לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2007, 13:11
  tom_wij tom_wij אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noam111 שמתחילה ב "מכוניות על בישראל"

יש לך יבואן של פורשה, שמוכר משנה לשנה יותר ויותר, וגם רואים את זה על הכביש, תל אביב מוצפת בפורשה, הרבה אנשים מביאים קורבטים בייבוא אישי, פרארי פה ושם כל מיני אנשים מביאים עם מספר חוץ לתקופות קצרות...לשאלה למה אין יבואן סדיר למכוניות על כמו פרארי למבורגיני ומזראטי?, יש בעייה שהשוק הישראלי קטן מאוד, יש הרבה אנשים עם יכולת לקנות את המכוניות אבל לא מספיק בשביל להחזיק רשת הפצה,מוסכים וכו', אז מי שבכל זאת חושק במכונית כזאת יכול להזמין בייבוא אישי.
דבר נוסף, בשביל המכוניות העל הללו צריך תשתיות וכבישים ברמה טובה לסוע איתן, ואין הרבה כאלו בארץ, בגלל זה אתה רואה הרבה פורשים, זו מכונית על שנהייתה באירופה קצת עממית ואז היא יותר מתאימה לכבישי היומיום,בגלל מתלים רכים יותר וכדומה, בארץ עדיין יכאב לך הגב בנסיעה אבל היא תהיה הרבה יותר נוחה ממכוניות על אחרות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2007, 17:35
צלמית המשתמש של האיטלקי הצוהל
  האיטלקי הצוהל האיטלקי הצוהל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל האיטלקי הצוהל
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי BRAINIAC שמתחילה ב "אני יודע אבל נתתי את הS600..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BRAINIAC
אני יודע אבל נתתי את הS600 לדוגמא שאין קשר למחיר של המכוניות

ההבדל הוא שמספר הנתיבים במסלול יותר קטן
והגבלת המהירות
והחלק מהכבישים פה חרא
ויש הרבה תנועה

אני אוהב את אלה שאומרים שבגרמניה או אנגליה או כל מדינה אחרת בעולם יש לה 18 נתיבים! אז זהו שלא!!
היית בגרמניה? אני הייתי! באוטובאן ששם מותר לך לנסוע כמה שהאוטו שלך יכול! וכמה נתיבים יש שם? 2!! נכון שמתי שיש מחלף גדול אז יש עוד נתיב ושם יא חביבי נוסעים מהר אבל בהדל אחד מפה תרבות נהיגה ועוד משהו חשוב! הם מנומסים!
בארה"ב יש יותר נתיבים נכון תלוי איפה ליד הערים הנתיבים מתחילים לעלות במספר אבל ככה בין עיר לעיר\מדינה למדינה יש 2 נתיבים! אז זה לא קשור לרכב על!
רכב על הוא לא רק נסיעה בקו ישר, הוא רכב שיפנה לך בצורה מדהימה וכאלה כבישים אכן כן יש לנו כמו שאחד החברים רשם פה...
ולזה שאי אפשר להגיע איתם למהירות סופית נכון אבל איפה כן אפשר חוץ מגרמניה? אנגליה? פחח תראה את טופ גיר והילוך חמישי שהם בוחנים רכב על הם אומרים שאין איפה לנסוע במהירויות סופיות של הרכבים האלה בשביל זה יש מסלול מירוצים נכון לנו אין (עדיין) ובארה"ב גם אי אפשר לנהוג במהירויות כאלה לאורך זמן יש הרבה שוטרים ושם זה מהר מאוד לכלא...
בקיצור אפשר לחיות פה עם רכב על נכון שלנהוג איתו בת"א זה לא יהיה הכי כייף כמו שלנהוג עם רכב כזה בלונדון לא יהיה כייף! אבל בכבישי B (כבישים צדדיים, יעני לא ראשיים) אתה תהנה בטירוף!
אם לי היה כסף הייתי מזמין מחר את הפרארי F430!! בצבע אדום בבקשה
ערב טוב לכולם...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:47

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר