לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2007, 17:11
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
האם מאלדיני פורש?

בלם מילאן סובל מפציעה טורדנית בברך ועשוי לתלות את הנעליים אחרי אליפות העולם לקבוצות ביפן. סגירת חשבונות בקליארי

אלופת אירופה, מילאן, נחתה בטוקיו, יפן, היום (חמישי) לרגל אליפות העולם לקבוצות שתפתח בקרוב. הרוסונרי צפויים לעלות לגמר המפעל ולהתחרות על הגביע עם מחזיקת גביע הליברטדורס הדרום אמריקאית, בוקה ג'וניורס.
אלא שכעת, הסיפור והכותרות הגדולות מגיעות מכיוונו של פאולו מאלדיני. בלמה האגדי של מילאן ונבחרת איטליה לשעבר עשוי להודיע על פרישה לאחר האליפות. לאחר הזכייה בליגת האלופות בתום העונה שעברה הכריז הבלם כי הוא יתלה את הנעליים בסוף העונה הנוכחית, אולם פציעה טורדנית בברך, ממנה לא מצליח מאלדיני להחלים, עשויה להביא לסיום אחת הקריירות הגדולות ביותר של שחקן איטלקי.
מאלדיני החל את הקריירה המפוארת לפני 23 שנים, כאשר היה בן 16. הוא שבר שיאים רבים והשתתף ביותר מ-600 משחקי סריה A. מאלדיני זכה בשבעה תארי אליפות, חמישה גביעי אירופה, שני גביעים באליפות העולם לקבוצות ובתארים רבים נוספים. הוא גם שיאן ההופעות בנבחרת עם 126 הופעות.

http://sports.walla.co.il/?w=/161/1206023

בכתבה יש עוד נושא על הליגה האיטלקית אבל יש לו אשכול נפרד
לא יודע איך להתייחס לכתבה הזאת כי בכל זאת וואלה לא אתר ספורט וקשה לדעת כמה זה נכון

חזרה לפורום
ישן 07-12-2007, 13:07
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
פאולו מלדיני: "לא פורש מכדורגל עד סיום העונה"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "האם מאלדיני פורש?"

מגן אלופת אירופה בן ה-39 מכחיש את הדיווחים בתקשורת האיטלקית לפיהם יתלה את הנעליים אחרי אליפות העולם לקבוצות ביפן: "יש לי חוזה עד יוני ואני לא מתכוון להפר אותו"

פאולו מלדיני, קפטן מילאן, הכחיש הבוקר (שישי) את הידיעות שהתפרסמו באיטליה לפיהן הוא עומד לפרוש מכדורגל מיד עם סיום אליפות העולם לקבוצות ביפן בשבוע הבא.
"יש לי חוזה עם מילאן עד יוני הקרוב ואני לא מתכוון להפר אותו", אמר המגן בן ה-39, שצפוי לפרוש בתום העונה אחרי 22 שנים בשורות הרוסונרי. "אני כשיר ומרוכז במטרה, שהיא לזכות באליפות הזאת".
אלופת אירופה ובוקה ג'וניורס הארגנטינאית יצטרפו לאליפות בשלב חצי הגמר בשבוע הבא, ומילאן תפגוש את אורווה רדס היפנית או את המנצחת בין ספחאן האיראנית לוויטאקרה יונייטד הניו זילנדית.
"אנחנו לא מודאגים יתר על המידה", אמר קרלו אנצ'לוטי שקבוצתו מועמדת לזכות בתואר. "זה יהיה קשה אבל אנחנו מאמינים שיש לנו את הכח והיכולת לזכות בתואר". בשנה שעברה זכתה אינטרנסיונל בתואר אחרי שניצחה 0:1 את ברצלונה.

http://www.sport5.co.il/HTML/Articl....376.29227.html

חזרה לפורום
ישן 07-12-2007, 16:17
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי johnco שמתחילה ב "פאולו מאלדיני בוא תמצוץ לי..."

זה שזה פורום ספורט לא אומר שחייבים להוריד אותו לרמה של טוקבק אדיוטי

אתה יודע מי זה פאולו מאלדיני? כי לי אין מושג מי זה לעזאזל דוד אמסאלם. (סרקאזם)

אז בוא אני אספר לך
פאולו מאלדיני משחק במועדון מהמפוארים באירופה ובעולם. למעשה, זה המועדון האירופאי עם הכי הרבה תארים אירופאים וביניבשתיים, וב-16.12 עשוי להפוך למועדון עם הכי הרבה תארים בינלאומיים בעולם כולו.

על-אף הגדולה של המועדון הזה, פאולו מאלדיני עלה לקבוצה הראשונה כבר בגיל 16 (!). באותם ימים מילאן לא הייתה מה שהיא היום, אלא מועדון שמתאושש מהורדה לליגה השניה. אבל בתוך כמה שנים הפך המועדון, עם פאולו, למועדון החזק בעולם. בגיל 18 זכה מאלדיני עם מילאן בסקודטו ראשון (11 של מילאן), ובגיל 19 זכה בגביע האלופות (כן, גביע) עם מילאן, כשהוא פותח בהרכב בגמר. מאלדיני פתח בהרכב בעוד 7 (!) גמרים, כשמילאן מנצחת 4 מהם, ובאחד מהם הוא כובש שער ששובר שני שיאים- השער המהיר ביותר בתולדות הגמרים והשער ע"י השחקן המבוגר ביותר בתולדות הגמרים.
בסוף שנת 1994, שנה בה מילאן זכתה בצ'מפיונס ליג ובסקוטדו, מאלדיני היה שחקן ההגנה הרשון בהיסטוריה שמקבל את תואר שחקן השנה של פיפ"א
לאחר הזכיה באליפות של 96 פרש הקפטן של מילאן דאז, פרנקו בארזי, ומאלדיני קיבל את סרט הקפטן. הוא גם הוסב לבלם, למלא את החלל שהותיר בארזי האגדי. מאלדיני הפך לבלם עוד יותר גדול מבארזי.
בסה"כ, זכה מאלדיני עם מילאן ב:
7 סקודטו
5 אליפויות אירופה
5 סופר קאפים אירופאים
2 גביעים ביניבשתיים
5 סופר קאפים איטלקיים
1 גביע איטליה

מאלדיני הוא השריד האחרון ממילאן הגדולה של סאקי וקאפלו, שהיא אחת משתי הקבוצות הגדולות ביותר שאי-פעם שיחקו כדורגל (יחד עם ריאל מדריד של סוף שנות החמישים)

מאלדיני הוא סמל ענק בשביל האוהדים של מילאן, אחד המועדונים האהודים בעולם

היום מאלדיני בן 39 , ומי שראה את המשחקים שלו העונה (אני ראיתי את כולם חוץ מנגד רומא, שהיה משחק החזרה שלו אחרי פציעה ארוכה, וממה ששמעתי לא היה טוב), יודע שהוא עדיין שחקן הגנה מעולה עם ראיית משחק נדירה שמאפשרת לו לדעת לאן התוקף ירוץ ולמי ימסור (לפני התוקף), עם יכולת מדהימה לארגן את ההגנה של מילאן, ועם מנהיגות בלתי נגמרת.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר