לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2007, 15:02
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
חיזוק הידיים באופן כללי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי misho16 שמתחילה ב "חיזוק ידיים למטרת איגרוף"

קודם כל תשאל כל מתאגרף הם תמיד עובדים על חיזוק הידיים באופן כללי משקולות תרגילי כוח וכדומה
ככל שהיד שלך יותר חזקה העוצמה שתשתחרר מהפאנץ' גדולה יותר.
בנוסף לזה כדאי מאוד לחזק את הסיקלים(עצמות האגרוף) ואת מפרקי שורש כף היד משום שיש להם משמעות גדולה מאוד. אני אישית עושה שכיבות סמיכה על האגרופים והאצבעות והמון.
הרבה עבודה על שק בידיים חשופות עם הזמן העור סביב הסיקלים מתקשה ומתעבה ואני רואה שאני משווה עם חברים ואנשים שהסיקלים שלי גדולים ועבים יותר משלהם יחסית לגודל היד.
קצת חישולים על עצמים קשים ביותר אני לא יודע אם זה באמת עוזר אני חושב שברמה מסוימת קצת
עבודה של אגרופים על קירות ולבנים(למשל נזירי שאולין עושים את זה) זה מפתח עמידות ברמה גבוהה. תחשוב שאם אתה מסוגל לשבור לבנה באגרוף תאר לעצמך מה קורה שאתה פוגע בבנאדם....
חזרה לפורום
ישן 24-11-2007, 15:49
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי misho16 שמתחילה ב "תגובה"

כן שכיבות שמיכה על האגרופים יכולות לגרום נזק אבל הן לא,
כל דבר יכול לגרום נזק, לכן צריך לדעת את המידות, שונה בין אדם לאדם ורק אתה יכול להחליט כמה שכיבות שמיכה על האגרופים ואילו שכיבות שמיכה מתאימות לך, יש נורמה של שכיבות שמיכה אבל היא לא בהכרח נכונה, כגון גב ישר כדי לא להרוס את הגב ולרדת עד הסוף ולא ליישר מרפקים ויש נורמה שאומרת כן ליישר מרפקים יש כאלו שעושים מהר ולאט, על כל הבליטות ורק על השתיים הבולטות אבל העיקר היא ההתאמה,
ראיתי סרטון של שכיבות שמיכה מלאות ואני מצליח לעשות מלאות אני מאמין בערך 25,
שכיבות שמיכה רגילות כמו שרוב האנשים עושים אני עושה בערך 100 רצוף,
אבל חוץ משכיבות סמיכה רגילות אני עושה עוד סוגים למשל:
בשפגט, ידיים צמודה/רחבות, יהלום, הינדיות, כריות וקצות אצבעות, יד אחת, וכו'...
פשוט כדי לעבוד על קבוצות שרירים ולא להתמקד באחת.
לא רק על האגרופים אבל בעיקר על האגרופים אני עושה,
אני עושה גם יד פתוחה ועל האצבעות, ועל האזור הקרוב לזרת, והאזור הקרוב לבוהן, כף יד הפוכה ועוד...
השכיבות סמיכה שהכי קשה לי לעשות מבוצעות בדרך הבאה,
קח מגבת שים אותה מתחת לברכיים, עלה על האגרופים תרים את הרגליים ותהיה רק על האגרופים ועל הברכיים ואז רד עד הסוף תישאר למטה 4-6 שניות ותעלה עד הסוף הכל צריך לעשות לאט ושיהיה דגש לתנועה, אני עושה את השכיבות האלה בערך 10, ביום טוב 15, מחזק את הכוח המתפרץ של האגרופים.

למה הם עוזרים?
שכיבות סמיכה על האגרופים גורמות שה"סייקן" (הבליטות) יהיה עמיד, וששורש כף היד שלך יהיה מספיק חזק כדי שהמכה תהיה בנויה באוויר ותצא לפי איך שאתה רוצה (שליטה) ושהיד שלך לא תתקפל מההדף כשהיא תפגע במטרה.

שק איגרוף הוא ההתחלה לחיזוק האגרופים, אם אתה מתחיל כדאי שתתחיל משק אגרוף כדי לצמצם נזקים בהמשך ואף למנוע אותם,
אני התחלתי לעבוד על שק בלי כפפות סטים של אגרופים ובעיטות והעור של הסייקנים התחיל להתקלף והתחיל שלב של דימומים, לא התייאשתי (נראה שיהיה זיהום) אבל לא היה כלום פשוט היה עור חדש יותר קשה, לאחר מכן התאמנתי והתאמנתי על חפצים ובסוף הגעתי לקיר שפיצים שם ממש יש דימומים (שפריצים של דם) ואחרי איזה חצי שנה של כאבים נהיו לי צלקות יפות והסייקנים שלי תפחו לגדלים עצומים, שורש כף היד שלי נהיה ענקי (הורידים יצאו החוצה), אני חושב שבגלל הסיבה שהייתי אז מתאמן הרבה קרקע, והאגרופים התחזקו ברמות, הגעתי למצב שהורדתי אנשים באגרוף לאזור ה-BODY.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 24-11-2007 בשעה 16:00.
חזרה לפורום
ישן 25-11-2007, 16:04
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי misho16 שמתחילה ב "תודה NORE"

כתוב לך בטבלה הכל,
אני לפי אמונתי הם עושים מהר מדי, לטענתם הטבלה נבדקה לאורך השנים שאקב"ן
(ארגון קבוצות בודו נינג'יטסו) קיים והכוונה היא למספיק שנים של בדיקה.
את השכיבות סמיכה שלהם הם עושים מהר,
סרטון של איך שאני נוהג לעשות שכיבות סמיכה מחוץ לתחומי השיטה:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
לאנשים שמתקשים לעשות שכיבת סמיכה אחת מסוג מסוים אני מכיר גומי מתיחה שאפשר להיעזר בו:
הנה תוצאות של אחד שהתחיל להתאמן עם הגומי:

בעיקרון את תרגילי הכושר שאני עושה שלא באימונים הרגילים הם בעיקר של מדריך בשם מאט פיורי,
הסרטונים שלו נמצאים ביו-טיוב, הודות לתרגילים שהוא מראה אני התחזקתי בגמישות, יציבה, שיווי משקל, כוח, חיזקתי את השליטה את הריכוז ועוד, אני אשאיר לך מספר סרטונים, יו-טיוב מכיל את רובם:

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 25-11-2007 בשעה 16:11.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:10

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר