לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2007, 18:38
  The Arcane The Arcane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.07
תנועה במדים במילואים

שלום לכולם,

יש לי שאלה של צעיר (במילואים אבל). בקרוב השמ"פ הראשון שלי, ותהיתי לגבי נהלי תנועה של מילואימניקים. עוד כשהייתי בסדיר הרבה מילואימניקים הגיעו אלינו על מדים, בין אם הם באו עם רכב או בתחבורה ציבורית. כמו כן, הרבה פעמים ראיתי מילואימניקים במדים מחכים לאוטובוס או נוסעים באוטובוס.
עכשיו, השאלה (אולי שאלות, בעצם) שלי היא האם צריך/מותר/כדאי/אסור (אבל בכל זאת עושים), להגיע למילואים במדים? יש סיבה מיוחדת לעשות את זה, חוץ מלחסוך בבגדים אזרחיים? תלושי נסיעה שאני אמור לקבל, תקפים ללא קשר ללבוש, או רק במדים? ואיך בכלל זה מסתדר עם החיול שלי, כי אני עובר את התהליך רק כשאני מגיע למקום השירות... בקיצור, אודה אם תוכלו לפרט על כל העסק הזה.

תודה על העזרה והסבלנות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2007, 18:45
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The Arcane שמתחילה ב "תנועה במדים במילואים"

עקרונית אתה יכול לנוע על אזרחי - השימוש בכרטיסי הנסיעה נעשה עם חוגר ולא מדים. הרוב באים על מדים פשוט כי זה יותר נוח.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 02-12-2007, 21:36
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06

אני מצטט מאחד מחמשת הצווים שמונחים לי על השולחן (2 לביצוע, 3 כבר לשעבר):

"2.מדים - תלבושת חיילי המילואים היא מדי שירות או בגדי העבודה הנהוגים בחילות או בעוצבתם. אין לנוע במדים מעורבים (חלקי מדים ובגדים אזרחיים). יש להקפיד על מדים נקיים ומגוהצים ונעלים מצוחצחות. על המדים ייענדו סימני דרגה, וניתן לענוד אותות מערכה.
הופעה - יש להקפיד על הופעה מסודרת בכל עת, דאג להיות מגולח ושיער ראשך נקי ומסורק.
עליך להביא איתך את כל הציוד הצבאי שברשותך: לוחיות זיהוי, רשיון נהיגה אזרחי, משקפי אב"כ, נעליים צבאיות גבוהות ותעודת מילואים."
  1. יכלת לקרוא את זה על הצו שלך.
  2. למעשה, ללא כל קשר לפקודה כל אחד לוקח את זה לכיוון שהוא רוצה בו או לכיוון שמפקדו דוחק בו. אני עצמי מגיע על מדים, חולצה במכנסיים וגומיות בנעליים. מצד שני אני בד"כ מגיע לא מגולח... פעל על פי צו מצפונך.

ישן 04-12-2007, 10:56
  ilanb ilanb אינו מחובר  
אילן בן-נון. מומחה לקליעה וצליפה, מדריך ירי בכיר ומאמן קליעה ספורטיבית

חבר מתאריך: 17.03.05

אם יורשה לי מנקודת מבט אחרת.

חייל לבוש מדים מהווה מטרה !!! (פיגוע, חטיפה או כל רעה אחרת שתוכלו לחשוב עליה)

אם אתה חמוש ומיומן בנשק אין סיבה שלא תעלה על מדים.

אם אינך חמוש נוסע בתחבורה ציבורית ועשוי לעמוד באחד האי שמים בהמתנה לתחבורה ציבורית מוטב תהיה על אזרחי.

אגב לכל חיילי העורף המסתובבים שעות רבות על מדים טוב יהיה אם יבואו וישובו על אזרחי וילבשו מדים רק בעת שהותם בתפקיד.

כך עושים רופאים ואחיות בתי החולים, חלק ממשרתי כוחות הבטחון וההצלה , ןגם עובדים אזרחיים הלובשים מדים בעת שרות לקוחות.

עוד נקודה הייתי ממיר חלק גדול מ"השרות הצבאי" של עבודות פקידות למינהן ב"שרות לאומי" שיתבצע באזרחי. לא פחות מועיל לא פחות חשוב.

והחשוב הוא שכשנראה חיילת או חייל, הם יהיו חמושים, ידעו מה לעשות אם צריך, ואולי אז גם יזכו לקבל את הכבוד המגיע להם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר