לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: בעקבות תוצאות הבחירות בארה"ב, אני...
מרוצה 3 21.43%
מאוכזב 0 0%
לא משנה לי 4 28.57%
לא מעניין אותי בכלל 7 50.00%
מצביעים: 14. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2004, 10:15
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
בעקבות הבחירות בארה"ב הגעתי למסקנה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagar_krispin שמתחילה ב "בעקבות תוצאות הבחירות בארה"ב, אני..."

אמריקה זה לא רק הוליווד קוקה-קולה ומקדונלד. רוב אמריקה מורכבת מאנשים שיושבים בעיירות קטנות ומבודדות,והאמריקאים הם שמרנים להחריד. כמה דוגמאות הסטוריות ועדכניות :
-אמריקה היתה אחת המדינות האחרונות שביטלה את העבדות,וגם זה אחרי מלחמה נוראית.
-החוק בארה"ב אסרבשנות ה30 על רופאים למסור לנשים כל מידע על מניעת הריון. והכוונה היא לא לקונדומים,אלא גם אסור היה לרופא להסביר לאישה על "הימים הבטוחים". התוצאה היתה מאות אלפי נשים שחיו בעוני מחפיר והביאו ילד שנה אחר שנה בלי יכולת לפרנס אותו. ההריונות הרבים גרמו לנשים מחלות קשות,ורבות מתו בלידתן.
-באותה תקופה היה גם את "חוק היובש" המפורסם שאסר מכירת אלכוהול. התוצאה היתה כמובן פריחה אדירה של המאפיה והפשע המאורגן.
-אמריקה היתה אחת המדינות המערביות האחרונות שנתנה זכות בחירה לנשים.
-עד לפני 40-50 היתה הפרדה גזענית במדינות הדרום,ושחורים לא יכלו לשבת במסעדות,בשירותים ובאוטובוסים.
-אמריקה היא אחת המדינות המערביות היחידות שמנהיגה עונש מוות בפועל. המוצאים להורג היו לפעמים קטינים בשעת המעשה,ולפעמים הם בעלי רמה שכלית של מפגר ומטה. הנשיא שנבחר עכשיו הפעיל את הכסא החשמלי במדינתו,טקסס,במשך שעות נוספות.
-בחלק ממדינות ארה"ב אסורה הפסקת ההריון לחלוטין. במדינות אחרות מערימים על האישה קשיים רבים מאד.
-חוק פדראלי אוסר לחלוטין כל מחקר בתאי גזע עובריים,מחקר שעשוי להביא מזור למחלות קשות מאד.
-והכי חשוב : כל נשיאי ארה"ב בהסטוריה היו גברים,היו לבנים והיו נוצרים. בישראל הצעירה כבר היתה לנו ראש ממשלה אישה.

כך שממש לא ברור לי מדוע בכל הפרסומות מנסים למכור לנו את אמריקה בתור המקום הכי טוב והכי חופשי ונאור בעולם. זה ממש לא נכון!

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 04-11-2004 בשעה 10:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר