לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2005, 09:54
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
ובכן...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מוניקה שמתחילה ב "ושוב תודה על התגובה המהירה:)"

לא שאני מבין מה ההתעקשות להשאיר את SP2, הוא רק מזיק למחשב (אני מאוד מקווה שאת לא סומכת על ה"פיירוול" שלו, כי כבר שמעתי מאנשים שאפילו זה לא עובד כמו שצריך), אבל...

אולי ה Avant הוא פשוט לא דפדפן ברירת המחדל? נסי לבדוק ב Tools -> Internet Options -> Programs (זה מהזיכרון. נדמה לי שמיקרוסופט החביאה את האפשרות לשנות את דפדפן ברירת המחדל, ואת שאר התוכנות לא, מסיבות מובנות. במקרה הזה, צריך יהיה למצוא את האפשרות לכיוון ברירת המחדל ב Avant עצמו (אף פעם לא השתמשתי, לא יודע) - ולקוות לטוב).

לגבי העתקת הלינקים - לדעתי כשכותבים לינק שמתחיל ב //:http ב start -> run - הוא ייפתח בדפדפן ברירת המחדל (שאותו כאמור צריך להגדיר לפי הכתוב בפיסקה לעיל)

דבר נוסף שאפשר לשקול לעשות, אבל אני לא יודע עם ההגנה של המע"ה תחסום אותו או לא... אפשר לנסות לשנות את השם ל iexplore.exe ולשים במקומו (על השם שלו) העתק של קובץ ההפעלה של ה Avant. כל זה בהנחה שוורד לא מכניס את הדפדפן כ embedded dll ע"מ להציג את הדף (ואם הוא עושה את זה, זו בעיית אבטחה חמורה לדעתי, אבל זה כבר דיון למקום אחר...).

כאמור, אפשר פשוט להסיר את ה SP2. חוץ מלהזיק לפעולה התקינה של המחשב, הוא לא עושה שום דבר חשוב, אפילו עם היצרנית שלו טוענת אחרת...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2005, 21:52
  מוניקה מוניקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.04
נסיון אחרון......לול
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "ובכן..."

היי שימי

שוב תודה על הרצון הטוב.

לפני שאני מסירה את Pack 2, אני בכל זאת מנסה למצוא תחליף.

נראה שלא הבנת אותי. אין לי בעיה לפתוח לינקים עם סיומת SWF באמצעות האוונט (הוא דפדפן המחדל שלי), הבעיה היא שאני צריכה להעתיקם, אחד אחד, לרובריקת הכתובת של האוונט(
גם בהצעה שלך " start -> run " צריך להעתיק כל לינק בנפרד, אם אני לא טועה?

מאחר ויש לי רשימה של לינקיטם כאלו, מסודרים לפי נושא ב"וורד", הייתי רוצה להגיע אליהם, ישירות מהרשימה, על ידי קליק כפול. הבעיה היא, כמו שצינתי קודם, שהוורד לא מוכן לפתוח דפדפן אחר חוץ מהאקספלורר(

האם אתה מכיר סוג של "דף" שעליו אוכל להדפיס הרשימה, וממנו אוכל לפתוח ישירות את הלינקים באמצעות האוונט?

בייי

מוניקה

נ.ב.
כמובן שאני לא מסתפקת בהגנה של PACK2, ויש לי תוכנות הגנה נפרדות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר