לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2004, 15:23
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04
מידע עשיתי את הכיף של החיים שלי!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "איך היה?"

דבר ראשון למי שלא ידע,בגלל טעות תכנית קטנה,אני קיבלתי לישון אצל סינגפורית ולא אצל סינגפורי
דבר שמאוד שימח אותי...
סינגפור היא ארץ כ"כ מרתקת וכ"כ כיפית שזה קשה לי מאוד לכתוב את כל מה שעשיתי ואיך כל דבר היה(וגם קשה כי קניתי שם מקלדת חדשה של לוג'יטק ועכבר נטען ואני מתרגל למקלדת)ץ
דבר ראשון שצריך לדעת בסינגפור זה שהם מאוד מקפידים על החוקים שלהם שם,כי יש להם אוסף של איזה 20 חוקים שמופיעים על שלטים בכל מקום ורשום מתחתיהם את הקנס המיידי שתקבל(איזו מדינה תקנוס את האזרחים שלה ב1500 דולר רק על זה שהם השתינו במעלית!),דבר שני זה,לוקח להם יום עד שהם נפתחים אליך,ביום הראשון שפגשנו אותם(זה היה חילופי תלמידים,אז ישנו אצל משפחות),הם התנהגו בצורה מאוד קפדנית שמזכירה מערכת צבאית...,אבל עד היום השני כבר החדרנו בהם את המנטליות הישראלית ותוך 3 ימים כבר היו סינים שלמדו לקלל בעברית(יש לנו וידאו של מישהו אומר "אני קקי מטומטם",מי שמבין יבין)....חחח.
עוד דבר חשוב,זה עניין האוכל,למרות שהסינגפורים האלו נראים קטנים(אני מטר 85 כשהגעתי לשדה תעופה ביום הראשון הם לא הפנימו את הגובה שלי,הם היו המומים) הם אוכלים המון!!!!,כל שעה וקצת הם דוחפים אוכל...,וכ"כ הרבה אורז(אולי חירבנתי פעמיים כל ה10 ימים),האוכל המקומי שם עולה משהו כמו 3-5 שקלים!,לארוחה לא קטנה שממלאת אותי לפחות לאיזה 5 שעות...(האוכל המערבי עולה די הרבה שם אז הם לא אוכלים שם הרבה)..ץ
ברגע שישלחו לי תמונות(חשבתי,למה להביא מצלמה שכל החברים שלי איתי נון סטופ ולהם יש מספיק מצלמות,הם כבר ישלחו לי,ואם כבר יש משהו חשוב,אז יש לי בפלאפון מצלמה),אני יעלה חלק(אם אחד המנהלים מוכן לתת לי נפח קצת יותר גדול להעלאה או שמישהו יציעה פיתרון אחר),ויספר לכם בדיוק מה קרה כאן,כמו "זה החלק שזאת עם החצאית לא שמה לב שהיא מפסקת רגליים מול חבר שלי שמחזיק מצלמה!",או שזה מה שקורה שסיני מטורף מעלה את הרעיון לתת לזאת שמפסקת את הרגליים(היא כבר הבינה שמצלמים אותה ואהבה את הרעיון )פפסי עם ג'ין שהוא גנב מההורים שלי(כן הסינגפורים המאוד רציניים והמאוד "מרובעים" עושים כאלו דברים!!)ת...
טוב,בשביל חלק ראשון אני מקווה שזה מספיק
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:35

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר