לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2015, 08:51
  itamars2 itamars2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "הסבת מטוסים מאויישים לכטב"ם - סדרת קונספט מעניינת"

זה קיים כבר כמה שנים בתחום המל"טים.
בתחום המודיעין זה רק יתרונות- כל המקום שתפס הטייס והמערכות תצוגה שמשרתות אותו יוצאות החוצה ובמקומם מערכת תקשורת ובקרי שליטה ודלק.
במשימות ותר מורכבות שהן תחת אש ויש שינויים ופערי מידע יש יתרון לטייס ולתפיסת הסביבה שלו שקשה לשחזר במצלמות.
אני מתאר לעצמי שאם יצליחו להעביר בפס רחב וישימו המון מצלמות ויחברו את המערכת לסימולטור טיסה המערכת תהיה יותר שמישה על חשבון בצועים.
מצד שני במקרה הזה טייס יוכל לשלוט בכמה מטוסים שזה יתרון רציני ולא יתעייף פיזית מהטיסה.
אם למשל בשליטתו ארבעה מטוסים הם ממראים באינטרוולים של 10 דקות עם טייס אוטומטי וטסים לנקודת המתנה.
משם הטייס לוקח שליטה תוקף את היעד ושם שוב טייס אוטומטי לנחיתה בבסיס והגעה לדיר לחימוש מחדש.
יתרון נוסף במטוסי קרב הוא שהייום הטייס מהוה את המגבלה לביצועי המטוס מבחינת פניות שבמל"ט זה לא יהיה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-11-2015, 08:31
  itamars2 itamars2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.13
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "יש לך כמה שגיאות"

סירפד,
1.אני לא חושב שאנחנו רחוקים.
2.התייחסתי למשימות שהמערכת יודעת לבצע כבר היום- טיסה ליעד וממנו לחוג במעגל המתנה ולחזור ולבצע נחיתת מכשירים. כל החלק המבצעי מבוצע ע"י אדם.
3.נושא השליטה של תחנות על כלים לדעתי גם קיים ואם לא לא אמור להיות מכשול טכני בלתי עביר.
4.על נושא מצבי החירום במיוחד בכלים נושאי כוחות צריך לחשוב לעומק- אני התייחסתי יותר לאופציות הלחימה.
אישית לא הייתי נכנס לכלי כזה היום, אבל אני מתאר לעצמי שזה יראה יותר נורמאלי כאשר מכוניות אוטונומיות יתחילו לנסוע בכבישים.
בקשר למקרי החירום יש בעיתית מסוימת שקיימת גם עם הטייסים בשר ודם שזה זיהוי התקלה.
אני מאמין שלרוב התקלות יש פרוטוקול התמודדות ולעיתים נדירות נתקלים במשהו חדש כך שברמה מסוימת גם זה פתיר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר