לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2007, 16:30
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
"ככה זה נראה", נארטו שיפודים 35, מי שלא ראה שלא יכנס, ספויילר.

נכון יש את ההוא שעשיו מפקד הקבוצה של קאקשי, עד שקאקשי יחלים? נראה שהוא חזק, ונראה שהוא מכבד את קאקשי מאוד,
נראה שקאקשי חזק בטרוף, נדיר שרואים את קאקשי נלחם, וגם ראינו אותו מפסיד שהוא היה נגד אח של סאסקה, אבל בכללי, נראה לי שקאקשי בין החזקים שיש
הייתי רוצה לראות קרב איכותי עם קאקשי, חבל שאין

מה שאני עוד אוהב בקאקשי, שרואים אותו משתמש דיי הרבה בטכניקה של הדרקון מים הזה, או בערפל ובהעתק מים, שהוא למד מההוא עם החרב הגדולה שהוא נלחם בפרקים הראשונים של נארטו

מה שקצת לא מובן, עם כול אלה עם השארינגן כאלה חזקים, מעתיקים טכניקות של אחרים ונהפכים ליותר חזקים, איך זה שאח של סאסקה הרג את כולם? לא היה אף אחד שיכול עליו? קצת מוזר..
בכול אופן, פרק 35 של שיפודים היה פרק שלפני התחלת המשימה, אהבתי את הפרק.

חזרה לפורום
ישן 24-11-2007, 17:35
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב ""ככה זה נראה", נארטו שיפודים 35, מי שלא ראה שלא יכנס, ספויילר."

תלוי, איטאצ'י וסאסקה היום נינג'ות גאוניות (במיוחד איטאצ'י), השארינגן נותן להם לקלוט את התזוזה באופן איטי, וככל שהנינג'ה יותר חכמה היא תקלוט אותם יותר מהר (במקרה של סאסקה ואיטאצ'י הם מסוגלים לקלוט על הפעם הראשונה שהמהלך מתבצע).
חוץ מזה יש עוד מדדים לנינג'ה חוץ מהשארינגן שלהם, למשל איטאצ'י מתמחה בטאי ג'יטסו בגלל שהוא גאון (טכניקת אשליות שמתאימה לנינג'ה חכמה) אבל הוא שולט גם בנינג'יטסו ובמכות (שכחתי את השמות אולי מכות זה טא'י ג'יטסו) ברמה מאוד גבוהה.
בקיצור יש לו את כל המדדים בערך לנינג'ה מושלמת ולהם באותו זמן יש רק את ה ADVANCED BLOODLINE (השארינגן), גם באותו זמן כשהוא היה מאוד צעיר ולפני שהוא השמיד את הכפר שלו הוא השיג את המקאקוי שארינגן ע"י כך שהרג את החבר הכי טוב שלו, והוא וסאסקה היו היחידים שהיה להם את הפוטנציאל להגיע לרמה של מאקקוי (רמה ארבע של השארינגן), בקיצור לאף אחד לא היה אפילו סיכוי קלוש נגדו.
אגב עוד דבר בקשר לקליטת המתקפות שעכשיו נזכרתי, כשסאסקה היה קטן לקח לו הרבה זמן ללמוד את מתקפת האש מה שמראה שככה כנראה היו בני הכפר, רק מאוחר יותר הוא למד להשתמש יותר טוב בשארינגן (כמו שהוא קלט את המתקפה של זה עם הגבות שכחתי איך קוראים לו לרגע).
חזרה לפורום
ישן 24-11-2007, 17:56
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "לא יודע, אני חושב שהשרינגן..."

כי קאקשי גם גאון רצח בגלל זה הוא מצליח על ידי שארינגן אחת להעתיק מליון מתקפות ונקרא "נינג'ה ההעתקה".
שמעת בפרקים הראשונים על ADVANCED BLOOD LINE?
אז יש כל מיני ויש כאלה של SLOW MOTION, אז שארינגן זה ה SLOW MOTION הכי חזק וברמות מתקדמות שלו יש גם מתקפות חזקות רצח שמששתמשות אבל בפול צ'אקרה (בגלל זה אומרים שזה מסוכן להשתמש יותר מדי בשארינגן, זה גם יכול לעוור, וגם קאקשי נח עכשיו איזה כמה שבועות אחרי שימוש אינטנסיבי).
קיצר אם הם רואים מתקפה ב SLOW MOTION וגם יש להם את השכל לזכור אותה...אז מתחיל להיות אוסף.
אגב עוד הוכחה ששארינגן גורם לראות את המתקפות ב SLOW MOTION היא הקרב של של סאסקה נגד הילד השפוט וגם נגד נארוטו שהוא כמעט הרג אותו והוא כנראה העלה את הרמה של השארינגן שלו מאוד קרוב למקאקוי והוא ראה את המתקפות הרבה יותר בבירור.
חזרה לפורום
ישן 25-11-2007, 00:56
  משתמש זכר staserman staserman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "ב-FMA אל התחזק עם הזמן, זה היה פשוט מדהים."

לא יודע, אבל לא ממש אהבתי את FMA.
נארוטו היא אחד הסדרות שלא סגורות על עצמם, מצד אחד מנסים לעשות את זה לילדים ומצד שני יש שם תכנים שלא מתאימים לילדים קטנים , כמו הפרקים שאיטצ'י הורג את כל הכפר ואת הוריו.
מה שיוצא זה בלבול בין שני סוגי התכנים ובנוסף יש את הפילרים שמוציאים עוד יותר את ההגיון, אים רק להיתייחס לעלילה המקורית ללא הפילרים, השטויות לילדים, וכל מני סוגים שיטות להערכת הפרק אפשר לראות הגיון.

לצערי הסדרה בנוייה אים כל זה, ולכן זה מוריד מאוד מערכה.

צריך לעשות גרסה של נארוטו מיוחדת בלי כל הערכות והשטויות להכניס את כל זה ב 50 (אולי יותר ^^) פרקים ואז זה יהיה משהו פיצוץ.
חזרה לפורום
ישן 25-11-2007, 08:23
צלמית המשתמש של Bakagami
  Bakagami Bakagami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "יש אנימה שפועלת בדיוק לפי הנוסחה הזאת"

כאילו, חוץ מזה שהמפלצת החזקה מכולם בהלסינג היא דווקא הדמות הראשית?
[יצור פחות או יותר בן אלמוות שלא בדיוק ברור איפה הכוחות שלו מסתיימים, אם בכלל...]

הסיבה היחידה שיש קרבות בהלסינג היא שאלוקארד אוהב להשתעשע, ובשביל שהקרבות
יילכו לאיפשהו הוא נותן ליריבים שלו קצת תקווה. תקווה שהוא אח"כ מוחץ באכזריות.

הסדרה הכי מאוזנת שאני מכיר מבחינת הכוח וההתחזקות של הדמויות היא ברזרק,
אבל האמת היא שאני די מחבב את ההתקדמות בואן פיס.

יוהן וולפגנג וון גתה - 28.06.1876

חזרה לפורום
ישן 25-11-2007, 20:23
צלמית המשתמש של Bakagami

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "ברזרק באמת מאוד מאוזנת אבל..."

נכון, אבל זה נטו עניין של האופי של הדמות, לא פגם בהמשכיות או קפיצה בלתי הגיונית
בסגנון his power levels are OVER 9000!!!!.
ולא פחות חשוב, כשגאטס נשבר, הוא נשאר שבור. הנזק מצטבר, השחיקה משפיעה.

אין דבר כזה שרגע אחד פרחח מקריץ כוחות על שמביסים מישהו 20 רמות מעליו ו10 פרקים אח"כ
אנחנו פתאום נתקלים בנבל חדש שהתברך במספיק כוח בשביל להשמיד את העולם פעמיים
אבל משום מה עד עכשיו אף אחד לא הכיר אותו / התייחס אליו (בסגנון נארוטו / בליץ' ורוב השונן האחרים).

לא שיש בכלל בסיס להשוואה בין ברזרק לבין כל שונן שהוא.

חזרה לפורום
ישן 27-11-2007, 01:31
צלמית המשתמש של Bakagami

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי staserman שמתחילה ב "נארוטו ובליץ' אין כזה דבר..."

אין לי מושג מה הולך בפילרים של נארוטו / בליץ'. פרשתי משתיהן כשהתחילו פילרים ולא חזרתי מאז.
מה שכן, אני עוקב בצורה פחות או יותר קבועה אחרי רוב המנגות של שונן ג'אמפ, כולל נארוטו ובליץ'.

אני לא אביא ספויילרים מיותרים, אבל כל פעם יש לנו בשתי הסדרות האלה משהו שאמור להיות
"הכי הכי" ופתאום, בסגה הבאה צץ משהו שהיה יכול לנגב עם זה את הרצפה.

כדוגמא אתה יכול לקחת את היריב של ג'יריאה מהפרקים הנוכחיים של נארוטו (בהשוואה לשארינגן סטנדרטי - לכאורה ה bloodline האולטימטיבי מסוגו).

בליץ' פחות גרועה מנארוטו כי המנגקה שלה הוא יותר מנוסה (ואולי גם קצת יותר אינטלגנטי),
אבל אני עדיין יכול להביא רשימה ארוכה של פגמים בהמשכיות.

וקניצ'י היא יחסית בסדר כשזה נוגע לאומנויות לחימה, אבל חוץ מזה היא שונן די סטנדרטי ולא מתוחכם.

השונן היחיד שאני מתייחס אליו בהערכה אמיתית הוא ואן פיס.

חזרה לפורום
ישן 27-11-2007, 22:19
צלמית המשתמש של Bakagami

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי staserman שמתחילה ב "אים אתה מביא לי אנימה שעוסקת..."

איכשהו, קצת צורם לי באוזן לשים "קניצ'י" ו"איכותי" במשפט אחד.
אבל למרבה הצער, אנימה שמתעסקות באמנויות לחימה הן בד"כ לא מציאותיות וסטריאוטיפיות, אפילו יחסית לאנימה.
מהבחינה הזאת קניצ'י עדיפה על רובן, למרות שגם שם לא חסרות הגזמות והפרזות -
וזה מניסיוני הדל בתחום.
לכן, כשמתחשק לי לבהות באומנויות לחימה, אני מוצא לי סרטים הונג קונגיים משנות ה-70
או לחילופין איזה טורניר של פרייד, K1 או אולטימייט.

ובכל זאת, לא חסרות סדרות כמו טנג'ו טנגה, גראפלר באקי או אייר מסטר, שיכולות להיות משעשעות למדי במידה ואתה מוכן לכבות את המוח והספקנות.

לטעמי, אגב, בליץ' מוצלחת בהרבה מנארוטו.
ההתחלה הרבה יותר איטית, אבל הבניה שם, גם של העלילה וגם של הדמויות היא הרבה יותר הדרגתית ואחידה. אבל זה {בעיקר} עניין של טעם.

חזרה לפורום
ישן 28-11-2007, 13:04
  Doobaz Doobaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.07
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Bakagami שמתחילה ב "איכשהו, קצת צורם לי באוזן..."

לדעתי בליצ' זאת סדרה שהרבה יותר קל לה להיות טובה
בניגוד לנארוטו שהפרסום שלה השפיע על התוכן במידה מטורפת
(ראה מיליארד פילרים מגעילים) הפרסום ממש עזר להטות את הכיוון של הסדרה למקום אחר
ובכל מקרה זאת סדרה גאונית, ויש (למרות שלאחרונה זה הצטמצם למימדים מבאסים כבר)
כוריאוגרפיית אומנות לחימה מצויירת מטורפת וסאונדטראק and so on
מישהו יכול להמליצ לי על משהו בכיוון למישהו שאוהב את : נארוטו , fma , samurai champloo
gantz ו hellsing יותר מכל האחרים?
8)
אני מחפש בטירוף תוכנית שמשתוות לרמה הזאת בכלל אף כי ניכר שאין יותר וגם לא יהיו

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:59

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר