לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2005, 10:17
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
ממממ, כמה דברים.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי BugY שמתחילה ב "[QUOTE]דעתי על הומאופטיה היא..."

קודם כל, אני בן 23, תן כבוד.

שנית, ניסיתי הומאופטיה בנושאים שונים, וגם שילמתי על זה הרבה. כל הניסיונות מסתכמים במלה אחת: "בולשיט".

שלישית, אל תסיק מסקנות בקשר לגיל של מישהו שאתה לא מכיר, תחבר את זה עם דברים שלא ניסית, תגלגל את שני אלו במעטה של "תכנולוגיה" (שגיאת הכתיב במקור) ותנסה להוציא אותי דביל.... לא יפה!

אגב, אין שום קשר בין הומאופטיה לטכנולוגיה, במובנים מסויימים זה בדיוק ההפך. ורק שתדע, אני התומך הכי גדול של התפתחות טכנולוגית. אני בין הלוחמים הגדולים באלו שלוחמים באנטנות הסלולריות, ומאימים להחזיר אותנו לתקופת האבן על מזבח הזיות הבריאות שלהם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2005, 11:33
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
עד עכשיו לא ידעתי מה זה הומאופטיה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי BugY שמתחילה ב "[QUOTE]דעתי על הומאופטיה היא..."

אבל חיפשתי את הנושא באינטרנט, והנה משהו שמצאתי:
ציטוט:

שאלה: מאיזה חומרים אחרים מכינים את התרופות?
תשובה: ממינרלים, ממתכות ומבעלי חיים -חלבים שונים כולל חלב לביאה חלב דולפינים, חלב אדם, עז ועוד חמרים למשל גאזים, כמו מימן והליום ועוד רבים אחרים. רוב החמרים מן הטבלה המחזורית,כל אלו בנוסף לצמחים שהם מהווים חלק עצום של התרופות ההומיאופתיות.

שאלה: האם כל התרופות הטבעיות הן הומיאופתיות?

תשובה: לא, התרופות ההומיאופתיות מיוחדות באופן ההכנה שלהן: הן מדוללות במים (ובאלכוהול) עד שאין בהן שום "חומר" נראה לעין, ואף לא נראה במיקרוסקופ במעבדה.
שאלה: אם אין בתרופה חומר, מה מרפא?

תשובה: התרופה היא אנרגיה של אותו חומר שנותרה בתמיסת הדילול, ואנרגיה זו היא אינפורמציה הנמצאת באותה תמיסה, שבעזרתה מרפאים.

זה מהאתר הזה: http://www.ima-adama.co.il/healling...2_questions.htm

תשפטו בעצמכם...
(הקו תחתון הזה לא יורד -_-)

ישן 26-02-2005, 17:32
צלמית המשתמש של fat fish
  fat fish fat fish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
ממממ....על מנת לגבוה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netanel14 שמתחילה ב "אני רוצה לדעת אם יש דרך לגבוה"

קודם כל, לך לראות את רופא המשפחה, תסתכל על ההיסטוריה המשפחתית שלך (לגנטיקה יש הרבה מה לומר במקרה הזה)....האם אבא שלך נמוך? קרובים אחרים? וכו...

לרופא המשפחה כדאי ללכת עם ההורים כדי לקבל הסברים רבים על נושא זה, בדרך כלל אם לא מדובר בתופעה של ננס או גמד (ולפי הגובה שלך אתה לא) ומדובר בגובה מאוד נמוך...ישקלו כל מיני פתרונות.
בינהם, הורמון גדילה, ניתוח להארכת גפיים ועוד...

שים לב, שקבלת טיפולים אלו תלויים בגורמים רבים, בינהם גורמים נפשיים, מימון (לרוב אין כיסוי של קופות החולים), וגורמים רבים נוספים התלויים גם בתהליך הגדילה הטבעי שלך (שעוד לא סיימת אותו, דרך אגב).

בכל מקרה, אני לא יכול להחליף יעוץ מקצועי, ואני יכול להבין שגובה נמוך יכול להוות בעייה חברתית - אבל אני ממליץ לך להמתין לפחות עד גיל 16, ולראות לאן זה לוקח אותך...בכל מקרה, בהצלחה...

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר