הרבה אני לא יכולה להגיד מה נכון ומה לא כי עוד לא ניסיתי.
אבל זה ממש לא במקום התקיפות שלכם לזאת שרשמה את זה =\
כי תכלס מה היא עשתה?

היא מביאה סירטון כל אחד שיקח את זה איך שהוא רוצה .
רוצה להאמין יאמין לא רוצה לא יאמין.

בכל מקרה להאמין לשתי פוצים שיושבים בסלון ומזיינים את השכל אני לא מאמינה.
אבל אני לא שללתי כי לא ניסיתי .
קודם אני ינסה אחכ אני יחשוב על כל זה . איך מה ולמה.

לדעתי דת זה משהו שאנשים נשענים עליו :\
אני אישית לא כל כך מאמינה בכל זה.
אבל לאנשים תמיד יהיו דעות שונות.
צריך ללמוד לקבל את זה.

נערך לאחרונה ע"י Ritusik בתאריך 16-11-2007 בשעה 18:03.
ישן 18-11-2007, 09:12
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
אין הוכחה לכך שיש אלוקים

כי אם הייתה הוכחה, לא היה צריך להאמין.

כל דבר שנמצא תחת ההגדרה של היכולת לחוש באחד מחמשת החושים, הוא בר- הוכחה.

משמע, כל הדברים שאנו מכירים כמו גלי רדיו, קרינה רדיו אקטיבית, גלי חום, גלי גאמא, אינפרא אדום וכו', לעולם לא הוכחו אבל ניתנים למדידה. לעולם לא ראיתי גלי רדיו, לא שמעתי, ולא הרגשתי. אנחנו מוצפים בגלי רדיו ללא הכרה, ועדיין לא מרגישים אותם.
ההוכחה להמצאותם והיכולת להשתמש בהם היא כלים שנותנים לחושים להרגיש בהם.
את המצאות כוח הגרביטציה הוכיח ניוטון ע"י ניסוי חושי. אף אחד מעולם לא ראה גביטציה, אולם ברור לנו שאם נקפוץ נחזור לאדמה. ניתן להשתמש בתאוריות פיזיקליות באמצעות החושים אך לא ניתן להוכיח אותם.
הוכחה היא דבר שבלתי ניתן לעירעור, וכמו שאנחנו יודעים ממהלך ההסטוריה, עירערו על הרבה מוסכמות פיסיקליות בינ"ל (קופרניקוס, גלילאו, ניוטון, איינשטיין, הוקינג) והפריכו אותם. התאוריות הפיזיקליות הן לעולם ברות הפרכה (שלא כמו המתמטיות- פיתגורס וכד').

אנחנו מאמינים שיש גלי רדיו מכיוון שהן ניתנים למדידה.

זה שיש רוחות, לא ניתן להוכיח, כמו שלא ניתן להוכיח שיש גלי רדיו, כי לא מרגישים בהם.
אבל, ניתן למדוד את העניין.

אלוקים הוא צירוף כוחות הטבע, והכוחות שמעל לטבע (ומכאן הריבוי), היה הווה ויהיה.
לא ניתן להוכיח בחמשת החוקים, אך ניתן להביא לידי מדידה רציונאלית (פגומה ככל שתהיה, שכן שכלינו
מוגבל יחסית) ע"י התבוננות בעולם.
את ההתבוננות לא חייבים להתחיל בתנ"ך או בגמרא. הרי רוב ההתבוננות היא פילוסופית.
וחוק פיסי- פילוסופי: כשיש יש, אין אין, וכשיש אין, לא יכול להיות יש.
למי שזה בלבל אותו- כלום לא נוצר מאליו. לא יכול להיות שלפתע נוצר חומר כלשהו (שבגדר מסה\ אור)
משום דבר. ואין אחד שחולק על זה, למעט הדת. המדענים נתקעו בשלב המפץ הגדול- בתחילתו, הייתה מסה כל שהיא, ומשם התרחבה. השאלה שאין הם יכולים לענות עליה היא- מהיכן הגיעה אותה מסה?
הרי לא יכול להיות יש מאין?
וכאן נכנסת הדת, ואומרת שיש בורא לעולם. הוא שם את המסה שם, אלוקים בורא יש מאין, הגדיר חוקים פיזיקלים (שהיום אנו מכירים כ תורת היחסות, הקוונטום , תולדות הזמן וכו')

הפילוסופיה היא כלי המדידה. שאר ההוכחות החושיות ניתנות להפרכה.

מי מהלא מאמינים, פתח פעם ספר רציני, ישב וקרא מתחילתו ועד סופו, ללא תנאים מוקדמים או דעות מוקדמות לגבי הספר? ואני לא מדבר על שיעורי תנ"ך.

אמונות ודעות, הקדמת שמונה פרקים להרמב"ם, הקדמה לפרק "חלק" של הרמב"ם, "הכוזרי" ועוד.
לא ניתן לתקוף נושא ללא ידיעה מוקדמת רצינית עליו.

אופיר קרא מעט ספרים ואנציקלופדיות שהיה קטן, ויש לו מעט מידע, אך הוא בא כמו רבים אחרים, עם דעות קדומות על היהדות בפרט והדת בכלל. הרמב"ם שם אותו בכת השניה (הקדמה לפרק חלק).

ישן 18-11-2007, 13:07
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
היהדות היא חרא של דת
בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "אוקיי, נגיד שיש(וזה די ברור..."

ברצינות.
מתחילת דרכינו רדפו אותנו, שיגלו בנו, רצחו אותנו. לכל מקום שתזרוק אבן על הגלובוס תמצא מקום שרצחו יהודים לאורך ההסטוריה.
היהדות דורשת מהבנאדם מאות אם לא אלפי איסורים והחמרות, מרגע שהילד נולד שחותכים לו את הערלה
ועד לפני שמת שצריך למלמל תפילות.

לא נותנים לך לנוח, מהשניה שאתה קם בבוקר עם אלפי הנהגות והלכות ועד השניה שאתה הולך לישון.
לא נותנים לך להינות בשבת, לא נותנים לך להינות עם סתם בנות לאכול מה שאתה רוצה ועוד ועוד בלי סוף.
חרא.

אבל מה, היהדות נותנת תשובה ניצחת לשאלה שכל אדם שואל בשלב כל שהוא בחייו- "למה אני פה?"
לאכול לחרבן ולזיין?
"בטוח שלא" עונה האדם לעצמו בשלב זה או אחר של חייו, כשהתבגר ואפילו והזדקן, הבולבול לא עובד, אוכל מצינורית ונח בכל מקרה 24\7).
אז אם אנחנו שונים מהבהמות, איך אנחנו שונים?
1. אנחנו אוהבים.
2. אנחנו חושבים.
3. אנחנו מדברים.
*יש לנו נשמה, שנותנת לנו להבדיל בין טוב ורע, אנחנו חושבים על זה, ומוציאים מהכח אל הפועל ע"י דיבור*
טוב, אז מה אני עושה עם כל זה?

היהדות נותנת לבן האדם יכולת להתגבר על האינסטינקטים הבהמתיים שלו הטבועים בו עמוק מרגע הוולדו. רצח, גניבה, נקמה, אוכל, שתייה, אהבה ומעשה האהבה, לכל אלו היהדות נותנת רמה נוספת.
הרמה שמפרידה את האדם מהבהמה. אדם חושב לרגע קט מאין הגיע האוכל, לפני שבולס, האדם לא ירצח, לא כי זה לא מוסרי, אלא כי בני האדם הם ברמה אחת מעל. האדם לא ינקום, כשהנקמה בוערת בעצמותיו כי אנחנו רמה אחת מעל. היהדות מרסנת את האדם מעצמו.

יגיד האדם- אבל אני לא רוצה! יגידו כולם- אבל אנחנו לא רוצים! רוצים לעשות מה שבראש!
כאוס.
מכאן גם הלא יהודים הבינו שישנו צורך במערכת חוקית.

היהדות היא הדת הקשה ביותר, הדורשת ביותר, ולא סתם קוראים למצוות הייהדות "עול".
זה קשה!

אמונה באל יחיד שברא את העולם זה נחמד, אבל למה נתן לנו כל כל הרבה מצוות וחוקים?
רצה האלוקים לזכות את ישראל בכמה שיותר מצוות לכן הרבה אותם.
אדם שלא עובד, לא מקבל כסף. אדם שמעמיסים עליו עבודות הרבה, זוכה להערכה, זוכה לשכר וזוכה לסיפוק עצמי.

למה היהדות?
מאב לבן עבר אלינו מסורת מהר סיני, את כל הסיפור של התנ"ך החוקים והמשפטים הכתובים והלא כתובים. לאף עם אין מסורת, שעם שלם ראה מחזה, קיבל חוקים ולימד את בניו, בני בניו והם לימדו את בניהם וכך הלאה עד לימינו.

ההוכחה של אמיתות היהדות, תורת משה, יציאת מצרים וכו', היא ריבוי העדויות.

ממש כמו השואה.
מנסים כיום להכחיש את השואה, וזה לא כל כך קשה. כיצד אנו מונעים זאת? עם עדויות על גבי עדויות, מתועדות בסרטים, חפצים, מקומות והכי חשוב- אנשים. הם סיפרו לבניהם ולבני בניהם.
לא יכול להיות שמאות אלפי בני אדם, ששרדו את התופת, משקרים. העדויות שלהם יחיו גם עוד אלפי שנים. החוזק של העובדות בא מריבוי עדויות.

כנ"ל כאן.
600,000 גברים מגיל 21 ומעלה העבירו לבניהם. במעמד הר סיני היו לפחות, בחישוב מהיר- 3,000,000 איש. בריבוי טבעי של 1.1 עד לימינו זה מגיע ל100,000,000 איש. אין כ"כ הרבה יהודים, כי נרצחנו במהלך הדורות, בשל אמונתינו, הוגלנו והתערבבנו באומות. נשארנו פסיק של פסיק של יהודים.

היהדות היא חרא של אומה\דת להשתייך אליה, אבל היא האמת.

ישן 18-11-2007, 13:28
צלמית המשתמש של ofir_arzi
  ofir_arzi ofir_arzi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
היהדות היא באמת חרא דת,
בתגובה להודעה מספר 109 שנכתבה על ידי orreut שמתחילה ב "היהדות היא חרא של דת"

יש בה יותר מדי כללים ולא צריך להיות גאון בשביל להבין שאלוהים כבר לא רוצה אותנו.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי orreut
ברצינות.
מתחילת דרכינו רדפו אותנו, שיגלו בנו, רצחו אותנו. לכל מקום שתזרוק אבן על הגלובוס תמצא מקום שרצחו יהודים לאורך ההסטוריה.
היהדות דורשת מהבנאדם מאות אם לא אלפי איסורים והחמרות, מרגע שהילד נולד שחותכים לו את הערלה
ועד לפני שמת שצריך למלמל תפילות.

לא נותנים לך לנוח, מהשניה שאתה קם בבוקר עם אלפי הנהגות והלכות ועד השניה שאתה הולך לישון.
לא נותנים לך להינות בשבת, לא נותנים לך להינות עם סתם בנות לאכול מה שאתה רוצה ועוד ועוד בלי סוף.
חרא.

אבל מה, היהדות נותנת תשובה ניצחת לשאלה שכל אדם שואל בשלב כל שהוא בחייו- "למה אני פה?"
לאכול לחרבן ולזיין?
"בטוח שלא" עונה האדם לעצמו בשלב זה או אחר של חייו, כשהתבגר ואפילו והזדקן, הבולבול לא עובד, אוכל מצינורית ונח בכל מקרה 24\7).
אז אם אנחנו שונים מהבהמות, איך אנחנו שונים?
1. אנחנו אוהבים.
2. אנחנו חושבים.
3. אנחנו מדברים.
למה אתה חושב שחיות לא יכולות לחשוב, לדבר ולאהוב? בני אדם הם לא יוצאי דופן, הם לא היחידים שאוהבים, הם לא היחידים שחושבים, הם לא היחידים שמדברים.
*יש לנו נשמה, שנותנת לנו להבדיל בין טוב ורע, אנחנו חושבים על זה, ומוציאים מהכח אל הפועל ע"י דיבור*
על מה אתה מדבר? אין שום הוכחה שנשמה קיימת, זאת בסה"כ המצאה.
וזה עוד לפני שאומרים שאין באמת טוב ורע, מה שטוב לי לא חייב להיות טוב לך וההפך.
טוב, אז מה אני עושה עם כל זה?

היהדות נותנת לבן האדם יכולת להתגבר על האינסטינקטים הבהמתיים שלו הטבועים בו עמוק מרגע הוולדו. רצח, גניבה, נקמה, אוכל, שתייה, אהבה ומעשה האהבה, לכל אלו היהדות נותנת רמה נוספת.
הרמה שמפרידה את האדם מהבהמה. אדם חושב לרגע קט מאין הגיע האוכל, לפני שבולס, האדם לא ירצח, לא כי זה לא מוסרי, אלא כי בני האדם הם ברמה אחת מעל. האדם לא ינקום, כשהנקמה בוערת בעצמותיו כי אנחנו רמה אחת מעל. היהדות מרסנת את האדם מעצמו.
את כל מה שהיהדות נותנת אפשר לקבל במקום אחר, זאת אותה גברת בשינוי אדרת.
הדבר היחיד שמבדיל בין האדם והחיות הוא היכולת של האדם לשנות את הטבע ולהתאימו לצרכיו.
על מה אתה מדבר? האדם זה החיה היחידה שרוצחת כל הזמן, בלי להפסיק, את עצמה, בכל רגע יש בעולם לפחות מלחמה אחת והאדם הוא החיה האחרונה שאפשר להגיד עליה שהיא מוסרית.
המוסר של היהדות לא יותר טוב מכל מוסר.
אנשים נוקמים, רוצחים, אוכלים, שותים, הם עושים הכל, ותאמין או לא, חלקם יהודים.

יגיד האדם- אבל אני לא רוצה! יגידו כולם- אבל אנחנו לא רוצים! רוצים לעשות מה שבראש!
כאוס.
מכאן גם הלא יהודים הבינו שישנו צורך במערכת חוקית.
נכון, בלי חוקים יהיה כאוס ,אבל חברה בלי חוקים היא לא אפשרית, אפילו בג'ונגל יש חוק(המתאים שורד).
שים לב שעד עכשיו לא אמרת למה צריך לבחור דווקא ביהדות ולא בדת אחרת.
היהדות היא הדת הקשה ביותר, הדורשת ביותר, ולא סתם קוראים למצוות הייהדות "עול".
זה קשה!

אמונה באל יחיד שברא את העולם זה נחמד, אבל למה נתן לנו כל כל הרבה מצוות וחוקים?
רצה האלוקים לזכות את ישראל בכמה שיותר מצוות לכן הרבה אותם.
אדם שלא עובד, לא מקבל כסף. אדם שמעמיסים עליו עבודות הרבה, זוכה להערכה, זוכה לשכר וזוכה לסיפוק עצמי.
זה לא ממש נכון, אפשר להרוויח הרבה כסף בלי לעבוד, אדם יכול להקים חברה ולפרוש מעבודה ברגע שהיא מצליחה ומרגע זה והלאה להרוויח הברה כסף בלי לעבוד.
אפשר לזכות להערכה, שכר וסיפוק עצמי גם בלי לעבוד.

למה היהדות?
מאב לבן עבר אלינו מסורת מהר סיני, את כל הסיפור של התנ"ך החוקים והמשפטים הכתובים והלא כתובים. לאף עם אין מסורת, שעם שלם ראה מחזה, קיבל חוקים ולימד את בניו, בני בניו והם לימדו את בניהם וכך הלאה עד לימינו.
לאף עם אין מסורת?

ההוכחה של אמיתות היהדות, תורת משה, יציאת מצרים וכו', היא ריבוי העדויות.
אין ריבוי עדויות, אף אדם לא ראה את אלוהים, אף אדם לא ראה את המכות, הכל כתוב בתנ"ך שאי אפשר להגיד עליו ברצינות שהוא ספר של עובדות בלבד.

ממש כמו השואה.
מנסים כיום להכחיש את השואה, וזה לא כל כך קשה. כיצד אנו מונעים זאת? עם עדויות על גבי עדויות, מתועדות בסרטים, חפצים, מקומות והכי חשוב- אנשים. הם סיפרו לבניהם ולבני בניהם.
לא יכול להיות שמאות אלפי בני אדם, ששרדו את התופת, משקרים. העדויות שלהם יחיו גם עוד אלפי שנים. החוזק של העובדות בא מריבוי עדויות.
אבל אין עדויות, הכל קרה(או לא קרה) לפני אלפי שנים, האירועים שמתוארים בתנ"ך ניתנים לפירוש בכמה דרכים, יש עדויות לשואה, יש מחנות ריכוז, יש מסמכים, אבל אין הוכחה שהמבול התרחש, היהודים הם היחידים שמדברים על מבול שהתרחש מתי שהם טוענים שהתרחש, אין הוכחה שהעולם בן 6,000 שנה.
הטיעון שלך הוא דמגוגי, הוא זהה לטיעון "מליארד סינים לא יכולים לטעות", רק חבל שאתה שוכח שהם כן יכולים לטעות, אני לא אומר שהשואה לא התרחשה, אני אומר שאי אפשר להגיד שאלוהים קיים כי 3 מליארד אנשים מאמינים בו/כי יש יהודים.

כנ"ל כאן.
600,000 גברים מגיל 21 ומעלה העבירו לבניהם. במעמד הר סיני היו לפחות, בחישוב מהיר- 3,000,000 איש. בריבוי טבעי של 1.1 עד לימינו זה מגיע ל100,000,000 איש. אין כ"כ הרבה יהודים, כי נרצחנו במהלך הדורות, בשל אמונתינו, הוגלנו והתערבבנו באומות. נשארנו פסיק של פסיק של יהודים.
אין שום הוכחה שהיו 600,000 אנשים, אין אפילו הוכחה שיציאת מצרים התרחשה במציאות.
הסיכוי ש3,000,000 אנשים יצאו ממצרים בלי להשאיר עדות הוא אפסי, מדובר בכמות עצומה של בני אדם, איך זה שלא מצאו מחנות, או שאריות או שלדים של אנשים שמתו(מדובר במליוני אנשים, עשרות אנשים היו צריכים למות כל יום מזקנה, מחלות וכו').
איך זה ש3 מליון יהודים הפכו ל13 מליון ב3,500 שנים? זה לא הגיוני, לא הרגו יותר מ7 מליון יהודים לאורך השנים, לאן נעלמו כל כך הרבה יהודים? לפי החישוב שלך, שצריכים להיות 100 מליון יהודים, פחות 7 מליון שנרצח במהלך הדורות(אתה יודע מה? אני אהיה נחמד ואגיד ש10 מליון נרצחו), זה אומר שנשארו 90 מליון יהודים, פי 7 מהיהודים שחיים כיום, לאן הלכו 77 מליון יהודים?

היהדות היא חרא של אומה\דת להשתייך אליה, אבל היא האמת.
למה אתה חשוב שהיא האמת? אין שום הוכחה שהיא האמת וזה די ברור שאלוהים מנסה להעלים אתכם, הוא מעדיך הרבה יותר את הנצרות שיש בה יותר מפי 150 אנשים, או את האיסלם שבו יותר מפי 70.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:08

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר