לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2007, 18:11
  משתמש זכר T&T T&T אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.07
מבוי סתום

שלום. אני בן 14 וקצת, חי חיים מאושרים, לא עשיר, לא עני, מעמדי החברתי על-הכפאק, מוקף בחברים אוהבים ותומכים, יש לי משפחה מדהימה וכלב מקסים. בקיצור, כל מה שאני רק רוצה - יש, ויותר מזה לא צריך.

אבל הבעיה שלי מתחילה בינואר 2007, ממש תחילת השנה, כשפתאום התאהבתי במישהי. בהתחלה סתם נדלקתי עליה, רק בגלל המראה. אחר-כך התחלתי לחשוב פחות על המראה, יותר על התכונות. כשהיא עצובה, רע לי. כשהיא מחייכת, זה הדבר הכי טוב שיכל לקרות לי בחיים. אני רוצה להיות איתה, שהיא תאהב אותי. כרגע היא אפילו לא מכירה בקיומי, אפילו שאנחנו לומדים באותה כיתה כבר שנתיים וחצי, כמעט.

אני לא מושך, והמשקפיים הנוראות האלה עוד יותר הורסות. אני לא חכם מאוד, לא יפה, לא חטוב במיוחד, ולא עושה ספורט בכלל (אפילו שאני מוכן בשבילה לרוץ שלושת-רבעי שעה ביום, ויותר).

אני די בטוח שהיא יודעת שאני אוהב אותה יותר מכל דבר אחר בעולם, בגלל שאני כל הזמן מסתכל עליה (אפילו שלא נעים לי, כי זה בטח ממש מטריד...). לעתים רחוקות היא אפילו מופיעה בחלומות שלי!

אני לא יכול סתם להתחיל איתה שיחה כי היא בקושי מכירה בקיומי, ואני לא יכול סתם פתאום לנחות עליה מהירח ולהתחיל שיחה סתמית...

אני מתבייש בכמויות שאפשר להכניס לקופסאות, למלא חנות שלמה ובכסף לקנות שלושה גורדי שחקים במנהטן.

בבקשה בבקשה תעזרו לי, איך אני אגרום לה לשים לב אליי?

תודה רבה רבה רבה!
T&T
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2007, 19:53
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי T&T שמתחילה ב "מבוי סתום"

אני מאוד מקווה שלא תחזור על טעויות שאני עשיתי ותשמור את זה בבטן במשך שנים (הלכו לי 4 שנים לפח על משהי שרציתי... שלא שמה עליי) היא גם כן כמו שכתבו מעליי "יוצאת רק עם מבוגרים" חחח ואני בכלל קטן ממנה, אבל זאת לא הנקודה... בכל אופן אחי היקר עצה ידידותית ממני, שכח מהמראה, מהכושר ומהכל ופשוט לך דבר איתה כשהמטרה שלך לקבל דחייה, קח את הסיכון, צא מנקודת הנחה שתקבל,לא ואולי תופתע... אחרת אתה תתאהב בה באמת ואז אתה תהיה כמו שבוי במשך שנים, בלי שהיא יודעת בכלל שאתה מרגיש משהו...
אגב אני גם חשבתי שהיא יודעת כי גם אני הייתי מסתכל עלייה במשך שנים והרבה... אבל כשבאתי ואמרתי לה שאני מרגיש אלייה משהו היא הייתה בשוק, היא כמו כל שאר השכבה שלי חשבו אני מאוהב נואשות בידידה הכי טובה שלי... חחח מה שהתברר להם רק השנה כלא נכון בעליל...
בקיצור אח יקר תפוס את עצמך בידיים ולך דבר איתה... "אם לא תספר, זה לא ייגמר"
ישן 20-11-2007, 22:56
  משתמש זכר T&T T&T אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.07
זהו, החלטתי!

כמו שאמרתי, אני לא גבוה, חטוב, ואפילו לא יפה. ככה זה, עובדות החיים. אבל כל זה הולך להשתנות!

ממש לפני חצי שעה, בירידה עם הכלב, שקעתי, כהרגלי, בחלומות. מה לעשות, לכל אחד יש את הבעיות הקטנות שלו, ואני קצת... אמממ... לא קצת... רחפן. בכל מקרה, הגעתי להחלטה, שאומרת ככה:

החל מהשבוע הבא, אני הולך לשחות פעמיים בשבוע, כל פעם למשך שלושת-רבעי שעה לפחות.

בנוסף, החל ממחר, אני הולך לרכב על אופניים לפחות פעמיים בשבוע, כל פעם למשך שעה. ואני מדגיש לפחות, כי כנראה שיותר.

לכל מקום שאני רוצה להגיע אליו, שמעל מרחק שבע דקות הליכה, אני רוכב על אופניים. החל מהיום.

אני אנסה ללחוץ על ההורים שלי לעבור לעדשות מגע, אם כי אני מפחד מהעניין, כי כמו שציינתי אני רחפן רציני ועדשות מגע זה עסק מסובך וקטנטן... אני גם שכחן ברמות הבסיסיות ביותר (לבוש, לדוגמא...)

אני אשתפר בלימודים (אני לא גרוע, אני עומד על ממוצע 86, אבל בשבילה...) ואשקיע כל מה שאני יכול, וגם מה שלא!

אני אמנם לא בן אדם שמחליט החלטה ועושה כל מה שאפשר, ותוך יומיים היא מסודרת. אני לא עצלן, אבל אני לא לא אחד שמביא דברים לידי ביצוע במהירות האפשרית... אבל בשבילה אני מוכן לעשות את זה, ואני אעזה את זה! כבר הודעתי להורים שלי שאני הולך לשחות, ומחר כל היום אני מברר פרטים על לימוד שחיה נכונה ועל מנויים בבריכה הקרובה. וכמובן שאני עושה את זה על אופניים .

תודה לכם ולחלומות שלי שנתתם לי את המוטיבציה!

ישן 20-11-2007, 23:46
  OSkAR OSkAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.04

זה מאוד חשוב שתעשה את כל הדברים האלה, גם בלי קשר לילדה הזאת.
בשביל עצמך... אם אתה מרגיש צורך לעשות את זה אתה צריך לעשות את זה, לא בשביל להרשים בחורה אלא בשביל עצמך, בשביל הביטחון והבריאות שלך.
כמו כן לא הייתי ממליץ לך לבסס את כל הדברים האלה עליה ככה אתה בונה תנאים ותוצאות ואתה אומר שאם תעשה ככה היא תאהב אותי.
אבל כל זה לא נכון בהכרח, בשביל להתחיל עם בחורה צריך קודם כל לדבר איתה, בטבע הגברים מראים את החוזק ומקבלים בחורה במציאות זה הרבה יותר מסובך.
קודם תעשה את הדברים האלה בשבילך או שתדבר קודם עם הילדה הזאת ותברר האם כדאי לשנות את המטרות של התוכנית שלך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר