לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2007, 23:56
  מיטל=) מיטל=) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
בעיה עם החבר..=\

אז ככה.. אני בת 16 ואני בכיתה י"א, ויש לי בעיה די גדולה.
יש לי חבר ואני ממש רוצה להיות איתו בקשר, ואני רוצה שזה ימשיך
אבל נורא קשה לי.
חבר שלי בן 15, ואני אומרת את זה כאילו זה מחלה, ואני באמת יודעת שזה לא, אבל אני לא מצליחה להתגבר על העניין הזה.
תמיד שהיו אומרים לי שהבת יותר גדולה מהבן הייתי אומרת שזה מגעיל.
אז היו ששאלו, מה ההבדל בין בן לבת? יש הבדלים. שתיים עיקריים לדעתי.
1. מה שהאנשים אומרים, ושלא תבינו לא נכון, אני לא אחת שחיה לפי מה שאנשים אומרים, בכלל לא. אבל אני גם לא אשקר לעצמי ואגיד שלא אכפת לי בכלל. אני כן מחשיבה את הדעות של האחרים אבל במידה מסויימת. (עד כאן הטפל ועכשיו העיקר=)
2. לרוב, בנות הם יותר בוגרות מבנים, ולכן יש יותר סיפורים על בנות גילי שיוצאות עם חיילים וכד'.

הפלא ופלא חבר שלי בוגר. והוא כל פעם מפתיע אותי מחדש עם הבגרות שלו.-אז זה מצד אחד.
מצד שני- בלי לשים לב אני פשוט חשה מעליו. לפעמים אני מרגישה כמו אחותו הגדולה. בלי לרצות את זה בכלל.
אז בעצם הבעיה שלי היא לא עם החבר אלא עם עצמי. אני כמעט בטוחה שהוא בוגר ממני. כי אני לא בוגרת לגילי בכלל. אבל מה לעשות שאני מטומטמת ואני לא מצליחה להוציא את זה מהראש?

אז בבקשה, תנסו לעזור לי...בבקשה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2007, 20:27
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
דעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיטל=) שמתחילה ב "בעיה עם החבר..=\"

אני מקווה שלא מפריע לך שאני מכיר אותך.
אני לא מדבר מנסיון.
תשמעי, כשאת מדברת על התנשאות זה נראה שאת מחפשת קשר רציני- של שותפות ואהבה משותפת, נתינה וקבלה, והרף הזה נראה לי קצת גבוה יחסית לסביבה ולגיל. אני חושב שבגיל הזה הקשר הזוגי הוא יותר בקטע של להעביר את הזמן בכיף של הביחד המיוחד של זוג. אל תטעי, אני חושב שיש בקשר בגיל הזה גם צורך נפשי להיות ביחד, אבל אני לא חושב שזה אותו צורך של אדם מבוגר.
בקשר לשאלת הגיל: אין שום סיבה שזה יפריע לך. אני לא מסכים עם הדוגמה שפאטקשלי הביאה- כי כשאנשים מבוגרים שאלת הגיל נעשית הרבה הרבה פחות חשובה (אלא אם כן ההפרשים ממש גדולים, וגם אז זה לא תמיד משנה), ובגיל הזה קצת יותר מתחשבים במה שהסביבה אומרת, וזה באמת קצת מפדח שאנשים מתחילים לדבר על קשר עם בן צעיר יותר ממך, במיוחד בסביבה הדי סגורה שלנו, בה כולם מכירים את כולם וכולם רואים את כולם.
בקשר לרצינות: אם את מרגישה התנשאות (אמרת שאת מרגישה לפעמים כמו אחות גדולה)- תתגברי עליה, במיוחד עם העובדה שאת אומרת שאת מרגישה שהוא יותר בוגר ממך. אני הייתי מייחס את זה לחוסר בשלות לקשר אמיתי- קשר של שותפות שלמה. תנסי לחנך את עצמך לזה שבקשר הזה הוא שווה לך בכל מובן. אולי לתת לו ליזום קצת דברים בקשר יעזור לך.
לסיכום- תעשי עם עצמך חשובים ותחליטי אם את רואה בקשר הזה משהו רציני או משהו לא ממש רציני, ולפי זה תכווני את החלטותיך. בכל מקרה אני חושב שאם את רוצה ללכת על זה באמת, שאלת הגיל ממש לא חשובה, ובטח שלא מה שהחברה אומרת (מה גם שאני חושב שאנשים יתרגלו לרעיון אחרי כמה זמן וכבר לא יציקו).
בכל מקרה קחי את דברי בערבון מוגבל, בגלל חוסר הנסיון שלי בדברים האלה.
בהצלחה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר