לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2005, 11:06
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
כתבה רוני דואני מתקמבנת

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://ico.walla.co.il/w/l/celebs.walla.gif]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://ico.walla.co.il/w/l/celebs.gif]
<DIV class=wp-bc dir=rtl>
רוני דואני מתקמבנת
יום חמישי, 24 בפברואר 2005, 9:12 מאת: מערכת וואלה!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://grm.m.walla.co.il/w/18-200/143356-18.jpg]

עושה שירותים. דואני (צילום: לירן טוטח)
הסופרסטאר המחויילת מקבלת הטבות יוצאות דופן בטירונות: מתקלחת לבד ולא שומרת בש"ג

עוד לא הספיקה טוראית לירון דואני לטנף במעט את מדי ה-ב' שלה, וכבר שופכות טירונויות המשרתות לצידה בבסיס הטירונים הדרומי 'זיקים' את הטינופת האמיתית. "ידיעות אחרונות" מדווח היום כי ירוקות רבות ניצלו אתמול את שעת הת"ש שלהן כדי לספר להוריהן הכל על החיילת הכוכבת ש"לא עושה שמירות ותורנויות מטבח, ואפילו מתקלחת לבד".

"אני מקווה שיתייחסו אלי כמו אל כולן, ולא יהיו הערות מציקות כלפי" אמרה רוני כשהתייצבה שלשום בבקו"ם. אך כנראה שמספיקה יממה במדים כדי להבין שקשה אין רק בלחם. בדובר צה"ל הסבירו כי "כדי שלא לפגוע בשגרת החיים בבסיס, החיילת אינה מוצבת בשמירה בשער החיצוני של הבסיס ואינה מבצעת תורנויות מטבח. במקום זאת היא מבצעת שמירות תוך בסיסיות ותורנויות חלופיות נוספות".

וכך, מקרצפת הסופרסטאר אסלות במקום לשטוף סירים. בנוגע למקלחות הפרטיות, הובהר כי "כל חייל המבקש להתקלח ביחידות רשאי לקבל לכך אישור ממפקדיו".

function WallaPlayer(mode,id,vote,site,type){ if(type == "radio") { params=new String(); found_checked = 0; if(mode == 0) { if(site == "noar") params = "mode=20^id="; else params = "mode=0^id="; playlist_id = ""; for(i=0;i

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2005, 14:38
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

סלח לי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי DEVEL שמתחילה ב "לא משתמטת פעם הבאה לקרוא לפני"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DEVEL
שכותבים... היא בסך הכל לא עושה חלק מהדברים כמו שג

תסלח לי... אבל לנקות שרותים ולשמור בחמ"ל ... זה חרטא!!!!

לאומת חייל שצריך לשמור בש"ג או שמירות בלילה ???
ושטיפת סירים?

SO WHAT? אם היא זמרת אז יש לה חסינות מלעשות דברים???

אתה יודע שלחברה שלי לשעבר יש בת דודה שבאבא שלה תת אלוף בצה"ל? והיא עושה אותם שמירות ואותם מטלות כמו כולם ובלי הנחות . אז מה הסיבה שכמאט כל החיילים תוחנים שמירות. והיא "חלק" מהדברים עושה???

ואני קראתי את הכתבה טוב מאוד....עדיין אני יודע לקרוא.

רק להאיר את תסומת ליבך .... במחלקה שלי שירת בן של ח"כ מאוד חשוב ובכיר בכנסת.

הבמאדם עשה הכל כולל הכל. נתן את הנשמה ותחן שמירות והכל ללא הנחות.

אם היא אומרת שהיא רוצה להיות כמו כולם... זה בשביל התקשורת. ולא בשביל שום דבר אחר.

טוב שהיא לא ביקשה שיבנו בשבילה מיקלחון פרטי שלה במרחק של 100 מטר מהמקלחת של כל הבנות.

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 24-02-2005 בשעה 14:51.
ישן 24-02-2005, 15:47
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

תגובה נוספת____
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי DEVEL שמתחילה ב "הגבתי לזה שמתחתיך תשים לב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DEVEL
לשירשור
ואני לא אומר שזה בסדר אני מתנגד לזה בדיוק כמוך שלא צריכות להיות פריבילגיות בצבא ושכולם שווים אבל היא לא משתמטת היא עושה צבא לא כמו כולם אבל עושה

המעצבן הוא שאם היא לא נושאת בנטל השמירות בש"ג כמו כולם או במטבח הדבר נופל על חיילות וחיילים אחרים!

למה אחרים צריכים לסבול בגלל ילדה כזאת?

אני הייתי מתבייש לתת לחברים שלי לתחון ולקרוע את עצמם בגללי . מכיוון שלי יש פרבילגיות .

לכבוד מה בדיוק?

לא הייתי מסוגל להסתכל לחבר למחלקה או הפלוגה שלי בעיניים כאשר הוא היה צריך לעשות את השמירות שאני צריך לעשות ואת המטבחים שאני היתי עושה.

לא היה ולא יהיה.

ואפילו הייתי עוזר לאנשים בשמירות כאשר היה להם שמחות או לא משנה מה.
ואין הנחות ובלי שום דבר
וללא פינוקים
ותחנתי את הנשמה שלי .

אז שצעירה פעורה כזאת לא תרים את האף ותתחיל לקמבן את עצמה.

שתתחיל להזיז תתחת שלה ולהכנס לעניינים ולעשות כמו כולם. ולא לחרבש לתקשורת שהיא רוצה להיות כמו כולם.
זה פשוט לסבן את כולם.

אך אנשים לא טיפשים

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 24-02-2005 בשעה 15:53.
ישן 24-02-2005, 15:38
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

Obislu לתגובתך
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Obislu שמתחילה ב "קרא את הודעתו של Dean. הוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Obislu
קרא את הודעתו של Dean.

הוא צודק, ובנוסף לזה, היא ביקשה להתקלח לבד (שכל חייל יכול להשיג על ידי בקשה - לגיטימי) כי יש מספיק רכילות והיא לא רוצה שיתחילו עכשיו לשאול "היא הגדילה? לא הגדילה?" וכו'.

אם הייתי אומר למפקד שלי שאני רוצה להתקלח לבד הייתי צריך לנמק ולכתוב מכתב בקשה!@@@

וזה היה נראה מאוד מוזר גם.

למה בנות בכל בסיס כן מסוגלות להתקלח באותה מקלחת ביחד והיא לא?

יופי שהגדילה... שתתגאה בזה!? אלא אם כן יש לה בעיה כ"כ קשה עם זה.

אם היו אומרים לה שהיא תתקלח עם בנים זה היה הגיוני כיוון שזה בניגוד לחוקי צה"ל.

אבל ככה?
עשה טובה
עדיין ילדה

ישן 26-02-2005, 12:26
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Obislu שמתחילה ב "אז זהו שהיא הגישה בקשה וקיבלו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Obislu
אז זהו שהיא הגישה בקשה וקיבלו אותה. היא מתקלחת לבד. אתה רוצה? תעשה אותו דבר. יש לה מספיק לגיטימציות לבקש את זה.

העניין הוא שהיא לא הגדילה - אלא שיתחילו כל מיני רכילויות בין אם אמיתיות אם שקריות בגלל שהיא סלבריטאית, ותאמין לי שאף אחד לא רוצה את זה. גם לא אתה.

אני ברוך השם סיימתי את הצבא באוג' 2004 ולא הייתה לי בעיה כזאת.. ומה אכפת לי עם בת?!

אני בטוח שהיא ראתה בחיים שלה כלי גברי ואני ראיתי גם בחורות עם כמו שלה... אז אל תדאג

אין לי בעיה עם זה

ישן 24-02-2005, 15:57
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

נראה מה יהיה בגיוסים הבאים של האומנים הצעירים
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Dean שמתחילה ב "כתבו הרי בכתבה שהיא לא עושה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dean
כתבו הרי בכתבה שהיא לא עושה שמירות כדי לא לפגוע בשגרת היום של הבסיס. במילים אחרות, היא לא עושה שמירות כדי שלא יבואו כל מני עומואים לשער ויתחילו להציק לה. :\
זה לא שהיא ביקשה לא לעשות שמירות אז פשוט נתנו לה לא לעשות שמירות, מה היא אלוהים? אתם כולכם כל כך מזיינים ת'שכל, אבל אפחד לא חושב קצת. :\

אני לא זוכר שיעל בר זוהר וכוכבים אחרים היו ככה והיו להם קומבינות והנחות

אגם רוטנברג כנראה תתגייס.
אם היא לא תצא מהצבא.. נראה ונחיה מה יהיה

ישן 25-02-2005, 10:36
צלמית המשתמש של psynes
  psynes psynes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "רוני דואני מתקמבנת"

מה הבעיה שלכם מה הקנאה הזאת?

דבר ראשון היא לפחות התגייסה, שלא כמו המון סלבס אחרים.. ולא ללהקה צבאית.. (למיטב ידיעתי)
דבר שני לצבא יש שיקולים, אם היא הייתה שומרת בש"ג זה היה פןגע באורך החיים בבסיס כל פעם היו באים אנשים אליה ומבקשים חתימות ומדברים איתה והכל.. היא לא הייתה יכולה לבצע את זה כמו שצריך.. מה הבעיה שלכם תחשבו על סיבות לדברים .. במקום לשמור בש"ג היא עושה דברים אחרים, מה הבעיה שלכם עם זה..

דבר שני אם היא ביקש להתקלח לבד אז זאת זכותה, הצבא יכול לאשר לה זאת או לא, בכל מקרה כל אחד רשאי לבקש זכות כזו ולתת סיבות ורק הצבא יחליט אם לאשר או לא..

תפסיקו לחשוב שאתם יודעים הכל..

ולא אני לא מעריץ שלה ולא שומע את השירים שלה ולא כלום..

ישן 26-02-2005, 13:12
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

תגובה ל SHAI LI
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "פשוט צביעות."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai-li
אני בטוחה שאם היה מדובר באיזה שחקן כדורגל שהצליח בבחינות של "ספורטאי מצטיין" ומשרת בתנאים אפילו יותר נוחים משל הזמרת הזו, לא הייתם עושים כל כך הרבה רעש.
תפסיקו עם השטויות האלו ותתחילו להתמקד בחיים שלכם, ולא בשל אחרים.

שי לי יקירתי..

אני לא רואה שום סיבה שבעולם ששחקן כדורגל או זמרת כמו רוני.. יהיו להם פרבילגיות יותר מכל חיל אחר במדינה הזאת..

כולם עשויים מאותו החומר!

ואין שונה בין אחד לשני חוץ מהקישרונות שלו.

ואחרים לא צריכים לסבול בגלל שהוא שחקן כדורגל שרץ אחרי כדור מצד אחד לצד שני של המגרש או אם היא זמרת... מזל טוב להם.!?

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 26-02-2005 בשעה 13:29.
ישן 26-02-2005, 15:45
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "נו, אז עכשיו אני בכלל לא מבינה אותך."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai-li
אתה אומר שהכישרונות הם מה שיוצרים את ההבדלים, וזה נכון. אז אתה מודה בעצם שזה לא מצב רגיל, אלא מצב מיוחד שדורש (מה לעשות) - התייחסות מיוחדת.
"ספורטאי מצטיין" או "מוסיקאי מצטיין" הם תארים שהצבא יצר, לא החיילים עצמם. הצבא הוא זה שנתן להם את האפשרות להשקיע במשהו אחר (שלרוב משרת את המדינה) ו"בתמורה" איפשר להם שירות קל יותר. אז על מה כל המהומה?
הם לפחות עושים צבא, יש הרבה שמחשיבים את עצמם למוסיקאי\ספורטאי\אנאערף מצטיין ועושים הכל כדי לא לבלות אפילו חמש דקות באיזור הבסיס.

לכבוד מה????
שתעשה כמו כולם. זה רק כישרון... לי יש גם הרבה כישרונות.. ואני לא קיבלתי פרבילגיה .

אבל גם לי יש כישרונות רבים

ישן 26-02-2005, 20:57
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חחח אתה פשוט מצחיק אותי..
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Obislu שמתחילה ב "אתה עקשן. ואני לא מאמין שאני..."

דבר ראשון לסעיף הראשון אני לא מסכים.

דבר שני לסעיף השני אני חושב שיש זכות אבל אין סיבה לתת לכל סלבריטי את הפרבילגיה הזאת כיוון שהוא או היא זמרת... מצטער מאוד.

אני רוצה לראות שכאשר אגם רוטנברג תתגייס האם היא גם לא תעשה שמירות ש"ג.

וסנדי בר הייתה אותו הדבר?
וכל זמרות הגרולות של היום?! גם קיבלו כאלה פרבילגיות .????

תסלח לי מאוד... לא זכור לי.

יעל בר זוהר שירתה בצבא!!! לא זכור לי שהיא הייתה ככה. ואצל יעל באמת יש על מה לקפוץ

ושוב. אין סיבה שהנטל יפול על האחרים ואין סיבה שהיא תעשה ניקיון שרותים?
כאשר מישהו אחר תוחן שמירות ומטבחים כמו כלב !!!! ויעשה עבודות רס"ר וכ'ו.

טוב שאין לה חדר משלה וטלויזיה משלה+מקרר.

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 26-02-2005 בשעה 21:08.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר