לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2007, 19:37
צלמית המשתמש של ofir_arzi
  ofir_arzi ofir_arzi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "אי אפפשר לעשות כלום נגד זה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sonic ReLoaDeD
ובכללי, חשבתי להגיב לתגובה שלך ברצינות, אבל ראיתי שאתה לא רציני גם ככה
(איזה אזרח יהיה בעד שידפקו חיילים על שטויות?)
אני רציני מאוד, יש חוק ולחוק חייבים לציית, חוק זה לא משהו שאתה עושה רק כשאתה רוצה, במיוחד בצבא.
אני לא בעד שידפקו חיילים, אבל אני בהחלט בעד שיענישו חיילים שלא מצייתים לחוקים(כמה קשה זה להכניס את החולצה למכנסיים או לחבוש כומתה? זה עניין של שניות)
וגם מהכרות שלי איתך מהפורום, אתה סתם חפרן, אין צורך לפתוח איתך דיון.
אתה בעצם אומר שאתה יודע שאני צודק ואין לך כוח להסביר למה אתה מתעקש לעבור על החוק כשאתה יודע שזה אסור.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2007, 19:42
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
שאתה אומר "חוק", אתה מדבר כמוש אומרים "אל תרצח ואל תגנוב כי זה החוק"
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "[QUOTE=Sonic ReLoaDeD]ובכללי,..."

וזה לא עיניין של שניות
קורה ששוחכים את הכומתה או אתה דיסקית בבית, משטרצה צבאית לא עושה לך כלום אם החולצה לא בתוך המכנס, רק יגידו לך לדגם את עצמך (ובמידה שהחולצה לא פתוחה כי אז זה קנס)
קרה לי הרבה פעמים שפשוט שחכתי לשים דיסקית בבוקר, ופעם אחרונה שקבלתי קנס ממשטרה צבאית הייתה שהדיסקית שלי הייתה בכיס של החולצה, הוצאתי את זה לידה ואמרתי לה שיש לי אבל אל עלי וזה לא עיניין אותה, ובבסיס קבלתי 100 שקל קנס, אל דיסקית שהייתה אצלי אבל לא על הצוואר.
(ואגב, לא שמתי לב שהדיסקית לא על הצאוור, אחרת הייתי שם אותה)

זה נראה לך פייר? שעל כזת שטות קבלתי 100 שקל קנס? כאילו 100 שקל בא ברגל.

ישן 01-12-2007, 19:47

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "שאתה אומר "חוק", אתה מדבר כמוש אומרים "אל תרצח ואל תגנוב כי זה החוק""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sonic ReLoaDeD
וזה לא עיניין של שניות
קורה ששוחכים את הכומתה או אתה דיסקית בבית, משטרצה צבאית לא עושה לך כלום אם החולצה לא בתוך המכנס, רק יגידו לך לדגם את עצמך (ובמידה שהחולצה לא פתוחה כי אז זה קנס)
זה אולי לא שנייה או שתיים, אבל זה גם לא לוקח חודשיים, לא מבקשים ממך לטפס על האוורסט, בסה"כ מבקשים ממך לשמור על כמה כללי לבוש לא מסובכים.
קרה לי הרבה פעמים שפשוט שחכתי לשים דיסקית בבוקר, ופעם אחרונה שקבלתי קנס ממשטרה צבאית הייתה שהדיסקית שלי הייתה בכיס של החולצה, הוצאתי את זה לידה ואמרתי לה שיש לי אבל אל עלי וזה לא עיניין אותה, ובבסיס קבלתי 100 שקל קנס, אל דיסקית שהייתה אצלי אבל לא על הצוואר.
(ואגב, לא שמתי לב שהדיסקית לא על הצאוור, אחרת הייתי שם אותה)
למה אתה מוריד אותה?

זה נראה לך פייר? שעל כזת שטות קבלתי 100 שקל קנס? כאילו 100 שקל בא ברגל.
זה פייר כמו מאסר עולם על רצח. יכלת לכתוב פתק או על היד או לא להוריד את הדסקית או לבקש ממישהו להזכיר לך, אבל לא עשית את זה.
נכון ששכחת, אבל זה לא משנה את העובדה שעברת על החוק.

ישן 01-12-2007, 20:42
צלמית המשתמש של wolfwolf89
  wolfwolf89 wolfwolf89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "לא, אתה אידיוט. אני סתם אחד..."

לשמור על החוק?
אף אחד לא עושה דווקא למ.צ. ומנסה לעבור על החוק. מי רוצה להענש בכלל?
אבל קורה שאתה שוכח דיסקית, או שהחולצה קצת ברחה לך מהמכנס, ואפילו לי נפתח הכפתור של החולצה תוך כדי נסיעה. על זה אני צריך להיקנס ב100 שקל אם לא יותר, בזמן שאני "מרוויח" 350 שקל בחודש? על זה אני צריך להכנס לשבוע בכלא? על העובדה שאני תורם למדינה והגומי של המכנס השתחרר?

ומה אני אמור לעשות מחר? השיער שלי טיפל'ה ארוך מדי, שבוע שלם אני מנסה להסתפר אצל הספר הצבאי שמתחמק ממני. אז מה אני? פושע? רוצח?

אתה בכלל לא חייל, וגם אם אתה לא חייל אתה אמור להבין את העובדה הפשוטה שאף אחד מאיתנו לא רוצה להתעסק ולעשות "דווקא" למ.צ., אבל המ.צ. מחפשים אותך בקטנות.

ישן 01-12-2007, 21:06

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי wolfwolf89 שמתחילה ב "לשמור על החוק? אף אחד לא עושה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי wolfwolf89
לשמור על החוק?
אף אחד לא עושה דווקא למ.צ. ומנסה לעבור על החוק. מי רוצה להענש בכלל?
אם מישהו לא רוצה להענש אז שלא יעבור על החוק(נכון זה פיתרון פשוט ולא כולל שימוש בפתרונות מתוכחמים כמו לבוא מוקדם ולהזהיר באינטרנט, אבל זה הדבר בחכם והנכון).
אבל קורה שאתה שוכח דיסקית, או שהחולצה קצת ברחה לך מהמכנס, ואפילו לי נפתח הכפתור של החולצה תוך כדי נסיעה. על זה אני צריך להיקנס ב100 שקל אם לא יותר, בזמן שאני "מרוויח" 350 שקל בחודש? על זה אני צריך להכנס לשבוע בכלא? על העובדה שאני תורם למדינה והגומי של המכנס השתחרר?
שמעת על הריגה ברשלנות? זה פשע.
העונש הוא כדי שתעשה מאמצים לא לשכוח ובשביל שבפעם הבאה תזכור, פישלת? שילמת.
ומה אני אמור לעשות מחר? השיער שלי טיפל'ה ארוך מדי, שבוע שלם אני מנסה להסתפר אצל הספר הצבאי שמתחמק ממני. אז מה אני? פושע? רוצח?
אתה יכול ללכת לספר לא צבאי, לבקש ממישהו שיספר אותך או לא לתת לספר הצבאי להתחמק.
אתה בכלל לא חייל, וגם אם אתה לא חייל אתה אמור להבין את העובדה הפשוטה שאף אחד מאיתנו לא רוצה להתעסק ולעשות "דווקא" למ.צ., אבל המ.צ. מחפשים אותך בקטנות.
זה לא קשור, יש חוק ולך אסור לעבור עליו.
אתה גם חושב שאתה יכול לגנוב, לאנוס ולרצוח ואז להגיד בבית משפט שלא רצית לפגוע בקורבן או לעצבן את המשטרה?

ישן 01-12-2007, 21:16
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "[QUOTE=wolfwolf89]לשמור על..."

אני חושב שצריך לחסום אותך כי עברת את רמת הטמטום הבריאה.
ברצינות אתה מזבל את השכל עכשיו ברמות שאתה אפילו לא מודע לזה...
ברגע שתכנס לצבא ותראה על מה רס"רים ומ"צים תופסים אנשים אתה תבלע את המילים האלה.
ואם לא, אז אתה רובוט. אתה אדם שקם כל יום 40 דקות לפני שהוא צריך לצאת מהבית כדי לשים את המדים ולדאוג שכל הפריטים שלך במקום (כי ככל שהזמן עובר יש לך יותר סמלים לשים לב אליהם למשל אני: לדאוג לסיכה בכומתה, לדאוג לסיכות יחידה על המדים, לדאוג לשרוך הדרכה ולשים לב שהוא תפוס מתחת לכפתור
כי אם לא אז תלונה!, לשים לב שיש לך אישור לדרגה, אישור לשרוך ואישור לכל דבר אחר שהוצאת פטור אליו כי אם אין.....תלונה!)
קיצר ילדון (ואני בשמחה משתמש בביטוי הזה גם על חניכים שכולה קטנים ממני בגיל בחודש רק כי הם מתנהגים כמו מפגרים שלא הבינו את המהות של המסגרת שהם נכנסו אליה) תתגייס, תדבר.
הדעות שלי על הצבא השתנו מאוד אחרי שהתגייסתי.

ישן 01-12-2007, 22:54
  משתמש זכר Black Mammmba Black Mammmba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Black Mammmba Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "אני חושב שצריך לחסום אותך כי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DarkWing108
אני חושב שצריך לחסום אותך כי עברת את רמת הטמטום הבריאה.
ברצינות אתה מזבל את השכל עכשיו ברמות שאתה אפילו לא מודע לזה...
ברגע שתכנס לצבא ותראה על מה רס"רים ומ"צים תופסים אנשים אתה תבלע את המילים האלה.
ואם לא, אז אתה רובוט. אתה אדם שקם כל יום 40 דקות לפני שהוא צריך לצאת מהבית כדי לשים את המדים ולדאוג שכל הפריטים שלך במקום (כי ככל שהזמן עובר יש לך יותר סמלים לשים לב אליהם למשל אני: לדאוג לסיכה בכומתה, לדאוג לסיכות יחידה על המדים, לדאוג לשרוך הדרכה ולשים לב שהוא תפוס מתחת לכפתור
כי אם לא אז תלונה!, לשים לב שיש לך אישור לדרגה, אישור לשרוך ואישור לכל דבר אחר שהוצאת פטור אליו כי אם אין.....תלונה!)
קיצר ילדון (ואני בשמחה משתמש בביטוי הזה גם על חניכים שכולה קטנים ממני בגיל בחודש רק כי הם מתנהגים כמו מפגרים שלא הבינו את המהות של המסגרת שהם נכנסו אליה) תתגייס, תדבר.
הדעות שלי על הצבא השתנו מאוד אחרי שהתגייסתי.

הלו ?? אתה בצבא. יש נהלים . יש פקודות מטכ"ל.
כל מי שעובר על הנהלים נענש. וצדק זה שם של כוכב לכת.

אני לא מבין אותכם ? אתם מצדיקים את זה שצריך להיות בהופעה מרושלת ? להסתובב עם דברים שלא מגיע לכם ? "ללכת עם סמ"ר, כאשר רק תקבלו אותו בעוד חודש וחצי" ועוד...

מה לעשות הילד צודק.

"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם,,-גנרל ג'ורג' סמית' פטון

ישן 01-12-2007, 23:34

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "מי מסתובב עם דרגה שהוא עוד לא..."

לא ציינתי אותך. רק נתנתי דוגמא.

יש הרבה לוחמים שהולכים רק עם סמ"ר. ועד לסמ"ר הם לא שמים שום דרגה.
אני בעצמי חוטא בנושא. כבר שנה וחצי שאני מסתבוב עם סמל במקום סמ"ר. רק בגלל שאני "מתעצל" לשים סמ"ר. לי זה פחות מפריע , ומ"צ לא יכול לעצור אותי , רק אם הוא חופר לעומק. ואם אני אחטוף זה רק בגללי. ולא בגלל מישהו אחר.

ואני מתקשה להבין אותכם !. באים עם תירוצים לכל סיבה.
קמתי מאוחר, הסוללה נגמרה וכלב תקף אותי. תנסו אתם לרגע לעמוד מהצד השני. ולחשוב מה אתם הייתם אומרים לאותו בן אדם שאומר שהוא קם מאוחר ?

אווי אני מתנצל שהייתה צריך לקום ב 7 ולהגיע ללשכה עד 9. לא טוב לך? אין בעיה תקום ב 9 ותבוא ב12.

בדיוק כמו שהייתם ילדים קטנים ואמרו לכם שמסוכן להכניס את היד לתוך השקע. ועד שלא מנסים לא יודעים עד כמה זה כואב. בדיוק ככה הנהלים בצבא. כולם יודעים שזה אסור ומסוכן. ואז בוכים כאשר מקבלים אתה עונש.

ישן 01-12-2007, 20:38

Follow me...
תשובות ל-אדום2: אני מוריד אותה כי אני לא ישן איתה שאני בבית מן הסתם
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "[QUOTE=Sonic ReLoaDeD]וזה לא..."

בבוקר אני שם אותה, אבל קורה שאני שוכח לשים אותה, או שם בכיס במסים ושוכח לשים בצאוור, לא תמיד אני קם כמו פנתר ב-6 וחצי בבוקר

אדום 3:
חוק לא חוק, אני לא מתיחס לזה כמו כאל חוקי מדינה, שאסור לעבור על המהירות המותרת, לא לרצוח ובלה בלה, אני רואה את זה כמו שיחוקקו חוק שחובה על אזרחים ללכת עם שרשרת ברזל (גולות, רגילה) וכובע על הכתף (נתפרע, לא משנה איזה כובע)
ככה גם אני מתיחס לזה בצבא, נגיד חולצה במכנס אני מבין, לא יפה בחייל עם חולצה בחוץ, המדים בנויים לקח שהחולצה תיהיה במכנס (בגלל זה היא כזאת ארוכה)
אבל מצד שני, לקבל עונש על זה שהכובע המטומטם הזה לא על הכתף, וואלה אידיוטי לדעתי, או דיסקית, שמזמן אבדה את העיקרון שלה עם השיפצורים שלה, בזמן אמת הדיסקית לא תעזור כיוון שהרוב משפצרים אותה בצורה כזאת שאי אפשר לשיבור אותה או לראות פרטי החייל (לא שאני מאחל מצב נוראי שכזה חס וחלילה)

תחשוב שעל זה שאין לך דיסקית אתה יכול להכנס לכלא או ריתוק, ידיה שלי על כומתה נכנסה שבועים ריתוק, אתה יודע איזה באסה זה? אחת שעושה יומיות כבר שנה ו-9 להיות בשבוע ריתוק.

ישן 01-12-2007, 21:20

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "תשובות ל-אדום2: אני מוריד אותה כי אני לא ישן איתה שאני בבית מן הסתם"

אתה יכול לא להוריד אותה, אתה יכול לכתוב פתק או על היד, אתה יכול לבקש ממישהו להזכיר לך.

זאת הבעיה, ביחס, אין דבר כזה חוק לא חושב וחוק חשוב, אם אתה עובר על חוק אחד, מישהו אחר יעבור על חוק אחר ובסוף כולם יחיו באנרכיה.
ולדעתי החוק שאוסר לרצוח מטומטמם, זה נאומר שמותר לי לרצוח? אם יש חוק שאתה לא אוהב אתה יכול לנסות לבטל אותו(לקבול, בג"צ, תקשורת), אבל אסור לך לעבור עליו.
אם בזמן אמת הדסקית לא תעזור אז צריך לעשות משהו נגד זה, אבל זה לא אומר שמותר לעבור על החוק.
אני מבין שריתוק זה לא כיף, ושיש אנשים שחושבים שהעונש לא מתאים, אבל למה לעבור על החוק?

ישן 01-12-2007, 21:30
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "אתה יכול לא להוריד אותה, אתה..."

אולי מספיק לכתוב שטויות על דברים שאין לך שום מושג עליהם?

בחיים שלך לא הורדת שירים או סרטים? בחיים לא עשית בבית ספר משהו שלא תואם את התקנון? בחיים לא עברת באור אדום כהולך רגל? בחיים לא עשית משהו שלא תואם במדויק את חוקי המקום שאתה נמצא בו?

אם ענית על הכל לא אז אני בטוח שיש לך חיים ממש משעממים ואני לא מבין איזה טעם יש לך לחיות בכלל.

בכל מקום יש מידתיות, אפילו בחוקי המדינה אם ביצעת עבירה קלה אז לא תמיד תענש מייד, גם אדם שומר חוקים עלול למעוד וזה טבע אנושי.

בתור חייל תמיד הייתי יוצא מדוגם לחלוטין כולל דיסקית, חוגר, כומתה, סיכות במקום הנכון, חגורה, גומיות בנעליים, ת.א. אבל כמו כולם גם לי היה מקרה שפתאום שכחתי את הת.א בבית, או שהיה לי 2 דקות לצאת מהבסיס אז בטעות השארתי את הדיסקית שם.

ישן 01-12-2007, 21:44

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אולי מספיק לכתוב שטויות על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes

בחיים שלך לא הורדת שירים או סרטים? בחיים לא עשית בבית ספר משהו שלא תואם את התקנון? בחיים לא עברת באור אדום כהולך רגל? בחיים לא עשית משהו שלא תואם במדויק את חוקי המקום שאתה נמצא בו?

כן, עברתי על תקנון בית ספר, הורדתי שירים(סרטים לא), ואני מתבייש בזה (והפסקתי להוריד).
לא הלכתי באור אדום(כי אין רמזור איפה שאני גר, ואם היה אז לא הייתי עובר באדום).

בכל מקום יש מידתיות, אפילו בחוקי המדינה אם ביצעת עבירה קלה אז לא תמיד תענש מייד, גם אדם שומר חוקים עלול למעוד וזה טבע אנושי.
נכון שמידתיות זה חשוב, אבל זה לא נותן פטור מחוקים.

בתור חייל תמיד הייתי יוצא מדוגם לחלוטין כולל דיסקית, חוגר, כומתה, סיכות במקום הנכון, חגורה, גומיות בנעליים, ת.א. אבל כמו כולם גם לי היה מקרה שפתאום שכחתי את הת.א בבית, או שהיה לי 2 דקות לצאת מהבסיס אז בטעות השארתי את הדיסקית שם.
שמעת אותי מתלונן על זה שמורדים לי נקודות מהציון כי שכחתי ללמוד למבחן או כי שכחתי לעשות ש.ב.?נכון שזה לא אותו דבר, אבל, שני המקרים מעצבנים, בשני המקרים העונשים לא מידתיים(10 נקודות על פעם אחת שא מכינים ש.ב. זה לא מידתי)ושני המקרים לא נותנים זכות לעבור על החוק.

ישן 01-12-2007, 21:24
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "אז מה? אתה עדיין עובר על החוק."

לא זה לא.
אני ברצינות מנסה בכל הכח לענות לך בסבלנות...
אתה עדיין לא מבין על מה אתה מדבר.
חוק מדינה נועד כדי להגן על התושבים, לכן אני אבין אם אני אעבור על המהירות המותרת אני אקבל קנס.
חוק צבאי לדיגום נועד לזה כדי שתראה כמו חייל. נשמע פשוט? זה לא.
כי אם תשלב את זה עם תנאים צבאיים (לי יש אחלה תנאים אבל אני מדבר על החניכים בבסיס שלי שמקבלים 6 שעות שינה) ומסדר בוקר כשאתה לחוץ שהמפקד אוטוטו נכנס ואתה נורא לא רוצה לקבל שעתיים ביציאה כי המפקד כבר שם עליך עין אתה שוכח דברים.
או בבוקר כשאתה יודע שאתה ממהר לאוטובוס הזה של 6 וחצי והשעון המעורר שלך צלצל אבל מה לעשת בורכת ביכולת לישון בתנאים של קונצרט דת' מטאל ואתה מתעורר קצת מאוחר יותר ואתה כולך בלחץ, אתה שוכח דברים.
הדברים שאתה אומר על "זה החוק" זאת מנטרה יפה אבל כולנו בני אדם וכולנו טועים, ועל זה לא צריך להביא
תלונה של ריתוק.
יש כמובן את האלה שאתה רואה שעושים אתזה בכוונה ועליהם... אין לי רחמים.

ישן 01-12-2007, 19:35

Follow me...
סתם בכללי, בבסיס שלי בא מפקד חדש (של כול הבסיס, 3 פלאפלים)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "הודעה לחיילים שביננו: יש מחר מבצע מלביש"

והוא החליט שצריך לזיין את כול מי שנתפס ממשטרה צבאית
פעם זה היה שבוע ריתוק, 10 ימים... עכשיו קבלו איזה דברים מטורפים

21 ריתוק על דיסקית
14 כלא על זקן בלי פטור
14 כלא על דיסקית + דיסקית בנעליים
21 ריתוק על כומתה

מסכנים חיילים שנתפסים, אבל לא צריך לשחק מול הגורל, לבוא מדוגמים וזהו!

אגב, אני מקווה שלא יתפוס אותי מ.צ, אין לי דרגות (אף פעם לא שמתי רב"ט) ועוד חודש אני סמל אז אין צורך לתפור, אבל אם יתפסו וישאלו אותי, אני מת =/

ישן 01-12-2007, 21:12

Follow me...
אתה טועה, זה כן משנה
בתגובה להודעה מספר 109 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "צווה? אז מה אם מישהו לא היה..."

אם אתה מתגייס ואחרי שנה מישהו אחר מתגייס, אתה יכול לצחוק עליו שהוא צעיר, כי הוא צעיר, אתה צוחק עליו בגלל שאתה התגייסת לפניו.
בן דוד שלי התגייס לפני 4 חודש, כול פעם אני נותן לו תזכורת שהוא צעיר, נכון שאני הייתי צעיר, ואולי אני עדיין נחשב צעיר, אבל אני יותר מפוזם מבן דוד שלי.

נכון שאני לא בא וצוחק על אנשים באינטרנט, ואפילו אם כן אז מה, הכול בנימה של צחוק, אבל בכללי, צוחקים על אנשים צעירים בגלל שלה צעירים, זה חלק מהצבא
כמו שכול חייל שונא מ.צ, לכול לחייל שעושה יומיות יש את שביזות יום א', גם כול חייל צוחק על חייל אחר שהוא צעיר ממנו, זה לא משנה הגיל, זה הפז"ם.

אתה לא יכול להבין את זה כי אתה לא בצבא ואתה סתם ילד קטן, ווואלה אתה סתם ילד קטן, גם בגיל, לכן הדעות שלך קצת פחות שוות התיחסות מאנשים אחרים שפחות או יותר בגיל שלי, נכון שזה קצת זילזול אבל ככה זה בכול דבר וכול אחד מתנהג ככה.

ישן 01-12-2007, 21:35

בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "אתה טועה, זה כן משנה"

זה לא משנה את העובדה שזה מפגר ושאין לזה משמעות.
קיבלת עיטור או צל"ש? עשית משהו שמעטים עושים? אם לא, אז אין לך סיבה לצחוק עליו, אם זה היה בשליטתו אז אולי אולי(וגם אז, רק קצת) היה לך על מה לצחוק.

אתה בן 3? תפסיק לדבר שטויות, אנחנו כבר לא בימי הביניים.
היום ילד ב10 יכול לדעת יותר ממבוגר בן 80.
ילד קטן זה ילד בן 3, 4, 5, 6, אולי 7, ילד בן 15 וחצי זה לא ילד קטן.
הדיעות שלי היו שוות פחות התייחסות אם הייתי תינוק או ילד קטן, אבל אני לא, והדעות שלי הן לא מיוחדות(אתה לא צריך להתאמץ כדי למצוא מישהו שחושב שלעבור על החוק זה רע או כדי למצוא מישהו שיודע שהכיבוש בשטחים הוא לא חוקי), אם אתה מזלזל בדעות שלי רק בגלל שאני בן 15 וחצי או כי עוד לא התגייסתי אז אתה מפגר(וזה עוד לפני שמזכירים שהמדינה, שבטח יודעת יותר ממך וכבר בגיל 18 תיתן לי את הזכות להצביע. וזה מעניין למה, כי בגיל 18 אני לא אהיה בצבא, אז למה היא צריכה להתחשב בדעה שלי?).

ישן 01-12-2007, 22:42

Follow me...
בוא אני אגיד לך כזה דבר
בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "זה לא משנה את העובדה שזה מפגר..."

רק שהייתי בן 16 וחצי עשו לי אינטרנט מהיר, אז זה עוד היה יקר ולא כזה במודה
לא מזמן קראתי תגובות שלי שהייתי בן 16-17, כאלה הודעות מטומטמות, אז אני אומר לך, בכול הכנות, מה שאתה כותב פה פשוט מטומטם, אתה מגיב לכול חייל שפה הודעה מפגרת אחת אחרי השנייה, וכולם מנסים להסביר לך, חלק עם סבלנות וחלק כבר איבדו אותה, שאתה טועה, אתה טועה לא רק כי אתה ילד קטן, אלה גם בגלל שאתה לא מבין בכלל מה זה צבא, ונכון שמהצד קל לשפוט, כי לא אתה זה שמפחד לעבור בש.ג (שער ראשי) של הבסיס בגלל שאין לך חפץ עליך, נכון שעל פי חוקי המטכל הם צריכים להיות עליך, אבל הם לא, ואתה עובר בשער בזמן שאתה מחרבן בתחתונים.

הנה קטע, יום אחד אני מתארגן מהר אחרי שלא הצלחתי לקום בזמן בבוקר, מתארגן מהר והופה על המזל הרע, באמצע הגילוח נגמר הסוללה, לא היה לי בריירה, אין זמן לטעין, יצאתי מהבית חצי מגולח (קצת יותר מחצי, אבל עדיין יש קצת זקן) היה מ.צ, ועל המזל שלי לא עצרו אותי, זה קרה שהייתי קצת זמן בצבא, ופחדתי יותר, אבל זה לא משנה, אם יקרה מצב דומה גם היום, אני אפחד אף יותר.
ואפילו על טיפת זקן, יש מצב גדול לריתוק, כי זה נחשב זקן, ולא משנה מה הגודל שלו.

אני לא יודע אם תקרא את המגילה שרשמתי בתגובה שלי אליך, אבל תנסה להבין מה שמסבירים לך, ואם לא, תפסיק פה ואל תמשיך להתווכח עם כול החיילים שבפורום, כי כולם אומרים לך אותו הדבר ואתה ממשיך בשלך, בתור אחד שאין לו מושג מה זה צבא בכלל, נכון שאני גובניק ולא איזה לוחם שבאמת מגן על המדינה פיזית, אבל יש לי תפקיד בצבא, לא משנה עד כמה הוא קטן, אני חייל לכול דבר, יש לי חוגר, שזה הת.ז שלי בזמן השירות כמו לכול חייל שמשרת.

ישן 01-12-2007, 20:57
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
האמת
בתגובה להודעה מספר 121 שנכתבה על ידי ofir_arzi שמתחילה ב "את רצינית? את באמת משקיעה..."

שאני פותחת מרפאה מחר אז אני צריכה להיות מוקדם בבוקר שם, ובעיקרון אין לי איך להגיע לשם ב8 כי זה הכי מאוחר שאני יכולה להגיע, אז אני נוסעת עם אבא בדרך לעבודה =] והוא מה לעשות יוצא ב6 בבוקר מהבית.

והממ... תקשיב, גם אם יכולתי להגיע אחרת, הייתי מגיעה ביום כזה יותר מוקדם - אני ממש לא רוצה קנס, גמככה אנחנו חיים על גרושים, אנחנו צריכים קנסות של 100 שקל?! ותאמין לי, הם יפילו עליך כל תיק שרק ירצו בלי קשר אם אתה מדוגם או לא, לא חסרות המ.צ של "כן, זה מכפלת!" כשזה גדול עליך ב10 מידות, ולא חסר מ.צ של "זה לא מצוחצח מספיק בעיניי" גם אם זה מבריק.

תות

ישן 01-12-2007, 22:46

Follow me...
לא אני לא מודע לעובדה
בתגובה להודעה מספר 132 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אתה מודע לעובדה שזה ממש..."

אני לא מתבייש בדיסקית שלי, מה אני ילדה קטנה? אני איזה טירון?
הייתה לי דיסקית "יפה" כמו כול חייל חדש שמתלהב, נשברה לי השרשרת ונקרע לי הסרוך העוטף, ועכשיו זה לא מעניין, היה לי תקופה ארוכה דיסקית חסופה, עד שחבר הביא לי את הכיסוי דיסקית, בקשתי את זה רק בגלל שעם הכיסוי יותר נוח לשים את הדיסקית (כי החוט ישר ולא מתגלגל בתוך החולצה)
זה הכול
גם אין לי את הפנקס של החוגר בגלל שהוא נקרע, השגתי 2 חדשים, אבל אני מעדיף לשים את החוגר בארנק, גם מיזה אני צריך להפתדח? שהחוגר בארנק ולא בפנקס? =/

ישן 01-12-2007, 20:41

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "הודעה לחיילים שביננו: יש מחר מבצע מלביש"

אני בעד "מבצעי מלביש" שכאלה.

אם חייל מתעצל בבוקר לשים דיסקית, שיחטוף בראש. גם אם הוא שם אותה בכיס.
אם חייל "איבד" כומתה (יותר נכון שכח אותה בבית) שיבוא עם כובע, אבל למה ללכת בלי כלום?
באמת קשה להכניס את החולצה למכנסים? סבבה באוטובוס היא יוצאת. יורדים , לוקחים את התיק מסתדרים.
באמת קשה לשים גומיות? לגלצח את הנעל?
לפעמים אנשים מדהימים אותי , רק בגלל עצלנות של דקה הם חוטפים ריתוק של ימים או קנסות. טימטום. הרי זה מה שמלמדים אותך מהיום הראשון בבקו"ם, הופעה. באמת קשה לשמור על הופעה.

מי שמתקשה, שילמד בדרך הקשה.
וכל הקרייה נראת כמו מסלול דוגמנות של נעלים, אחד עם נייק אייר לבנות, האחר עם וואנס, השלישי עם סקראץ וכ'ו כו'.

אני אישית שונא את כל אלה שאחרי "יום עבודה" במשרד שלהם שמים את החולצת ה א' שלהם כמו ג'קט על הכתך, בשביל מה ? מה אתם באים להראות?

ישן 01-12-2007, 21:15
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

אני מתנגד למבצע מלביש

איך שהוא תמיד זה פוגע דווקא באנשים ש"נפלו" חד פעמית וה"מומחים" מצליחים לצאת מזה.
אני מאמין בעונשים כבדים לאלו שפשוט לא ניראים כמו חיילים - שזה בדרך כלל החיילים שהולכים עם חולצה בחוץ או חולצה פתוחה או בלי חולצה א' בכלל. ולא צריך לעשות מבצע מלביש בשביל זה, צריך כל יום לתפוס אותם ולדפוק להם תלונה. (אני נגעל כל פעם שאני מסתובב בעזריאלי ורואה חיילים שעושים הכל כדי לא להיראות כמו חיילים)

צריך גם לקבוע תקנות לבוש הרבה יותר נוקשות, שאף אחד/ת לא יסתובב עם תיק ורוד או נעליים תורקיז, שיסתובבו עם נעליים שחורות אם יש להם פתור, ושיחייבו להחליף חולצות עם כתם דיו עליהם (או טחינה) זה פשוט מגוחך

בקיצור - המבצע מלביש צריך להיות על סמרטוטים שלא נראים כמו חיילים, ולא על דברים קטנוניים.
אצלי בגדוד הייתה תקופה שכמה חיילים קיבלו קנסות על חגורות סקוטש, למרות שהן ניראות בסדר גמור, וחבר שלי קיבל תלונה על כומתה למרות שהוא באמת איבד אותה באוטובוס (עוד תפסו אותו בצפון, איזה חוסר מזל) למזלו המג"ד הוציא אותו בזול.

ישן 01-12-2007, 21:15
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.02

טוב אני חייב לסדר לכם כמה דברים בראש:!

1. המצבע מחר מתרכז בכניסות לבסיסים... אז גם בתחנות וגם שאתם מגיעים לבסיס תהייו מדוגמים.

2. אני לא מבין מה כולם מתלוננים? מה כל כך קשה בלהיות מדוגם באמת ?!
לא מבקשם משהו לא אפשרי.. כולה חולצה במכנסיים, מגולחים עם כומתה גומיות ודיסקית! זה הכל מה הביעה? מה עשיתם מזה סרט?!

3. כל מה שאתם שמעתם על רבועשים ימי חופש צ'ופרים מכסות = זיוני שכל.
שוטרים צבאים, עושים 11/3 ישנים בבסיסי ונדיר מהם התשנ"יקים שעושים יומיות.
+ אין אחד במשטרה צבאית שרוצה להיות שם, וממש ממש ממש נדיריםם "המורעלי מ"צ ".
אז טיפ פרופורציה ותבינו שגם המניאק הם חיילים בדיוק כמוכם, להם הרבה יותר קשה הקטע של המשמעת והדיגום!! ואף אחד מהם לא שם מבחירה. אלו ששם פשוט עוד לא הצליחו לצאת.

// את הכל אני יודע כי היתי ביחידת לוכדי העריקם של המ"צ , ראיתי בדיוק איזה יחס מקבלים השוטרים האלה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:00

הדף נוצר ב 0.28 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר