לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2007, 18:05
  nadav101 nadav101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
השבוע הזה והשבוע הבא נהרסו לי.

ולמה? בגלל רופא השיניים!

קודם כל אני רק יציין שיש לי חרדה נורא גדולה ללכת לרופא שיניים, והיה לי תור בשבוע שלי בבית (אני חייל, אלחוטן עושה שבוע שבוע)

אוקיי בוא נתחיל בזה שלפני התור הייתי ממש בחרדה ולא יכלתי להנות מהשהות שלי בבית (הגעתי ביום שני - תור ביום רביעי), אבל נחליק את זה, הרי זה תור אחד ואחרי זה סיימנו נכון? לא נכון.

איכשהו הניתוחון הסתבך לי, הרופא קדח בי שעה שלמה ולבסוף הוא הגיע למסקנה שהוא לא יכול לבצע את הטיפול היום, ונחשו מה? נקבע לי תור ליום רביעי הבא! איזה כיף

קצת על הטיפול:
שנה שעברה לפני שהתגייסתי נשברה לי שן טוחנת ממשהו, היה בלאגן ולבסוף עשו לי עקירה כירורגית + הכנה לשתל (מה שנקרא בורג בלסת), הריצו קדימה שנה (הייתי אמור ללכת אליו אחרי 5 חודשים אבל לא יצא לי, גם באשמתי כי פחדתי), הגעתי לרופא ומסתבר שמכיוון שחיכיתי יותר מדי זמן העצם צמחה וכיסתה את הבורג מה שגרם לסיבוך בניתוח.

אני שוחה בבריכת הכאבי שיניים מיום רביעי בערב עד היום, לא נראה לי שאני יצא היום בגלל זה(וגם שבוע הבא בגלל הצבא), ואני מת מפחד מפני יום רביעי.

וזהו, סתם רציתי להתפרק

אגב מוסר השכל: אל תדחו דברים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר