לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2007, 16:22
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PsyEythan שמתחילה ב "כשחושבים שיותר גרוע לא יהיה..."

בעיה רפואית כמעט תמיד יכולה להיפתר...אני יכולה להרגיע אותך ולהגיד שהפיזיוטרפיה עם הזמן תשפר את המצב של הברכיים שלך עד למצב שתרגיש שהיא לא קיימת. בנוסף, אני מציעה לך לברר בקשר לאביזרים שאפשר לשים על הרגל שיתמכו בה בצורה אורטופדית ושעדיין תוכל להתאמן .לי למשל יש סוליות אורטופדיות... ואני מכירה אנשים שיש להם כל מני תחבושות אורטופדיות על הברך והם אפילו הלכו עם זה בכל המסלול של הטיול השנתי (47 ק"מ... בעליות וירידות קשות). לכל בעיה יש פיתרון ואני בטוחה שגם לזה יש. נכון שזה מבאס שאתה לא הולך למסע, אבל מהימים האלה אתה יכול להפיק משהו אחר. משהו שלא יקשה עליך מבחינה פיזית.
בקשר לשאר הדברים כבר חפרתי לך מספיק, אז אני רק אחזק את מה שאני כל הזמן אומרת ואגיד לך שההתמדה משתלמת. בקשר לכל דבר.
תרגיש טוב, ושיהיה לך סוף שבוע מהנה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2007, 19:18
  PsyEythan PsyEythan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PsyEythan שמתחילה ב "כשחושבים שיותר גרוע לא יהיה..."

לא יעזור לי לקרוא באינטרנט על הבעיה(למרות שקראתי כבר הרבה), זה לא הולך לרפא את הברכיים שלי. וגם חשבתי על תחבושות ודברים כאלה לברכיים, אבל אני לא יודע עד כמה זה יעזור, אני בקושי יכול לרוץ(ריצה ממש קלה) 10 מטר לפני שאני נשבר ומרגיש כאילו אני הולך להתמוטט.
וגם באססה עכשיו, כי אני יודע שצריך לקבוע לדברים כאלה תור חודש מראש, חודש של חוסר מעש...
אין לי כוח לשטויות האלה כבר, אני אפילו לא מרגיש עצוב בגלל זה או משהו, למרות שאני מודע למה המצב הזה יוביל. ביומיים האחרונים המצב רוח שלי עובר שינויים סתם ככה... אתמול בבוקר - חרא, בערב - שמח, היום בבוקר - שמח, עכשיו- חרא. ויש לי כאב ראש נוראי גם.
הדבר היחיד ששימח אותי קצת זה החבר הזה שלי. באמת הוא הבן אדם היחיד שאני יכול לקרוא לו חבר. היה לאחד ה"חברים" שלי אתמול יום הולדת ואף אחד לא שלח לי הודעה/אמר לי משהו/שאל אותי אם אני בא, חזרתי מאצל הרופא ופתאום אני רואה "מזל טוב X".
הוא שולח הודעה אפילו אם זה לשאול "מה קורה?", סתם ככה.
puma8, אני באמת מקווה שאתה צודק לגבי המשפט האחרון... וכמובן תודה לכם שאתם בכלל קוראים את זה, הייתי משתגע אם לא היה את הפורום הזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר