לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2007, 02:10
  איתי17 איתי17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.07
בעיה רצינית..!

אני קצת חדש כאן אז שלום לכולם..

תשמעו אני לא יודע כבר מה לעשות היתה לי חברה במשך שנתיים ונפרדנו לפני חצי שנה..לפני שנפרדנו יצא לנו כל הזמן לריב על שטויות ולהיפרד ולחזור אחרי יומיים ככה, זה היה ככה עד שאחרי חודשים נפרדנו.. הלכתי לאחד החברים ה"טובים" שלי ואמרתי לו שדי שזה נגמר וכל זה.. בקיצור אחרי שאני אומר לו את כל זה הוא אמר לי שהוא כבר כמה זמן מרגיש אליה דברים ועם הוא יכול לנסות משהו.. אני אמרתי לו שמע תעשה מה שאתה רוצה לא יודע מה להגיד לך. (אני יודע שיצאתי דפוק אבל חשבתי שהוא יהיה חכם ולא יעשה את זה)
אחרי איזה שבועיים אני פתאום מגלה שהם ביחד..(גיליתי את זה בשבוע שסבא שלי נפטר)
לא ידעתי מאיפה להתחיל להקל את כל זה, ופשוט התרחקתי מהכל מהלימודים מהחברים ובעיקר מהם.
לפני חודשים היא באה אלי ואמרה לי שהיא עדיין אוהבת אותי (בזמן שהם היו פרודים או משהו)
אני כמו דפוק אמרתי לה שאני גם אוהב אותה והיה מה שהיה, אחרי יומים פתאום הבנתי שהם עוד פעם חזרו
ובכלל הוא פתאום בא לריב איתי..מאז החלטתי ממש להתרחק מהם יענו עם אני רואה אחד מהם אפילו שלום אני לא אומר להם.

עכשיו הם נפרדו כבר איזה חודש..
ואני לא יודע מה לעשות אני עדיין אוהב אותה ואני לא מפסיק לחשוב עליה, היא כל היום במחשבות שלי כמה שאני מנסה להיות עם אחרות כלום לא הולך..

מה אפשר לעשות..?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-12-2007, 02:18
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
להמשיך הלאה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי איתי17 שמתחילה ב "בעיה רצינית..!"

לק"י

אממ אתה רואה את עצמך כיויו?כל פעם שהיא רוצה אז חוזרים?אם לא(ואני מקווה שככה), אז פשוט תמשיך הלאה..תחליט שזהו.היה מה שהיה והיה וזהו.אני לוקח מזה את הטוב, לומד מהרע ופשוט ממשיך הלאה..לא חייבים לעשות דברים קיצוניים, פשוט לדעת, שיותר אין לה את אותו המקום בחיים שלי, ושאני פשוט החלטתי שאני אופציה חסומה.אגב, אני ממש לא בטוחה אם הדברים שאתה אומר הם מאהבה או מנוחות, ז"א ברור שתעדיף לחשוב עליה מאשר לתת הזדמנות לאחרות-אתה מכיר אותה, היה לכם טוב ביחד..ולרוב קורה שגם אין רצון להרפות מהעבר..בכל מקרה, אני מאחלת לך המון בהצלחה..(גם אם תחליט לנסות שוב..בחירה שלך..)ולזמן יש כוח משלו..

ישן 07-12-2007, 09:59
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי איתי17 שמתחילה ב "בעיה רצינית..!"

לא יצאת טאמבל בכלל כשאמרת לו שהוא יכול לעשות מה שבא לו,

נתת לו יד פתוחה,
מצד אחד אם אתה רוצה שיהיה לה טוב אתה חייב לאפשר לה להיות עם מי שהיא רוצה,
למרות שאני לא מאמינה שקשר של שנתיים מסתיים כל כך מהר(!) אני בטוהח שהיא עשתה את זה כדי שזה יאכל אותך, כדי שהיא תוכללעשות סוג של 'נקמה'...
ואת האמת?זה טיפה הצליח, אתה קצת מקנא וחבר שלך איבד חבר לחיים.

מצד שני, תכלס לשניכם קשה מאוד לעבוד הלאה, אי אפשר בבום לכוח הכל לשרוף הכל כמו בסרטים ולצאת לחיים אחרים.
אנחנו לא כל כך שולטים ברגשות שלנו.. בעיקר לא באהבה, כשתראה את המישהי הנכונה תדע את זה כי הלב מאתר אותה ולא מפסיק לשדר למוח לראות אותה ולחשוב עליה.
אתה חבר טוב, חבר שלך קצת טיפש, חוק מספר אחד אצל בנים זה לא לצאת עם החברה של החבר.
חוק מספר אחד.
ומי שעבר על החוק הזה כראה לא שווה יחס, אבל יש עוד צד לסיפור,
האם כולה בחורה שווה לאבד קשה עם חבר כל כך 'טוב'?!
זאת כבר שאלה בשבילך,
אתה יכול להמשיך להיות חבר שלו אבל לשמור סוג של 'דיסטאנס' לראות שאתה לא מספר לו יותר מדי מידע על עצמך ועל בנות שתצא איתן אבל הוא יוכל לספר לך הכל ותפתור לו תבעיות שלו.. ואתם גם יכולים לצאת וכו'...

בכל מקרה- בקשר לאקסית.. זהו היא שייכת לעבר,
תחשוב כמה חסרונות היה לה!
באמת, קח דף אפילו ותרשום רק את החסרונות שלה, וזה יכול להתחיל מכל דבר קטן, ממשהו בחיצוני ועד משהו באופי.
אחרי זה תרשום את הדברים שלמדת מהקשר,
ותחליט שאת הדף הזה אתה מקפל ושומר איפשהו שלא תראה, תמשיך בחיים שלך עם עדדין עם מחשבות עליה (אין מה לעשות זה לא נגמר ביום דף או עט) אבל תשתדל מאוד מאוד לא להתעסק בזה יותר מדי!

לאט לאט אחרי שהיא תתחיל למוג ולהתמוסס לך במח באיזו מסיבה שתצא (הרי אתה הולך לשכוח אותה ולכן אתה הולך למסיבות ) אתה תראה שתכיר מישהי אחרת והיא אפילו לא תהדהד בזכרונך..
שתדע שעצם זה שנפרדתם ושהיא הלכה עם חבר שלך כבר אומר שמשהו דפוק אצלה..
גם לא רצתה אותך יותר, וגם הלכה עם חבר שלך..
כאילו ילדה, מה נדפק איתך?!

שיהיה לך המון בהצלחה-
לא מגיע לך כאב וצער...לאף אחד לא-
שבת שלום.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר