לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2007, 15:05
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "[font=Verdana]גם זה היה..."

"פעור"? חח בואנה כל פעם אתה שובר את שיא הטמטום של עצמך.

פעור או לא לפחות אני נותן 3 שנים למדינה שלי ומה אתה?

ילד עלוב בן 15 שבטח ישתמט מהצבא או יחלק שוקו בשק"ם. הדבר היחידי שאתה עושה עם החיים העלובים

שלך זה ההודעות המטומטמות והמפגרות שאתה נותן פה בפרש "סופר לאמה" חח תתבגר.

טיפש עשרה בן 15 שחי לו במרכז השקט שמעיז להסביר לאנשים מבוגרים ממנו על האיסלאם , לתמוך

בפלשתינאים המסכנים ולדבר נגד ה"כיבוש" ב"פוליטקה ואקטואליה" בזמן שלוחמים מגנים

לו על התחת. לך תחפש.. עשה טובה פה סיימתי.

נערך לאחרונה ע"י צנחן לעולם בתאריך 27-11-2007 בשעה 15:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-11-2007, 15:12
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
מאיפה אתה יודע בדיוק את כל הדברים האלה?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב ""פעור"? חח בואנה כל פעם אתה..."

למה אתה חושב שהוא לא יתגייס ויהיה לוחם?

ו? זה שיש לו דעות פוליטיות נגד הכיבוש זה אומר שהוא מניאק אפס חרא?
גם אני חושב ככה, ואני הולך להתגייס במרץ לקרבי.

יש לי חבר (מסלול שייטת) שעכשיו עשה אבט"שים בחברון ואמר לי כמה חארות כל המתנחלים (או כמו שהוא קורא להם, מתחנבלים) ואיך שהם מתייחסים לערבים כמו חרא. גונבים מהם, מרביצים להם, משפילים אותם.
הוא גם מספר לי כמה שהם מחנכים את הילדים שלהם לשמור על ישראל וכמה שהם זורקים זבל ברחובות והכל מזוהם ומגעיל.
ילדים בני 10 עם שעונים משופצרים מבינים בנשקים יותר מהחיילים, מבקשים להצטלם עם הרובה והווסט.

פיכס.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

ישן 27-11-2007, 15:26
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
אתה מכניס לי מילים שלא אמרתי..
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "מאיפה אתה יודע בדיוק את כל הדברים האלה?"

אין לי בעיה עם הדעות הפוליטיות שלו , יש לו בעיה עם הדעות הפוליטיות שלי .

תראה איזה דבר מחפיר הוא כתב לי ב"פוליטקה ואקטואליה" בלי שאמרתי לו דבר רע לפני..

הבעיה שלי זה העובדה שהוא כולה בן 15 ומעיז לבקר את כל העולם ולהתנשאות על אנשים מבוגרים שראו

ועשו למען המדינה בזמן שהוא עוד היה בבטן של אמא. הוא מחליט מה שחור ומה לבן במדינה שהוא עוד לא

טעם ממנה. בזמן שכל התרומה שלו זה ההודעות המטומטמות שלו במה בראש.

לא משנה העובדה שאני ואתה בעלי דעות פוליטיות שונות שנינו בתור לוחמים ניתן 100% מעצמנו למדינה

ונפעל כפי שנדרש.

דרך אגב לאן אתה מתגייס?

ישן 28-11-2007, 16:27
  שחרגל שחרגל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "מאיפה אתה יודע בדיוק את כל הדברים האלה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי roboman
למה אתה חושב שהוא לא יתגייס ויהיה לוחם?

ו? זה שיש לו דעות פוליטיות נגד הכיבוש זה אומר שהוא מניאק אפס חרא?
גם אני חושב ככה, ואני הולך להתגייס במרץ לקרבי.

יש לי חבר (מסלול שייטת) שעכשיו עשה אבט"שים בחברון ואמר לי כמה חארות כל המתנחלים (או כמו שהוא קורא להם, מתחנבלים) ואיך שהם מתייחסים לערבים כמו חרא. גונבים מהם, מרביצים להם, משפילים אותם.
הוא גם מספר לי כמה שהם מחנכים את הילדים שלהם לשמור על ישראל וכמה שהם זורקים זבל ברחובות והכל מזוהם ומגעיל.
ילדים בני 10 עם שעונים משופצרים מבינים בנשקים יותר מהחיילים, מבקשים להצטלם עם הרובה והווסט.

פיכס.

תקשיב לי יחתיכת הומו-אני טחנתי בחברון 3 וחצי חודשים, ההיתי ראיתי ועשיתי שם הכל, ובתור אחד שטחן שם אני באמת יכול לדבר על המצב שם...
תגיד לחבר שלך שבמסלול שייטת שהוא יכול את כל השטויותצ שהוא הוציא מהפה לדחוף עמוק לתחת.
האנשים שגרים שם הם אנשים זהב, כל שישי מארחים את החיילים אצלהם בבית ונותנים תנשמה כדי שלחיילים יהיה טוב...ומתי שהם מתייחסים לערבים כמו חרא זה בגלל שזה מגיע להם, נראה אותך שעד לפני 5-6 שנים הבנות היהודיות לא היו יכולות לצאת מהבית כי הן פחדו שערבים יאנסו אותן...ותחשוב על זה שיש ילד בן 15 שדראה ערבים מפוצצים את אבא\אח שלו במכות...תנסה אתה לחשוב לאיזה מציאות הוא יגדל?

אז לפי שאתה פותח תפה שלך תבדוק טוב תעובדות!!!

הילדים שיודעים הכל על נשקים ושיש להם שעונים משופצרים זה בגלל שהם חיים בתוך מציאות שכל דקה בחיים שלהם הם רואים חייל עם נשק כזה או אחר ובזמן שאתה משחק במחשב או רואה טלוויזיה (דבר שהם מאמינים שהוא טמא) אז הם מסתובבים בין הרגליים של החיילים ולומדים על הנשק ואיך לשפצר שעון

ובקשר לזבל ברחובות-זה בגלל שאם בעיר נורמאלית מגיע מנקה רחובות פעם בשבועיים אז שם הוא לא מגיע בכלל!

והריח המסריח זה בגלל הערבים-נראה אותך עושה פטרול קסבה בשעה 14:00 שכל הריחות המסריחים מתחילים לעלות (בשר למכירה שלא מאוחסן במקרר אלה תלוי בחוץ...גושים כאלה לבנים שיש להם ריח של חלב חמוץ ועוד מלא מלא דברים ממש מגעילים!!!)

ישן 29-11-2007, 11:11
  flasker flasker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שחרגל שמתחילה ב "[QUOTE=roboman]למה אתה חושב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שחרגל
תקשיב לי יחתיכת הומו-אני טחנתי בחברון 3 וחצי חודשים, ההיתי ראיתי ועשיתי שם הכל, ובתור אחד שטחן שם אני באמת יכול לדבר על המצב שם...
תגיד לחבר שלך שבמסלול שייטת שהוא יכול את כל השטויותצ שהוא הוציא מהפה לדחוף עמוק לתחת.
האנשים שגרים שם הם אנשים זהב, כל שישי מארחים את החיילים אצלהם בבית ונותנים תנשמה כדי שלחיילים יהיה טוב...ומתי שהם מתייחסים לערבים כמו חרא זה בגלל שזה מגיע להם, נראה אותך שעד לפני 5-6 שנים הבנות היהודיות לא היו יכולות לצאת מהבית כי הן פחדו שערבים יאנסו אותן...ותחשוב על זה שיש ילד בן 15 שדראה ערבים מפוצצים את אבא\אח שלו במכות...תנסה אתה לחשוב לאיזה מציאות הוא יגדל?

אז לפי שאתה פותח תפה שלך תבדוק טוב תעובדות!!!

הילדים שיודעים הכל על נשקים ושיש להם שעונים משופצרים זה בגלל שהם חיים בתוך מציאות שכל דקה בחיים שלהם הם רואים חייל עם נשק כזה או אחר ובזמן שאתה משחק במחשב או רואה טלוויזיה (דבר שהם מאמינים שהוא טמא) אז הם מסתובבים בין הרגליים של החיילים ולומדים על הנשק ואיך לשפצר שעון

ובקשר לזבל ברחובות-זה בגלל שאם בעיר נורמאלית מגיע מנקה רחובות פעם בשבועיים אז שם הוא לא מגיע בכלל!

והריח המסריח זה בגלל הערבים-נראה אותך עושה פטרול קסבה בשעה 14:00 שכל הריחות המסריחים מתחילים לעלות (בשר למכירה שלא מאוחסן במקרר אלה תלוי בחוץ...גושים כאלה לבנים שיש להם ריח של חלב חמוץ ועוד מלא מלא דברים ממש מגעילים!!!)

כמה שאני מחזק את מה שאמרת....

ישן 27-11-2007, 22:00
צלמית המשתמש של ofir_arzi
  ofir_arzi ofir_arzi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב ""פעור"? חח בואנה כל פעם אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צנחן לעולם
"פעור"? חח בואנה כל פעם אתה שובר את שיא הטמטום של עצמך.

פעור או לא לפחות אני נותן 3 שנים למדינה שלי ומה אתה?
גם אני בתורי, אבל אני לא קורא לעצמי "רמטכ"ל שייטת על לנצח"
ילד עלוב בן 15 שבטח ישתמט מהצבא או יחלק שוקו בשק"ם. הדבר היחידי שאתה עושה עם החיים העלובים

שלך זה ההודעות המטומטמות והמפגרות שאתה נותן פה בפרש "סופר לאמה" חח תתבגר.
זה מצחיק שאחד שעוד לא התגייס ושקוראים לו "צנחנן לעולם" ושלא מכיר את המערכת הצבאית באמת ולא יודע אם הוא בכלל יאהב להיות צנחן אומר לי להתבגר.
טיפש עשרה בן 15 שחי לו במרכז השקט שמעיז להסביר לאנשים מבוגרים ממנו על האיסלאם , לתמוך בפלשתינאים המסכנים ולדבר נגד ה"כיבוש" ב"פוליטקה ואקטואליה" בזמן שלוחמים מגנים
לפחות אני לא פאשיסט כמוך.
ההתנגדות שלי לכיבוש לא אומרת כלום, ידעת שיריב אופנהיימר, מזכ"ל תנועת "שלום עכשיו" עושה מילואים בשטחים ועומד במחסומים?
לו על התחת. לך תחפש.. עשה טובה פה סיימתי.

עריכה:
אני לא גר במרכז, אני גר בכפר בעמק יזרעאל ולומד בבי"ס שבטבלה שפרסם צה"ל על נתוני גיוס, הגיע למקום השני ברשימה של 50 בתי הספר עם נתוני הגיוס הכי טובים.
רק שנייה, רק בגלל שהם מבוגרים ממני אסור לי לדעת יותר מהם? זה חוק חדש?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י ofir_arzi בתאריך 27-11-2007 בשעה 22:16.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:26

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר