לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-11-2007, 12:52
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
אכזבה מ- Pro street או שאולי אני לא מצאתי הגדרות מתקדמות להגה

כמה שהמשחק מתיימר להיות מיקצועי, ובכמה אופנים הוא אכן מיקצועי, התאכזבתי שאין תפריט כמו במשחקי מירוץ אחרים(ואני זוכר שהיה את זה גם ב-Carbon) להגדרות מתקדמות בהגה.
הגדרות כמו Dead zone(תחום בו עדיין לא תהיה תגובה) והגדרות לאגרסיביות של התגובה.

במשחק יש מירוץ דראג, וכעת אתה אמור לפני המירוץ לחמם את הצמיגים(=מיקצועיות, יפה!) אבל כדי לעשות זאת אתה צריך לשמור על הגאז בעוצמה מסויימת, והרי הייתרון בהגה הוא שיש דוושת גאז שעליה אתה לוחץ בחוזק מסויים. המשחק אינו מכיר בעוצמות המשתנות בזמן מצב זה(=בושה) וגם אין תפריט בו אתה יכול להגדיר זאת(= בושה+). ההגה מגיב לעוצמות שונות, אבל שוב, ללא קונפיגורציה והתאמה אישית זה לא כזה אמיתי...

נימה קלה של.... א-כ-ז-ב-ה!!!

חוץ מזה המשחק ריאליסטי יותר ונחמד, הייתי מפרט על זה אבל האכזבה מונעת ממני...

ולמי שחושש שהעותק של המשחק שלי לא חוקי, הסירו דאגה, הוא נרכש בארה"ב אתמול והגיע היום לפנות בוקר... ממליץ לכל מי שיש לו קרובים שמגיעים בקרוב מחו"ל במקום לחכות עד שיגיע ארצה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-11-2007, 00:03
צלמית המשתמש של האיטלקי הצוהל
  האיטלקי הצוהל האיטלקי הצוהל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל האיטלקי הצוהל
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי overclock שמתחילה ב "לפחות עם הגה של מייקרוסופט(עם Force feedback) החוויה פחות גרועה"

לי יש את ה LOGITECH G25 שנחשב להכי טוב בעולם (והוא אכן כזה) והכל בא מכויל ומכוון לבד וזה היה הפתעה לטובה
אבל חוץ מזה המשחק הוא פשוט לא מציאותי הוא משחק ארקאייד מה שנקרא זה לא באמת התגובות האמיתיות של מכוניות אבל זהו משחק לילדים שאוהבים שטויות
אם אתה רוצה משחק אמיתי אז לך על GTR2 או RACE The WTCC Game שניהם משחקים מעולים ויש להם את כל הכיוונים שציינת שבפרו סטריט אין, יש גם משחק יפה חינמי הוא נקרא BMW M3 Challenge הוא מבוסס על ה GTR2 אבל הוא רק על מסלול הנורבורגרינג של הF1 ועוד אחד שהוא מקוצר יותר והוא גם רק עם מכונית אחת M3, גרפיקה יפה וממש מציאותי + G25 וזה ממש מדהים!! והכי חשוב שהמחשק הזה חינמי אז אם אתה רוצה להנות לך לגוגל ותרשום את השם שלו ותהנה

ישן 28-11-2007, 07:15
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
אני בטוח שההגה שלך טוב(אני תיכף אעשה לו גוגל) וגם של מייקרוסופט מכוייל, אבל:
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי האיטלקי הצוהל שמתחילה ב "לי יש את ה LOGITECH G25 שנחשב..."

לכל משחק יש את השינויים הקטנים שבו ולכן אתה צריך תמיד לעשות עוד כיוונונים קטנים, וכאן בא התפריט הקטן שבו אתה מגדיר למחשב להתייחס ללחיצת הגז הכי קטנה ולהתעלם מזווית ממש קטנה בהיגוי(dead zone).

לגבי המשחקים שציינת, הם אינם עונים על הדרישה שלי מאחר ואני אוהב את האדרנלין שזורם בדם כאשר אתה יודע שאם אתה מנצח אז אתה זוכה במכונית, כשאתה צריך לנהל באופן כלכלי וחכם כל מהלך שלך, ושלנצח מקום ראשון לא מספיק אלא אתה צריך להתאמץ יותר בשביל ה-Extra ניקוד שתקבל על הפרש גדול מהיריב.
לצערי לא GTR2 ולא GT-Lagent(שציפיתי לו רבות וממש התאכזבתי) ולא Race the WTCC ידעו לענות לי על דרישות אלו... NFS-PS לא עד כדי כך גרוע,האמת, הוא די טוב, אבל פתאום אתה מגלה שדברים שדברים שהיו סימן ההיכר והגאווה של NFS משום מה נגנזו פה, וחלק סתם נשארו ללא שיפור וחלק מהרעיונות הטובים שהופיעו אצל המשחקים האחרים בז'אנר אינם מופיעים פה- גורם לך לחשוב שיש מתכנתים שיושבים על יצירת המשחק הזה ואו שאין להם חיים לראות מוצרים אחרים כדי ללמוד מהם או שהם כאלה גאוותניים שהם לא מאמינים שיש מישהו אחר שיכול ללמד אותם משהו...

נקווה שהקטילות שהם חטפו מאתרי הגיימרים ילמדו אותם להוציא משחק טוב יותר בפעם הבאה...

עריכה:
ההגה שלך- LOGITECH G25 - בן זונה! אהבתי, כמה עלה?
אני אשמח אם תוכל לארח אותי פעם אחת בשביל Test drive... זה יהיה ממש נחמד.

נערך לאחרונה ע"י overclock בתאריך 28-11-2007 בשעה 07:23.
ישן 28-11-2007, 16:40
צלמית המשתמש של האיטלקי הצוהל
  האיטלקי הצוהל האיטלקי הצוהל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל האיטלקי הצוהל
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי overclock שמתחילה ב "אני בטוח שההגה שלך טוב(אני תיכף אעשה לו גוגל) וגם של מייקרוסופט מכוייל, אבל:"

כל אדם הוא שונה אני לא אוהב את הסוג הזה של משחקי מכוניות אני אוהב את המציאותיים וכמה שיותר כאלה! בגלל זה אני אוהב יותר את המשחקים שרשמתי לך פה ואני נהנה מכל רגע..
לגבי ההגה כן הוא הכי טוב שיש היום בשוק בארץ הוא עולה סביב ה 1900 ש"ח בארה"ב הוא עולה סביב ה 1300 ש"ח ובאירופה קצת יותר, תאכלס לא הבדל כזה רציני אם יש לך מישהו שנוסע לחו"ל אז אתה יכול לבקשב שיביא לך את זה אבל שתדע שזאת חבילה גדולה וכבדה!!
ההגה מחובר גם לUSB כמובן וגם לחשמל, והוא יכול להיות ממש הגה אמיתי כמו מכונית 900 מעלות ואתה כמובן יכול לכוון את זה לפחות להגה יש תגובות מדהימות! ואתה ממש נאבק איתו ...
אגב ההגה מצופה עור תפור ממש יפה ונוח ונעים
הדוושות עשויות ממתכת ולא פלסטיק! הגז ממש רגיש ורך הקלא'ץ קצת יותר קשה והברקס הכי קשה ממש כמו אוטו אמיתי!
הידית הילוכים היא עם 6 הילוכים ורוורס ממה כמו אוטו אמיתי! ואת גם יכול לשנות את הגיר למה שנקרא "דוג שיפט" שזה הילוכים שהולכים ב"אפ ודאוון"... יש גם את ה"פדלים" הרגילים מאחורי ההגה כמו F1....
קיצר אני ממש נהנה מזה שווה כל גרוש!
אתה יכול לראות אותו בפעולה ב youtube ממש מדהים...
עשיתי לעצמי חשק לשחק חח יאללה איש נדבר..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר