לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2012, 20:25
  חירניק חירניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.11
עובדה: מפעל התכוף מייצר מיכליות תידלוק מטוסים לפקיסטן

בתוכנית "עובדה " הערב התחקירנים גילו שמפעל "התכוף " בנצרת מייצר מיכליות תידלוק למטוסים פקיסטניים .
התוכנית כללה מארבים וראיון עם אחד העובדים שלא על דעת ההנהלה .
שומו שמיים I מתדלקות לפקיסטן I ממש תקיעת סכין בגב האומה .
מילא אם היו מוכרים מטוסים או ציוד מתקדם אחר אפשר היה למתוח ביקורת , מה עוד שבודאי גורמי השלטון לא היו מאשרים זאת .
אבל כולה מיכליות שהפקיסטנים יכולים להשיג בהרבה מקומות אחרים בעולם .
אולי מגלגלי העיניים של "עובדה " לא יודעים אבל בפריפריה אין עבודה . מפעל זה אם לא היה מקבל הזמנות בטחוניות מכל מיני גורמים מזמן היה שולח את העובדים הביתה .
כמובן שבתוכנית לא שכחו להזכיר את ביןלאדן שנהרג על אדמת פקיסטן .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-02-2012, 18:58
  חירניק חירניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.11
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי חירניק שמתחילה ב "גם מנהל המפעל שהוא תת אלוף..."

MPIKOכתב שאני עוזר\ת להם . אז ככה , אני חירניק ולא חירניקית קודם כל
תגיד לי אדון מפיקו או קופיקו למי אני עוזר ? לפקיסטנים .? ל "תכוף " ? ל "עובדה " ?.
הנימה הכללית בתוכנית היא שהם מצאו לאחר עבודת שטח קשה מפעל שמסכן את ביטחון ישראל ועוד מעט הפקיסטנים קמים עלינו וגומרים אותנו , והכל בגלל כמה מיכליות .
אני דואג בראש ובראשונה לפועלים במפעל זה שגם ככה בודאי מקבלים משכורות לא מין הגבוהות במשק .
לסיום אשאל שאלה . למרות הבעיות עם תורכיה אנחנו עדיין מנהלים איתם קשרי מסחר ענפים , אז אם פקיסטן הרחוקה איננו יכולים לנהל מסחר שהוא קטן ללא השווה לסחר עם הטורקים ? מה עוד שבניגוד לטורקיה את פקיסטן בקושי שומעים בנושא הישראלי .
ישן 31-01-2012, 21:12
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חירניק שמתחילה ב "עובדה: מפעל התכוף מייצר מיכליות תידלוק מטוסים לפקיסטן"

כל הכבוד ל"התכוף". מצדיע להם.
אני גם מוכן למכור מיכליות תדלוק למטוסים אירניים, אגב. לפחות כל עוד מדובר במשאיות ולא מיכליות מעופפות.
אני גם אשמח לראות שישראל מייצאת לפקיסטן מדים, גטקעס, ואפילו תבורים.

באמת תכנית תחקירים מהותית ומשמעותית. במיוחד בימים אלו בהם תמו ועברו מן העולם כל בעיות החברה הישראלית.המשטרה בסדר, טוהרו הרקבונות במשרד הבטחון, החוץ והמשרד לבטחון פנים, אין יותר בעיה במשק החשמל, הדיור הציבורי אורגן באופן יעיל ושוויוני ובכלל, כל העם אוכלים ושותים ושמחים, איש תחת גפנו ותחת תאנתו.
יפה עשו בהפקה של "עובדה". לא התעצלו, חקרו, בדקו ומצאו את מי שעוד יזרעו במעשיהם את הפורענות הבאה שתתרגש על עמנו.
כה לחי!

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר