לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2007, 17:11
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
איך להחזיר אהבה ראשונה?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש זה בשם אנונימי בן 18 .
להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות :
הייתה לי חברה במשך 7 חודשים, ובחודשיים האחרונים הרגשתי שמשהו לא בסדר אבל בגלל שאני כל כך אוהב אותה העדפתי להתעלם..
היא אומרת שכבר לא טוב לה..היא לא מאושרת, היא מעמידה פנים כאילו הכל בסדר שהיא איתי אבל זה רק בכאילו..
היא משכה את זה עוד ועוד בגלל שהיא אוהבת אותי..אנחנו באמת אוהבים אחד את השני...
היא האהבה הראשונה שלי, היא שינתה אותי בכל כך הרבה מובנים, היא הכל בשבילי.
אז אתמול היא באה אליי התחילה לבכות ופשוט נפרדנו..אני לא יכול בלעדיה, לא עבר יום והיא כל הזמן בראש שלי, אני בוכה כמו ילדה קטנה כל פעם שאני חושב עלייה...אני לא יודע מה לעשות פשוט
היא אמרה שפשוט ניתן אחד לשני קצת זמן להיגרע ולחשוב..
היא הסבירה את זה שלא טוב לה בכל מיני הסברים..שאני לוחץ, מגונן,נותן לה הרגשה רעה שהיא עם חברות ועוד כמה דברים..
עכשיו באמת ששניתי את זה אבל היא סחבה את ההרגשה הזאת במשך חודשיים טוהיא לא יכולה יותר, והדבר שהכי חשוב לי הוא האושר שלה..
ועכשיו אני פשוט אובד עיצות, אני אוהב אותה, כל כך שזה לא הגיוני, אני רק רוצה שהיא תיהיה איתי ושנהיה יחד..אני הרוס בלעדיה..
ומצד שני אני רק רוצה שהיא תהיה מאושרת..ופעם באמת עשיתי אותה מאושרת פשוט ההרגשה שהיא לא אמיתית איתי "קרעה" אותה מבפנים..כי מצד אחד היא אוהבת אותי ומצד שני פשוט לא טוב לה..
ואני באמת האמנתי שאהבה זה כל מה שצריך..וכניראה שצריך יותר..
אז אני מבקש, דבר ראשון תודה שקראתם ונכנסתם, ודבר שני, מה אתה חושבים שאני צריך לעשות? איך נחזור? אני באמת חייב אותה..היא הקרן אור שלי..

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2007, 17:52
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אהבה ראשונה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "איך להחזיר אהבה ראשונה?"

שלום לך ידידי
קודם כל אין כמו אהבה ראשונה כשהכל טרי חדש ומרגש
אהבה לפעמים מחזקת ומחזיקה קשר גם ממרחק ולפעמים גם נגד סיכויים אך לפעמים מרוב שאנחנו אוהבים את את הבן זוג שלנו אנחנו חונקים אותו גם אם לא במודע וכנראה שזה המצב שהיה אצלך
חבל שהחברה שלך אמרה את זה עכשיו כשנשבר לה מהכל ולא לפני שזה רק התחיל

מה שהייתי מציע לך עכשיו זה לתת לה זמן כי לרדוף אחריה רק יבריח אותה יותר, אם הבנתי נכון אתה כבר הבנת איפה הטעויות (ואם לא אז זה הזמן לחשוב) ונשאר בעיקר ליישם אותם
אני הייתי נותן לה שבוע/ שבועיים ואז מדבר איתה או שולח לה מכתב מהלב שגם יבהיר לה (למרות שהיא יודעת) עד כמה אתה אוהב אותה וגם הבטחה לדברים חדשים שיהיו בקשר
ובינתיים הייתי מעסיק עצמי בכל מיני דברים אחרים כדי לא לטפס על הקירות
שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 19-11-2007, 17:59
  משתמש זכר מונגו מונגו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל מונגו Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "איך להחזיר אהבה ראשונה?"

שמע אחי. קודם כל הצטערתי לשמוע על מה שקרה - אבל יהיה טוב... אין אחד שלא קרה לו דבר כזה בחיים שנשבר לו הלב. וזה כואב והכל אבל לא צריך לקחת את זה קשה, כי העתיד הרבה יותר טוב ממה שנראה לך כרגע.

דבר שני, אני יודע שזה הדבר הכי קשה לעשות כרגע, אבל לדעתי אתה צריך לתת לה את הספייס שלה ואת הזמן שלה. לפי איך שזה נשמע לי ואיך שאהבתם תקופה ארוכה, רוב הסיכויים שהיא כרגע נמצאת במצב מאוד דומה לשלך - מתגעגעת, בוכה ועצובה. תנסה לראות את הצד שלה בעניין - היא מרגישה שמשהו לא טוב בקשר שלכם - גם אתה אומר שהרגשת את זה. כבר לא כיף לה בקשר כמו פעם... הדבר הזה כנראה נובע מאיזשהי בעיה.. אולי שגרה, אולי לחץ עליה כמו שכתבת. אבל מן הסתם היא עדיין אוהבת אותך.. אהבה כזאת ארוכה לא נעלמת פתאום.

היא מהססת כרגע... היא לא יודעת איך עדיף לה איתך או בלעדיך. תן לה להיות לבד כמה ימים. זה יהיה לך קשה, אבל רוב הסיכויים לדעתי שהיא תחזור אליך אחרי שהיא תבין מה היא עומדת לאבד.
אל תשלח לה הודעות לא משנה כמה אתה מתפתה!
אל תתקשר אליה יותר מדי... תן לה את הספייס שלך ואני מקווה שבעזרת השם היא תבין, ושניכם תבינו שעדיף לכם ביחד - וביחד תנסו לפתור את הבעיות של הקשר שלכם (שוב - שגרה, לחץ וכו'...), כי זאת הדרך היחידה.

אני מאחל לך המון בהצלחה, ותמשיך לעדכן!

ישן 20-11-2007, 17:26
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04

וואו אני ממש מבין אותך. מדהים איך כמעט הסיפור שלך היה דומה לסיפור שהיה אצלי.
זה מוגדר כפסק זמן. וזה כבר טוב. אולי באמת תקשיב למה שהיא אמרה ותנצל את הזמן לחשוב. זה לא בהכרח אומר שיש משהו בקשר שאתה לא עשית טוב. אולי היא פשוט לא מעוניינת. לא מרגישה כמו שהיא רוצה להרגיש. זכותה וקשה להסביר את זה.
כשאני הייתי בסיטואציה שלך אני הייתי אטום לכל הדברים האלה, ותמיד חיפשתי איפה הייתי אשם, בלי להסתכל יותר מידי עליה ועל מה שהיא רצתה.
גם אם זה פסק זמן, וגם אם זה יחזור, תדבר איתה על זה. אל תשמור בבטן. זה יתפוצץ וזה יהיה כואב מאוד, ויכול להיות שגם לא מוסבר. פשוט תדברו על זה ותלבינו דברים.
תיהיה עדין ונעים ותבקש ממנה לספר לך כל מה שבלב שלה ותקבל את זה. ואז תחליטו מה קורה עם העתיד של הקשר.
אני מצטער שאת זה אני לא עשיתי, אז אני נותן לך את העצה כדי לפחות לחסוך ממך טעויות.
בהצלחה
I'm praying
Dear lord above

ישן 23-11-2007, 11:01
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04

אוקיי חברה..
לא דיברתי עם חברה שלי מיום שני..יצאתי הרבה עם חברים וזה ואיכשהו זה הסיח את דעתי אבל מדי פעם אני שוקע במחשבות עלייה וכואב לי..אני לא ממש נהנה מכל מה שאני עושה, אין לי ממש תיאבון..למרות שהמצב שלי השתפר בהרבה מההתחלה, אני עדיין לא במצב משהו וכל הזמן רק חושב עלייה..
אני יודע שהדבר הכי נכון הוא לתת לה עוד זמן..אבל נאי כל כך רוצה להתקשר אלייה לשאול מה איתה ומה קורה ואני יודע שאולי אסור לי..
אז מה אתם אומרים, להתקשר?להתאפק? מה לעשות?..
כי אמנם יש שיפור במצב שלי אבל עדיין אני מתקשה למצוא הנאה בדברים שאני עושה..אני באמת חייב לעשות משהו, החוסר וודאות הזה הורג אותי...
תודה מראש לכולם
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר