לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2007, 10:26
  shemless shemless אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.07
תותחנים- היחידה המטאורולוגית "טורנדו".

טוב.. להקפיץ את ההודעה הקודמת כבר לא הצלחתי, אז הנה היא מחדש (בגלל סוף השבוע..), הפעם עם שאלות יותר מפורטות. נשארו לי רק יומיים לגיוס, אז אם מישהו יכול לעזור מתישהו בסוף השבוע הזה, זה יהיה מצויין.

אני מתגייס ב-2.12, ואני מחפש מישהו שנמצא בתוך יחידת "טורנדו", היחידה המטאורולוגית, כדי לברר כל מני פרטים (עדכניים) על התפקיד. יש פה מישהו שמשרת שם?

ושאלות מפורטות יותר->

-החיילים שמשרתים שם עושים קווים?
-הם פועלים בבסיס אחד סגור וקבוע, או שהם נמצאים כל הזמן בשטח?
-מה הם עושים בשיגרה?
-העבודה שלהם היא עבודה פיסית יותר, או עבודה שמפעילים בה את הראש? יש ליחידה הזאת אופי "קרבי"?
-איך האנשים שמגיעים לשם? זה נכון ששולחים לשם אנשים בעייתיים מאיכון (קראתי את זה איפשהו..)?
-מה היציאות שלהם?
-מי ששם מרוצה מהשירות?
-איך נראה האימון המתקדם שלהם? אני מתכוון לשלב שאחרי החודשיים וחצי טירונות.. בגדול-איך הולך המסלול לאלו שב"טורנדו"?
-יש אפשרויות להתקדם ביחידה? שמעתי משהו שקשור ל"שילם", מישהו יודע על זה קצת פרטים?

- אני מתכוון לנסות להגיע ל"זיק". יכול להיות שזה ישפיע על הקבלה שלי ל"טורנדו"(היחידה המטאורולוגית)?

תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2007, 15:25
  danielshachar danielshachar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.06
טוב...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shemless שמתחילה ב "תותחנים- היחידה המטאורולוגית "טורנדו"."

אמנם אני לא מטאורולוג אבל כמו שניסיתי לענות לך קודם אני אנסה לענות לך עכשיו בעקבות היכרות עם חיילים מהיחידה הזאת:

- בעקרון אתה מוכשר לעשות קווים (טירונות 03 וכד') אבל את המטאורולוגים מבקשים בדר"כ במיוחד למקומות בהם יורים (מטאורולוגים זה מצרך נדיר), ככה שסביר להניח שמה שתעשה זה בעיקר עזרה באימונים של יחידות וכנראה שגם קווי תותחים, אבל מן הסתם עם אופי שונה מאיך שהקו נראה מזווית ראיה של תותחן (אתם אלה שמפריחים את הבלונים הענקים לאוויר). שוב, כרגיל, זה מאוד תלוי בתפקיד.
- תלוי בתפקיד תלוי בתפקיד תלוי בתפקיד. אני מכיר כאלה שכבר שנתיים 8 באותו בסיס וגם מכיר כאלה שקפצו מפה לשם ומשם לפה.
- לא לגמרי יודע. מפריחים הרבה בלוני הליום לאוויר.
- יותר מפעילים את הראש. אופי קרבי? לא יודע.
- כל המטאורולוגים שאני הכרתי הם אנשים סבבה (MLRS זה בכל מקרה צהובים אז גם הבעייתיים ביותר לא יהיו ערסים).
- תלוי בתפקיד. אני מכיר כאלה שעושים חמשושים ומכיר כאלה שעושים יציאות של קו (16-5).
- מי שאני מכיר מרוצה.
- אין לי שמץ.
- לא יודע אם יש קשר בין שילם למטאורולוגיה. לפחות לא אצל מש"קים, אולי בקצונה.
- לא. זיק זה מיונים שונים לגמרי שעושים לכל המחזור (כל הגדודים, דוהר, MLRS וגם מורן נראה לי) שלא משפיעים באף דרך על השירות שלך, אלא אם כן אתה הולך לשם מן הסתם.

בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר