לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2007, 13:49
  מבולבלת123 מבולבלת123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.07
שאלה לגבי מיניות...

קודם כל אני חייבת לציין שזה נורא מביך לשאול את זה והייתי חייבת לפתוח משתמש חדש..ואני מקווה שזה מתאים לשאול את זה כאן..
אז ככה.. אני עם חבר שלי יחד חודשיים וקצת והתחלנו להתקדם ביחסים ביננו..
(שניינו בסביבות הגיל 18 ..)
שלשום הייתי אצלו בבית והתנשקנו והוא הכניס יד מתחת לחולצה וליטף ונשיקות על הצאוור וקצת למטה יותר ו.. טוב לא ניכנס לפרטים אבל בגדול אני חושבת שהבנתם את התמונה.. יותר מזה לא היה, ז"א נשארנו עם בגדים עלינו..
חשוב לציין שאני החברה הראשונה שלו והוא החבר הראשון שלי..
ומה שאני באה לשאול כאן זה איך אני יכולה גם להתקרב אליו קצת? אני מרגישה בנוח איתו והוא מתחשב ואמר לי להגיד לו אם משהו לא במקום.. אבל קצת התביישתי גם אני להשחיל יד מתחת לחולצה שלו.. לא ידעתי איפה נעים ללטף ואיפה אני צריכה לגעת.. אני יודעת שזה לא קבוע וכל ליטוף יעשה נעים.. אבל בכל זאת הייתי רוצה לשמוע קצת עצות.. אולי מבנים אחרים איך לעשות מה לעשות..
(ואני ממש לא מדברת על סקס.. אני מדברת על השלבים המוקדמים..)

תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2007, 18:20
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ההבדל בין גבר לאישה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מבולבלת123 שמתחילה ב "שאלה לגבי מיניות..."

שלום למבולבלת
כמו שנאמר פה מה שאת צריכה זה ניסוי ותהייה כלומר לנסות ללטף אותו בשיער ולראות איך הוא מגיב לזה ללטף אותו בבטן אולי לפתוח קצת את החולצה שלו (הרי לבנים אין בעיה להיות ללא החלק העליון) ולהתחיל לנשק אותו בחזה ובעיקר לראות את התגובות שלו אם הוא נהנה או לא

כעיקרון בניגוד לנשים שצריכות קשר וצריכות משחקים מוקדמים וצריכות להרגיש נאהבות אצל הגברים זה הרבה יותר פשוט ואפשר להגיד הרבה יותר טכני, בשלב שאתם נמצאים בו כמו שאמרתי ונאמר פה לטיפות בכל מיני מקומות יגרמו לו הנאה בשלב יותר מאוחר מה שיעניין אותנו (הגברים) זה התמקדות ב... u know where

יחד עם זאת אנחנו כמובן אוהבים חיבוקים ושמראים אהבה
וכמו שנאמר פה הכי חשוב שתקחו את זה בקצב שלכם ושתרגישו בנח אם כל צעד שתעשו

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 23-11-2007, 00:31
  sab103 sab103 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.04
עצה שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מבולבלת123 שמתחילה ב "שאלה לגבי מיניות..."

גם אם לא תעשי כלום בהתחלה ותתני לו לעשות את שלו (כל עוד זה בסדר מבחינתך) אז זה בסדר
רק אם נגיד הוא יתחיל להוריד את החולצה שלך או משהו כזה אז את יכולה גם להוריד לו את החולצה...
מעבר לזה תעשי לו כמו שהוא עושה לך...
אם הוא יוזם נשיקות תיזמי גם את אל תצפי ממנו לעשות הכל... כי אז זה יכול לבלבל אותו... בכל מקרה אל תתביישי להגיד לו אם משהו מפריע לך או מציק לך במה שהוא עושה... אתם מתקדמים לדברים שיהיו נעימים לשניכם... תנסי גם להגיד לו מה עושה לך טוב ומה עושה לך טוב פחות.. איפה את אוהבת שנוגעים בך.. ותשאלי אותו את אותו הדבר... ככה תלמדו להכיר אחד את השני גם מבחינה פיזית...

אחד הדברים שאני חושב שיהיו הכי מהנים בשביל שניכם זה הדבר הבא(וזה גם רעיון לכל הזוגות פה):
אחד מבני הזוג שוכב על הגב והשני מלטף אותו מכף רגל עוד הראש ואז מתחלפים...
כמה טיפים כשאתם עושים את זה:
-אל תמהרו תתחילו מהידיים או הרגליים ותתנו תשומת לב לכל איבר בגוף בתורו.
-את האיברים האינטימיים תשאירו לסוף...
- אפשר גם לעבור עליהם אבל לא להתרכז בהם יותר מידי
-תנסו גם לשחק עם הבן זוג להעביר את היד לאט לאט במעלה הרגל שלו ושנייה לפני שמגיעים לאיבר המין להמשיך לכיוון הבטן(זה יטריף אותו וזה גם כיף =]) מאוד אינטימי ומהנה.

עצה אחרונה: אל תתקדמו יותר מידי מהר ואל תשכחו גם לדבר אחד עם השני ולהשקיע ביציאות ובדיבורים לא פחות מאשר בנגיעות ובחיבוקים!
מקווה שעזרתי ושהיה לכם רק כיף וטוב =]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר