לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה



  #1  
ישן 25-12-2007, 22:38
צלמית המשתמש של maorosh
  maorosh maorosh אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 20.03.07
הודעות: 502
קוד חדש ל HOTKEYS ל VB.net

תעתיקו את הקוד ותלחצו אח"כ על
shift +f1
alt +1
ctrl
c
f11
9
ממש מגניב .....

קוד:
Option Strict Off Option Explicit On Friend Class Form1 Inherits System.Windows.Forms.Form Private Const MOD_ALT As Short = &H1s Private Const MOD_CONTROL As Short = &H2s Private Const MOD_SHIFT As Short = &H4s Private Const PM_REMOVE As Short = &H1s Private Const WM_HOTKEY As Short = &H312s Private Structure KeyboardBytes <VBFixedArray(255)> Dim kbByte() As Byte Public Sub Initialize() ReDim kbByte(255) End Sub End Structure Private Structure POINTAPI Dim x As Integer Dim y As Integer End Structure Private Structure Msg Dim hWnd As Integer : Dim Message As Integer : Dim wParam As Integer Dim lParam As Integer : Dim time As Integer : Dim pt As POINTAPI End Structure Private Structure Fid Dim F1 As Integer : Dim F2 As Integer : Dim F3 As Integer : Dim F4 As Integer Dim F5 As Integer : Dim F6 As Integer : Dim F7 As Integer : Dim F8 As Integer Dim F9 As Integer : Dim F10 As Integer : Dim F11 As Integer : Dim f12 As Integer Dim Killer As Integer End Structure Private Declare Sub keybd_event Lib "user32.dll" (ByVal bVk As Byte, ByVal bScan As Byte, ByVal dwFlags As Integer, ByVal dwExtraInfo As Integer) ' for sending keystrokes Private Declare Function RegisterHotKey Lib "user32" (ByVal hWnd As Integer, ByVal id As Integer, ByVal fsModifiers As Integer, ByVal vk As Integer) As Integer Private Declare Function UnregisterHotKey Lib "user32" (ByVal hWnd As Integer, ByVal id As Integer) As Integer Private Declare Function PeekMessage Lib "user32" Alias "PeekMessageA" (ByRef lpMsg As Msg, ByVal hWnd As Integer, ByVal wMsgFilterMin As Integer, ByVal wMsgFilterMax As Integer, ByVal wRemoveMsg As Integer) As Integer ' needed to get messages from the system when a hotkey is pressed Private Declare Function WaitMessage Lib "user32" () As Integer Private bCancel As Boolean : Dim IDs As Fid : Dim CurGameID As Short : Dim kbArray As KeyboardBytes Private Sub Form1_Load(ByVal eventSender As System.Object, ByVal eventArgs As System.EventArgs) Handles MyBase.Load Dim MOD_ As Object : Dim vbKey As Object : Dim ret As Integer : bCancel = False Show() ret = RegisterHotKey(Me.Handle.ToInt32, 1, MOD_SHIFT, System.Windows.Forms.Keys.F1) ret = RegisterHotKey(Me.Handle.ToInt32, 2, MOD_ALT, System.Windows.Forms.Keys.D1) ret = RegisterHotKey(Me.Handle.ToInt32, 3, MOD_CONTROL, vbKey) ret = RegisterHotKey(Me.Handle.ToInt32, 4, MOD_, System.Windows.Forms.Keys.C) ret = RegisterHotKey(Me.Handle.ToInt32, 5, MOD_, System.Windows.Forms.Keys.F11) ret = RegisterHotKey(Me.Handle.ToInt32, 6, MOD_, System.Windows.Forms.Keys.D9) ProcessMessages() End Sub Private Sub ProcessMessages() Dim Message As Msg Do While Not bCancel WaitMessage() If PeekMessage(Message, Me.Handle.ToInt32, WM_HOTKEY, WM_HOTKEY, PM_REMOVE) Then ' add what u want to do here ... If Message.wParam = 1 Then MsgBox("Shift +F1") If Message.wParam = 2 Then MsgBox("Alt +1") If Message.wParam = 3 Then MsgBox("Control") If Message.wParam = 4 Then MsgBox("C") If Message.wParam = 5 Then MsgBox("F11") If Message.wParam = 6 Then MsgBox("9") End If System.Windows.Forms.Application.DoEvents() Loop End Sub Private Sub cmdQuit_Click() Me.Close() End Sub Private Sub Form1_FormClosed(ByVal eventSender As System.Object, ByVal eventArgs As System.Windows.Forms.FormClosedEventArgs) Handles Me.FormClosed Dim ret As Object bCancel = True Call UnregisterHotKey(Me.Handle.ToInt32, &HBFFF) ret = UnregisterHotKey(Me.Handle.ToInt32, 1) ret = UnregisterHotKey(Me.Handle.ToInt32, 2) ret = UnregisterHotKey(Me.Handle.ToInt32, 3) ret = UnregisterHotKey(Me.Handle.ToInt32, 4) ret = UnregisterHotKey(Me.Handle.ToInt32, 5) ret = UnregisterHotKey(Me.Handle.ToInt32, 6) End Sub End Class

_____________________________________

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום



כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר